ZRP – šizoīdu bars

MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

H-86-3Nekad neaizmirsīsim senseno Gudrību: sejā ierakstīts, kas TU esi, vai kā tautā mēdz sacīt: tam uz “pieres rakstīts”, kas viņš ir… . ZRP ir neapgāžams piemērs šai sensenajai Gudrībai. Šo ārējo izskatu papildina zatleristu darbi. Tautā arī saka, ka ābols tālu no zirga nekrīt(runa ir par to ābolu, kas zirgam “izkrīt” no vienas vietas). Īstenībā jau zatleristi nav nekādi reformisti, bet gan Putina pagarinātā roka Latvijā.

Šajā veidojumā savākti tikai un vienīgi šīzoīdi ar izteiktiem šīs slimības simptomiem sejā.

Izvilkums no KOSMOZOFIJAS:

aaaaaa-800x203 Var teikt: ar komunista- sātanista štempeli purnā.

Sātana kalpiŠajā rakstā APSKATĪSIM vairākus šīs kangaru-Antikrista partijas eksemplārus.

Foto: Šeit komentārs nav vajadzīgs, tas ir izsakāms ar trijiem burtiem: ZRP

Tagadējais ministrs Ķīlis nāk no integrētāju ģimenes. Viņa tēvs pēc kara bija idejiski rūdīts un nelokāms Cēsu Skolotāju institūta komjaunatnes sekretārs.
Pēc viņa ziņojumiem attiecīgajiem “orgāniem” jau 1948. gadā – vēl pirms lielajām 1949. gada izvešanām – tika arestētas un represētas vairākas patriotiski noskaņotas studentes.
Zatleram – arī savulaik augstskolas komjaunatnes sekretāram, tādu padomju tautas integrācijas lietās rūdītu vīru pēcteči ir taisni pa prātam.
Dižā Ļeņina un viņa sekotāju idejas dzīvo arī mūsdienu Latvijā. Arī Sandra Kukule taču ir idejiski rūdīta padomju vēsturnieka Konrāda Sondora meita.

Šizoīds 3Šizoīds 2 (2)Šizoīds 2 (1)Šizoīds 4

FOTO NOSAUKUMS: ŠIZOĪDI

Foto: Šeit redzamie ir ar izteiktām ŠIZOĪDISKĀM pazīmēm. Civēkiem, kuri sevi pārdevuši ĻAUNAJAM,- viņiem ļaunais vieplis savus vaibstus atstaro sejā. Zatlera truli ļaunais skatiens un virslūpa, Ķīļa mute un šizofrēniķa skatiens, Rinkēviča mati, zobi un acis, Demitera trulā, kuvaldam* līdzīga seja…. . Ja šajos cilvēkos iemājotu Labais Gars…, jūs neticētu, ka tie cilvēki ir tie paši viepļi… . Viņi pilda visus SC norādījumus- programmu.

Seja(šajā gadījumā purni) pasaka, kam VIŅŠ kalpo.

=============================

Šeit kāds ANNAMARIJAS trāpīgs komentārs par izteikti vieplisko Ie.M E.Demiteru:“Nedrīkst uzticēties cilvēkam, kam sarunā acu skatiens nav vērsts uz sarunu biedru, bet šaudās kā zaglīgas peles…”

Šeit kāds izteikti šizoīdiska izskata R. Ķīļa naidpilni antilatviskais vervelējums: “Lai netiek nacionāļiem ! Par integrācijas nozares piestiprināšanu IZM valdības veidošanas laikā ZRP vienojās ar “Vienotību”. R. Ķīlis atzīst – abas lielākās koalīcijas partijas nevēlējās, ka šī nozare paliek Nacionālajai apvienībai, kas virzīja kultūras ministru.”

LRTT  šiem šizoīdiskajiem latvju tautas deģenerātiem var tikai sacīt, ka neviena nelietība netiek atstāta nesodīta.

To, ka jūs, kā aptrakuši suņi, tiksiet ar mietiem nosisti žogmalēs, par to variet nešaubīties, jo tas ir jau noticis fakts.

Latvieši, ja mēs visi novēlēsim šiem šizoīdiskajiem izdzimteņiem, lai Velns viņus parauj uz turieni, no kurienies šie nākuši, tad tas arī drīz notiks ! 

Tumsa nav mūžīga, žēl tikai, ka Rīts var aust asiņains.

DIEVS SVĒTĪ LATVIEŠU TAUTU, UN ATBRĪVO MŪS NO ŠIEM ANTIKRISTA MOŠĶIEM !

LRTT   05.11.11

LRTT pasta adrese: L.Grantins@hotmail.de

* – ļoti liels āmurs

You may also like...

3 komentāru

 1. A.Balts saka:

  Šis ZRP veidojums ir tikai atšķaidītāks turpinājums kremļa kloākas izmaltajiem un amatos, partijās iebāztajiem mankurtiem! Un sākot jau no LC, Saimnieka,izkropļotās TB/LNNK, TP, LPP, SC un vēl pa vidam šādas tādas Zīgerista, Soc.demkrātu tikpat ātrāk, lēnāk sevi diskreditējošas partijas un partijeles!

 2. Pilsonis saka:

  Cienījamais Grantiņa kungs, kādā sakarā šim rakstam blakus ir Helsinki-86 logo? Ceru sagaidīt atbildi.

  Admins
  LRTT ir turpinājums H-86. LRTT emblēmā ir redzama arī H-86 emblēma.

 3. Praktiski taču vairāk kā pusgadsimta garumā vara nav mainījusies, komūnistu varas struktūras ir tikai mainījušas nosaukumus.Tāpēc jau tika likvidēta Tautas fronte, kad tā izgāja no čekas un komūnistu kontroles un 4.kongresā nobalsoja par nepārprotamu 18.novembrī dibinātās valsts statusa atjaunošanu.Plurālisms frontē tika nomainīts ar daudzpartiju sistēmu, kur noteicošā loma bija komūnistu varas struktūrām.Tajā pašā laikā tiek darīts viss, lai nacionālpatriotiskie spēki būtu sašķelti un nevarētu izveidot vienotu visu Latviju aptverošu struktūru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *