Cik ilgi ļausim žīdiem ārdīties mūsu Tēvzemē ?

TR12MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

Kāpēc notiek tā, kā notiek ?

Daudziem ir nievājošs izteiciens uz mēles, ka, lūk, BĀLELIŅI paši izpārdodot un nododot savu Tēvzemi. Šo uzskatu kultivē neviens cits, kā žīdu cionisti un viņu pakalpiņi- komunisti.

KliķeLatviešu BĀLELIŅI gribēja šo zemi pārvērst par ziedošu dārzu, bet visas pasaules cionistu- komunistu banda metās cīņā pret latviešu tautu un tās vēlmēm dzīvot pārtikušā Ulmaņlaika līdzīgajā Latvijā.

FOTO: Šeit jūs redzat ar nolādētības zīmi apzīmogotos latviešu tautas viepļus, izņemot divus VL! ministrus: Prezidents, komunistiskais noziedznieks A. Bērziņš, V.Dombrovskis premjerministrs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, finanšu ministrs Andris Vilks, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, labklājības ministre Ilze Viņķele, satiksmes ministrs Aivis Ronis, veselības ministre Ingrīda Circene, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs un zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

 Šie Gara kropļi atļāva Lindermanim un Osipovam veikt pretvalstiskas darbības.

No Taisnīga soda jums, izdzimteņi, neizmukt un nebūs jau arī kur mukt!

Žīdu banditsŽīds Osipovs

FOTO: Žīdu nacisti- Lindermans un Osipovs. 

Tai laikā, kad Latvija ir drausmīgos parādos, nodevīgā kangaru valdība nelikumīgi piešķir šiem “godmanistiem” lielu naudu, lai veiktu Latvijas valsts iznīcināšanu.

Latvieši, nolādēt nav labi, bet nolādēt un sūtīt uz Elli tos, kuri to ir pelnījuši, ir Svētīgs darbs. Nu, tad darīsim to ar šiem kangariskajiem ministriem !!! 

Kā saka:”Nebaidies nosist slepkavu, lai viņš neturpina slepkavot nevainīgos, ja to nedarīsi, tiksi sodīts.”

Antikrista pārspēks ir drausmīgs, bet pret Taisnības un Patiesības ” ieročiem” viņš neuzvarēs.

Latviešu tauta drīz uzzinās neskaitāmas latviešu slepkavības, kuras veica komunisti- KGBisti ar Godmani, Borovkovu un Kļockinu priekšglā. Pēdējais šo noziedznieku noziegums tika izdarīts pirms dažām nedēļām, noslepkavojot latviešu biznesmeņus Gundaru Vectirānu un Juri Sirmo. Un tā- ir atkal divas vietas brīvas krieviem un žīdiem.

PēcAtmodas noslepkavoto BĀLELIŅU skaits jau sniedzas tūkstošos. Pienāks DIENA un mēs visus šos cionistu- komunistu noziegumus uzzināsim. Uzzinot šo nesamērīgi lielo latviešu upuru skaitu, tauta būs šokā.

 Šodienas Latvijā žīdiski komunistiskā partija strādā slēpti.

Šis noziedzīgais veidojums sastāv no vairākiem simtiem padomju laika KGBistiem un KP nomenklatūras darbiniekiem. ASV un Krievijas vēstniecības ar šo slepkavu bandu uztur ciešus sakarus, un kordinē šī VEIDOJUMA darbību. Viss, ko rakstīja bijušais Saeimas deputāts Valdmanis, ir TAISNĪBA

Tagad šiem noziedzniekiem(SC,V,ZZS, ZRP) ir uzdevums panākt, lai krievu valodai piešķir valsts valodas statusu.

Visas 4. maija kliķes valdības iestādes klusē, kad divi žīdu maniaki Lindermanis un Osipovs ārdās. Un klusē tāpēc, ka visās iestādēs vadošajos amatos atrodas noziedznieki, kuru rokas ir notraipītas ar latviešu tautas asinīm. Visasiņainākie slepkavas ir Godmanis, Borovkovs, Brigmanis, Šķēle, Lembergs, Kleckins, Reiniks, Kažociņš un d.c. mazāk svarīgos amatos iebīdītie okšķeri.

Žīdeļi- Osipovs un Lindermanis pēc savas iniciatīvas nedara neko. Pavēles nāk no POLITBIROJA trijnieka godmaņa, borovkova un kleckina. Ja šie divi āksti darbotos pēc savas iniciatīvas, tad jau otrajā dienā viņi karātos Biķernieku priedēs aiz “dziedzeriem” pakārti.

Varas iestādes par šo antikonstitucionālo cionistu ārdīšanos klusē !

Ne DP, ne SAB, ne tieslietu sistēma, ne prokuratūras darbinieki, ne arī koruptā Satversmes tiesa u.c neceļ ne mazāko trauksmi. Neceļ tāpēc trauksmi, ka visi šo orgānu darbinieki ir korupti noziedznieki.

Vienīgie, kuri cenšas aizstāvēt latviešu tautu pret teroristiem un noziedzīgiem elementiem, ir partija VL!

=============================================

Šajos VL! sacītajos vārdos slēpjas visa Patiesības jēga:

zaneta_jaunzeme_grendeBērziņš 2

FOTO: Šie divi VL! deputāti vēlējās aptrakušo Kremļa suņu baru vest pie prāta, bet veltīgi. Vest pie prāta var cilvēkus, bet ne kreatūras, kurās mājo dažāda veida viepļi.

Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – TB/LNNK ministri Gaidis Bērziņš un Žaneta Jaunzeme–Grende uzskata, ka parakstu vākšana par grozījumiem Satversmes 4., 18., 21., 101. un 104.pantā, lai krievu valodai noteiktu valsts valodas statusu, ir pretrunā ar Latvijas valsts dibināšanas jēgu un Latvijas Republikas Satversmes 1. panta – „Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika” – dziļāko būtību.

Tērēt valsts budžeta līdzekļus pretvalstisku darbību finansēšanai ir amorāls lēmums, ko Nacionālās apvienības ministri atsakās atbalstīt. Uzskatām, ka šāda parakstu vākšana var radīt etnisku spriedzi Latvijas sabiedrībā, kā arī daļā iedzīvotāju veicināt necieņu pret Latvijas valsti, tās simboliem un latviešu valodu kā vienu no valsts uzbūves pamatiem.

Ņemot vērā minēto, Nacionālās apvienības ministri neatbalsta Ministru Kabineta rīkojuma projektu „Par līdzekļu novirzīšanu parakstu vākšanai likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” ierosināšanai”, kas paredz minētās parakstu vākšanas organizēšanu finansēt no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētajiem gadījumiem.

===============================================

 Šeit tuvāk iepazīsimies ar kangarpurniem, nākotnes karātavu kandidātiem. Lai nu kas, bet šeit redzamie Gara kropļi ir pelnījuši desmitkārtīgas karātavas !!!

Un tās arī viņi saņems: TĀ TAS STĀV RAKSTĪTS UN TĀ TAM BŪS NOTIKT !!!

Ivars GodmansĀbrams KleckinsAivars BorovkovsMIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

FOTO: Šeit redzami trīs žīdi, cionisti-komunisti, kuri ir galvenie Latvijas valsts iznīcinātāji. Visiem trijiem ir augstas KGB virsnieku pakāpes. Uz šo noziedznieku sirdsapziņas ir neskaitāmas latviešu dzīvības. Godmanis ir miljardieris, bet abi atlikušie ir miljonāri. Visu to šie nolādētie Antikrista kalpi ir nozaguši latviešu tautai.Viņi ir tie, kuri lemj par latviešu tautas LIKTENI.

 Novēlēsim, lai viņus Velns parauj uz mūžu mūžiem !!! 

================================== 

Rihards KozlovskisIvans DombrovskisArtis PabriksEdgars RinkevičsDaniels PavļutsAndris Vilks

 

 

 

 

 

 

Roberts ĶīlisIlze ViņķeleAivis RonisIngrīda CirceneEdmunds SprūdžsLaimdota StraujumaFOTO: V.Dombrovskis premjerministrs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, finanšu ministrs Andris Vilks, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, labklājības ministre Ilze Viņķele, satiksmes ministrs Aivis Ronis, veselības ministre Ingrīda Circene, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs un zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

Šeit redzamie 12 lopi cilvēku izskatā iestājas par krievu valodas dominanci mūsu Tēvzemē.

NOVĒLĒSIM: “Lai viņus Velns parauj uz mūžu mūžiem !!!”

===================================================

Deģenerātu bandaUn ko dara mūsu “taisnīgā” tiesu sistēma, lai novērstu šīs krievžīdu izdarības pret Latvijas valsti ? Pilnīgi neko !!! 

Skatās zobos kriminālelementam Bičkovičam un norij milzīgas summas, ko maksā nabaga nodokļu maksātājs !

Un kāpēc, lai viņi iestātos par Tiesiskumu, viņi taču arī bez Tiesiskuma dzīvo kā nieres pa taukiem ? !

FOTO: Parazītu banda !

 

Ivars BičkovičsFoto: Parazīts, kurš ieguvis nelikumīgi LR pilsonību un uzticīgi kalpo Krievijas impērijai !

 

 

NOVĒLĒSIM: “Lai viņus Velns parauj uz mūžu mūžiem !!!”

========================================================

Ēriks KalnmeijersFOTO: Šeit jūs redziet vēl vienu putnu biedēkli, 4. maija kliķes ģen-prokuroru, kuram arī nav ko iebilst pret krievžīdu diversijām, kuras vērstas pret latviešu tautu un Latvijas valsti.

 

NOVĒLĒSIM: “Lai viņu Velns parauj uz mūžu mūžiem !!!”

======================================================

Gunārs KūtriaAija BrantaSanita OsipovaUldis ĶinisKaspars BalodisKristīne KrūmaVineta MuižnieceFoto: Šeit skatāma banda, kuru savādāk kā par rāpuļiem nenosaukt. Viņi, savtīgu nolūku vadīti, nelikumīgi atdeva LR teritoriju asiņainajam okupantam- Krievijai !

Lai šie rāpuļi sadeg Elles ugunīs !!!

NOVĒLĒSIM: “Lai viņus Velns parauj uz mūžu mūžiem !!!”

===================================================

Jānis PetersImants ZiedonisRaimonds PaulsMāra ZālīteFOTO: Šeit skatāmi latviešu tautas Garīgie puvekļi. Kāpēc viņi neprotestē pret visām šīm nelikumībām ?

Atbilde ir vienkārša, šeit redzamie ir komunisti un viņi nekad nav bijuši latviešu tautai piederīgi. Viņi dāsni ir dzīvojuši uz latviešu tautas rēķina. Peters un Zālīte pat lika VVF “mīkstināt” likumu par latviešu valodas pielietošanu. Visi šeit redzamie ir KGB darboņi un “stučījuši” par saviem līdzcilvēkiem VDK !!!

NOVĒLĒSIM: “Lai viņus Velns parauj uz mūžu mūžiem !!!”

=================================================

Jānis reiniksJānis KažociņšFoto: Šeit skatāmi divi latviešu izcelsmes lopi: žurkuģīmis Jānis Reiniks un zirgasmiekls Jānis Kažociņš. Abi ir Krievijas specdienestu aģenti. ASV vēstniecībai tas ir zināms…., bet kā redzams, tad ASV ir ieinteresēta Latvijas valsts iznīcināšanā.

Abiem šiem latviešu izcelsmes šakāļiem rokas līdz padusīm ir notraipītas ar latviešu asinīm. Šeit teiktais atbilst patiesībai, jo nāk no ASV izlūkdienesta…

 .NOVĒLĒSIM: “Lai viņus Velns parauj uz mūžu mūžiem !!!”

Var teikt, ka Latvijā pie varas ir ANTIKRISTS visā savā godībā !

LRTT.  06.11.11.

LRTT e-pasts  L.Grantins@hotmail.de

You may also like...

41 Responses

 1. Neatkarība says:

  Ir pilnmēness, aiz kura slēpjoties Grantiņš turpina savu nodevīgo darbu. No kurienes tāds naids pret Latviju?

 2. AG says:

  Un “kristālskaidrie” VL sēž ar tādiem mēsliem pie viena galda! Nav neloģiski, Plāngarntiņ???

 3. Neatkarība says:

  Grantiņš atstrādā saviem maizes tēviem, memitīgi melojot un apmelojot.
  Vai kāds viņam Latvijā ir bijis labs? Viņš jau gribētu, lai Latvijā nebūtu valdības, nebūtu nekas – un tad atjaunotos vecā kārtība, bet viņš varē’tu droši sēdēt sava Vāczemē un turpināt norakt Latviešus.
  Īsts provokators un nelietis!

 4. AG says:

  Sūda vislatvieši viņam ir labi!

 5. Andris says:

  Kremļa štata mēsli te pirmie jau savu algu atsrādājuši, nu nāks normālu cilvēku komenti, bez steigas un kad laiks tiem atļaus. Nav brīnums, ka tāds naids tiek vērsts pirmām kārtām pret Grantiņu, jo viņš tos atmasko vistiešāk, nešķirojot un nelaipojot un saucot tos īstajos vārdos!
  Algoti dienesti nevis arestē Lindermani ar otru zīdu pintiķi par pretvalstisku, pretkonstitucionālu referenduma rīkošanu, bet gan pieļauj valsts finasētu nozieguma atbalstu !

 6. Andris says:

  Bet tas kremļa rējējs AG lai tad nosauc tos, kuri tad ir labāki šodienas Saeimā par VL?

 7. A.Balts says:

  Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības prezidents Agris Sūna Maskavā piedalījies Krievijas premjerministra Vladimira Putina atbalstītās Internacionālās frontes kongresā, kur spriests par to, ka zudušās Padomju Savienības vietā jāveido jauna, ziņo TV3 raidījums ,,Nekā personīga”.
  Nesen Maskavā notikušajā organizācijas kongresā galvenais vadmotīvs bija, ka vajadzētu veidot citu – Eirāzijas Savienību, iekļaujot kādreizējās teritorijas.
  Starp uzaicinātajiem bija ne tikai Latvijā sen zināmas pesronas, kas cīnās par krievu valodu kā oficiālo valsts valodu un grib pilsonības nulles variantu. Kopā ar citu, kā šeit runāja, ,,brālīgo padomju republiku pārstāvjiem,, pasākumā kā Latvijas policistu pārstāvis tika pieteikts Agris Sūna.

  Savā uzrunā no kongresa tribīnes Sūna sacīja, ka piekrīt idejai par to, ka krieviem ir jāatbalsta savi tautieši ārzemēs un ar Maskavas biedriem viņš dalījās satraukumā par to, ka Latvijas krievi esot jau sākuši aizmirst savu valodu.
  Raidījums gan noskaidrojis, ka Sūnas arodbiedrība savā nozarē ir vislielākā un tajā darbojas vairāk nekā divi tūkstoši dienestā esošu policistu. Kā secināts, sarunājoties ar biedriem zem četrām acīm, tad lielākajai daļai par Sūnas Maskavas braucienu nekas nav bijis zināms. Bet tie, kuri zināja, bijuši pārliecināti, ka viņš turp braucis vienkārši kā privātpersona. Par to, ka Latvijas policistu arodbiedrība varētu atbalstīt Krievijas proponēto Eirāzijas Savienības ideju nevarot būt ne runas, atzina arodbiedrības valdes loceklis Rolands Valters.
  Sūna raidījumam “Nekā personīga” teica, ka nenožēlo, ka izmantojis Krievijas uzaicinājumu aizbraukt uz Maskavu. Izdevumus daļēji sedzis viņš pats, daļēji – Krievijas puse. Tā esot bijusi ne tikai patīkama ekskursija ar iespēju pirmoreiz apskatīt krievu metropoli. Krievijas apmaksātā viesnīca gan izrādījusies ne visai ērta, toties uz ielām redzētais esot nostiprinājis viņa uzskatu, ka policistiem Maskavā esot labāka dzīve, nekā Rīgā.
  ,Nu, ļoti daudz uz ielām policistu. Redz, ka viņi ir glīti ģērbušies, visi, visi solīdi. Prevencija notiek, noziedzība mazāka. Pie mums – izejiet šeit! Nevienu policistu formā neredzēsiet. Dabūsiet pa pieri, skaļi bļausiet un arī neviena nebūs!,, iespaidos dalījās Sūna.

  Pie viena viņš gan atzina, ka, klausoties Internacionālās frontes kongresa runas, dažu delegātu teiktais Latvijas policistu pārstāvim esot licis justies ne visai omulīgi. ,,Nu, tiešām! Bija tur dažas runas neadekvātas, pēc kurām es arī šiem rīkotājiem teicu, ka man jau sāk izklausīties, ka tāds šovinisms tur spīd cauri. Bet mani nomierināja, ka tas nav viņu mērķis un ka tikšot labots,” skaidroja Sūna.

  Nav komentāru par šo slimo mankurtu, lasiet, saprotiet paši!

 8. verotajs says:

  dazam labam te vajasanas manija piemetusies, apkart pilns ar sazverestibu teorijam bet VL/TB LNNK tik sezh valdiba visus sos gadus tadi nevainigi pukaini pielauj visas tas antikonstitucionalas un pretvalstiskas darbibas kas LV jau novedushi tik talu ka vairs nav kur :DDD

  Bet varbut es maldos un VL/TB LNNK tajos momentos vnk bijusi atvalinajumos jeb izgajusi uz WC uzpipet :DDDD

  Vai cienijamais autors LV likumdosanu kadreiz ir redzejis jeb tvaika iela tada literatura skaitas tabu? :DDDD

 9. pirmdiena says:

  Agris Sūna ir vienkāršs karjerists, kurš ir apkrāpis simtiem Latvijas policistu, kuri viņu izvirzīja par savas arodbiedrības līderi, bet viņa faktiskais mērķis bija iekļut Saeimā. Tas neizdevās, tagad mēģina atrast vietu atjaunotā PSRS.
  Skumji, ka turpat blakus rosās arī Grantiņš, kurš norej ikvienu Latvijā dzīvojošu un strādājošu.
  Nevajag apriet VL! Viņi ir Latvijas sastāvsaļa. Ja pie;luas kļūdas vai nevajadzīgus kompromisus – tad ir jākritizē, nevis jāapsaukājas.
  Vai tiešām te viens psihiski slims nelietis tikai nosaka toni?

 10. Eduards says:

  Kurš tad TE IR PSIHISKI SLIMS NELIETNIS!?
  Cik zemiski un nožēlojami IR TIE,KURI VAR PATIESĪBU SAUKT PAR SLIMĪBAS IZPAUSMI!
  PILNĪBĀ PIEVIENOJOS LRTT,KĀ ARĪ GRANTIŅAM!

 11. AG says:

  Šodienas Saeimā nav neviena normāla deputāta!

 12. informācija says:

  Audio ierakstā ir dzirdams, kā vienā no partijas sapulcēm Zatlers plāno kā gāzīs valdību vēl pirms tā ir izveidota.

  http://www.youtube.com/watch?v=kM3W9o3mevY&feature=player_embedded

  Publiskotā uzrunas fragmenta iesākumā Zatlers uzsver, ka “mums ir uzdevums izveidot valdību”, kam esot iespējami divi scenāriji, “jums patīk tas vai nepatīk”…

  “Pirmais scenārijs ir tāds, ka mums ir nacionāļu valdība, kura krīt martā, un kā alternatīva mums pēc tam ir valdība ar “Saskaņu” maijā,” sacījis Zatlers..
  Tikšot kurināts krievu nacionālisms.

  Atbildot uz jautājumu, kāpēc šai valdībai būtu jākrīt, Zatlers atbildējis: “Esiet droši!” Politiķis paudis viedokli, ka Latvijas valdības krišana notikšot uz Krievijas prezidenta vēlēšanu fona, proti, Krievijas prezidenta vēlēšanām sekošot krievu nacionālais pacēlums, kas tiks kurināts.

  “Būs vajadzīgs ārējais ienaidnieks. Nav nekas labāks kā maza fašistiska valdība, kaimiņu valdība. Esam reāli. Jā, jā, nebaidieties, nokritīs. Tā kā mēs viņu tagad taisām, nokritīs,” sacījis politiķis..
  Sarunas ieraksts noticis nedēļu pirms Saeimas pirmās sēdes (17.oktobris)
  .

  Kā otru scenāriju Zatlers apskata lielāku koalīciju ar SC. Ja tā nepildītu solījumus, kas doti, tā tiktu gāzta. “Mēs šo valdību gāžam tāpēc, ka mēs nevaram atļauties pildīt solījumus,” scenārijus iezīmējis Zatlers

  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/398546-anonims_labvelis_publisko_zatlera_runato_slegta_sede

 13. no malas says:

  Kad SC pidriķis plānprātiņš AG būs to nodevēju vidu ar ASM ? Vienu pidriķi grauduli mēs patriecām ar sūdainu koku, bet šis mēsls vel ļerkšķ. Pats interesantākais ka pidriķis grib iefiltrēties jauni veidotā patriotiskā latviešu partijā NA, jau to sagrautu. Maskavas klauns pat pieprasa, lai viņam izsūta tur ielūgumu.
  Tai vietā lai Latvijas patriota Doropoļska ģimenei izteiktu līdzjūjūtību plānprātiņš AG murgo. Plānprātiņ pidriķi un Maskavas demogog AG ir liela starpība no patriotiem , kas mīl aizsarga un Latvijas karavīra formu un plānprātiņu pidriķiem ar NKVD, Gestapo vai SS formu un hitlera saukļiem .

  Paldies par patieso rakstu.

 14. AG says:

  Tu “malas vērotāj”, uzraksti linardiņam spriedumu par mani, pats viņš nespēj neko sagudrot! :) Bet tavu sūda NA man nevajag, tā, spriežot pēc visa, būs VL-2, ne A.Garda, ne L.Inkins, ne kāds cits īsts Patriots nedomā tajā stāties! Un kas tur slikts, ja gribu uzzināt, cik gadus nodzīvoja Doropoļskis?

 15. Latvietis says:

  Labs raksts.Bet kur vel naidīgie žīdiņu nacisti ždanok, pļiner, čiļevič, ģiļman,kabanov, koren un sarakstu var tikai turpināt bezgalīgi. Kura no svešām tautām ir pati naidigākā Latvijai ? Tie ir tikai žīdi.To jau saprata ari Hitlers. Vai tad kāds zin kādu lojalu Latvijai žīdu ? Es piemēram nezinu. Pat ar ar latvju tautas sviedriem sapelnīto daudzi ir tikuši miljonāru sarakstos. Vai tie atbalsta kādu latvisku lietu ? Zinu, ka naidam gan tie naudu nežēlo.Pat žīds ābrams TV bīda urlu virzienā.
  Tiek pieminēta jaunā NA . Protams , ka latviešiem tā ir jaatbalsta un jaiestājās tajā un mums būs otra latviešu partija un VL. Būsim kopā ar Balta un Andersona kungiem par latvisku Latviju. Nākotne pieder latvju tautai. Nešķirosim kura no tām ir labāka , jo nekādi negribu otru nomelnot.Galavārdu vēlēšanās teiks latvju tauta. Lai veicās VL un NA.

 16. A.Balts says:

  Domāju, ka visiem godīgiem LV pavalstniekiem jāvienojas, jāpulcējas, jāatbalsta visus mūsu patriotus, gan no citiem lielākiem vai mazskaitlīgākiem veidojumiem, gan no Pilsoņu kongresa un no NA enerģiskos rīcības cilvēkus! Īpaši gribētu atzīmēt tādus intelektuālus un nelokāmus vīrus, kā NA valdes priekšsēdētāju J.Pinni un NA valdes locekļus A.Andersonu un J.Lapinski!
  Uzskatu, ka vēl viens spēcīgs nacionāls veidojums – partija tikai radīs pozitīvu stimulu un balstīs idejiski mugurkaulu partijai VL/TB un liks tai vairāk un stingrāk ievērot valsts un nacionālās intreses. Un tas skar un attiecas uz jebkuru normālu un svešo varas un naudas nedeformētu likumīgo LR pavalstnieku. Tāpēc jau NA publiski aicināja arī te LRTT caur manu rakstu uz savas biedrības “Nacionālā apvienība” ārkārtas Kongresu Rīgā, bij.Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas Brīvības gatvē 266 zālē, š.g.11.novembrī plkst. 11:00.
  Tiks gaidīti visi, visi, kam nav vienalga , kas notiek un notiks ar mūsu visu vienīgo Latviju!

 17. AG! Nav jālielās ar to ,ka Tu nevienam vairs netici.

 18. Pilsonis says:

  Grantiņa kungs, lūdzu sniedziet atbildi uz Jūsu uzdoto jautājumu ” Cik ilgi ļausim žīdiem ārdīties mūsu Tēvzemē?” Būšu ļoti pateicīgs, ja saņemšu konkrētu atbildi. Paldies….

 19. informācija says:

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/398632-usakovs_parakstijies_par_krievu_valodu_ka_otru_valsts_valodu

  Tagadējais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs parakstījies par krievu valodu kā otru valsts valodu.

  Vai vēl kāds cilvēks nav sapratis Saskaņas centra patiesos nolūkus?

 20. latvietis says:

  Raksta citāts:
  “Lai arī “Saskaņas centrs” (SC) vārdos neatbalsta referenduma rīkošanu par otrās valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai, tā līderis, Rīgas mērs Nils Ušakovs ir parakstījies par referenduma sarīkošanu.”

  Tas ir ļoti spilgts pierādījums, ka SC līdera Nila Ušakova vārdi nesaskan ar darbiem.

 21. informācija says:

  Ikvienam, kurš parakstījies vai parakstīsies par krievu valodu kā Latvijas otro valsts valodu ir jāapzinās, ka viņiem pasē paliek zīmogs, kas apzīmogos viņus kā nelojālus pilsoņus. Arī parakstījušos saraksts nekur nepazudīs.

 22. Miervaldis says:

  Nez kur Talmuds palicis?

 23. latvietis says:

  Nils Ušakovs ir bijis Latvijas Republikas Saeimas deputāts, tātad jau reiz devis solījumu aizstāvēt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Ja ko soli, tad arī atbildi par saviem vārdiem un darbiem.
  Tas pats attiecas arī uz rakstā pieminētām personām, kas lauzuši zvērestu un nodevuši Latviju. Piemēram, atcerēsimies Abrenes nodevību.

 24. raksts says:

  Raksts par riebumu pret meļiem.
  Diemžēl arī Latvijā melošana ir ikdiena. Vieni no lielākiem Latvijas meļu tēviem ir ivars godmanis, aivars borovkovs, andris šķēle, aivars lembergs, andris bērziņš, māris gailis, valdis birkavs, alfrēds rubiks, nils ušakovs u.c.

  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/398678-zurnalisti_noklausas_obamas_un_sarkozi_sokejoso_sarunu_par_izraelu

  Žurnālisti noklausās Obamas un Sarkozī šokējošo sarunu par Izraēlu

  Bargās sankcijas un apspiešanas politikas turpināšana pret palestīniešiem, runas par Izraēlas iespējamo iebrukumu Irānā, – tas viss pēdējā laikā noskaņojis pasaules sabiedrības viedokli pret Izraēlas īstenoto politiku. Augsta līmeņa politiķi savos izteikumos līdz šim bijuši visai diplomātiski, vismaz publiski. Žurnālisti noklausījušies kādu pret Izraēlas premjeru Benjaminu Netanjahu vērstu Francijas un ASV prezidenta sarunu, kas nebija domāta svešām ausīm, ziņo BBC.

  Sarunā ar Baraku Obamu Francijas prezidents Nikolā Sarkozī Netanjahu nosauca par meli..

  “Es nespēju ar viņu vairs tikties, viņš ir melis,” Sarkozī teicis Obamam.

  “Tev viņš varbūt arī apnicis (raisa riebumu), bet man, man ar viņu jākontaktējas katru dienu,” atbildējis Obama.

  Prestižā raidsabiedrība BBC šo sarunu vērtē kā autentisku un atsaucas uz vairākiem Francijas medijiem. Sākotnēji sarunas atšifrējumu publicēja Francijas vietne “Arret sur Images”, vēlāk tās autentiskumu apstiprināja arī citi mediji..

  Privātā abu līderu vārdu apmaiņa notikusi G20 līderu samita laikā. To nejauši noklausījušies vairāki žurnālisti pagājušajā nedēļā, taču politiķu teikto atklātībai nolemts nodot tikai tagad..

  Saruna pirms vēsturiskā UNESCO balsojuma.

  Vārdu apmaiņa esot notikusi Apvienoto Nāciju organizācijas balsojuma kontekstā pirms vēsturiskā balsojumā, saskaņā ar kuru Palestīna tika uzņemta UNESCO, neskatoties uz ASV iebildumiem un pat ultimātu pārtraukt UNESCO finansēšanu..

  Lieki piebilst, ka šāda veida izteikumi varētu izraisīt pamatīgu politisko skandālu. Ne Francija, ne Baltais nams un Izraēla uz šīm ziņām pagaidām oficiāli nav reaģējuši.

 25. raksts says:

  latvietis saka:
  2011. gada 8. novembris 12.28Nils Ušakovs ir bijis Latvijas Republikas Saeimas deputāts, tātad jau reiz devis solījumu aizstāvēt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Ja ko soli, tad arī atbildi par saviem vārdiem un darbiem.
  Tas pats attiecas arī uz rakstā pieminētām personām, kas lauzuši zvērestu un nodevuši Latviju. Piemēram, atcerēsimies Abrenes nodevību.

  ————————–

  Komunista, pučista, cilvēku nāvē vainīgā Rubika, korupcijas aizsācēja okupācijas gados, SC partijas „Rubiks un dēli”, dēls Ušakovs (bijušais mērs) ir pārkāpis Satversmi un ir arī melis. Teikdams „nav svarīgi, par kādu jautājumu cilvēki vēlas sarīkot referendumu. Viņiem uz to ir tiesības…” viņs samelojas ka, ja ir balsošana par šo jautājumu, tad var būt par un pret, nevis viņaprāt tikai „par”, kā komunistprāt drīkst būt. – Tad vēl rubikists pauž: „Runa ir par cieņas trūkumu pret ievērojamu sabiedrības daļu.” Tikai kā ir ar cieņu pret lielāko (nevis ievērojamu) sabiedrības daļu, kuri grib saziņā lietot valsts valodu, pamatiedzīvotāju valodu. Visu cieņu demokrātiskajiem krieviem kuri lieto valsts valodu, bet kuru nav daudz. Lielā skaitā ir “Na voņučem gosudarstvennom jazike ņe otvečajem! [Smirdīgajā valsts valodā neatbildam!]”- kā Roziņa kungs firmā “RS Hipo”, vai „govoriķe po ruski” , kas ir 20 gadu uzlabojums no „ja vaš sobačij jazik ņe poņimaju”. Un Kabanovs…?.

 26. Andris says:

  Vai nav dīvaini, ka tāds “patriots” AG, vērotājs, kronis un vēl kāds tas pats urla ar citu niku skandina, ka visi, pilnīgi visi Saeimā ir vienādi nederīgi un slikti, bet tavu BRĪNUMU – izceļ un lamā TIKAI nacionālpatriskāko Saeimas partiju VL/TB??!!!

 27. AG says:

  Jo tikai to Plāngrantiņš slavē!

 28. Ieva says:

  Sākumā šķita, ka šī lapa ir joks, bet ja tiešām kāds cilvēks (raksta autors) šādi domā, tad man ir kauns, ka viņš ir latvietis un no Latvijas. Steidzami nosūtāms uz kādu psihatrisko slimnīcu, lai savu naidu pret cilvēkiem izguļ tur. Man ir bail ar tādu atrasties vienā sabiedrībā, nākošais Breivīks, tikai Latvijā. Es tiešām ceru, ka viņš pēkšņi neizdomās apšaut vai uzspridzināt kādu Latvijas bērnudārzu tikai slimu aizdomu dēļ :((

 29. vecis says:

  Portaals psihiski slimiem cilveekiem.

 30. Aija says:

  Nacisti arī ir tie paši nacionālisti tikai vāczemes. Šo var publicēt tikai vienreiz gadā un tas ir 1. aprīlī.

 31. Linda says:

  Es atvainojos, bet cilvēkam, kurš veidojis šo rakstu, ir šaura piere!

 32. skorceni says:

  tev LINDA ir saliekta mugura…..

 33. Anonymous says:

  Visu Latvijai! – TB/LNNK ministri Gaidis Bērziņš un Žaneta Jaunzeme–Grende nodevuši Lembergu un ir Soross ieliktņi

 34. Put-in says:

  Da kāda tur Krievija?
  Beigsiet fantazēt un apvienosities pret patiesiem ienaidniekiem zionistiem?
  .
  .
  .
  Admins
  Krievija ir cionistu midzenis ! Krievi, ja vispár tádi ir, ir vēl drausmīgāki par krievžīdiem, jo ir apsēsti ar savu impērisko šizofrēniju. Tā nav tauta, tas ir zvērlopu bars… . Šiem zvērlopiem nav vietas Latvijā !

 1. 2011. gada 16. November

  […] Vai nevarētu būt, ka šie ministri ir nekas vairāk, kā mērkaķu bars ? Izlasiet nesteidzoties šo rakstu un pārdomājiet katru tur teikto vārdu, pirms nosodāt LRTT.:— http://tautastribunals.eu/?p=7457 […]

 2. 2011. gada 26. November

  […] Foto: Žīds, kuru atbalstīja šajā noziedzīgajā akcijā pret Latvijas valsti ZRP un VIENOTĪBA, prettiesiski piešķirot līdzekļus parakstu vākšanai, lai krievžīdu salašņu valoda būtu galvenā LR. Šeit ir redzama šī salašņu banda- “valdība”: http://tautastribunals.eu/?p=7457 […]

 3. 2011. gada 1. December

  […] Un, šeit jūs variet redzēt šo izdzimteņu sastādīto valdību, kura prettiesiski piešķīra līdzekļus, lai iznīcinātu latviešu valodu: http://tautastribunals.eu/?p=7457 […]

 4. 2011. gada 29. December

  […] Pilnībā par šiem izdzimteņiem varam lasīt šeit: http://tautastribunals.eu/?p=7457 […]

 5. 2011. gada 31. December

  […] Šeit mēs varam skatīt pilnībā šos sātaniskos izdzimteņus: http://tautastribunals.eu/?p=7457 […]

 6. 2012. gada 24. March

  […] Kaut Velns jūs ātrāk parautu ! http://tautastribunals.eu/?p=7457 […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *