Migla sarkanā- nolādētā(Leonards Inkins)

LRTT atkārtoti raksta par nodevējiem- provokatoriem un rakstīs tik ilgi, līdz tauta to sapratīs.

Viņu nav daudz, bet visi salikti “skaļās” vietās.

Zaļš, tautastribunals.euKas tas tāds- Leonards Inkins ?

Atceros, ka tieši trīs cilvēki man ir jautājuši, ko es domājot par Leonardu Inkinu. Visiem es atbildēju vienādi: “Cilvēks, kurš uzrakstījis pēcvārdu KOSMOZOFIJAI, nevar būt nelietis- nodevējs.”

> Visi šie jautātāji bija L. Inkina labi paziņas.

>Laikam jau bija iemesls šāda jautājuma uzdošanai.

Leonards inkins, Kļimovičs, Garda, LapinskisKā redzams, tad tomēr esmu maldījies savā spriedumā par šo cilvēku. Esmu jau rakstījis pēc kādām pazīmēm var spriest, kādiem spēkiem kalpo attiecīgais cilvēks. Tas, kurš melo, ir ļaunuma kalps un nekad nebūs Taisnības cīnītājs. Laikam jau  šie trīs taujātāji bija to novērojuši un tāpēc vēlējās uzzināt manas domas. Tie, kuri lasa šo i- vietni ir ievērojuši, ka esmu par Inkinu un arī par Kļimoviču rakstījis pozitīvi http://tautastribunals.eu/?p=9255+ http://tautastribunals.eu/?p=9125 līdz brīdim, kad slēptā “āža kāja” izgaismojās visā savā godībā. Tas ir redzams šajos rakstos: http://tautastribunals.eu/?p=11162+ http://tautastribunals.eu/?p=12531+ http://tautastribunals.eu/?p=15988

FOTO:Normāls latvietis, cīnītājs par Tiesiskumu nekad nefotografēsies ar Hitleru un pie tam vēl ārprāta izpausmes brīdī. Šai bildei ir dziļa jēga- degradēt latviešu tautu, identificējot to ar nacismu. To arī Inkins veic ar entuziasmu- ar latvietības saukļiem uz lūpām.

Kādu laiku jau var slēpt savi politisko identitāti, bet mūžīgi tas tomēr nav iespējams. Naivos un tādus, kuri neseko aktīvi politiskajām norisēm, izdodas ilgi vazāt aiz deguna, bet  tie, kuri ieklausās šo “politiķu” runās un salīdzina šīs runas ar viņa darbiem, nav apmuļķojami mūžīgi. Tāpēc jau arī tāda LRTT i- vietne ir radīta, lai atmaskotu neliešus, kuri grib iznīcināt latviešu tautu.  Neviens raksts, kas parādās šajā i- vietnē, nepazūd laikā un telpā bez sekām. To arī apjēdz nelieši un tāpēc vienoti uzstājas pret LRTT, lai to iznīcinātu tāpat kā latvisko identitāti mūsu tautai. Šie viltus nacionālisti runā skaistus un taisnīgus vārdus tā pieradinot lasītāju/klausītāju, lai kritiskā brīdī iegrūstu to iznīcības bezdibenī. Leonards Inkins ir viens no tādiem. Visa viņa darbība ir vērsta uz to, lai latvieti starptautiskās sabiedrības acīs pataisītu par nacistu. Tas ir aprakstīts šajā rakstā: http://tautastribunals.eu/?p=15988

Šogad šis “politdarbonis” bija ieradies Ventspilī, lai tiktos ar klausītājiem savu grāmatu reprezentācijas laikā. Uz šo tikšanos bija aizgājis arī LRTT piesēdētājs Jānis Zīverts. Jānis Zīverts vēlējās uzzināt, kādas attiecības viņam ir ar Grantiņu, un, ka viņš ir LRTT biedrs… . Negaidot jautājuma beigas, Inkins paziņoja, ka viņš Zīvertam piedodot to, ka viņš sastāvot LRTT. Tūlīt arī paziņoja, ka Grantiņš esot ziņojis Izraēlas vēstniecei par viņu.

Tādus melus var “kult” tikai melns mūsu tautas nodevējs. Šeit http://tautastribunals.eu/?p=9125 varam redzēt to “sūdzību” Izraēlas vēstniecei. Šajā rakstā es tieši aizstāvu viņu, bet ne sūdzos Izraēlas vēstniecei.

Tas uz klātesošiem atstāja iespaidu, ka LRTT un L. Grantiņš ir ar cionistiem “uz vienu roku”. Nebrīnīsimies par šo Inkina paziņojumu, jo, kā jau rakstīju, radioraidījums “Tēvijas Laikmets” bija provokatīvs pēc savas būtības. Tas tika radīts, lai radītu negatīvu iespaidu par latviešiem, kā nacistiem un pēc tam ar troksni slēgtu to. Izraēlas vēstniece šeit spēlēja nulles lomu. Spēlmaņi bija žīds Borovkovs(slepkava) ar otru žīdu Godmani. To arī parāda vēlākie notikumi, ka Roberts Kļimovičs ir vienā bandā ar Borovkovu. Tātad, Inkins ar Kļimoviču ir visīstākie provokatori.

R. Kļimovičs, Helsinki-86, LRTT, DP, ST, SaeimaViņu uzdevums ir vienkāršs: pārspīlēt nacionālo un pataisīt to par nacionālismu ar nacisma nokrāsu.

FOTO:Un šeit vēl viens “cīnītājs”. Domāju, ka par šī kunga/kundzes cīņas “virzienu” nevajadzētu šaubīties. Lai dzīvo brīvība un Robertīno !!!

Tas tiek veiksmīgi veikts un visa šī idiotisma birka tiek “piekabināta” partijai VL!, lai to diskreditētu vēlētāju acīs.

Lūk, latviet, tas arī ir krievžīdu īstais mērķis, kuram kalpo šie viltus patrioti. Lielāka daļa cilvēku nepamana, pat nenojauš, šo slēpto smadzeņu skalošanu. Šie nelieši ir tie, kuri ļauj pie varas noturēties un tikt netiesātiem tādiem godmaņiem, borovkoviem, āboltiņām… . Ar šo politdarboņu palīdzību tautai tiek iestāstīts, ka pie visa vainīgi ir Rietumu žīdu cionisti. Līdz šim, ar šo padibeņu palīdzību, valdošajai kliķei ir izdevies naidu novirzīt no sevis uz “viņiem”- Rietumu cionistiem.

Bet, latviet, atjēdzies !!!

Vai tad mūsu industriju un lauksaimniecību ir iznīcinājis kāds Rietumu cionists ?

Nē !!!

To visu 100% ir izdarījuši krievžīdi ar vietējo komunistu palīdzību.

>Vai tad Rietumi mums nedeva naudu priekš okupantu repatriācijas ?

>Kur viņa palika ?

Vienkārši, to piesavinājās komunistiskā KGBistu nomenklatūra.

Vai tas nebija žīds-komunists un KGBists(slepkava) Godmanis, kurš apturēja un aicināja okupantus nebraukt projām? Vai tie nebija Rietumi, kuri mūs daudzas reizes ir brīdinājuši par bankām un to problēmām ?

Bija, bet Godmanis ar savu krievžīdu šaiku to visu ignorēja !

Vai tad PAREX un Liepājas Metalurga iznīcināšanā vainojami Rietumu cionisti, vai krievžīdi un latviešu komunisti ? Nav jau Rietumu cionisti nekādi Dieva sūtņi, bet vainot viņus noziegumos, kurus veic krievžīdi un komunistiskie rīkļurāvēji ir stulbuma augstākā pakāpe. Rietumu cionists Soross nepārprotami pasacīja savā grāmatā, ka Merkeles komanda, kura ir no krievžīdu bandas(DDR), apzināti radīja banku krīzi. Padomnieki Merkelei sēd Telavivā- Izraēlā, kura savukārt ir staļiniskās Krievijas auglis. Zinām, taču, ka angļi cīnījās ar ieročiem rokās pret žīdu separātistiem. Arī ASV nevēlējās tādu Izraēlu, nemaz jau nerunājot par arābu valstīm. Tāpēc jau arī Izraēla un Krievija ir kā “cimds ar roku”.

Ne jau aiz draudzības pret vācu tautu krievžīdiskie izraēļi “uzregulēja” banku krīzi, bet, lai vairotu naidu no pārējo Eiropas tautu puses, pret savu vēsturisko ienaidnieku- Vāciju.

Tā redzi, latviet, visi šie viltus patrioti ir krievžīdu radīti un tāpēc uzstājas pret tiem, kuri pa īstam grib aizstāvēt latviešu tautu.

Un vai ievērojāt Inkina augstprātību: viņš, lūk, piedodot Jānim Zīvertam, ka viņš ir LRTT piesēdētājs.

Inkins, garda,lapinskisGandrīz vai Dieva lomu piesavinājies mūsu Leonards:kuram piedot un kuram nē ! Tā ir NOVIRZE no normas !

FOTO: Lūk, Inkins, Garda, Šteins, Lapinskis u.c. latviskajā variantā. Neviens no viņiem nav latvietis. Visi viņi uzstājas pret Helsinki- 86 un tieši pret Grantiņu. https://www.youtube.com/watch?v=hv7b94HdqV0

Nav vajadzīgi daudzi citi pierādījumi, kuri norāda par Inkina piederību krievžīdiem, pietiek tikai ar šo vienīgo frāzi par piedošanu.

(šī frāze) norāda uz to, ka viņam nav pieņemama LRTT darbība, kas pilnībā sakrīt ar krievžīdu- komunistu(KGBistu) interesēm.

Leonards Inkins ir PROVOKATORS.

Šie drazas ir visur un par viņiem LRTT runās atkārtoti, jo tuvojas vēlēšanas.

L. Grantiņš      29.05.14.

==================================================================================

Papildināts

RLBTieši tā, Freimantāla kungs, šis teikums ir vietā, Inkins ir īsts čekas talants:
“Galvenais uzdevums čekistiem ir radīt ilūziju, ka tieši čekas “talanti” ir nenogurdināmi latviskuma aizstāvji.”

Valdis Freimantāls:

Pēc Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī, KGBisti radījuši dažādus pseido nacionālus veidojumus, lai muļķotu tautu.

Komunistiem ir nepieļaujams, ka Māmuļas durvis ir plaši atvērtas visiem!

Tādēļ viltīgie politnezāļu sakņojumi dod arvien jaunus un jaunus dzinumus!

Galvenais uzdevums čekistiem ir radīt ilūziju, ka tieši čekas “talanti” ir nenogurdināmi latviskuma aizstāvji.

Kas var būt vēl idiotiskāks par apzinātu latviešu biedrību atjaunošanas ignoranci?

Sarunā ar Leonardu Inkinu partijas “Latviešu Latvija” štābā, restorānā Šanhaja noskaidroju viņa viedokli. Uz jautājumu par viņa attieksmi latviešu biedrības iznīcināšanas jautājumā 1993. gada 18. februāra naktī – viņš pauda atbalstu pretlatviskajiem kriminālnoziedzniekiem!

Viņa pārliecība, ka Rīgas Latviešu Biedrības darbošanās pēc tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem nav pieļaujama mani šokēja.

You may also like...

7 komentāru

 1. čuguns saka:

  Inkina ķērcošā balss vien, jau liecina par ko zvērisku un nelatvisku.

  Un tā Hitlera aizstāvēšana vispār absurds…

 2. Andris7 saka:

  Var runat 10 stundas,bet vadmotivs bus divos vardos.
  https://www.youtube.com/watch?v=UQZJVtrts6c&list=UUmJEU-MnQ7TY02alYMwyGYQ
  Diogens ir prototips visiem baltas rases cilvekiem.Dio griekiski divi,
  genus genetika.Ja saliek kopa,kodeta varda ista nozime ir
  Genetiski divpusejais,kuram dzives saprata veidosana piedalas abas
  smadzenu puslodes.Vins ir judu vidu,kuri dzive un tas pieredze vadas,tikai
  izmantojot smadzenu kreiso puslodi.Vins mekle cilveku,baltas rases
  cilveku.
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f1/Diogenes_mit_der_Lampe_auf_Menschensuche_deutsch_17_Jh.jpg
  Kuri, tad ari saka,ka meness galvenaks,par sauli.Viniem ir meness
  pielugsmes religija.Vini tikai nakti veic ritualas slepkavibas un masonu iesvetisanu sinagoga.
  http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Religious+Jews+Prepare+Passover+Festival+7Q2tieA-qfrl.jpg

 3. A.Gedroics saka:

  Mjā, linardiņ, Inkina nozākāšana tev nelīdzēs, būs vien jāiet uz trakeni ārstēties! :)

 4. Andris7 saka:

  Atbilde Cugunam !
  Vini ir panemusi visu slavisko simbolismu sev un izmanto kara “speles”,
  lai naidotu tautas.
  Dariesu>Wendu>!Kursu!> ornamentu zimes
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/lv/b/b5/Swastika_from_Baltic.jpg
  Hariesu>Rusu>Rasenu> ornamentu zimes.
  https://www.youtube.com/watch?v=IP8jGcizNZM
  Kuru Imperijas lielums beidzas Irija un Skotija rietumu robezas.
  https://www.youtube.com/watch?v=IfLMx_UGJwE
  Starp mums nevar nemaz but dabisku atskiribu.Visas atskiribas judi
  veidojusi maksligi,ieskaitot Hitleru,kuram visus simbolus piespeleja
  Vatikans.Kars bija beigu maksa,par Veimaras republikas nabadzibu un
  Amerikas sniegtajiem kreditiem.Ligums spieda karot,par sniegtajiem
  pakalpojumiem.

  Tencinu

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Pēc Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī, KGBisti radījuši dažādus pseido nacionālus veidojumus, lai muļķotu tautu.

  Komunistiem ir nepieļaujams, ka Māmuļas durvis ir plaši atvērtas visiem!

  Tādēļ viltīgie politnezāļu sakņojumi dod arvien jaunus un jaunus dzinumus!

  Galvenais uzdevums čekistiem ir radīt ilūziju, ka tieši čekas “talanti” ir nenogurdināmi latviskuma aizstāvji.

  Kas var būt vēl idiotiskāks par apzinātu latviešu biedrību atjaunošanas ignoranci?

  Sarunā ar Leonardu Inkinu partijas “Latviešu Latvija” štābā, restorānā Šanhaja noskaidroju viņa viedokli. Uz jautājumu par viņa attieksmi latviešu biedrības iznīcināšanas jautājumā 1993. gada 18. februāra naktī – viņš pauda atbalstu pretlatviskajiem kriminālnoziedzniekiem! Viņa pārliecība, ka Rīgas Latviešu Biedrības darbošanās pēc tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem nav pieļaujama mani šokēja.

 6. Andris7 saka:

  Atbilde Valdim !
  Modificetais Latviesu biedribas nams,un modificetie ta kalpi,kuri kalpo
  modificetai Arzemju latviesu biedribai,kura rezone,ar Amerikas valsts
  Departamentu.Sodien mazu sikumu nav,jo notiek kars,ar pasaules okupantiem.
  http://www.latvietis.com/index.cgi?action=7&id=2770
  Tapec,jo saskalditakas kulturas,jo vieglak okupet un iznicinat.Janis
  Kushk(,)is.Visu savu apzinigo dzivi veltijis slepkavnieka Petera Stuchkas
  Universitatei,ka masonu kontroles vienibai,melu izplatisana.
  Mana uztvere vins ir nodevejs,uz melna zirga,kurs palidz izkaut savu
  tautu,dodot meligu informaciju.Amerikas “latviesi” maksa un vins druka.
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8f/Wojciech_Gerson-Oplakane_apostolstwo.jpg
  Ta vieta,lai aizbrauktu,uz Daniju un iemuzinatu senslavu kilu zimes,kuras
  visas ir musejas,bez iznemuma.Un petit izplatibu vecajas kartes.
  http://www.dandebat.dk/images/1132p.jpg

 7. Hulk-shop saka:

  Термин стероиды купить в украине http://hulkshop.com.ua/ объединяет группу химических соединений сходной структуры, среди которых выделяют кортикостероиды, эстрогены и андрогены. Последние известны также как анаболические стероиды (разг. – анаболики), анаболизм которых заключается в образовании новых структур и веществ в организм спортсмена, обновлении и росте тканей, в том числе мышечной.
  Сегодня, когда врач назначает анаболики в медицинских целях (например, при потере мышечной массы у пациентов с ВИЧ, при онкопатологии, после хирургического вмешательства и др.), стоит строго соблюдать режим дозы и курс применения. В спортивной же практике ситуация иная — информация о дозах и длительности применения анаболических стероидов передается через «третьи руки», стероиды часто приобретаются на черном рынке, а сами спортсмены редко задумываются над тем, что могут нанести вред своему здоровью, руководствуясь опасным заблуждением «чем больше — тем эффективнее».
  купить стероиды в киеве

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *