Par morāli, nodevību un kuci Siliņu

H-86-23 - Kopie (2) - Kopie

Nebaidies, latvieti, saukt šos kropļus īstajos vārdos !

Vai tas ir apvainojums šai kreatūrai, kuras vārds ir Elīna Siliņa ?

Protams, ka nē !

Priekš tādas izdzimtenes, kāda ir Siliņa, latviešu valodā nav atrodams piemērots vārds, kā viņu tieši raksturot. Bet tāpēc jau izdzimtenis ir izdzimtenis, ka viņš ir izdzimtenis.

Tuvojas atkal dažādi okupantu ierosināti prettiesiski referendumi, kurus atkal centīsies atbalstīt Vienotības un ZRP nelieši, kuri iekļuva Saeimā, piekrāpjot latviešu tautu. Tāpēc atgādināsim „caur” Siliņu arī pārējiem izdzimteņiem, kuriem sirdsapziņas vietā „čļen viros”.

Un tā!- mēs visi labi atceramies ar kādiem video klipiem aģitēja jaunizceptais politiķis Zatlers savu komandu.

Visur tika rādīta latviskā dzīves dziņa !!!

Par latviešu valodu visi solījās „stāvēt un krist” !

E. SILIŅA

FOTO: Jā, Elīn, tev ASM neizbēgt. Tu esi viens/a no lielākajiem atkritumiem latviešu tautas vidū. Tiesas dienā tev asaras, čuras un puņķi pa visām malām spiedīsies ārā… .

Kad bija „piemāvuši” latviešu vēlētājus, tad jau nākošajā dienā Zatlers debili trulā sejas izteiksmē paziņoja, ka ies kopā ar SC, un pat tanku „aramādas” to nespēšot apturēt. Tā iespļaut sejā latviešu tautai var tikai izdzimums, kurš dzimis no izdzimtenes, kuru savukārt apaugļojis arī izdzimtenis. Bet izgāzās šis nodevīgais plāns, kā rezultātā uzliesmoja jaunībā ielaistā gonoreja, kuru spēja kaut cik apārstēt Rietumeiropas speciālisti. Un par valodu, kā redzam, tad neviens no šīs brandžas nav stāvus palicis, bet visi kā sapuvuši stabi apgāzušies. Pat vēl vairāk, kāda Siliņa no šīs zatleriešu krāpnieku bandas atklāti Saeimā paziņo, citāts: “Pret grozījumiem iebilda arī ārpusfrakciju deputāte Elīna Siliņa, aicinot latviešu valodu saglabāt “sirdīs un galvā”.”

Tādu ārprāta nodevību pat absurda teātrī neredzēsiet.

Nu, kā lai citādi šo izvirtuli nosauc, ja ne par kuci !!!

Latvija ir proklamēta kā nacionāla valsts, kuras vienīgā valoda ir LATVIEŠU. Elīna Siliņa ir iespļāvusi sejā latviešu tautai un Latvijas Republikai, nemaz jau nerunājot par SATVERSMI. Saeimas priekšsēdētājai Āboltiņai par tādu Siliņas pretvalstisku izlēcienu bija nekavējoties jāreaģē ar deputāta mandāta anulēšanu un pašas deputātes nodošanu Valsts Drošības iestādēm. Nekas tamlīdzīgs nenotika, jo pati Saeimas priekšsēdētāja ir tieši tāda pati kuce, kā Siliņa. Atceramies taču, ka arī Āboltiņa atturējās balsošanā par latviešu valodu !

Tātad,- arī nostājās pret Latvijas valsts pamatvērtībām.

Kāpēc ?

Tāpēc, ka Āboltiņai, tāpat kā Siliņai, ir bizness ar krievžīdu noziedzīgajām struktūrām. Bet par KUCI Āboltiņu kādu citu reizi parunāsim.

Valsts Drošību sargājošās iestādes nereaģēja uz šo kliedzošo provokāciju. Ne DP, ne SAB, ne prokuratūra, ne ST…., nereaģēja tāpēc, ka visas šīs iestādes tiek vadītas no Maskavas.

Un vēl arī !!!- nereaģēja uz to ne Latvijas akadēmiskās aprindas, ne prese, ne kultūras darbinieki, ne, un ne, un ne… .

Kāpēc ?

Un kāpēc, lai tāds Peters, Ziedonis vai Zālīte reaģētu, ja viņiem padomju laiki, kad latvieši tika mitināti pagrabos, bija tie ziedu LAIKI….

Lai Velns šos komunistiskos kropļus sasper…!!!

20.09.12     LRTT

You may also like...

9 komentāru

 1. Vecais saka:

  Atkal jāsaka-tīra taisnība,nav ko piebilst. Kā izskaust tādus kangarus?

 2. skats no malas saka:

  To, ka šitādus ļautiņus LRTT asi kritizē, es saprotu un atbalstu! Tie tiešām ir ļaunprātīgi kangari.

  Man tikai nav skaidrs, kāpēc ar tikpat lielām dusmām citreiz tiek kritizēti tādi nacionālpatrioti kā DDD un Juris Lapinskis.

 3. AG saka:

  Piekrītu tam, kas teikts par siliņu, bet ar ko labāka I.Mūrniece no VL? Vai viņš ir par dekolonizāciju! Nē taču!

 4. Miervaldis saka:

  Agrāk tādiem deģenerātiem kā Siliņa, bija daudz grūtāk iekļūt saemā, bet redzu ka krievu tupeļu laizītāja āboltiņa savu darbu veikusi godam!Nu bet protams ka āboltiņa!Siliņa un āboltiņa!šīs divas sievietes ir deģenerātes, kuras normālā valstī podus mazgātu, bet domāju, viņu stulbums iesniedzas dziļāk viņu smadzeņu dzīlēs, jo šur tur Godmanis viņas nebija atradis!Nu varbūt Jānis Reiniks Godmanim palīdzēja, tas visticamāk.Kā palīdzēja?!Reiniks ieteica Godmanim, lai viņš uzpērk cimdaru, kurš nokomplektē vēlēšanu sarakstu tā, lai šīs divas kundzes tiktu saemā!Agrāk es tā nedomāju, taču tagad man kļūst skaidrs, ka agrāk visādi deģenerāti varēja lēti iekļūt saemā, taču Krievu tupeļlaiža Reiniks redzēja, ka visādi deģenerāti var iekļūt saemā, un tādēļ ziņoja to Maskavai, kura viņam iedeva treknu desas luņķi!Nu bet kā tad tāds mēsls kā reiniks iekļuva attiecīgajā amatā?!Es nezinu….Gan jau to viņa biroju radija kāds rūdīts čekists, kurš redzēja, ka visādi mēsli var iekļūt saemā, tādēļ vaidzīgs svarīgs balsts!Nu un tagad Jānis REiniks redz, ka viegli var sastādīt tādu deputātu sarakstu, kur visādi deģenerāti var iekļūt saemā!Tas Reiniks locās visu priekšā, arī kremļa, kuri ienīst visu Latvisko un Latviešus!Nu bet viņam vienalga, galvenais lai desas luņķis katru dienu uz galda atrastos, un protams, ka REiniks šo mauku iekļūšanu saemā, darija ar Maskavas ziņu!Jo Maskava grib novājināt Latviju, kādēļ, es nezinu!

 5. Miervaldis saka:

  Nu un ko es vēl gribētu teikt?Saemas prieka meita Siliņa ar prieka meitu āboltiņu ir divas maukas, kuras panāks to, ka vispār tādu Latviešu Latvijā nebūs!Bet būs neliels valdības aparāts, no sevišķi izlasītām sēnalām, tā lūk!

 6. ha saka:

  Labi uzrakstīts!

  Jāturpina rakstīt tieši šādā stilā, jo rakstot šādi beidzot tautai pielec un beidzot tauta ierauga Siliņu un citus nodevējus patiesā gaismā.

  Paldies Grantiņam par noziedzīgā 4.maija graušanu! Ja režīmu tikai pakaunina caur puķītēm – nekas nemainās. Bet ja noziedzniekus sāk saukt par kucēm un citos lamuvārdos, tad tauta šādu valodu saprot, jo tas ir kaut kas atšķirīgs no iemidzinošajiem un garlaicīgajiem inteliģentiņiem.

  Un pēdējā laikā daudzi runā par tribunālā aktivitātēm. Visi lasa un apspriež, un reizēm pasmejas, bet domā un analizē un redz, ka 4.maija režīmam tuvojas beigas.

 7. AG saka:

  Siliņa un Kavacis nāk no vienas partijas!

 8. Miervaldis saka:

  Pilnīgi piekrītu visā, raksta autoram!Kangara mēsla gabals tā Siliņa ir!

 9. jons saka:

  Tikai fiziski iznīcināt tādus kangarus..kā mūsu streļķi šāva krievu muižniekus un cara virsniekus(kaujas laukā),tā tagad visus kangarus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *