Ar ko mēs esam labāki par putiniskajiem orkām ?

Kad garīgā tumsonība pārņem visu(ap 90%) tautu, tad tas ir jau nopietns priekšnosacījums tās bojā ejai. Pēdējās vēlēšanas to parādīja visā savā krāšņumā. Tas neattiecas tikai uz tiem, kuri piedalījās vēlēšanās, bet ar arī uz tiem, kuri neuzskatīja par vajadzību tajās piedalīties.

Atkal un atkal iznāk runāt par J. Bordāna partiju, kura zaudēja ar LIELU TROKSNI. Pareizāk, ja mēs vadītos no veselā saprāta pozīcijām, būtu sacīts: AR LIELU TROKSNI zaudēja tie, kuri nebalsoja par KONSERVATĪVAJIEM(domāts nākotnes perspektīvā) ! Protams, manis sacītais tiks pareizi uztverts tikai no tiem, kuriem ir pietiekoši attīstīta APSTRAKTĀ DOMĀŠANA.

Pilni laikraksti, it sevišķi jau pusgadu pirms vēlēšanām, bija veltīti J. Bordāna nomelnošanai. Šeit nav runa par kritiku, bet tieši par nomelnošanu, kura tika veikta no VDD varzas, kura pilnīgi visa sastāv no bijušo VDK darbinieku ielikteņiem.

Atcerēsimies tikai, cik slepeni uz nākošo periodu tika “ievēlēts” garīgais izdzimums N. Mežviets, kurš aktīvi piedalījās centienos pirms sešiem gadiem noslepkavot L. Grantiņu. Šis kroplais nelatviskais- civilizācijas ģenētiskais atkritums, ir piedalījies(apstiprinājis) neskaitāmu latviešu patriotu slepkavības ! Šis izdzimums saglabāja savu amatu pateicoties narkomānam, čekista Indriksona(izteikts slepkava) ieliktenim S. Ģirģenam !!!

Atcerēsimies, cik nežēlīgi pēdējā naktī, pirms bijušā prokurore Biruta Loze gatavojās nodot dokumentus par noziedznieka- čekas virsnieka- žīda Aivara Borovkova noziegumiem PSRS laikos pret latviešiem, Viloram Eihmanism un LRTT publicēšanai, Tā tika noslepkavota… .

J. Bordāna partija bija vienīgā, kura centās veikt reformas, kuras Igaunija un Lietuva veica jau pirms 15  – 20 gadiem ! Tātad, mēs esam no viņiem atpalikuši jau par veselu paaudzi un tagad, kad pie varas palikuši bandīti: kariņi, seski, lembergi, šleseri…., mēs turpināsim atpalikt ar TURBO paātrinājumu.

Tie, kuri norēja Bordānu ir panākuši savu- pie varas palikuši “Ciānas gudrie”, starptautiska HAZĀRU MAFIJA, kuras centrāle Latvijā ir cionista, antisemīta, bandīta suharenkiskā SINAGOGA- latviešu tautas bende. Visi, kuri aģitēja un aplēja ar melu drazām J. Bordānu, ir šīs sātaniskas “baznīcas” kalpi. Nākošos rakstus LRTT veltīs šai “vēlēšanu problēmai”- pilnīgam prāta aptumsumam.

Būtu labi, ja arī lasītāji piedalītos šīs tēmas apspriešanā… .

16.10.22

You may also like...

14 komentārs

 1. Valodas stūrītis saka:

  “Skolās aktuāla ir motivācija patriotismam.” “LVR.-1” GLOBĀLAIS LATVIETIS
  — Vārdi: “globālais,aktuāla,motivācija,patriotismam – nav latviešu valodas vārdi! Tāda runa ir valodu kropļojoša!
  Bet to domu latviešu valodā var izteikt: “Skolās ir svarīgi ieaudzināt dzimtenes un tautas mīlestību.”

 2. Pie valodas stūrīša saka:

  Vārds: Globāls – latviešu valodā tulkojams kā; visu aptverošs. Kaut arī daudzi svešvārdi ir tautā pieņemti,tomēr priekš tautas pienākums saudzēt mūžseno,Dieva laisto valodu,ka tā nepazustu!

 3. Anonīms/Neatpazinies saka:

  Runāsim latviski! “Anonīms” vārda vietā,itin veiksmīgi varam lietot latvisku vārdu: “Neatpazinies” ! Un nekautrēsimies no dzimtās valodas! Valoda ir viena no visdārgākajām tautas vērtībām! Kas nonicina savas tautas valodu,tas zaudē,pat visu cieņu,visu svešinieku acīs!

 4. AG saka:

  Mjā, Bordāna dirsa Linardelim sapņos rādās! :)))

 5. Maija saka:

  Konservatīvos iegāza, viņu balsojums 40 miljonu lietā. Latvieši tādas lietas neaizmirst!

 6. Par slimo nabagu a.g. saka:

  – tas nabaga a.g. tik savu zilo sapņu idejas vien regulari druka, nejedzot, ka te politisks portals, ne vina geju klubs

 7. raksts saka:

  “Jāiznīcina visa tā banderovšķina!” Krievijas iedzīvotāju atbalsta masveida raķešu uzbrukumus Ukrainai, neskatoties uz to, ka tajos bojā iet mierīgie iedzīvotāji.

  Krievijā uz ielas nejaušiem garāmgājējiem tika jautāts, vai viņi atbalsta masveida raķešu uzbrukumus Ukrainai.

  “To vajadzēja jau sen izdarīt, es uzskatu, pirms bija trieciens pa Krimas tiltu,” sacīja kāda uz ielas sastapta sieviete.

  Savukārt cita saka: “Kas noticis, tas noticis! Principā es atbalstu, lai gan, protams, žēl, bet tomēr vairāk atbalstu.”

  Kāds vīrietis norāda, ka tas bijis preventīvs uzbrukums, lai ukraiņi saprastu, ka jokot ir bīstami.

  Kāda garāmgājēja atzīst, ka atbalsta prezidentu, lai gan ukraiņi ir brāļu tauta: “Pie mums cilvēki atgriežas no Ukrainas tāpēc, ka tur nevar dzīvot. Nu tā taču arī nevar!”

  Savu nepatiku pret Ukrainu neslēpj kāds sirmgalvis: “Normāli. Vēl vairāk vajag. Vēl vairāk!” Uz iebildi, ka cieš mierīgie iedzīvotāji, viņš atbild ar pretjautājumu: “Bet pie mums necieš? Iznīcināt visu to banderovšķinu vajag.”

  Tikai retais aptaujātais sacīja, ka neatbalsta tādu rīcību.

  Jau vēstīts, ka pirmdien Kijivas centrs un vairākas citas pilsētas tika pakļautas raķešu apšaudei. Bojā gāja 19 cilvēki vēl vairāki tika ievainoti.

  Publicēts šeit:
  https://www.la.lv/video-vel-vairak-vajag-visu-to-banderovskinu-vajag-iznicinat-krievijas-iedzivotaju-atbalsta-masveida-rakesu-uzbrukumus-ukrainai

  __________________

  Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja (EPPA) pēc steidzamām debatēm par “Krievijas Federācijas agresijas pret Ukrainu turpmāku eskalāciju” ir pieņēmusi rezolūciju, kas pasludina Krievijas Federāciju par teroristu režīmu. Asambleja arī nobalsoja par to, lai paātrinātu īpašā starptautiskā tribunāla izveidi, lai ierosinātu kriminālvajāšanu par agresijas noziegumu pret Ukrainu, un izveidotu visaptverošu starptautisku kompensācijas mehānismu, tostarp starptautisku zaudējumu reģistru.

 8. nu i nu saka:

  Kārtējais “jaunais normālais“: `neatpazinies`. Jo samudžinātāk – jo normālāk. Nekāds latviskais. Nav pat skaidrojošajā latviešu valodas vārdnīcā. Nāksies vien kautrēties no tādas “dzimtās“ valodas.

 9. Odze. saka:

  Re! Semitisko ebreju kopaabilde!
  Un sodien ari Ukrainas aizstaavji pateica Taisnibu – izraela visu so laiku solijusi kaut ko dot no ierociem,bet nav iedevusi
  pat vienu pliku lodi…
  Viniem 70 gadus piesauti stobri.
  Visi tadi ,,draugi,, ar muti brauceji,bet DARBI vienmer paradiis
  katra patieso seju. Skraidis ar plakatiem, pat viens uz otru saudisies,bet finaala merkis – Tumsas kalpiem – VIENS.
  Pasaules un cilveku iznicinasana.

  VELNS PATS PRET SEVI NECINAAS.

 10. Anonīms saka:

  Nūja! Kamēr netiks nokauts………? Vai ta pats Grantin tu ne apliecini savos rakstos to, ka lielum lielais vairums nespēj nekā izdarīt līdz tam brīdim, kad Mērs ir pāri malām jau pārpildīts ar svēto asinīm? Revolūcijas netīrības bojā gāja kādi tur 100 miljoni! To kāds krievu rakstnieks bij paredzējis i varbūt tas bij Dostojevskis!? Svētajam Rīgas Jānim pienācās savām acīm redzēt, kā šauj nost vienu pēc otra viņu ticības brāļu un lūgšanas Dievam nepalīdzēja! Tātad Dievam vajag svēto asinis, lai jis iejauktos ar savu rīksti? Ej un saproti tās dievišķās iegribas, kad pirku jumtu virs akas nojumej rādījās savdabīgi skaists sapnis. Tanī uz īsu brīdi nonācu senatnes laikā, kad vēl bij Karali un Karalienes. Skraidīja apkārt bērnu pulks taisidami jampadraci un parādījās viņu priekšā skaistā tērpā gerbta Francijas karaliene. Viņas bals bij mīļa un pamācoša bērniem – Esiet bērni paklausīgi savam Karalim! Viņi bija paklausīgi, bet tas nelīdzēja un cirta viņiem galvas nost. Aiziedams uz lieltirgotavu – Zhidi uzrunāja kāds vienīgais latgalietis Valdis un parunājot man pa labu cenu pārdeva jumta segumu ar nosaukumu – Aristokrat. Savdabīgi Valdi, bet šonakt izlīdu no īpatnēja sapņa un tas mani atveda līdz tavam jumtam, kas ražots Francija? Var jau tu pelties uz tās tautas, ka tā negrib balsot tā, kā tev šķiet pareizi, bet tauta nekad nav spejusi pieņemt pareizos lēmumus. Visām tautām ir slepkavots ārā viņu īsto valdnieku asins līnijas piederīgie. Visās pasaules malās atbild to pašu, ka mēs nespējam jums palīdzēt, jo visur ir tādi paši mēsli. List goes on and on…..

 11. neatpazinies saka:

  Būs tev sprukstiņ; “nu i nu”! Vari braukt ellē ar savu anglo-amerikāņu un Āzijas cūku valodu! Tādiem kā tev,jāliek spēcīgi,ar Āra ļaužu veseri,kā bullim starp acīm! Tikai tad sapratīsi,ka brauc ar savas pļerkstēšanas tirgu-dirsā! Viens te rakstīja: “Sadirsts viss,ko vien var sadirst”. Jā! Dēļ garīgiem kropļiem!

 12. 85 saka:

  Nav tāda “uzbrukuma” “Ukrainai”.
  Masveida raķešu operācija denacifikācijai, precīzi un operatīvi iznīcinot fašisma perēkļus – visu rietumu nemiera uzturētāju lipināto militāro infrastruktūru, objektīvi ir pareiza un iespējama, pasaulē atbalstāma, militāra misija, labvēlīgai dzīvuma, arī kā cilvēku sugas, jēgas uzbūves turpinātībai. Tai bija (ir) jānotiek dažu dienu, varbūt maksimums vienas kalendārās nedēļas laikā, neciešot nesaistītiem, nevainīgiem, kā dieva bērniem, dzīvumiem un cilvēkiem.
  “Uzbrukums pasaulei” bija masu dezinformācija, īstenības zagšana un viltošana – dieva likta dabīga prieka, optimisma, maldināšanas pret oriģinālveselību, labvēlīgas radītājdarbības kā cilvēces dzīvapziņas kā morālu un garīgu vērtību, virspretlikumīga slāpēšana – virspretlikumīgas manipulācijas ar bērnu, neapzinātu, un vēl procesā cilvēku, vissaprotami pašsaprotamām, dieva līdzības, vēlēm uz savām veselīgām un laimīgām dzīvildzēm bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma. Nāvi un iznīcību velna bērniem. Sātanisms bija tikai laicīgi pārejošs pārpratums, dabas kļūda, ko cilvēki var reālmīlestībā brīvi vienoti sūtīt nebūtībā. Tas attiecas arī uz “tautas tribunāla” ikdienas naida un sātanisma stulbreklāmām.

 13. 85 saka:

  Būtu jēdzīgi, ja arī (ne)satura veidotāji skaidrāk definētu LRTT izpratni par “jēdzieniem” “tauta” un “vēlēšanas”.

 14. 85 saka:

  Lai tam mīlestības mācītājam sava personīgā dzimtenes izpratne pēc būšanas, bet globālisms, kā (ne)jēdziens, nebūtībā zūdošā parazītmehānisma pēdējā laika sapratnē, iespējamās “skolās” būs nosodoši jāpatieso kā 20. g.s. iznīdējama kaitniecība pret cilvēci.
  Un kāda vaina veselīgam patriotismam tā īstā jēgā un nozīmē ( nevis republikas parazītu stulbībās )?
  Vērojams arī sievietes sākušas nēsāt melnas cepures, tādējādi atbalstot vīriešu solidaritāti pret nebūtībā zūdošā parazītmehānisma zemtupeļnieku centieniem kaitēt abu dzimumu savstarpēji laimīgai sadzīvei. Labi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *