L. Stūre. Cenzūra

Demokrātija nav visatļautība.

lotārs-Stūre-1 - KopieIr pagājis krietns laiks, kad pārvarot režīma iedzītās bailes drosminieki no Helsinki 86 devās gājienā pie Brīvības pieminekļa atzīmēt 14.jūnija represijās cietušos.

Skumīgi, ka šie mūsu tautas brīvības celmlauži, kuriem būtu javada valsts, daudzās čekistu provokacijās, tika nobīdīti no politiskās skatuves. Lai nu kas vadīja Tautas Fronti, bet tā tomēr mūs spēja uzrunāt: „Mīļā latviešu tauta.“ ( To tagad nekad nav spējuši izdarīt valdošie varneši) TF nebija ari pieņemama austrumu kaimiņam un viņu sulaiņiem Latvijā, tādēļ tā tika nobīdīta pie malas. Toreiz visi izjutām brīvības auru, ka latvietis var savā zemē brīvi elpot, aizstāvēt savu valsti, tautu un neviens cits no ārpuses neko nevar uzspiest. Toreiz prese, saziņas līdzekļi un žurnalisti kalpoja tikai latviešu tautai. Tas bija skaists saviļņojošs laiks, kad jutāmies brīvi, kaut padomju okupācijas karaspēks vel nebija atstājis Latviju. Tas bija cerību un brīvību laiks, kad bija pārliecība, ka reiz kļūsim kungi savā tēvu zemē. Skaisti sapņi, ilgas , cerības un beigās rūkta vilšanās… . Rezultātā: sakās visu iegūto brīvību un loloto sapņu zaudēšana. Saziņas līdzekļus un presi izpārdeva un tai bija jadanco pēc savu īpašnieku stabules. Pat valsts medijos ieviesa slēptu cenzūru. Žurnālistus izskoloja par komunistu par sarosītu internacionalistiem, kas latviešiem potēja: klanīties zemāk par zemi citu priekšā. Brīvu domu, kas atšķirās
no valdošās 4.maija kliķes dogmām bija grūti kur izpaust. To tagad sevišķi izjūt Latvijas Radio Brīvajā mikrofonā, kur cenzors Tomsons visu laiku tur pirkstu uz atslēgšanas pogas, lai tikai neizspruktu kāds nekontrolēts vārds. Cenzūra nav TV5, kur Mamikins dažreiz pat atklāti izraisa naidu pret Latviju un nekas traks par to viņam nav. Arī krieviskais Baltkom 16.martā pie Brīvības pieminekļa uztaisīja provokaciju, dodot apmelojošu tulkojumu. Kad par provokaciju LTV 1 „Sastrēgumstundā“ un pie Brīvības piemekļa tika publiski nomelnots Valsts prezidents,es rakstīju iesniegumu Bērziņa kungam, bet uz manu iesniegumu par nelietīgo provokaciju Prezidenta kaceleja nereaģeja. Vēlreiz nosūtīju iesniegumu lūdzot sodīt naidīgos žīdus Valsts prezidenta publiskos nomelnotājus. Bet tad Izraēlas vēstniece iejaucās mūsu valsts iekšējās lietās, jo viens aculiecinieks esot ēterā stāstījis, ka bez Šustina latviešu holokostā 1941 un 1949 gadā ir piedalījušies citi žīdu tautības cekisti,kas ļoti nepatika izraēlietei. Tad mūsu kangari, gandrīz izlēkdami no apakšbiksēm, muguru salieca 9 kūkumos. Tur jau vēstniece gan ir akla, ka 16. martā žīdi nepatiesi latviešus apvaino parfašistiem.
Uz vēstnieces sūdzību LR ģenerāldirektors Siksnis ieviesa cenzūru un aizliedza Radio Nabai pārraidīt Tēvijas laikmetu. Vai Siksnis vienmēr ir tik liels likumības ievērotājs ? Par to varēs pārliecināties katrs, kad griezos pie viņa par Satversmes 100.panta mīdīšanu kājām un pretīgo cenzūru LR 1 Brīvajā Mikrofonā, ko veic Tomsons. Bet Siksnis ir akls, kurls un liels kungs, jo uzskata par pareizu neatbildēt. Tad lūdzu palīdzību NEPLP priekšniekam Dimantam . Tas ari uzskata sevi par lielkungu un uz reņģēdajiem, viņa augstdzimtībai, Latvijas likumdošana neattiecās.

================================================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTA

tomsons_aidis_evijatrifanova_leta-media_largeJ. SiksnisFOTO: Šeit redzamie divi noziedznieki Tomsons un Siksnis ir cionistu ielikteņi. Abi ir ar rāpuļu dvēselēm. Viņi vienmēr un visur nostāsies pret Taisnību un visu latvisko. Šo izdzimteņu ĒRA sākās ar ULDA DUKAS noslepkavošanu, lai viņa vietu “piepildītu” ar cionistu atkritumiem. Šet redzamie ir latviešu tautas slepkavas Ābrama Kļockina ielikteņi.

Pēc savas būtības viņi ir žīdi.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks tiesāti: par genicīda veikšanu pret latviešu tautu, par taisnīgas informācijas noklusēsanu, kuras rezultātā ir gājuši bojā cilvēki. Par to penākas tikai viens sods- nāves sods(tas paredzēts Starptautiskajās Tiesībās).

Kādam liksies pārspīlēts tāds secinājums. Tad atbildiet katrs sev uz šādu jautājumu: “Vai stukāčs ir slepkava ?” Jūsu Sirdsapziņa sacīs ! , jo VIŅA ziņojuma rezultātā ir ticis noslepkavots cilvēks.

Vai VVF ir slepkava ?

Protams !

Ja mēs sāksim skatīties uz šodienas realitāti ar Sirdsapziņas acīm un “pielietosim” arī mazliet mums atvēlēto LOĢIKU, tad ieraudzīsim šausmu ainu. Šie izdzimteņi ved MŪS tieši uz ELLI, no kuras viņi paši ir nākuši. Neļausim šiem cionistu neliešiem mūs piemuļķot. BRĪVĪBA UN PATIESĪBA prasa upurus- asinis. Ne par velti Kristus sacīja: “Kas manis dēļ Dzīvību zaudēs, tas to iegūs !”

Tātad: ļaunais ir fiziski jāiznīcina, savādāk viņš iznīcinās visu labo- TEVI !

============================================

NEPLP PRIEKŠSĒDĒTĀJAM DIMANTA KUNGAM

IESNIEGUMS
Lai gan normatīvie akti paredz sniegt atbildi 30 dienu laikā, tomēr es neesmu saņēmis atbildi uz maniem 9.marta un 16.apriļa iesniegumiem par aizliegto cenzūru LR 1 Brīvajā Mikrofonā, ko piekopj cenzors Tomsons. Arī viņa priekšnieks, ģenerāldirektors Siksnis, nereaģē par Satversmes 100 panta mīdīšanu kājām BM. Papildus vēl bija 3 neskaidrības, kas skar elekroniskos saziņas līdzekļus. Nezinu, kas traucē atbildei, jo Satversmes rupja pārkāpšana ir noziegums, par ko jasaņem sods.
Atkārtoju, kas traucē sniegt likumīgo atbildi? Vai tādēļ, ka esmu latvietis, kas nekad nav baidījies aizstāvēt latviešu valodu ,latvju
tautu un Latviju, par ko okupācijas terorā esmu ticis represēts ? Ja es būtu žīds un no Izraēlas tad visi ar saliegtām mugurām man atbildes uz paplātes pienestu tai pašā dienā, vel taisnojoties, kas viss tiks izpildīts,ko es kā pasaules lielkungs, muļķa bauru tautai, esmu licis. Tad paklausīgie pakalpiņi izpildītu manas vēlmes, pat ieviest cenzūru, bet, diemžēl, esmu tikai latvietis un uz mani žīdu un Izraēlas virskundzības privelēģijas neattiecās, un pret mani pat var pārkāpt normatīvos aktus un izlikties par akliem par pretīgo cenzūru un Satversmes mīdīšanu kājām LR 1 ,ko kultivē Siksnis ar Somsonu.Varbūt tomēr beidzot ari mani, latvieti, uzskatīsiet par cilvēku no Jūsu augstā posteņa, jo no maniem un latvju tautas nodokļiem arī saņemat, ne jau minimālo aldziņu, un varētu kādreiz ari padomāt par tiem ,kas Jums dod darbu un kam jums būtu patiesībā jakalpo.
Cik ilgi turpināsies pretīgā cenzūra un Satversmes mīdīšana kājām LR 1? Izbrīnu rada NEPLP VIENALDZĪBA PRET VIŅAS TIEŠO UZDEVUMU UN DARBU, KAD IR NOZIEGUMS, JO SATVERSME TIEK NELIETĪGI ŅIRGAJOTIES PĀRKĀPTA. Dievs sargi Latviju no internacionalistiem un sarosītiem . Vienu internacionālistu komunistu jūgu jau nokratījām .Tagad aktuāli ir manu cīņu biedra Gunāra Astras teiktais: „ŠIS LAIKS IZGAISĪS KĀ ĻAUNS MURGS.“

Lai piepildās šie patiesie vārdi.

Lotārs Stūre
PSRS okupācijas terorā politiski represēts nacionālais disidents-
pretošanās kustība.

e-pasts Latvija.1918@comcast.net

02.05.12

NEAIZMIRSTI NOSKATĪTIES

http://www.youtube.com/watch?v=XYFmvdAKWXU&feature=player_embedded

You may also like...

6 Responses

 1. LS saka:

  Nedaudz ari pārsteidz tas , ka Ne Roberts, ne Leonards un biedrība Latvietis nekur neinformē to ,ka Tēvijas laikmets ir cenzēts un aizliegts Radi Naba , bet to var otrdienās 16 00 skatīt
  http://www.ustream.tv/channel/tevijaslaikmets
  Es jau 2 otrdienas skatos jauno Tēvijas laikmetu. Šaja linkā -saitē var redzēt ari vecos arhiva ierakstus.

 2. Latvietis saka:

  VAI TAD DIMANTS IR LABĀKS PAR ŽĪDU ĀBRAMU? TĀDS PATS, KANGARS, GNĪDA UN MAITA.TAS IR LIEKAMS VIENĀ MAISĀ KOPĀ AR ABIEM NELIEŠIEM .
  LAIKAM TIKAI UZ BARIKĀDĒM VARĒSIM NOKRATĪT NĪSTO 4.MAIJA REŽĪMA VIEPĻU UN KANGARU JŪGU.

 3. Taisnīgums prasa saka:

  VIENS IR SKAIDRS-VISI ŠIE MĒSLI IR JĀTIESĀ!

 4. viena maisa saka:

  Bez prusaku-patriotu karogu plivinasanas nekas nebutu sanacis, ta ,,liela briviba,, ,nu,pliviniet vairak karogus katru dienu,tad Baltiem atdos zemi,atdos nolaupito un parstas slepkavot un pardot cilvekus….

 5. Miervaldis saka:

  To par Tomsonu, es piekrītu.šis glumais tārps, vienmēr darīs ko saimieki liks, jo citādi jau nedabūs kārtējo desas luņķi!

 6. Miervaldis saka:

  “Viena masa” – ar Latvijas karogu vīri un jaunekļi devās kaujā par savu tēvzemi, šis karogs ir cienīgs būt pielietots kaujā, jo radies no Latviešu virsaiša asinīm!Jā!šis karogs ir pirkts par labāko Latvijas dēlu asinīm, un ir skumji, kad atrodas tādi cilvēki, kuri to nesaprot, vai negrib saprast.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.