V. Freimantāls. Atbilde Aelitai

Melns.-Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-Kopie2Valdis-Freimantāls211Tiesnese Dittai piespriedusi ierasties labprātīgi Salaspils policijā lai 3 diennaktis pavadītu cietumā !

Par ko var uzzināt www.Labie.lv.

Dokumentus Latvijas tiesa taisījusi bez Dittas klātbūtnes un tas izskatās pēc LAMATĀM, lai izrēķinātos un apcietinājumā N O G A L I N Ā T U viņu vai psihiski sagrautu !

Nav ne vismazākās ticības tiesneses godaprātam un Latviešu Biedrības kolektīvs ir KATEGORISKI pret tiesneses apzināti P R E T L A T V I S K O lēmumu.

Visa Latvijas tauta S A P R O T, ko nozīmē pretlatvisko tiesnešu spriedumi patriotiem!

Cik tādu nav bijis 1940, 1941, 1949 un vēlākajos gados?

Tas ļoti atgādina tiesneses Cences pasūtījuma “spriedumu” pret atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieku Ilmāru Drulli un atjaunotas Rīgas Latviešu Biedrības apsardzes priekšnieku Vili Kalēju !

Nekas cits kā latviešu iebiedēšanas A K C I J A !

Lai pamatiedzīvotāji savā zemē neuzdrošinātos pat runāt par ANO pamatiedzīvotāju tiesību deklarāciju, kura juridisko spēku ieguva 2007. gadā un ir saistoša Latvijas valdībai un Latvijas tiesu sistēmai kopumā !

Kauns un negods pērkamiem tiesnešiem – latvietības A P K A R O T Ā J I E M !

Tauta šiem partiju bandītiem tienešu mantijās to N E K A D nepiedos!

Tauta nokratīs A P M A K S Ā T O S parazītus – partiju korumpantus un tiesās starptautiskajā, ANO likumos noteiktajā kārtībā !

NIRNBERGA 2 vairs nav aiz kalniem !

Aizstāvēsim Latvijas P A T R I O T U S un godājamākos latviešus, cīnītājus pret komunistu un čekistu “varenajiem” necilvēcīgajiem T I E S N E Š I E M !

Neļausim izraut no mūsu vidus SIRDSAPZIŅAS latviešus !

Neļausim S A B R A D Ā T savas pamatiedzīvotaju L I K U M Ī G Ā S tiesības komunistu un čekistu asiņainajiem “kaujas zābakiem” !

Atjaunosim latviešiem noņemtās tiesības pārvaldīt savu valsti !

Dievs Svēti Latviju !

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3V. Freimantāla sacītais atbilst Patiesībai.

Šodienas Latvijā valdošā sistēma ir dēvējama par REŽĪMU, kuram nav nekāds sakars ar DEMOKRĀTIJU. Pie varas atrodas starptautiskā cionisma iebīdītas šizofrēniskas marionetes, kuras pilda šo noziedznieku pavēles. Vai tad tādi garā vāji āksti kā R. Vējonis, R. Bergmanis un  M. Kučinskis ir spējīgi ko lemt un vadīt valsti ?

Ditta Rietuma ir pakļauta nopietnām briesmām.

Starptautiskais cionisms ir iegājis savā pēdējā fāzē un ir gatavs uz visu.

Sātaniskajam cionismam, lai tas varētu pastāvēt, ir vajadzīgas savu pretinieku asinis, nāve un nevainīgu cilvēku ciešanas. Tikai šīs nāves enerģijas vampīrisms to tur pie dzīvības.

Mūrniece Ināra,LRTT, Raivis DzintarsDombas, Krima, Palestīna un visa Tuvo Austrumu radītā “bēgļu problēma” ir cionistu roku darbs, lai pasauli iegrūstu asiņainā haosā.

Pats pagājušajā vasarā piedzīvoju uz “savas ādas” šo sātanisko izdzimteņu uzbrukumu un ieslodzījumu. Rīgas Centrālcietumā pret mani tika pielietoti psihotroniskie un iespējams arī ķīmiskie- radioaktīvie ieroči.

Ditta Rietuma netiks atstāta, no šo izdzimteņu puses, bez ievērības. Tiks darīts viss, lai viņa neilga laika posmā “izietu no ierindas“.

FOTO: Vai nebija pienākums Melngaiļa “jautājumu” pacelt Saeimas ārkārtas sēdē ? Jūs taču, nolādētie izdzimumi, dzīvojat uz mūsu(disidentu- brīvības cīnītāju) asinīm un ciešanām.

Viss Latvijas represīvo struktūru “aparāts” sastāv no sadistiem, ar Tiesībsargu Jansonu priekšgalā, nemaz jau nerunājot par tādiem izdzimteņiem kā Kalnmeiers, Maizītis, Mežviets, Kozlovskis, Kažociņš,  Bunka, Borovkovs, Godmanis un vesela plejāde pārējo komunistu.

Visi šie deģeneratīvie gara kropļi 16. novembrī man “turēs” tiesu !!!

Vai tad prokurora lēmums, kas attiecas uz Ģedertu Melngaili, nenorāda, ka Latvijā valda totāls sātanisms- tautu bendējošs režīms- slepkavu banda.

Tas ir vienkārši ārprāts, kādos apstākļos dzīvo Ģederts Melngailis !!!???

http://tvplay.skaties.lv/parraides/neka-personiga/766804?autostart=true

To visu redz un zina mūsu Saeima un tās “priekšniece” Ināra Mūrniece, bet pilnīgi nekas netiek darīts, lai novērstu šo noziegumu.

Secinājums viens: Saeima un tās “fīrere” Ināra Mūrniece ir cionistu- komunistu marionete !

Par Ģedertu Melngaili un valdošo cionistu- komunistu bandu mēs parunāsim vēl atsevišķā rakstā.

26.10.16         L. Grantiņš

Palasiet, ko cenšas pateikt šājā vietnē Maskavā izceptais “Latvijas patriots” latviski runājošs krievžīds Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs. Un tas interesantākais, ka viņš ir Leonarda Inkina labākais draugs:

Aicinājums
82.15.7.222

K.-PupursDzintars-Parādnieks-Kozlovskis-DPLRTTMums ir tikai viens psihiņš – leonardo fon grantingiņš.

Vecs, stulbs marasmātiķis, kurš iedomājās sevi par latviešu mesiju, pamuļķis.

Kad Latvijā dabūja pa žaunām par savu kroplo muti, tad nu tēloja nevarīgu nabadziņu un palika vēl stulbāks.

Viņam katrs prusaks uz sienas tagad šķiet Mossad krievžīdu vai komunistu aģents.

Ej ārstējies, tizleni!

You may also like...

3 komentāru

 1. Aelita saka:

  Paldies par atbildi.
  Gribētu tikai piebilst par psihiņiem. Ja tādus grib redzēt, var skatīties medijos, glancēti žurnāli ir pilni ar visāda veida psihiņiem. Tur var redzēt gan pārmērīgu mantrausību, gan lielummāniju, izvirtību u.t.t

 2. No Maarupes saka:

  Ja Frementaals grib arii tautaa ieguut cienu un atbalstu,ne tikai te, tad vinam ir jaapaveero sevi pashu, savu maigi sakot, jociigo ikdienu, savus daudzos diivainos draugus, pretstataa shejienes rakstu teemai un jaaiemaacaas nedot nepildaamus solijumus un beidzot tureet vaardu lielaas un arii mazaas lietaas! Jo vinsh raksta labi un interesanti!

 3. čuguns saka:

  Rau fotogrāfijas no Ģederta dzīvokļa! Brīvības cīnītājs invalīds būdams dzīvo bez aprūpes un nabadzībā, bet valdošie vārtās kaviārā!

  http://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/sada-pasvaldibas-mitekli-spiests-dzivot-virietis-kurs-cinijas-par-latvijas-brivibu-vac-lidzeklus-atbalstam/#related

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *