Liksim visu pa plauktiem

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAVija-Beinerte-Levits-Borovkovs-prezidents1Vija Beinerte dikti asi allažiņ izsakās par ceku un čeku, aizmirstot, ka viņas māte bija LPSR CK nomenklatūras darbiniece, no kuras arī bijās dzejnieki un mākslinieki.

Tas, kas notiek tagad, ir daudz sīkāk. Kas ir Vācieša nelabvēļi? Skujiņš, kuru Ojārs un Vizma savulaik izzoboja par romānu “Fornarīna”. Arī tādas lietas nepiedod. Savukārt bijušā čekista Laimoņa Pura “atklāsmes” vispār ir ārpus veselā saprāta. Acīmredzot tam, kas pats ir čekists, vajag čekistos iemelot vēl kādu.

Un Priede, kurš, kā izrādījās, neieredzēja visus, kas gribēja viņu izstumt no siltā nomenklatūras krēsla. Oponēt var kritikai, kas operē ar faktiem, taču uz sacerējumiem, kas pilni personiska naida un vulgāru apmelojumu, nav vērts atbildēt.
Ojārs nepazina skaudības, viņam derdzās tenkas un aprunāšana. Mūsu dzīvoklī vienmēr bija skaidrs un svaigs gaiss. Pie tā arī paliksim.

Un Priede, kurš, kā izrādījās, neieredzēja visus, kas gribēja viņu izstumt no siltā nomenklatūras krēsla. Oponēt var kritikai, kas operē ar faktiem, taču uz sacerējumiem, kas pilni personiska naida un vulgāru apmelojumu, nav vērts atbildēt.

http://www.la.lv/vija-beinerte-pedeja-saruna-ar-ludmilu-par-ojaru/3/

Zaļš.Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-Kopie

Laimonis Purs: “Jāsagrauj krievvalodīgās impēriskās informācijas telpa. Tas jādara bez liekas kavēšanās, ietekmīgi. Radio un TV jāiekārdina klausītāji un skatītāji ar latviskām zināšanām. Un akla tuvredzība būtu, ja šajā, var sacīt, izglītošanas dialogā neiesaistītu drukāto vārdu. Joprojām diemžēl nav parādījusies avīze, kurā katru dienu būtu pāris lappušu krievvalodīgajai auditorijai, kas grib iemācīties latviski, un jo īpaši saturīgi materiāli jaunajai, mūsu valodu neprotošai un mazprotošai paaudzei. Tad avīzi lasītu ne vien latvieši, tie izlasīto iedotu saviem kaimiņiem cittautiešiem. Informācijas telpa kļūtu kopīga.

Valodas dzīvo un mirst. Sanskrita, vēdu, sengrieķu sen mirušas, indoeiropiešu pirmvalodām vistuvākās baltu valodas arī visas mirušas, izņemot lietuviešu un latviešu. Tajās tāds senatnīgums, kādu neatrast nevienā citā indoeiropiešu valodā, krievu un vācu ieskaitot, bet angļu valoda vēsturiskā mērauklā ir kā nupat piedzimis zīdainītis.

Valodas jāsargā. Jo īpaši tās, kas atnākušas no tik tālas senatnes kā mūsējā un ir no pasaules visvecākajām dzīvajām valodām. Tai tūkstošiem un gadu simtiem dziļas saknes joprojām veido kuplu lapotni. Sargājot senču atstāto mantojumu šodienas bābeliskajā laikmetā, apzinoties tās vietējo apdraudētību, lieti noderētu ieviest administratīvo sodu, ja aiz nezināšanas vai nekaunības latviešu valodu apsaukā par “suņu valodu”.

Durvis pavērtas latviskas Latvijas nostiprināšanas virzienā.”

Lūk, šeit tad arī ir tas iemesls, kāpēc LPSR CK nomenklatūras darbinieces meitai Vijai Beinertei noteikti bija jāintervē Ojāra Vācieša atraitne- krieviete(krievžīdiete) Ludmila Azarova, kura ar dzelzs pārliecību Laimoni Puru nodēvē par ČEKISTU !

Pašai, protams, tādas lietas runājot par Laimoni Puru neizskatītos ticamas, bet ja to saka O. Vācieša sieva, tad tas jau iegūst ticamības efektu, kas ir ļoti nepieciešams pie varas esošajai 4. maija kliķei, kura praktiski balstās uz Padomju laika nodevīgās sarkanā inteliģences pārstāvjiem.

Arī nacionāli domājošais Gunārs Priede tiek apliets ar dubļiem !

Vecākā paaudze labi atceras Gunāru Priedi un arī to, kā viņš tika nomainīts ar sarkano gļotu- Jāni Peteru, kurš šodien ar putām uz lūpām cenšas pierādīt sevi kā latviešu patriotu, bet īstenībā ir krievžīdisma rupors- cionistu pārstāvis http://tautastribunals.eu/?p=18310 , kurš kopā ar komunisti, čekas kapteiņa sievu un nu jau miljonāri Māru Zālīti, konsultēja Vairu Vīķi Freibergu valodas jautājumā.

Kur tas viss ir novedis Latviju un latviešu tautu, paskaidrojumus neprasa.

Kādam “etnosam” pieder šī Vija Beinerte, nav daudz jāmin, to pasaka viņas izskats.

Kā jau iepriekšējā rakstā ir teikts: komunisti ir cilvēki, kuri savu dvēseli pārdevuši Sātanam un tāpēc pie cilvēku radībām nav pieskaitāmi.

Viņi visi ir devuši zvērestu iznīcināt latviešu tautu.

Viņi visi pieder sātaniskajai “kastai”, kura grib uzkundzēties visām tautām un valdīt pār tām ! Tas ir žīdisms- sātanisms(Antikrists), kurš ir apsēdis latviešu tautu, kuram nav nekāds sakars ar etniskajiem(semītiem) ebrejiem, bet viņi, protams, ka ļoti, ļoti vēlas, lai viņus dēvē par ebrejiem, jo tad var slēpties zem HOLOKAUSTA širmja.

Viņi nav ebreji, bet gan sātaniska jūdaistu sekta, kura pasauli grib slīcināt asinīs.

Lūk, latviet, tas, kas šodien notiek Latvijā, nav tikai kādu dažu perversu izdzimteņu darbība, bet starptautiskā cionisma(Antikrist) koordinēts mehānisms.

Šajā mehānismā ir iesaistīti visi komunisti, kuri Latvijā ir pie teikšanas visās valdības un represīvajās struktūrās.

Daudzi sacīs, ka es visu pārspīlēju- vienkārši traks esot, kā man vakar iznāca dzirdēt par sevi.

Raimonds Pauls. L. Grantiņš. LRTT.Latvija-Es jums minēšu vienu, bet uzskatāmu piemēru, ko saka mums visiem cienījams cilvēks. Par viņa teikto šajā vietnē jau ir ticis publicēts http://tautastribunals.eu/?p=24699

FOTO: Pauls saka:“Galvenie slepkavas bija latvieši, nevis krievi !”

Tas briesmīgākais ir tas, ka viņa teiktais šodien, kad krievžīdiskā hidra veic ārprāta asinsdarbus Ukrainā, tiek atkārtoti ievietots Krievijas masu mēdijos, tā uzkurinot neiedomājamu naidu pret latviešu tautu. Var tikai ar šausmām iedomāties, kas notiktu ar latviešu tautu, ja “zaļie cilvēciņi” iebruktu Latvijā. Mūsu tauta, balstoties uz visiem tik pazīstamā R. Paula spriedumiem, piedzīvotu asinspirti un tiktu pilnīgi izslepkavota.

Lai velns parauj šo izdzimumu, kura vārds ir Raimonds Pauls.

Pats Pauls jaunībā dzērumā esot izmuldējies, ka viņš ir žīdiskas izcelsmes.

Tad arī ir saprotams viņa naids uz latviešiem.

-Un te vēl der arī atcerēties noziedznieka žīda Efraima Zurofa sacīto, ka latvieši esot bijuši labāki žīdu šāvēji par vāciešiem !

-Un kas notiek krievžīdiskajā Krievijā ?

Tiek paziņots, ka “Doņeckas Tautas Republikas” “varoni” ir piebeidzis latvietis Marks Ozoliņš.

Paklausieties, kā tas tiek pasniegts krievžīdu presē: Mēs, ja kas, jau zinām, kurš izpildīja. Nekādas žēlastības pret jums nebūs, ticiet,” sacīja DTR līderis Zaharčenko

“Donbasa kiberdružina” lūdz palīdzību Motorolas slepkava Marka Ozoliņa meklēšanā. Tāpat izplatīta it kā minētā latvieša Ozoliņa fotogrāfija, kura esot iegūta “no slēgtiem avotiem”.

“Latviešu kaujinieku vidū ir sena tradīcija piedalīties konfliktos, kuros viņi cīnās pret Krieviju. Viņu snaiperi ir labi pazīstami pēc pirmā un otrā Čečenijas kara. Turklāt karot pret Krievijas spēkiem devušies ne tikai vīrieši, bet arī sievietes no Latvijas. Latviešu algotņus raksturo nedzirdēta nežēlība krievu karavīru iznīcināšanā. Čečenu vahabīti, kuri reizēm ir brīnījušies, uz ko ir gatavi iet latvieši krievu iznīcināšanā, ir norādījuši uz viņu īpašo kāri.” -Krievijas mediji” http://russiatoday24.ru/novosti/ustanovlena-lichnost-ubiytsyi-motorolyi/11422.html

Šim tekstam ir dziļa jēga, lai radītu tieksmi slepkavot latviešus.

Tā, lūk, latviet, darbojas krievžīdu agresijas- iznīcības mehānisms pret mūsu tautu.

Ne jau visi, kuri runā latviski ir latvieši !!!

Kā vari secināt, tad visi šeit pieminētie un arī nepieminētie komunisti ir pret latviešu tautu.

Sākot no Beinertes un Paula un beidzot ar Brigmani un Vējoni !

Liec, latviet, šo sarkano gļotu teikto- darīto vienā noteiktā “plauktā” un paskaties no “virsas”, tad ieraudzīsi tā īsto seju.

Par šo tēmu mēs runāsim tik ilgi, līdz krievžīdiskais cionisms tiks iemests Elles zaņķī.

Lai nolādēts ik viens, kurš kalpo šim režīmam !

24.10.16       LRTT

Tiem, kuri saprot krievžīdu valodu !

Izraēlas politologs nepārprotami norāda, ka ir Krievijas pusē.

Nosoda ASV un NATO !

Kādi pierādījumi vēl ir vajadzīgi, lai saprastu,ka Krievija ir Izraēlas polit- poligons un tās vēlmju īstenotāja.

Bez Izraēlas atbalsta nekas netiek uzsākts. Tas pats ir ar Latviju, jo visi čekisti un komunisti palika savās vietās.

Visi tie, kuri Latvijā uzstājas pret ASV un NATO ir Izraēlas komandēti kangari.

https://www.youtube.com/watch?v=gJb_QwHpev4

You may also like...

8 Responses

 1. arī Eduards (V.) says:

  Par “trakajiem” :
  ….
  Un “ārprātīgo” ir ceturtā suga,
  Diemžēl, ka viņu tik visai nedaudz,-
  Pie sirds kam ķeras šī bēdu luga,
  Kas muļķus pie gaismas, pie brīvības sauc.

 2. Varbūt Pauls domājis sarkanos latviešu strēlniekus – Ļeņina galvenos un uzticamos kareivjus?

  Varbūt Paulam ir vēsturiski patiesas liecības?

  Mūziķis visu uztver asāk kā parastais cilvēks.

  Protams pa plauktiņiem laiks visu salikt un I Z G A I S M O T komunistu un čekistu noziegumus.

  Bet galvenais pašlaik ir Dittas Rietumas publiskā aizstāvība S T A R P T A U T I S K Ā līmenī!

  Aicinu visus un visur aizstāvēt mūsu Latvijas sievieti un TAISNĀ ceļa gājēju Dittu Rietumu no varas iestāžu nekrietnās izrēķināšanās!

  Liksim visu pa plauktiem!

  Mūsu uzdevums glābt Latvijas patrioti un atjaunot sabradāto L I K U M Ī B U Latvijā!

 3. Cita lieta says:

  http://m.delfi.lv/bizness/article.php?id=48067339

  LRTT der sekot līdzi kā beigsies Reinika slepkavnieku sāga.
  .
  .
  .
  Admins
  Slepkava Reiniks pēc Tiesiskuma atjaunošanas tiks sodīts ar galējo ASM- NS(nāvessodu). Slepkavam slepkavas tiesa.

 4. Aelita says:

  Strēlnieki bija karavīri. Kad viņus iesauca karā, diviem pulkiem lika doties uz Pēterburgu. Kamēr viņi tur nonāca, bija noticis Ļeņina vadīts apvērsums, un viņiem bija jāpakļaujas jaunajai varai.
  Komponisti varbūt nesaprot, kas ir armijas disciplīna.
  Un latviešiem ir bijis tas gods būt labiem karotājiem svešos karos (bieži vien ne pēc savas gribas).

 5. Aelita says:

  Valdim. Par ko īsti Dittu apsūdz?

 6. Ernests says:

  Arī šī lieta prasās pēc skaidrības. Nesaprotu vienīgi, kāpēc par Melngaiļa lietu runā Brūveris. Tas ir tikpat absurdi, ja Rožkalns gudri spriestu par Grantiņu.

  http://tvplay.skaties.lv/parraides/neka-personiga/766804?autostart=true
  .
  .
  .
  Admins
  Brūveris un Rožkalns ir 4. maija kliķes radīti un uzturēti “disidenti” ! Visīstākie provokatori- latviešu tautas bendes !

 7. Valdis Freimantāls says:

  Aelitai atbilde.

  Man šķiet, ka par viņas uzdrošināšanos publiski aizstāvēt latviešu ģimenes!

  Un par uzlikto maksājumu neveikšanu laikā, ko paredzējuši valsts pretlatviskās pārvaldes mafiozie BIROKRĀTI. (Ditta nedod naudu viņiem).

  Ditta pierāda, ka viņai uzliktie maksājumi ir N E T A I S N Ī G I!

  Un šādu attieksmi 4.maija valsts necieš.

  Tiesnesei dots uzdevums Dittu Rietumu ielikt cietumā!

  Nu jau labu laiku Ditta Latvijā nedrīkst parādīties – viņu arestēs un ieliks cietumā – par biedinajumu visai tautai!!!

  Vara baidās no Dittas spriedumiem, kuri tautai atver acis un norāda ANO pamatiedzīvotāju tiesību deklaracijas 2007. gada noteiktās normas.

  Šīs normas komunistu un čekistu ielikteņi rupji pārkāpj!

  Nevis Dittu cietumā jāliek, bet viņas tiesātājus – negodprātīgos un pretlatviskos ierēdņus. ( Kuri saņem lielu naudu par prettautiskisko darbību).

  Latviešu tautas asaru un asins naudu!

  Es ar to ieviešu jaunu terminu: “AA nauda”. Lūdzu pielietot šo jauno terminu juridiskajos dokumentos. (Skaidrības labad – lai nebūtu pārpratumi par ko ir runa).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *