U. Freimanis un E. Dambītis. Aicinājums

Uldis FreimanisEdgars-Dambītis1-492x8001945.gada 9.maijā, kad visa Latvija vaidēja zem padomju okupantu zābaka, tūkstošiem latvju vīru devās mežos partizānu gaitās, lai aizstāvētu savu tautu no okupantu, viņu pakalpiņu un čekistu terora.

Pēc 1991.gadā atjaunotās neatkarības pie varas esošie kangari darīja visu, lai ap 700 tūkstošiem Latvijā sabraukušo padomju okupantu neatgrieztos vis savā etniskajā dzimtenē, bet kā ļaundabīgs vēzis turpinātu iznīcināt latviešu tautu gan ar jauktām laulībām, gan ar savu nospiedošo vairākumu Latvijas septiņās lielākajās pilsētās.

Redzot, ka nekas netiek darīts, lai okupanti emigrētu, partizānu karu pret komunikācijām, kuras nodrošina okupantu parazitēšanu mūsu zemē, uzsāka organizācijā “Pērkonkrusts” apvienojušies patrioti. Viņiem izdevās saspridzināt divus ūdensvadus, kuri apgādāja okupantu daudzstāvu mitekļus, bet, mēģinot uzspridzināt okupantu pieminekli Pārdaugavā, bojā gāja divi varoņi – Aivars Vīksniņš un Valdis Raups.

Pārējos grupas biedrus arestēja.

Kriev-žīdu zvēri 1Lai gan valodas referendums pierādīja, ka visa okupantu masa, kas alkst okupācijas laika atgriešanos, nav ne integrējama, ne naturalizējama, latviešu tautas kaprači ar aunu stūrgalvību turpina iesākto darbu latviešu kā tautas iznīcināšanā. Pretošanās cionistu provokācijām tiek nodēvēta par “antisemītismu”, bet nepatika pret okupantiem – par “naida kurināšanu starp tautām”. Kā dzirdējām Latvijas Radio, daži mūziķi, redzot, ka latviešu tauta iet bojā, dzīvojot starp PSRS migrantiem, jau sacer latviešiem bēru maršus un rekviēmus.

Ja PSRS pilsoņiem 9.maijs bija pakļaušanās uzvarējušajai Staļina diktatūrai, tad daudziem Rietumukrainas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vīriem šī diena nozīmēja cīņas pret PSRS okupantiem turpinājumu. Šogad šeit, Rīgā, krievvalodīgie atkal dosies uz Pārdaugavu likt ziedus pakārtajiem vācu ģenerāļiem un priecāties par to, ka Hitlera karš tiem devis iespēju no bada zemes Krievijas atmukt uz Latviju, kur viņi arī šodien jūtas pasargāti no abu Kremļa liliputu terora.

Lai pierādītu to, ka krievu okupanti nav nekādi atbrīvotāji, bet ir latviešu tautas paverdzinātāji,

9.maijā plkst.12.00 no Okupācijas muzeja uz Brīvības pieminekli notiks piemiņas gājiens,

godinot tos latviešus, kuri pēc krievu okupācijas ņēma rokās ieročus un sāka partizānu karu pret iebrucējiem.

Varonīgā latviešu tauta, kuras sarkanie strēlnieki sasita lupatās desmitiem cara ģenerāļu, kura 1918.–20. gados padzina no savas zemes gan sarkanās Krievijas, gan Vācijas armijas, tagad mirst gļēvā nāvē, ļaujot valsts nodevējiem piestūķēt savu zemi ar dažādām salašņām, bet nacionālās bagātības atdodot svešiem.

Mēs – Uldis Freimanis un Edgars Dambītis – aicinām visus patriotus ar piedalīšanos gājienā parādīt protestu latviešu tautas kapraču melnajiem nodomiem un godināt tos, kuri nežēloja dzīvības, lai kā partizāni ar ieročiem rokās pasargātu tautu no okupantu un viņu pakalpiņu terora.

30.04.12

NEAIZMIRSTI NOSKATĪTIES

http://www.youtube.com/watch?v=XYFmvdAKWXU&feature=player_embedded

You may also like...

14 komentārs

 1. annamarija saka:

  Spēcīgs teksts. Kaut Jūsu aicinājumu sadzirdētu daudzi jo daudzi!

 2. Eduards Lunis saka:

  —PATIESI UN SPĒCĪGI! ĪSI UN ĪSTI!
  UZSKATU PAR GODU BŪT JŪSU RINDĀS!

 3. LS saka:

  Visu cieņu Uldim un Edgaram. Latvieši atbalstiet šos latviešu patrotus un esiet kopā šajā patriotiskā pasākumā, lai okupantiem ,kas pļēguro,apvemjāsun apmīžāsun un priecājās par okupāciju pie okupācijas monstra nedaudz noņemtu tvaiku.
  No šī pretīgā 9.maija cieta ari okupētā Austrumeiropa, ieskaitot daļu Somijas , Vācijas un atņemot teritorijas vel papildus pieminētam Polijai, Rumanijai, Cehoslovakijai. Vienīgi okupētā un sadalītā Austrija spēja atgūt ātrāk savu suveneritāti

 4. Eduards Lunis saka:

  Viņi nav nekādi ,,uzvarētāji,, bet noziedznieku-staļina un hitlera upuri!Drausmīgi zemiski, ja cilvēki lepojas ar to,ka ir slepkavojuši pēc PASAULES LIELĀKO NOZIEDZNIEKU PAVĒLES! Šiem nožēlojamajiem cilvēciņiem nav LABĀ UN ĻAUNĀ IZPRATNES!
  ARĪ’TAGAD VIŅI TIEK IZMANTOTI-UZUPURĒTI-ŠODIENAS VALDOŠO NOZIEDZNIEKU ATBALSTAM!
  TAS IR DRAUSMĪGI,KA TĀDS NOTIEK MŪSU ZEMĒ-LATVIJĀ!UN PAR TO IR JĀATBILD 4. MAIJA KLIĶEI!
  4. MAIJĀ -VISI UZ —LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI! RĪGĀ,PRETI’OKUPĀCIJAS MUZEJAM,PL.12-OS!
  Latvijas Glābšanas Komisija.

 5. A.Balts saka:

  Taisnīgs un arī faktoloģiski precīzs vēstures atteinojums un aktuāli modinošs aicinājums tiem, kas jau neguļ un tiem kas vēl mostas savā nacionālajā pašapziņā!

 6. skorceni saka:

  sen bija japasaka okupantiem ,kur ir to istaa vieta.tie krievshidi uztaisas par uzvaretajiem,bet istenibaa ir vienkaarshi noziedznieki-slepkavas.cionisti uztaisas par cieteejiem un zem to maskas rod iespeeju laupit un slepkavot citas tautas.to visu vajadzeetu paarskatiit augstaa limenii……ceru ,ka4.maijaa tiksim pie risinaajuma …..

 7. Garāmgājejs saka:

  Par to, ka valdošie bandīti saņems tādu sodu, kadu pelnījuši, lai viņi nešaubās.Domāju, ka sods būs tieši tāds, kādu sludina šis Tribunāls. Ārprāts, kāds valda Latvijā, nav salīdzināms ne ar vienu citu valsti uz šīs nabaga zemītes.

 8. mmm saka:

  Pērkoņkrusts bija patriotu organizācija, bet kāpēc tagad to vada čekas slepenais aģents?

 9. nnn saka:

  Sobrid gan ceku un visus saitus vada cionisti,viniem jau patik ka cilveki paspele teatri un paplivina karogus.Ja cionistiem komenti nepatik, tad momenta tiek izdzesti.

 10. mmm……to,vai patreizējais GCC pērkonkrustiešu vadītais ir čekas aģents,to zin tikai čekas darbinieki………,sveiks kolēģi!!!

 11. Taisnīgums prasa saka:

  CERU, KA BŪS DŪŠA PIEVIENOTIES 9.PLKST.12 NE TIKAI ŠEIT SAUJIŅAI RAKSTOŠO PATRIOTU, BET ARĪ CITI GODĪGI PILSOŅI!

 12. Dīvaini, ka gājienā neredzēju nedz kādu no Saeimas, nedz superpatriotus no “Visu Latvijai”.Vai šie noliedz nacionālo partizānu būtību, viņu ciešanas un upurus?!!!!!!!

 13. Taisnīgums prasa saka:

  Piekrītu Andersona kunga pamatotam jautajumam, bet arī DDD avīzes darboņi neviens neesot bijis?

 14. Indriķis Sproģis saka:

  mēģinot uzspridzināt okupantu pieminekli Pārdaugavā, bojā gāja divi varoņi – Aivars Vīksniņš un Valdis Raups.
  Lai Jums vieglas smiltis.
  Ar cieņu Aivara klases draugs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *