Par karmu, par holokaustu, par morāli un naudu

Latvija,Dievs, Grantiņš, Liepāja,Rīga,LRTTLatviešu komunistu un krievžīdu tandēmam jādara gals.

Mēs to arī panāksim ar mērķtiecīgu un neatlaidīgu darbu.

„Klauvē un tev taps atvērts !”, VIŅŠ sacīja.

Šī nav tikai Latvijas mēroga cīņa, bet Pasaules un tāpēc tā nav veicama dažos mēnešos, būs vajadzīgi gari mokoši gadi.

Esi pacietīgs, latviet, mēs pulcēsimies reiz Dzimtenē dziesmām skanot pie jāņuguņu mirdzošām ārēm !

Viņi, komunisti un pārējie mūsu tautas bendes, tiks iemesti Elles zaņķi un mūžigiem laikiem !

www.tautastribunals.eu-12temida_baltaLatvānijas(4. maija kliķei) valstij nav tiesiski pamati.

Latvijā viss balstās uz komunistisko kriminālelementu radīto starptautisko žīdu mafiju. Šodienas Latvija ir uzlabots- pilnveidots Staļina pārvaldes modelis, kas tiek koordinēts no cionistu citadeles- Izraēlas.

Nesen mēs varējām lasīt Sorosa secinājumus šajā sakarā.

Piebildīšu, protams, ar mazu devu sarkasma, ka visiem mums zināmais ASV finanšu spekulants ir cītīgs LRTT lasītājs, jo secinājums, pie kāda viņš bija nonācis, LRTT i- vietne tiek izteikts jau vairākus gadus.

LRTT ir nepārprotami definējis, ka krievžīdiskā mafija grib pārņemt pasaules kundzību no Rietumu žīdu ietekmes, no tā saucamajiem iluminātiem- brīvmūrniekiem.

Lūk, šeit lasāms Sorosa paziņojums, kas ir LRTT teiktā kopija(interesanti, ka latviski tas netika tulkots):

Сорос рассказал о тайных планах Путина по Украине и ЕС

Paskatieties arī par krievžīdu Maskavas polit- klauniem, kurus aizstāv vietējie(Latvijas) komunisti:

https://www.youtube.com/watch?v=qSIm-Mo8RTM

Komunisti ir fiziski jālikvidē, tāpat kā vācu nacisti !

Pie tāda secinājuma nonāks arī „sorosisti”, jo tas ir loģisks secinājums, lai izbeigtu genocīdu pret cilvēci.

Neviena darbība šodienas čekistiskajā Latvānijā nenotiek tāpat vien.

Viss ir saskaņots !!!

Visas, it kā sevi nesaistošas darbības, ir viena „pulksteņa” mehānisms.

Piemēram, šī Māras Zālītes un Jāņa Lūsēna akcija par ebreju kā virscilvēku būtību, ir zombēšanas akcija http://tautastribunals.eu/?p=17362 , lai radītu latviešos(un ne tikai latviešos) mazvērtības kompleksu. Kādam „zemes tārpam” ir jābūt, lai ko tik zemisku varētu pateikt: ”ebreju asinis saistītas ar tālredzīgu domāšanu.” „ebrejiem esot perifēriskā redze, kas ļauj redzēt piecus gājienus uz priekšu !” „ebreju asinīm esot spēja reflektēties”.

Un šī skaitoties latviešu inteliģence ? !

Tā ir deklasētu elementu banda, kurai latviešu tauta ir „slaucamā govs”.

Žīdi, kuri masveidā un ārprāta apmēros izzog Latviju, netiek tiesāti. Vēl vairāk, viņi pat tiek citēti kā eksperti un cietušie, bet latvieši klusē.

Klusē tāpēc, ka ir tādi „kultūristi” kā zālīte un lūsēns, kuri ir iezombējuši latviešus ar „žīdu kā virscilvēku”, kuram ir zemu jāpaklanās, kad viņš veic kārtējo noziegumu.

Atcerēsimies, ko R. Pauls sacīja: „Mums ir jāmācās no ebrejiem lietas kārtot.”  Vot i godavīra secinājums: mums jābūt tādiem pašiem kā žīdi, kuri ir pasaules izlaupītāji, slepkavas un melu karaļi !

„Nē, Paul, Zālīte, Lūsēn un pārējie komunistu samazgas, latvieši nekad nebūs pataloģiski izdzimteņi, kādi ir „izredzētie” un komunisti”, saka LRTT.

Tādā veidā šie latviešveidīgie komunisti cenšas sevi pasargāt no Taisnīgas tiesas, jo pamatā visi KGBisti ar krievžīdu palīdzību ir kļuvuši ļoti turīgi, proti, miljonāri.

Bet „vot” kāda nelaime visā šajā žīd-komunistu padarīšanā. Tas, kas „iet cauri” materiālajā pasaule, atsitas kā pret sienu Garīgajā pasaulē. Tā „nolādētā” nepielūdzamā KARMA uzsāk savu „darbību”:

„Par visu ir jāmaksā !”

Un te vairs nepalīdz ne „žīdu asinis”, ne „perifēriskā redze”, ne viņu „asiņu tālredzība” u.t.t., ne arī citi šīs zemes „triki”: blati, uzpirkšanas, draudi, slepkavības…. .

Un tagad par MORĀLI !

Nauda ir ekvivalents darbam(ciešanām un pat nāvei) un visam kas ar to saistīts.(Cilvēks ir Garīga būtne. Ķermenis ir dots, lai Gars varētu realizēt savu evolucionāro procesu. Šī laicīgā dzīve ir Dievišķā augsne, kuras laikā mums ir jāpierāda: spēju uzdīgt, augt, uzziedēt un nest augļus. Ja neesi nesis augļus, tad TAVS ceļš beidzas „komposta kaudzē” un tālāk tavi garīgie atkritumi tiek izmantoti nākošo „eksperimentu” vajadzībām. Kristīgajā pasaulē šī kompostu kaudze dēvējas par Elli, kurā nonākot TU tiec kā barība saplosīts no zemākajiem astrālajiem viepļiem. TAVA ESĪBA TIEK IZNĪCINĀTA !)

Nauda ir Garīga substance.

Tā ir drausmīgāka par visbriesmīgāko ieroci.

Tātad, ja esi godīgā ceļa nopelnījis naudu, tā nes tev labklājību un Sirdsmieru, bet ja esi piesavinājies to, ko pelnījis cits, tā beigu beigās atnesīs tev drausmīgu postu un pat pilnīgu iznīcību.

Nauda, kuru esi nozadzis- piesavinājies, satur tā cilvēka vai cilvēku kopas enerģiju, kas to ir radījis/radījusi. Mums fiziski(materiāli) redzamā nauda ir Garīgās pasaules enerģijas aisberga virsotne, kura staro visās varavīksnes krāsās un tāpēc tik pievilcīga, bet neredzamā daļa ir tā, kas TEVI atalgos.

Jā, tā tevi atalgos pēc visiem KARMAS LIKUMIEM !

Ja esi piesavinājies svešu sviedru un ciešanu „darba augļus”, tad nebrīnies par to, kas notiek/notiks ar tevi.

Tu un tava ģimene- dzimta saņemsiet to aisberga daļu, kas paslēpta Garīgajā pasaulē.

Vislabākais pierādījums tam ir holokausts.

Tas nebija cilvēku veikts sods. To veica „KARMA”, protams, ar cilvēka rokām. Pēc visām tām šausmām, ko žīdi piedzīvoja, viņi nav nākuši pie prāta, bet turpina savus ārprāta darbus ar vēl lielāku apņēmību. Latvijas un Krievijas izlaupītāji ir tieši žīdi ar saviem garabrāļiem komunistiem.

Neviens nozagtais(nepelnīti nopelnītais, kā piemēram parazīta- žīdu ielikteņa Ilmāra Rimšēvica) „santīms” nepaliks „neatstrādāts”.

Visi Latvijas miljonāri,(kuri pamatā visi ir komunisti, kas saistīti ar asiņaino čeku) kopā ar ģimenēm un radurakstiem līdz „desmitajam augumam”, saņems savu holokaustu pilnā apmērā.

Mums priekšā stāv drausmīga “rēķinu slegšana”, kas būs Taisnīga savā dziļākaja būtība !

Dievs svētī Latviju !

18.04.15. LRTT

You may also like...

5 Responses

 1. Vieda saka:

  Kāpēc Gedroics slavina cionistu?

 2. vienīgā saka:

  Latvija vienīgā “valsts” kur nedzīvojot latviešžīdi……

 3. A.Gedroics-"Viedai" saka:

  Vecīt, tu ar Grantiņu no vienas palātas?

 4. Repatriants saka:

  Tas, ka arii Izraeelaa ir opoziicija ir fakts. taapat kaa arii Krievijaa opoziicija pastaav, bet tas nemaz nenoziimee, ka tie vai otrie ir atbalstoshi tautu pashnoteikshanaas tiesiibas, arii Izraeelaa ir ziidu veesturnieki,kas pilniibaa noliedz holokausta apmeerus, pieraada kraashnu curlaides neiespeejamiibu operejot ar faktiem, kaa arii pashu kraashnu neesamiibu, bet tas nekavee Zurofam liist pie mums un turpinaat apmelot legionaarus. Taapat kaa taadi krievu politiki opoziicijaa Navalnijs, Demura, nelaikis Nemcovs utt. arii savaa buttiibaa bija un ir impeeristi, kuri shobriid ciinaas par varu, bet neticu, ka uzvareejushi tie bus mazaako valstu, muusu
  Latvijas draugi un iisti-normaali kaimini
  .
  .
  Admins
  Neviens no viņiem nav mums pieņemams.
  Freimantāls ir atbildējis uz tavu jautājumu. Lasi to rītvakar.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.