Dzēsts

You may also like...

18 Responses

 1. Eduards Lunis saka:

  Personīgi es jau gadus pielūdzu Krišnu un Ramu.
  Man ir pilnībā saprotams un atzīstams šajā rakstā teiktais.
  Uzskatu, ka viss tautas gļēvums, pašcienās trūkums,viss ļaunais ar valsti-ir saistīts ar kristīgo baznīcu,ar žīdismu… .
  .
  .
  Admins
  Nu nav, Eduard, mūsu tauta gļēva.
  Mēs atrodamies drausmīga pārspēka priekšā !
  Pašlaik Garīgajā Pasaulē norit neiedomājami briesmīga cīņa ar Ļauno. Visi tie, kuri uz šīs zemes runā Patiesību neliešiem acīs, piedalās šai Svētajā cīņā.
  Diena, kad Patiesības Garīgais “mērs” būs pilns, visi šie mošķi tiks iznīcināti no neredzamājiem Spēkiem.
  Esi lepns, ka esi viens no šiem Patiesības paudējiem.
  Tev ir jāpārvar šaubas, kas tevi “grauž”, tad redzēsi pasauli savādāku.
  Saku to tāpēc, ka pazīstu Tevi.

 2. Māris M. saka:

  Beidzot arī šī tēma iegūst skaidras un nepārprotamas aprises.
  Paldies par šo interesanto materiālu.
  Ticu, ka agri vai vēlu vēl daudz ko uzzināsim, ka viss paslēptais taps redzams, par postu slēpējiem.
  .
  .
  Admins
  Noteikti Māri, tas nāks gaismā.
  Lieta tikai, lai šīs sātanistu apslēptās lietas nāktu gaismā, bus jāmaksā ar asinīm.
  Launais bez cīņas savas pozīcijas neatstās.
  “Kas manis(Patiesības) dēļ dzīvību zaudēs, tas to iegūs”, sacīja Kristus.

 3. jūda saka:

  līdz šim pieminētais Davis gan bijis rudīts antizemits!
  .
  .
  Admins
  Ja nepiekrīt žīdu “taisnībai”, tad tūlīt tiek nodēvēts par antisemītu. Žīdu laiks ir “sit pēdējās minītes”. Šis sātanisms tiks izdeldēts no zemes virsas.

 4. Eņģelītis. saka:

  Kaut kur dzirdēju sakarīgu frāzi:

  ,, Antisemīti nav tie,kuri nemīl semītus,
  bet tie KURUS nemīl semīti.,,

 5. RX-7 saka:

  Ļoti labs un dziļi analītisks materiāls. Šodienas kontekstā skatām, kā šī divus gadu tūkstošus darbinātā politika un stratēģija nes savus tumšos augļus: Romas impērijas pāraugšana viduslaiku Eiropas feodālismā, tālāk žīdu / krievu kapitālismā, provokācijā, izspēlējot Hitlera kārti un caur to padarot “apspiesto” žīdu tautu neaizskaramu, nu nākamajās provokācijās tāpat visā pasaulē pozicionējot “apbižoto” krievu (lasi – krievžīdu) tautu kā izredzētu un neaizskaramu (“naših bjut!”), un, visbeidzot, ar Saula (Pāvila) cienīgu politisko viltību izmantojot modernās pasaules svaigāko trumpi – musulmaņu mežonīgās karojošā islāma viduslaiku tradīcijas, kas būtībā nāk no tā paša celma, no kura jūdaisms. Tām jāaizvieto mūsdienu domājošajam indivīdam vairs nederīgais un neiesmērējamais mozisma gars, “toleranti” stādot islamticību kā “ģimenes tradicionālo vērtību saglabātāju un augsti tikumīgu dzīves veidu”, kas “organiski integrēsies” Eiropā un visā pasaulē…

 6. adomini saka:

  Blēņas. Saskaņā ar Bībeli Pāvilu tieši jūdi uzsāka vajāt,notvēra,atdeva romiešiem, kuri to nosūtīja uz Romu, kur galu galā viņam nocirta galvu. Pēc Pāvila, šķiet, neviens no baznīctēviem vairs nebija ebrejs pēc tautības.

 7. Obserrvatorr saka:

  Loti labs, izzinos, un stipru zinasanu rezultata tapis raksts.
  Pamazam lasot so rakstu, (kuru izkopeju lidzinjemsanai) un palenam to analizejot, salidzinot ar oficialaja kristietibas bibele mineto, nekur nesmu atradis neko ( pagaidam ) kur varetu pamatoti iebilst raksta autoram.
  Ka pirmo soli ( pec principa ‘soli pa solim ‘ ) varu minet ( pamata izklastu pasa redzeto, piedzivoto )
  Rigas Doma Baznica…. apskates-ekskursijas laika, apskatot loti vesturiski nozimigo kanceli japiezime ka kancele, ir saja oficialaja galvenaja Livonijas arhibiskapa baznica ir loti, loti sena, pie tas uzzejas ( augsup ) ir koka griezti 4 ( cetri) apustulji ( no kuru rakstita, lai ari redigeta veida ir atlasitas Jaunaja Deriba ( deriba- patiess juridiski pamatots ligums kas tiek slegts starp kalpu un saimnieku.. tas ka piemers autora mineto vardu patiesumam ) minetas oficialas 4 evangelijas ( kur palikusas parejas 8 ( astonjas ) ???.
  P.S. Jau ieprieks aatvainojos par i-neta rakstibu ( bez garumzimem,un ar klibojosu pareizrakstibu ), tapat patiesi ieinteresatas personas,lugums rakstit uz obserrvatorr@gmail.com

 8. Sarmīte saka:

  Ļoti sekls raksts, kur “brauc” vienos vārtos. Šeit var redzēt autora nepatiku pret ebreju tautu. Pilnīgas nezināšanas par Bībelē rakstīto, autors ir tulkojis pa savam, jo kas ir aprakstīts par Pāvulu pilnīgas muļķības, tas nav Bībelē teikts!
  .
  .
  .
  Admins
  Ja Viņa zināšanas ir “seklas”, tad Jums tādas vispār nav. Un starp citu, vārds EBREJS nenonozīmē tautu. “Jūs esiet no sava tēva velna un pildāt viņa kārības….” Kurš,- un uz ko tas tika sacīts ? Vai Jūs vispār Bībeli esiet rokas turējusi… ?

 9. Āra kultūra saka:

  Klausieties baltu mūziku no Baltistānas! /Burushaski New Gigan Maula Karim/,youtube kanāls-HUNZA ALPS

 10. Modernās teoloğijas maldi saka:

  Bībelē paustās atklāsmes bieži,jo bieži neatbilst dievvārdam,kas tiek jums sludināts no kanceles. Cilvēkam tik svarīgā jomā,kā laulības dzīve ir baznīcas ieviesti maldi. Kas zina,kas ir Bībelē tiešām rakstīts,tas netiks aiz deguna vazāts. Maldīgs ir priekšstats,ka Bībele atļauj cilvēku seksuālo dzīvi,kopš saderināšanās brīža. Dzīvojot pēc pašreizējās teokrātiskās mācības cilvēki ilgus gadus seksuālā atturībā pazīstas viens ar otru,tad viensotru novērtē kā neideālus cilvēkus ar daudziem trūkumiem un,ne līdz kādām laulībām nenonāk. Rezultātā zaudē nacionālā demogrāfija. Bet varbūt tieši tāds ir maldinošās mācības mērķis. Kā žīdi kļuva par vīru un sievu?!; Bībele pauž sekojošo: Ja gar vīrieša mājokli gāja sieviete un vīrieša paaicināta iegāja viņa miteklī,tad,jau tad viņus varēja uzskatīt par pāri. Kāzas,par kurām arī Bībele vēsta,tika gan svinētas,taču tā bija tikai tāda papildus ceremonija. Žīdi,vīrieša un sievietes attiecībās bija nepiespiesti un tiem bija daudz bērnu. Nākamais šausmīgais malds ir,ka sievietes dominancei ğimenē ir jābūt tikpat iespaidīgai kā vīrieša. Vismaz Bībele to nevēsta. Bībelē rakstīts,ka sievai ir jāpakļaujās vīram visās lietās un jābūt paklausīgai. Bravūrīgu sievu,kura nicīgi izturējusies pret savu vīru varēja nomētāt pat akmeņiem. Kopdzīvē šodien,gandrīz neviena ğimene neņem vērā šo bībelisko norādījumu. Līdztiesība,feminisms,katra vista,tā sakot,grib ieņemt arī gaiļa vietu. Tā rezultātā ğimenes izjūk,un no tiesas noderīgā Bībeles patiesība,pat netiek pieminēta. Savukārt izlaidīgās mauku dzīves propagandētāji izmanto apmaldījušos kristīgo teologu maldus,lai uzrādītu panākumu trūkumus cilvēku dzīvēs,kuri seko baznīcas uzstādījumiem. Baznīcu cilvēki līdz ar Dieva noliedzējiem lieto prezervatīvus,citu nāvējošo kontracepciju un brīnās par Dieva svētības iztrūkumu savās dzīvēs. Bērnu slepkavošana-ABORTI (angliskā sapratnē: atbrīvošanās no bērna) ir vairākuma pieņemta par pašsaprotamu lietu. Kāpēc mācītāji klusē??? Par nedzimuša bērna noslepkavošanu Vecās derības laikos nomētāja ar akmeņiem. Baznīcas teokrātija ved visus nezināšanā un maldos.

 11. dzīve pēc žīdu PASACIŅĀM... saka:

  Bēdīgi !
  Citāti no neta:
  “Bībeles, toras, talmudi taču ir dažādi nosaukumi vienai žīdu PASAKAI daudzos turpinājumos…
  Viss tiek tur zemtekstā bīdīts paklausīt žīdam, domāt, kā žīds grib, lai domātu, darīt, kā žīds grib, lai dara !
  Pat, kā “paraugpiemēri” izvēlētie piemēri(pareizie(!) ) ir tendenciozi atlasīti, lai izteiktu pavisam otrā, vai trešā plāna domu, lasītāja darbības virzīšanai žīdam tīkamā virzienā – kalpot izredzētajiem žīdiem !
  Pat, it kā, nesaskaņas starp reliģijām, ir ar domu, ka noziedzīgā smadzeņu pūderēšana – RELIĢIJA, ir laba, bet, “tie tur”, kuri to nesaka ar tādiem pašiem vārdiem, kā mēs, ir tie nepareizie sludinātāji, kaut abi runā par vienu un to pašu…
  Uz psiholoģiju balstīts triks, lai ko, sev vēlamu, kādam iestāstītu ! ”

  “Ja pirmatnējie cilvēki, neapjauzdami parādību cēloņus, “secināja”, ka cēloņi ir visvarenas [materiālas, kuras nevienam nerādās] dievības(Lauka, Meža, Ūdens, Laimes…), kurām, lai pielabinātos – jāziedo, tad, jau senie žīdi, uztaisīja racionalizācijas priekšlikumu – ir tikai viena dievība – žīdu Dievs pāri visam, [nemateriāls, dzīvo aiz mākoņa, visi zina, tik neviens nav redzējis], ko arī skandināja pie katras izdevības…
  Psiholoģija ir šo izpētījusi – ja kādu idiotismu 1 000 reižu atkārto, tad klausītājs sāk ticēt, ka tā ir patiesība…
  Un, kāpēc lai gan neatkārtotu, ja tas dod ienākumus(ziedojumu veidā) un varu pār prātiem ! ”

  Kas ir racionalizācijas priekšlikums – to padomijā dzīvojušie labi atceras, kurš nē – var izlasīt wikipēdijā !

  Neticiet AKLI nevienam – domājiet līdzi(pārbaudiet vairāk kārtīgi no DAŽĀDIEM avotiem un dzīves pieredzes), tad uz jums nejās kā puikas uz kaimiņu āža !!!

  Starp citu – nekā personīga pret žīdiem, kā tādiem, bet kategoriski PRET viņu pārstāvju veiktajām krāpšanām !

 12. Edis saka:

  “Kristus jaunu universālu vispārcilvēcīgu atziņu meklētājs un atradējs”>>>
  Autors šeit maldās – Kristus nav nekāds komunists Lenons.
  .
  .
  .
  Admins
  Komunisma idejas ir vienreizējas. Problēma ir realizētājos… .

 13. vai šeit ir kāds baznīckungs? lūdzu, skaidrojumu! saka:

  “Modernās tehnoloģijas maldiem“:

  Jums sanāk tieši tāpat kā sprediķos no kanceles – dreijā uz riņķi gadsimtiem, lielākoties, vienus un tos pašus “izvilkumus“ no Derībām attiecīgajām mērķauditorijām, visticamāk – tīši neskarot pilnīgi pretējo, kas rodams Tās notikumos.

  Bībelē nav vienīgi sievām norādīts, ka tām vīri jāklausa. Ir teikts arī vīriem, ka tiem sievas jāklausa. Un atsevišķos gadījumos abiem jāsaņem pat vienāds sods. 5. Mozus 22. nosdaļa 22. pants:
  “Ja kāds vīrs top atrasts, kas guļ pie cita vīra sievas, tad tiem abiem būs mirt, tam vīram, kas pie tās sievas gulējis, un tai sievai. Tā tev būs izdeldēt to ļaunumum no Izraēla.“

  Kas attiecas uz bērniem, Bībelē ir vienkārši pabaisīgi teksti (ne vienīgi tas ar aicinājumu nomētāt ar akmeņiem par nedzimušu bērnu nogalināšanu). Piemēra pēc: 137. psalms 9. pants:
  “Svētīgs būs, kas tavus jaunos bērnus sagrābs un tos satrieks pie akmiņa.“

  Psalmus uzskata par svētāko sadaļu Bībelē, bet tajos (bet ne tikai psalmos) ir tik daudz nolādējumu. Piemēra pēc:

  109. psalms:
  7. Kad viņš (grēcinieks pēc Dāvida izpratnes) top tiesāts, tad lai top pazudināts, un viņa Dieva lūgšana lai viņam top par grēku.
  8. Lai viņa dienas iet mazumā, un viņa amatu cits lai dabū.
  9. Viņa bērni lai paliek par bāriņiem un viņa sieva par atraitni.
  10. Lai viņa bērni skraida apkārt un ubago un maizes meklē tālu no savām izpostītām māju vietām.
  11. Un tas parādu dzinējs lai izplēš visu, kas tam pieder, un sveši lai aplaupa viņa peļņu.
  12. Lai tam nav, kas parāda žēlastību, un lai nav kas žēlo viņa bāriņus.
  13. Lai viņa pēcnākamie top izdeldēti; viņu vārds lai izzūd otrā augumā.
  14. Viņa tēvu noziegums lai top pieminēts tā Kunga priekšā un viņa mātes grēki lai neizzūd.

  Varētu jau piekrist, jo viņš nolād, kā viņš pats izsakās, bezdievi – grēcinieku. Varētu, ja tajā pašā Bībelē nebūtu tekstu, ka “nav šajā pasaulē itneviena, kas nebūtu grēkojis“, ka “ Dievs ir Mīlestība“, ka ir vairāki Dievi, ka Tas Kungs ir kā Ellē, tā Paradīzē… Ir jau gan arī teksts, ka Dieva vārds ir abpusēji griezīgs zobens. Bet tas nozīmē, ka Tas runā pretī Pats Sev. Un tas mežģī smadzenes. Tas ir pāri cilvēka spēkam to saprast.Jo vairāk, ja Dievnamos to nemaz neskaidro.

  Nu ja – bet tas ir par Izraēļa Dievu.

 14. Edis saka:

  Admins
  Komunisma idejas ir vienreizējas. Problēma ir realizētājos… .
  >>>>>>

  Komunisms ir cilvēku centieni uzcelt debesu valstību uz zemes. Problēma ir tajā, ka debesu valstības pamatu pamats- Dievs- tiek izmests laukā. Un kas ir debesu valstība bez Dieva? Pareizi!- elle.
  .
  .
  .
  Admins
  Tāds secinājums ir galīgi garām. Alga tiek saņemta pēc darbiem, bet ne pēc ticības !

 15. Edis saka:

  Admins
  Tāds secinājums ir galīgi garām. Alga tiek saņemta pēc darbiem, bet ne pēc ticības !>>>>>

  Apgalvojums, ka debesu valstība bez Dieva ir elle, ir garām??! Atkārtošos- varbūt nesapratāt- jebkuri cilvēku centieni uzcelt savu paradīzi bez Dieva agrāk vai vēlāk ir lemti neveiksmei, turklāt, sabrukuma raksturs un smagums ir tieši proporcionāls sludināto ideju cēlumam.
  Par to algu- bez ticības Dievam patikt nevar. Ticība ir darbu ierosinātājs, ar to viss sākas.
  .
  .
  .
  Admins
  Tas ir Jūsu viedoklis un Jums uz to ir tiesības.

 16. Anonīms saka:

  ja šis ir 34. gada mašīnraksts, bet alfabēts tika izkropļots 46. gadā, atmetot mīksto r un garo ō…

  Teorētiski šajā tekstā bija jābūt šiem ŗ un ō, bet nav, kapēc?

 17. Edis saka:

  “Admins
  Tas ir Jūsu viedoklis un Jums uz to ir tiesības.”>>>>>

  Abpusēji.

 18. Kristīna saka:

  Kura viedoklis tad ir pareizais? Citi slavē Pāvilu ,ka viņš cieši seko Jēzus mācībai,atmetot Mozus veco derību!
  https://www.youtube.com/watch?v=yh-XNJjGCO8
  Почему даже христиане недолюбливают апостола Павла

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.