Un tādi gara kropļi(A. Kaimiņš) valda pār mums !

Tas ir vienkārši prātam neaptverams, kad atrodas tādi zemcilvēki, kuri liek aizlūgt Dievu par šo slepkavu, alkoholiķi un narkomānu, kurš tikko kā atkal, narkotiku un alkohola dullumā, gandrīz aizraidīja savus kaimiņus  uz “viņsauli” !!! Tas viss varēja beigties daudz traģiskāk, ja būtu uzsprādzis kāds gāzes balons vai kas līdzīgs… .Tās būtu neaptveramas sāpes desmitiem un pat simtiem cilvēku… . Bet šim kroplajam izdzimumam, tas maz interesē…. .Šis mērglis, šis slepkava jau reiz narkotiku dullumā noslepkavoja vairākus savus draugus, bet kā stukaču ģimenes spermas produkts, tika no čekista Savicka paglābts, ar norunu, ka kalpos viņiem– latviešu tautas slepkavām !!! Un to viņš arī kā Saeimas deputāts dara ! Šis slepkava nav tiesīgs dzīvot ! Ja Latvijā nevaldītu čekisti, tad šis kroplis no cietuma neizvilktos līdz mūža beigām, bet tas, domājams, viņam viss vēl priekšā !

Internets saka:

User Avatar

cilveks trijičetrinieki 02.12.2019 13:29:43

Bet! Bet nav labi, ja, piemēram, Saeimas deputāti, kam jābūt paraugam, paši pārkāpj noteikumus. Kur nu noteikumus, pat likumus. Ko apliecināja Kariņa valdība, Saeima un “nācijas tētuks”. Lūk, kur tā “sāls”. Un ir dīvaini, ka tie paši mediji, kas kā tādi okšķeri lien citu personīgajās dzīvēs, nereti tiražējot melus par cilvēkiem, tad, kad jāatklāj patiesība par režīma turētājiem Latvijā, kliķes pārstāvjiem pat pirkstu baidās piedurt. Lai taču tas Kaimiņš veseļojas un izdara secinājumus, gan par savu dzīvesveidu, gan par to, kā ir nodevis savus vēlētājus.

03.12.19 L. Grantiņš

Skat, ko ar šiem “varoņiem” izdarījuši ķīnieši ? Bet Latvijā viņi sevi uzskata par augstāko rasi ! Katrs saņem to ko pelnījis… .

You may also like...

11 komentārs

 1. Pārmaiņas saka:

  Nebūt neesmu ļauns, bet šoreiz nevaru noliegt, ka video ieraksts glāsta ausis kā tīkama melodija. Runā ka dots devējam atdodas desmitkārt, tā kā tas ir tikai sākums.
  Ir teikts, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības, ko varētu papildināt ar piebildi, ka patiesības nezināšana vai nevēlēšanās to dzirdēt neatbrīvo no karmas.
  Klausoties krievenes kliegšanā, atmiņu pāršalca gadu desmitiem krājušās epizodes ar vispretīgākajiem apmelojumiem pret citām tautām, nemaz nerunājot par materiāli un fiziski izpostītajām dzīvēm miljoniem ļaužu.
  Varu apliecināt, ka tā nebija atsevišķu indivīdu uzvedība, bet kolektīva, etniski identificējama bara instinkts, kur upuri tie centās novilkt savā līmenī, bet ja tas neizdevās, tad sabradāja. Tā kā atbildība lielkrievu šovinistiem arī visticamāk būs jānes kolektīvi, kopā ar saviem ideoloģiskajiem skolotājiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Kad viņi(tie kuri sevi dēvē par krieviem) ir barā, tad tas ir ļaunumu ļaunums, pat ar trakumsērgu aplipuši zvēri, salīdzinot ar viņiem, ir eņģeļi ! Man ar to ir iznācis saskarties ne vienu vien reizi. Un kas vēl interesanti, kad pa vienam, tad “klusāki par zāli” ! Tieši tas ir tas pretīguma momets !

 2. AGedroics saka:

  Normālam cilvēkam visi 100 Saeimas depīši ir vienlīdz pretīgi!

 3. Pārmaiņas saka:

  Pievienoju video ar vēl vienu kolektīvo vājprātu, jeb veiksmes stāsts ķīnas komunistu izpratnē.
  https://youtu.be/cBQnimaYJh0

 4. kārtējā CO2 apkarotāja ! . saka:

  kaut kā “nesaprot” ka bez CO2 nebūtu zaļo augu(fotosintēzes) .
  Cilvēciņi var kaut izstiepties – globālos aukstuma/siltuma periodus
  novērst ar saviem niecīgajiem spēciņiem neizdosies !

  Cita lieta ir cūcīgā sadzīves “kultūra” kad visu piesārņo ar
  atkritumiem…

 5. "dažādas tautības latviešu" varneši rullē ! . saka:

  http://www.la.lv/tikai-terze-par-jauno-ires-likumu-valsts-un-pasvaldibu-budzeta-nav-naudas-labpratigas-parcelsanas-pabalstiem

  Okupantu karaspēkam(Jeļcina dāvanai) desmitiem tūkstošiem dzīvokļi “atradās” bet
  latviešu īpašumos iemitinātajiem – piga !

 6. Anonīms saka:

  žīdu rebes – taisīt mākslīgo deficītu:

  https://nra.lv/latvija/298781-rosina-stingri-kontrolet-zalu-krajumus-lieltirgotavas-un-to-apriti.htm/komentari

  Man vecāki stāstīja, ka starpkaru laikā ž “līdztautieši”
  nodarbojušies ar mākslīgā deficīta radīšanu…
  Pa 50 gadiem nekas nav aizmirsts un mainījies :(((
  ……………………………………………………………………….
  No komentāriem pie tā raksta:

  “… Un aicinu cilvēkus NESADARBOTIES ar to kantori “Manabalss.lv” …
  Jo visā šitā kantora darba laikā kopš tas pastāv …NEKAD …un NEVIENS tās priekšlikums/aicinājums nav nonācis līdz realizācijai …
  Ja gribi ko panākt … tad uz kartona ar flaumasteru uzraksti savu prasību un stāvi pie MK vai saeimas mājas …
  Jo tas ir VIENĪGAIS variants, ka tevi sadzirdēs … ”

  ” … Šis kantoris “Manabalss.lv” … ir domāts tikai tam, lai būtu vieta kur cilvēkiem nolaist tvaiku …
  To kantori “Manabalss.lv” ir uztaisījuši valdošās koalīcijas deputāti …
  … lai cilvēki ar savām prasībām un savu sašutumu nestāvētu Jēkaba ielā .. (kur garāmejošie tūristi to varētu safotografēt …un tādējādi pasaule ieraudzītu to mūsu pie siles esošo kroplās sejas).

 7. Anonīms saka:

  no NRA pūra –

  ” … SPILGTS CITĀTS
  Būtu smieklīgi, ja nebūtu traģiski: Eiropas Parlamenta deputāti iedomājušies, ka klimatu maina politiķu lēmumi. Turklāt vēl savā lēmumā norādījuši, par cik grādiem jāmazina globālā sasilšana. Hallo, Kungs Debesīs, Tu dzirdēji?
  – Anita DAUKŠTE … “

 8. :( saka:

  Vēlreiz par to CO2. Ja kokus turpinās tik mežonīgi izcirst, tad paši varěs ieelpot CO2 un taisīt sev fotosintēzi.

 9. Anonīms saka:

  Nevēlas Eiropa de facto komunistu midzeņus savā sastāvā:

  http://www.la.lv/pabriks-sikak-stasta-ko-nozime-jaunais-nato-plans

  tāpēc sola vienu bet izmanto par noieta tirgu saviem
  nelikvidiem…

  Reālpolitika … :((((

 10. Armands saka:

  Ķīnietis Russijai būs liels sods par to, ko paši darījuši. Russkije ir vareni bara, kad jāsit pieciem vienu, tad viņi ir spēks. Tāpat arī meitenes viņi pis pa apli un dejo vien zēni ar zēniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *