Smirdīgais okupant, ārā no latvju zemes !

UnbenanntAtbrīvotājs ir kā pavasaris- tas atnāk, tauta uzgavilē un ar prieku to pavada… .

Bet krievžīdu slepkavu varza “atbrīvoja” no visa. Tautu no brīvības, sievietes no goda, Latvijas pilsoņus no dzīvības un Dzimtenes. Palika tikai līķu kaudzes un izpostīta tautsaimniecība. Kādreiz plaukstošā Latvijas valsts pārvērtās par īstu “žurku ciemu”, kur apkārt vazājās pufaikās nosmirduši pauninieki, kuriem katrs otrais vārds skanēja- puškina, “dialektā”: bļeģ, hui, jobtvaju maķ un t.t. u.t.j. Un līdz šai dienai nekas nav mainījies. Divi Maskavas provokatori, slepkavību pasūtītāji, Maskavas aģenti, zagļi un KGB naudas atmazgātāji pārvalda Mūsu Rīgu. Abi lieto puškina valodu un tās “dialektu”, nekaunoties pat kameru priekšā, kādu deputāti Bogdanovu nosaukt par bļeģ (mauku).Vai kāds var nosaukt vēl citu pasaules valsti, kur tādi izdzimteņi kā Šlesers (Šlesera īstais uzvārds ir Leščinskis un viņš ir Rīgas otrās lielākās kriminālās autoritātes dēliņš) valdītu pār galvaspilsētu ? Tātad, bandīts kvadrātā. Un Latvijas valsts tiesību sargājošās iestādes, atņirgušas savas kastrātu fizionomijas, par visu to tikai pasmejas.

  Nepietiek vēl ar to, tiek uzdāvināta šai nolādētai slepkavu bandai-valstij (Krievijai) Latvijas teritorija- Abrene !!! Pretrunā ar vispārējām internacionālajām tiesību normām-konvencijām, Latvijā tiek paturēti šie okupantu zvēri-izdzimteņi. Latvijā šos okupantu zvērus paturēja latviešu komunistu mēsli-kangari, kuriem rokas ir līdz padusēm ar savas tautas asinīm…slepkavas godmaņi, borovkovi, trubiņi, bērziņi, birkavi… .

imagesCA04J5P6 LATVIJAS REPUBLIKAS TAUTAS TRIBUNĀLS saka: ārā visus okupantu salašņas kopā ar viņu pēcnācējiem, un publiski izpildīt spriedumus latviešu tautas kangariem-mūsu tautas slepkavām… .

 Foto:Par šīm kriev-židu boļšviku noslepkavotajām līķu kaudzēm šodien priecājas okupantu ordas Latvijā, un arī tie, kuri pārdeva krievu slepkavu režīmam Latvijas teritoriju- Abreni.

 Lai nolādēts ir katrs kangars, lai nolādēts ir katrs kriev-žīdu okupants, kurš šdien priecājas par šo līķu kaudzi !

Tas ir Tiesisks pieprasījums un neviens pasaules jurists neiestāsies pret Likumību un Tiesiskumu.

 Protams, ka izņēmums varētu būt cionistu, krievu šovinistu un vietējo latviešu padibeņu protesti, bet šie pabiras nav vērā ņemami.

Un tagad kāds citāts no Jāņa Liepiņa grāmatas ” Sarkano okupantu orģijas Latvijā”

slesers_usakovs1

Foto: No kreisās: krievu kultūras promitejs bļeģ N. Išakovs un apustuļa Ļedjajeva koriš ņihuja A. Šļesers (AŠ)2 . Ja šie divi ir Rīgas “Mēri”, tad Rīga ir “Ēdenes dārzs”. Šie divi klauni pa Rīgu var ārdīties tikai tāpēc, ka latviešiem ir atņemtas pilnīgi visas tiesības. Kad latvieši reiz atgūs Tiesības uz savu zemi, tad visi šie maskavas izdzimteņi tiks patriekti ar sūdainu koku ! Un ,- tas notiks ļoti drīz !!!

Rīgas pilsētas Staļina rajona 352. namu pārvaldes pārvaldnieka R. Kalniņa 1945.gada 23. maijā sastādītais akts par karaspēka daļu nelikumībām:
Šeit teiktais saīsināts, 1. Žogi, vārtu stabi izgāzti. 2. Pagalmi netīri, un ūdens mērītāju vāki aiznesti, bet pašu ūdens mērītāju šahtas izlietotas kā mēslu tvertnes. 3. Durvju atslēgas izskrūvētas, durvis ar visām koku daļām salauztas, sabojātas. 4. Logi izsisti, rāmji bojāti un pavisam aiznesti. 5. Sienas apmetums nosmērēts un vietām izlauzts sienas apmetums. 6. Centrālās apkures ierīces bojātas, radiatori saplēsti, no kuriem ūdens tek uz grīdas. 7. Grīdas pilnīgi bojātas, kā dēļu tā parketu. 8. Ūdens piegādes ierīces bojātas, caurules norautas no sienas, izskrūvēti krāni. 9.  Paši dzīvokļi atstāti netīri, ka riebjas tajos ieiet, vannas līdz pusei ar cilvēku izkārnījumiem, izkārnījumi arī dzīvokļu kaktos. Pagājušā 1944. gada 16. oktobrī karaspēks telpas saņēma pilnīgā kārtībā, kā arī pilnīgi mēbelētas.

daudze

Foto: Kāda pretīga latviešu jūdasa purns, kurš sūrojas, ka viņam alga esot par mazu, un kurš priekos berzēja rokas par Abrenes uzdāvināšanu krievijai… .

Par šo ziņojumu “varonīgās izkārnījumu armijas virspavēlnieks” Kalniņu gandrīz nošāva.

Bet varbūt, ka, Tu Ušakov un bandīt Šleser, domā, ka nacisti piedirsa vannu un nošāva poļu virsniekus Katiņā, un latviešu virsniekus Litenē ?

Ja jūs abi Rīgas “mēsli” tā nedomātu, tad šie smerdekļi nepulcētos pie okupācijas simbola !
LRTT 09.05.2010 

/Gunārs Freimanis/

Kolonist!
Tu nezināji,
Ka iebrien ne savā zemē?
. . Tu nezināji,
. . Ka veļos pārvērt zemes saimniekus?
Šodien tu prasi līdztiesību,
Tu prasi sadzīvošanu
. . Un apgalvo,
. . Ka arī tu esot cilvēks.
Tavs dēls esot šeit piedzimis,
Un arī tava dēla dēls,
Un nu tu prasi tās mājas,
Kuras saimniekus izkāvi.
. . Nē, kolonist!
. . Nekad tev Latvija nebūs mājas,
. . Nekad!
Ikdienas tu saņemsi
Nicināšanas pļauku sejā;
Bet reiz
. . Tev būs jābrauc uz turieni
. . No kurienes sākas tavs iebridums.

You may also like...

44 Responses

 1. Oskars saka:

  100% piekritu visam kas sheit raxtits !
  Kad mes latviesi vienreiz to tiesiskumu atjaunosim un sodisim shitos meslus !

 2. AG saka:

  Ušakovs pēdējais mēsls, tā ir tiesa!

 3. Mareks saka:

  Tak javacas visiem un jaiet. Ko vel gaidit? Kad ta zidu un kastratu armija vel kadu tiltu buves?

 4. Lacplesis saka:

  Kad jus beidzot uzsaksiet sho asinaino un nebut ne vieglo cinju pret shiem krievu zidiem , droshi sauciet mani … esmu gatavs iet lidz galam !

 5. Lāčplēsism saka:

  Cīņa nebūs ar tankiem, bet gan Garīga.Tad, kad Tu savu komentāru uzrakstīsi zem vārda, kuru Tev Tava Māte ir devusi,tad vari uzskatīt, ka drīz šiem krievžīdu noziedzniekiem būs jāatbild par saviem asins darbiem ! Ja Tev kauns un bailes iziet atklātībā,tad žurka vien esi, kurš gaida tikai no citiem… .

 6. Burvis saka:

  Jā, šitā pastāvīgā Staļinistiksās ēras glorificēšana ir nepanesama un šķiet, ka gūst arvien lielāku popularitāti. Galvenokārt tie ir mazizglītoti, vēsturi nezinoši plānprātiņi un padomju ēras invalīdi, bet šogad tie vēl līdz parāvuši krīzes novārdzinātos, ar pašreizējo varu neapmierintos.
  Uzņēmigajiem ir jārīkojās! Vajag solidarizēties, apienotes! Ultranoacioanlistiskas naida akcijas ir bezjēdzīgas, tās vienkārši nav efektīgas.

 7. Miervaldis saka:

  Mēs savu zemi ar svešzemniekiem nedalam, tas tiesa.mūsu zemi mēs varam dalīt tikai ar otru mūsu zemes pamattautību – lībiešiem!Tas, ka Latvieši un līdz ar tiem Lībieši izmirst, ir vainīgi rusopanti, čigāni, un viņu piedzīvotāji – kangaru Latvieši, kuri vairs nav Latvieši, bet gan kangari, morālās padibenes, kurus gaida tiesa!Sist vajag ne tikai šo kangaru valdību, bet visvairāk tieši šos ieklīdeņus, sporta drēbju cienītājus.mūsu ir pārāk maz, tas tiesa, bet neraudiet bērni mani, kad kāds no mums atklās neiecietību pret šīm rusopantu nezāļu audzēm, tad to sauks par trako, muļķi, aptaurēto, bet iegaumējiet, ka tieši šie “muļķi”, ar pacilājumu sirdī pavadīs rusopācijas laiku pabiras uz lopu vagoniem, un leposies par saviem darbiem dzimtenes labā…šodien rusopanti prasa līdztiesību, un noziedzenieki pret Latviešu tautu ir tie, kuri vēl uztur šos suņus pie dzīvības, un tie vairs nav Latvieši!Viņus tiesās, pēc pastrādāto noziegumu smaguma, un veida, bet varbūt šleseram, un viņam līdzīgajiem šādu baiļu, par notiesāšanu nav, bet seksuālas fantāzijas gan, sūkājot visādiem krieviem Ušakoviem un pārējiem.Ar to tad es varētu beigt, taču vēl piebildīšu, ka mūsu godājams pienākums ir attīrīt mūsu valsti no parazītiem čigāniem, jo jaunais Latvijas režījums, nepacietīs, un mums nebūs vajadzīgi padomju laika utis – čigāni!Un vēl es piebildīšu, ka Latviešu izspiešana no savam mājām, un darba vietām, kas savulaik notika, ir tiesāšanas vērts, bet šā ielikņa pamatā, nav galvenokārtīgi Latvieši, bet gan sveštautietis – krievs!

 8. ES saka:

  Pilnīgi piekrītu šeit teiktajam !!!

  okupanti mēsli vācaties apakaļ uz krieviju – fiksi !

 9. Ilmārs saka:

  paši par ušakova partiju taču vēlējāt
  auni

 10. h-86 saka:

  Sadeva visiem 60% krieviem Rigā pilsonību,tāpēc arī tiek balsots par bandītu lesčinski un viņa kodlu.Pareizi ir tikai pa vienam šos parazītus atšaut,lai pārējie okupantu atbalstītāji un žīdveidīgie sāktu mukt .

 11. cd saka:

  Pareizi vecais!Citu valodu sie laudis nesaprot!

 12. fashiks saka:

  Kangri??? nee, daargie, Lativjaa taadu kangaru nav!
  Latvija dzivo ubagi un bagatie, bet ne PSRS laikos, bet tagad!
  Krievi nav vainigi, jo juus letinji-petinji jau 20 gadus baudied briiviibu!
  kaada valdiiba-taadi juss pashi!
  Ulmanis – alkoholikis ar triicosh galvu
  Freiberga- skapju miileetaaja pa 50.000ls
  “dakteri”-naudas izspiedejs no slimaam tantinjaam

 13. Guncha saka:

  Ja kaut ko raksta šādā stilā, tas atgādina sētās kranča vaukšķēšanu un izraisa tikai adresātu ņirgas. Palasiet Trešā reiha dokumentus par ebreju jautājumu – sausa juridiska valoda, kas adresātiem izraisa vēsas stindzinošas šausmas. Mācieties!!

 14. aina saka:

  kamēr, Latvijā būs 100% korumpētība – neviena ne sicabziņa – ne arī tiesiskums netiks ne soli uz priekšu ! Lai notiek, pie varas jānāk diktatoram, bet tam kas lauka visus, soda visus, veic rotāciju ar visām amatpersonām un atlaisto vietā pieņemtdams pēdējo kursa studentus – tikai tad Latvijā kas var mainīties –
  =
  Lai notiek uz laiku būs grūti, bet paliks gaiši tīri un viegli elpot, ja ne vairs mums, tas mūsu bērniem -gan.

 15. A.Būmanis LR pilsonis saka:

  9.maija “uzvaras” 65 trobelis ar arvien jau pieaugošo okupantu milzu žūpošanas izrādi, pretīgi piebļautu un piecūkotu visu, agrāk tik latvisko Pārdaugavu, nekaunīgi un demonstratīvi piebāztas mūsu Rīgas ielas ar svešās, nesenās agresorvalsts karogiem un visos stūros uzbāzīgi skanošā psrs kolonistu kirilica, komplektā ar tenterējušiem visu vecumu un dzimumu tipiem, kuru ģīmjos gadsimtiem nav bijuši uzspiesti inteliģences zīmogi. Neslēptā svešo okupantu sajūsma, par šo krievijas -psrs atjaunotnes epizodi mūsu Latvijas “brīvvalstī”! Vai to visu redzot, vēl latviešiem un lojālajiem Latvijas pilsoņiem-cittautiešiem ir mazākās šaubas par ABSOLŪTO DEKOLONIZĀCIJAS nepieciešamību un tās uzsākšanas STEIDZAMĪBU???! Vai JŪS-LATVIJAS PILSOŅI gribiet klusuciešot sagaidīt, kā no epizodes, tā kļūs par pretīgu un atbaidošu ikdienu?

 16. jojo saka:

  Vai nebūtu laiks, kaut ko darīt lietas labā?Mums nav vajadzīgi ieroči,asinis un vardarbība.Ir tik daudz iespējas kā kaitīgos neitralizēt.Nezinu kā jūs, bet man iesāktais padodās ļoti labi,pat neticami ātri un efektīgi.
  Tas ir diskutējams jautājums vai ir vajadzīgs iziet kā varonim ar savu vārdu,lai visi zin.Tas esmu es kurš cīnīsies. Nē ,tas nav vajadzīgs,ir vajadzīgas bailes,cilvēkā bailes izraisa sabrukumu.

 17. A.Balts saka:

  Zini, “jojo”, domāju, ka zināmā mērā Tev ir taisnība, jo ja Tev pretī stāv Goliats un Tavs – Davida mērķis ir uzvarēt, nevis būt mirušam varonim, bet Tavam mērķim – valstij tā arī paliekot neatbrīvotai, tad reizēm varbūt lietas labā vajag būt lokanam, neredzamam, anonīmam. Un izdarot nāvīgus sitienus naidniekam, atlekt atpakaļ anonīmajā tumsā, lai varētu cīņu turpināt. Tāpēc jau tik efektīvs ir partizānu karš, ka varoņi-cīnītāji top zināmi tikai vēlāk, pēc uzvaras!
  Varbūt padalies pēc gadiem par savu ātro metodi, bet šobrīd klusējot to pielieto pret redzamākajiem kaitēkļiem-kangariem! Tauta Tev būs mūžos pateicīga, bet ja padalīsies, tad Tev būs sekotāji un visos Latvijas nostūros notiks ātra un efektīva neliešu neitralizācija(citēju Tevi”jojo”).

 18. jojo saka:

  Nelielu pacietību,drīz padalīšos.Mūsdienās būt redzmam varonim ir neizdevīgi.Tā varonība pastāv ilgākais pusi no gada.
  Mums vajag varonību visas tautas labā nevis,dažu izēdāju.

 19. Galkin saka:

  Nu rebjata u vas tut i saitik uzas ,varites v svojom kotle ne lezti togda v rustvnet .Da i Ruskih gonite iz Latvii DDDD , mozet videt cto nibud DDD Nu ,a teper Fas ,davaite komentarii DDD

 20. Bēdīgi, saka:

  Bet problēma ir nevis Ušakovā un “okupantos”, pēdējiem bieži vien nav pat balsošanas tiesību, bet tieši latviešos, kas PAŠI izvēlējās sev tādu valdību un Saeimu un PAŠI piedalījās savas valsts izzagšanā.
  Ušakovs ir gandrīz vai vienīgais krievs, kas 20 gadu laikā (!) ir ticis pie reālās varas. Un uzreiz pret viņu uzsāka veselu kampaņu, viņu jau apvaino tēju visās LR nedienās… vai nau nožēlojami? Ak vai, pačukstēja pāris lāmuvārdu. Tas ka daži no Saeimas deputātiem no valsts augstākās tribīnes dažreiz lamājās kā fūrmaņi, pie tām pilnīgi atklāti, tas nekas, tas jau ir normāli…
  Tagad tikai fakti:
  – 20 gadu laikā lielākā daļa Saeimas deputātu bija latvieši;
  – 20 gadu laikā lielākā daļa ministru bija latvieši;
  – 20 gadu laikā lielākā daļa no augsti stāvošo ierēdņu skaita bija latvieši;
  – 20 gadu laikā VISI Valsts Prezidenti, VISI Ministru Prezidenti un VISI Saeimas priekšsēdētāji bija tikai un vienīgi latvieši. Tas nerunājot par valsts monopoluzņēmumu vadību (LDzC, Latvijas Gāze, Ventspils Nafta, Rīgas Siltums, Rīgas Ūdens, Rīgas Satiksme utt.)

  Var jau apvainot krievus, ebrejus, var arī zviedrus ar visu SVF…
  Var diskutēt par “VDK maisiem” un “4. maija LPSR režīmu”, kuru kontrolē “Kremļa ietekmes aģenti”.
  Bet var arī uzdot sev vienu vienkāršo jautājumu – kāpēc Igaunija, ar tādām pašām problēmām (kas ir raksturīgas visām ex-PSRS valstīm) aizdod naudu Latvijai, nevis otrādi?
  Nemaz jau nerunājot, par atšķirībām fiskālā politikā, infrastruktūras stāvoklī (ceļi) utt…
  Vai jūs tiešām domājat, ka Latvijas ekonomiskais stāvoklis ir atkarīgs no iedzīvotāju etniskās/nacionālās piederības?

 21. black_joker saka:

  nu jau atvēzējies Tvaika ielas kantoris….paklau, bet kā būtu ar vienu ziņojumu Drošības policijai, lai pārbauda, uz kādu pierādījumu pamata jūsējie visus šos mēslus te izlaista??? Melnrakstu jau uzrakstīju – jānopucē vēl un jāsūta prom – nav ko cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem un mānijām liet sūdus uz visiem pēc kārtas…..

 22. no Pārdaugavas saka:

  Tam -bēdīgi- tu tā muldies, kā saka, no konteksta izrauj un blefo! Nu kas tie par latviešiem no LC , tīŗī okupantu audzēkņi, kuriem vairs tikai uzvārds latvisks. Tad jau rubiks arī latvietis vai ne? LC sarkano okupantu izaudzinātie sarkanie kremļa kalpi Birkavs,Godmans,Jurkans un čupa citi maitas nav latvieši, bet latviešu nodevēji, kuri darbojās ciešā tandēmā ar kremļa emisāriem un ielikteņiem Latvijš!

 23. Дима saka:

  Во, бля, безмозглые, нет, чтобы сидеть тихонечко в сторонке и не позорится, так нет – повылезали – демонстрирует всем свой уровень развития.

 24. Filips Bobinskis saka:

  Atļaušos citēt Latvijas Nacionālo partizānu Ģenerālštāba Operatīvās daļas 1947. gada 5. jūlija instrukciju par rīcību attiecībā pret okupantiem un kolaboracionistiem.
  I
  Nekavējoties izpildīt nāves sodu visiem kara darbības rezultātā gūstā saņemtiem, kuri ar ieročiem rokās cīnījušies pret Latvijas valsts neatkarību.
  II
  a) Atbrīvošanas kara laikā nekavējoties arestēt šādu kategoriju boļševiku okupācijas varas darbiniekus un piekritējus, rīkojoties ar tiem tālāk, kā norādīts šīs instrukcijas b) un c) nodalījumos:
  1. Milicijas dienesta darbinieki un iznīcinātāji, pret kuriem ir pierādījumi par piedalīšanos privātiedzīvotāju apcietināšanā ar politisku raksturu, spiegošanā, aktīvā līdzdalībā cīņai pret latviešu nacionāliem partizāniem un bruņotā laupīšanā.
  2. Boļševiku administratīvo iestāžu darbinieki, pret kuriem ir pierādījumi par kaitīgu rīcību pret Latvijas valsts un latviešu tautas dzīvības interesēm, spiegošanu un nodevību.
  3. LK(b)P un LĻKJS biedri, pret kuriem ir pierādījumi par rīcību 1. paragrāfā un 2. paragrāfā noradītajā saturā.
  4. Privātiedzīvotāji, pret kuriem ir pierādījumi par ziņotāju, spiegu un nodevēju uzdevumu veikšanu pret latviešu nacionāliem partizāniem un civiliedzīvotājiem, ar vai bez šīs ziņošanas sekām.
  5. Pierādījumu raksturam jābūt konkrētam: kad, kur un pret ko vērsta noziedzīgā darbība. Sevišķi vērā ņemami šī nodalījuma d) punktā minētie norādījumi.
  b) Nekavējoties izpildīt nāves sodu visiem arestētajiem, pie kuriem atrod ieročus ar nolūku cīnīties pret Latvijas valsts neatkarību.
  c) LNPA daļās un aizsardzības vienībās nodibināt Partizānu Kara tiesas trīs personu sastāvā, kuras nekavējoties izskata arestēto lietas, un atkarībā no pierādījumiem par naidīgu darbību okupācijas varas laikā pret Latvijas valsts neatkarību un latviešu tautas dzīvības interesēm piespriest un izpildīt nāves sodu saskaņā ar latvijas kara likumu par valsts un tautas nodevību.
  d) LNPA, aizsardzības vienību un Partizānu Kara tiesu uzdevums stingri raudzīties, lai nenotiktu izrēķināšanās personīga naida dēļ, izmantojot pilsoņu kara apstākļus. Par privātiedzīvotāju sūdzībām pret arestētajiem, par kuru patiesīgumu Partizānu Kara tiesām var rasties šaubas, sastādīt to sūdzību un liecību rakstiskus protokolus ar sūdzētāja vai liecinieka parakstu par ziņu patiesīgumu, aizrādot uz nepatiesas liecības sekām.

  LNPA Ģenerālštāba Operatīvā daļa

  Ja teksta par vēršanos pret nacionālajiem partizāniem vietā ieliekam vēršanos pret disidentiem un veicam vēl pāris pielāgojumus tam okupācijas periodam, kas sekoja jau pēc partizānu cīņām, tad redzam, ka instukcijā minētajiem punktiem atbilst daudzi, kas vēl gaida stāšanos tribunāla priekšā.

 25. ķiļķēns saka:

  Nez ko teiktu Rainis izlasot šos tekstus?

 26. Miervaldis saka:

  Visus greizos sportistus, ārā no Latvijas!

 27. Miervaldis saka:

  Kapēc rusopanti ir ģērbušies sporta drēbēs?Varbūt tapēc, ka viņi jūtas fiziski pārāki par sievietēm un bērniem (kas visbiežāk tā ir).Pie jaunās valdības, šie mūdži jāķer, jāsit, un jāmet lopu vagonos, un jāaizved aiz zilupes, tur viņi var uzkundzēties kam grib.Vinu pazīme ir sporta drēbes D:

 28. lubin saka:

  Thanks for sharing your views on the topic. It makes one think and look the other side of the story.

 29. Roll-up saka:

  Hi good post, im currently studying this at college. I like your blog there’s some real helpful stuff on here. Will check back soon to see if you have posted anymore pages, thanks

 30. zonnenbergs saka:

  Interesanti,ko teiktu tie latviesi,ja mus visus nomainitu,pret
  tiem latviesiem,kas bija pirms kara un vini noklutu musu
  Latvija saja bridi.Interesanti un divaini,vai ne.Jeb varbut
  skatities to latviesu acim uz Latviju un pasauli.Varbut
  kadam palidzes.

 31. black_joker saka:

  zonnenbergam – ja apmainītu vietām, tad mūsdienu letiņi nolaistu 20 gados uz grunti to, ko LAT mantoja no RUS impērijas un turpinātu gausties tālāk. Savukārt 1918.gada letiņi 20 gadus strādātu vaiga sviedros, lai atgrieztos pie sava līmeņa.

 32. zonnenbergs saka:

  Ko domatu pirmskara latvietis paskatidamies uz tadu solvitu abolinu,
  zatleru,kristovski un uz visiem sitiem te un vel uz milzigo krievu
  baru,uz jauno Eiropu.Ka vins domatu ta mums jarikojas,jo citu
  alternativu nav.

 33. It’s seriously a pleasurable site. An page that fit this description reports exactly how steeply the style is actually believed by the resources.

 34. my 2 cents. I was doing a research and found your site. Thanks.

 35. zonnenbergs saka:

  Your*s capitally know latvian language.Explain please to aboat this
  miracle.SINGULARITY.

 36. 2 saka:

  http://video.google.com/videoplay?docid=8861843257570868469#docid=1969128502361476148
  Zeitgeist II. Addendum. Rus ( Дух времени: Приложение)
  http://video.yandex.ru/users/arni-raj/view/294/
  Обман Обамы / The Obama Deception

 37. spenkijs saka:

  jaa..es arii tam visam piekriitu un esmu pilniigs patriots..
  bet latviesi tikai maak runaat…ja vajadzeetu saakt kaut ko dariit lielaakaa dala iespiestu asti starpkaajaa un muktu….
  un ja mees arii sanemtos un taa izdariitu, krievi muus visus bez izneemuma apsautu un uzsaaktu karu pret mums….taas ir manas personiskaas domas…..

 38. no doubt ter’ 2 hours just searching for this domain I have finally here. On my opinion I should bookmark this page to lots. I thank you for this great website. take care!

 39. zonnenbergs saka:

  Thanks.Only one who normaly right.

 40. Keep working ,splendid job!

 41. I have been examinating out many of your articles and it’s pretty good stuff. I will surely bookmark your website.

 42. Very efficiently written article. It will be helpful to anyone who employess it, including myself. Keep up the good work – can’r wait to read more posts.

 43. Craig Esnard saka:

  Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is fantastic, let alone the content!

 44. Miervaldis saka:

  Tas Ušakovs kā ērce piesūcies Rīgai, un negrib braukt uz dzimteni!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.