LRTT. 4. maija režīma manipulācijas

H-86-2 - Kopie4. maija režīma komunistiskajiem noziedzniekiem jāizdomā dažnedažādi triki, lai noturētos pie varas grožiem. Viņi saprot, ka viņu vienīgais glābiņš, kā paglābties no SODA, ir okupantu un kolonistu klātbūtne Latvijā.

Runāsim par TRIKU, kuru pielieto valdošā kliķe, lai Rīgā pašvaldību vēlēšanās pie varas paliktu komunistiem draudzīgais Ušakova režīms.

VIENOTĪBA un ZRP uz nākošām pašvaldību vēlēšanām grib veidot vienu “bloku”, lai stātos pretī Ušakova Krievijas krievžīdu bandai, kura rusificē Rīgu. Notiek “slīpēts” manevrs, kurš it kā rāda rūpes par Rīgu un latviešiem. Ja mēs paskatāmies, kādi “elementi” tiek izvirzīti mēra amatam, tad provokācija lien ārā kā īlens no maisa. Kuri tad no dižajām “letiņu” partijām taisās būt nākošie Rīgas “mēŗi” ?

Tie ir neviens cits kā Ilze Viņķele un Artis Pabriks !!!

Tātad “slēptās” drošības iestādes ir “ieteikušas” izbīdīt personas, kuras latviešu acīs ir nekas vairāk kā nodevēji un parazīti.

Latvietis tādās vēlēšanās, kurās piedalās šie tautas atkritumi, nepiedalīsies vai pat protesta pēc nobalsos par Ušakovu. Pasaules cionistu banda visu ir izdomājusi līdz pēdējam sīkumam.

Kas tad ir Pabriks ?

Artis-PabriksIlze-Viņķele1Pabriks ir bijušais komjaunietis ar komunistisku dzīves uztveri. Tas nozīmē, ka viņš ir cionists, kurš ir piekritis iznīcināt latviešu tautu.

Pabriks,-  kopā ar saviem īpašumiem, ir miljonārs.

FOTO: Pirmajā dienā pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, šie noziedznieki stāsies tiesas priekšā par nodevību pret latviešu tautu un Latvijas valsti.

Tā kā nelolojiet, nožēlojamie kustoņi, liekas cerības uz laimīgām vecumdienām savos, tautai nozagtajos, īpašumos.

Tātad zaglis lielos apmēros, kā jau tas komunistam un tautas nodevējam pienākas. Viņš bija iniciators Latvijas teritorijas uzdāvināšanai Krievijas asiņainajam režīmam. Par noziegumu, ko šis noziedznieks ir veicis pret latviešu tautu un Latvijas valsti, pienākas nāves sods.

To nosaka starptautiskie Likumi.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā viņam šis sods tiks izpildīts, jo Taisnīgums neizpaliks. Tie nav nedz draudi, nedz arī atriebība, tā ir alga par pastrādāto “darbu”! Tā ir jāsaņem, jo uz to balstās šīs pasaules PAMATI.

Otrs Rīgas “mēŗa” kandidāts ir Ilze Viņķele. Saeimas balsojumos viņa ir kopā ar Kabanovu un Urbanoviču.

Krievu valodas lobētāja.

Pirmā pacēla roku, lai piešķirtu līdzekļus noziedzīgajam Lindermaņa referendumam.

Der zināt, ka Viņķele ir Atmodas laika komunista, čekas uzsūtītā provokatora H-86 grupai, Jura Vidiņa meita. Viņas vīrs Juris Viņķelis ir VDK aģents. Noskatoties šo video, pārliecināmies, ka J. Viņķelis ir narkotiku lietotājs: http://tv.delfi.lv/video/2nCXKE51/ Un tādi mums grib uzmesties par saimniekiem ! Vīra brālis Pēteris Viņķelis arī ir Maskavas KGB savervēts aģents, kurš darbojas 4. maija kliķes valdībā kā padomnieks. Var sacīt: Ilze Viņķele nāk no īstu latviešu tautas nodevēju midzeņa. http://tautastribunals.eu/?p=4169 Pēdējā laikā šī “nekas” tiek aktīvi reklamēta. Ja arī, maz ticams, viņa kļūs par Rīgas galvu, tad turpinās Ušakova Latvijas valsts graušanas politiku.

Kā mēs redzam, tad noziedzīgie orgāni dara visu, lai Nils Ušakovs paliktu pie varas grožiem Rīgā.

Vēl tikai gribas piebilst, ja VL! ies kopā ar šiem latviešu tautas pabirām, tad viņi sev izdarīs “Lāča pakalpojumu.”

Dievs, pasargi mūs no šiem viepļiem !

L. Grantiņš.

28.04.12

You may also like...

5 Responses

 1. Eduards Lunis saka:

  -Kopumā piekrītot Jūsu rakstītajam ,tomēr iebilstu par VL pausto.Pēc personīgās pieredzes, varu apgalvot, ka VIŅI ir TIKAI personīgo interešu aizstāvji-ne TIESISKUMS, ne TAUTAS AIZSTĀVĪBA VIŅUS NEINTERESĒ!
  -VISI UZ -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI-4. MAIJĀ PL 12-OS PRETĪ OKUPĀCIJAS MUZEJAM !
  SAPULCES MĒRĶIS- NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA!
  Latvijas Glābšanas komisija.

 2. Miervaldis saka:

  Paldies Grantiņ, kad tu parādi tautai šos izdzimteņus, un protams tādī Viņķeļi un pabriki tiks nošauti un izmesti miskastē, tā lūk!

 3. Miervaldis saka:

  Bīsties grēka viņkele, tu jau esi nolemta nāvei, un nēesi tik stulba, kad domā, kad šīs okupācijas sekas pastāvēs mūžīgi, Pilnīgi pareizi Grantiņš ir teicis – Latviskā Latvijā tādiem izdzimteņiem saulrietu nepiedzīvot!

 4. skorceni saka:

  ir laiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 5. skorceni saka:

  lielaaku reklaamu par 4.maija revoluuciju,jo savadaak nebuus tautas.vajag tik daudz lai mees ar cepurem varam vinjus nomeetaat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.