Dekolonizācija- Latvijai vienīgais un pareizais risinājums !

TribuālsNo LRTT pasta.

Šī ir informatīva pavadvēstule J. Zīverta rakstam “Nodevība pret latviešu tautu turpinās.”

Vēstule ir pietiekoši interesanta, lai to publicētu kopā ar informatīvo pielikumu. Pielikumā varēsiet izlasīt Viļņa Eistera teikto DDD laikrakstā.

__________________________________________________________

IMGP0914Linard !

Aizsūtu Tev, laikam pēdējo Viļna Eistera publikāciju, jo nav rakstīts par turpinājumu. Gan jau būs vēl, jo tādus vīrus neapklusināt. Tauta mostas un cīņa vēl būs ilga un sīva ! Mēs dzīvojam savu nodevēju un svešzemju “vilku” ielenkumā. Latviešu tauta ne tādos sūdos vien pabijusi un tikusi ārā. Vai tad šoreiz netiksim !? Minhauzens sevi aiz čupra izvilka no purva un viņš it kā esot mūsu novadnieks !

Tātad kā saka, ar Dievpalīgu un viens divi reizē-ē-ē !!!

Lai tev laba veselība un dūša kā miets !!!

Jānis.   17.10.2010

_____________________________________________________

Vilnis Eisters

You may also like...

26 komentāru

 1. A.Balts saka:

  Lielisks raksts, taisnīgs un raitā, jauneklīgā valodā! Paldies un apbrīna autoram par stilu un spēcīgo saturu! Katram Latvijā būtu viss šis raksts jāizlasa un vēlams arī angliski,krieviski jāiztulko. Katra patiesības piliens pat zombēto krievvalodīgo apziņā, deldē,kā ūdens piliens granītu, tā viņos tomēr viešot augošas šaubas, kas var pārvērsties vismaz neitralitātē X stundā.

 2. zonnenbergs saka:

  Raksts labs.Ludzu Eiropas vestures gramatu sastaditajiem-publikai un skolam ari liels darbs.Jalabo tas,kas noklusets.Bet vai to daris?
  Domaju ka daris.

 3. Miervaldis saka:

  Un šitās ir derīgas ziņas?Ha, ha, ha, ha!

 4. Baiba saka:

  Nu dod savas-derigākās? Kas liedz brīvam pilsonim brīvā forumā un brīvā formā? Ja ir protams tādas, ne tik kritika. Un arī man V.Eistera raksts ĻOTI patika.
  Tātad – DERĪGS, ja daudziem patīk! Hi, hi,hi!!!

 5. Ernis Purnis saka:

  Mums visiem,Latvijai traģēdija sākās 1940. gada 15. jūnijā plkst: 02:30 kad vairākas PSRS NKVD bruņotas vienības šķērsoja Latvijas -PSRS robežu un uzbruka Latvijas robežu sargiem, kā rezultātā tika nogalināti robežsargi, to ģimenes locekļi, vietējie iedzīvotāji. Ja kāds līdz šim (NE)domāja ka nebija psrs uzbrukuma Latvijai, tad sory. De jure 17. jūnijs- de facto 15. jūnijs. Labāk būtu v.zatlers toteiz pieminējis tos kritušos, nomocītos pirmajā socialisma “atbrīvošanas” gadā, gan latviešus, poļus, krievus un citu tautību dēlus un meitas, kas patiešām bija Latvijas patrioti. Interesanti kādā veidā cilvēciski tiks pieminēti abās frontes pusēs kritušie, kad šim prezidenta vietas izpildītājam (aizņēmējam) blakus stāvēs tie, kuri, kā vienmēr pieminēs tikai savā pusē kritušos. Un neskatoties uz visu prezidenta un valdības trīcēšanu kremļa un tā uzpirkto rietumu politiķu priekšā, tiem nāksies VEIKT DEKOLONIZĀCIJU un valsts atbrīvošanu no milzīgā, vēl valstī esošā svešo kolonistu bara, vienalga ar kādām demokrātiskām vai kaut drastiskām metodēm! Bet nāksies noteikti, jo tautas griba būs gļēvajiem varnešiem jāpilda.

 6. Ernis Purnis saka:

  Bet Vilnim Eisteram Respekt! Paldies Autoram, LRTT vajadzētu iekopēt visus turpinājumus.

 7. AG saka:

  SAKARĪGS CILVĒKS, BET DZĪVO PADOMJU LAIKA STEREOTIPOS PAR HITLERU, TAS NOŽĒLOJAMI!

 8. cola saka:

  Kauns jaunajai tautai,viņi tikai dziedāja bet ienaidnieks stāvēja pie robežas.”Tolerance”-kad tevi izdzen no mājas,bet tu nepretojies,mēs tikai dziedājām.

 9. Baiba saka:

  cola, nu ko tu pazemo tos krievus, tas ka tā ir pavisam jauna, no vikingu un mongoļu-tatāru jūga izlīdusi rusu-vergu tauta, pavisam nenozīmē, ka tos būtu jāapvaino! Pie tam pat LV krievu vidū ir daudzi sakarīgi un lojāli valstij pilsoņi un LV patrioti. Viņu skaits ir mazs, bet ir. Protams, ka sovjetu trulu “bidlu” no tiem ir 99% un tie paši kremļa melīgās ideoloģijas nozombēti, bet tapēc tev nav tos jāvaino par to jaunvēsturi, tā viņiem ir tik briesmīga un nožēlojama, ka nav brīnums, ka tiem ir kauns un tie steidz ar meliem savu asiņaino un verdziskas padevības pilno vēsturi, ar visiem saviem tirāniem, pārvērst par ko slavējamu. Izsaki labāk nabaga urlu tumsoņu tautai līdzjūtību, nevis tos lamā. Paskat, ko ar tiem rusu miljonu ļautiņiem darija staļins, nu ko vien gribēja un tie ne tikai verdziski paklausija, bet daži galīgi nozombētie vēl tagad bučo stalina portretu, kā ikonu. Nu ko tu gribi no tādiem bezsmadzeņu urlu bariem?

 10. Miervaldis, Baibai saka:

  Varbūt vispirms izvēlēties ar mēru?

 11. Fuka saka:

  ja baiba, draugs miervalds pareiz tev saka, jaņem mēr vienmer un visur, es piem. kad salej glazēs kaminku, vienmēr pieliek klat meru, sa kaut špicku kastit, lai bratans black_joker ne uz moment nedoma ka lej viņam mazāk
  ta baiba varbut i taisnib rakst, bet vienalg viņ ir nacik

 12. cola saka:

  Jā, es arī viņai pieliktu savu mēru, xo,xo!!!

 13. cola-toč fokanaciķis saka:

  Tagad raksta īstais latvijas latvietis.

 14. Fuka saka:

  jā, jā mēs te slikti jūtamies, vot es pateikšu kapēc, kapēc mēs-kā jūs sakiet: jums naidīgie urlu netīrie dzīvnieki, fiziski un morāli smirdošie mongoļu vergu pēcteči un kremļa vergi vēl arī šodien! Mēs jums esam okupanti, jo tā arī ir! Un es – untermenshu Fuka te esmu un būšu jums par spīti. Bet šodien man brīvs, atkal uzpīpēju zālīti, ierāvu kārtējo sotaku un gribu pateikt visu, ka jā, jā, jā var teikt par mums visiem, visiem krievvalodīgajiem plīša desantiem , iesprukušiem, kā tarakāniem jūsu zemē kopā ar mūsu iebrucējiem, vai kas piedzimuši pēc tam var tā mūs saukt. Mēs-jauna paaudze te piedzimām, kad viss kas laupāms, jau bijis mūsu militāristu un partorgu salaupīts. Nu vienalga, jo tēma cita! Jo, mēs visi, gan tie ru urlas, ko nosaucu, gan mēs moskaļu aškenazi šnobeļi vislaik jūtam diskomfortu jūsu zemē, jo jūtam, ka ne tā runājam, ne tā dzīvojam, ne mums cilvēciskas manieres, ka nav mums ne sadzīves, ne augstākas kultūras, ka esam kā netīri lopi iebriduši svešā, vēl seno eiropeismu un īstu kultūru saglabājušā jūsu zemē. Pie tam par spīti mūsu 70 gadu esošajai drausmīgajai klātbūtnei, kur likās viss saindēts no mūsu divkāju mēsliem, no mūsu barbariem. Zemē, kur mūs kaitina katrs uzraksts uz veikalu izkārtnēm, ielu nosaukumos, kas dzirdami svešajā, senajā jūsu valodā, kas mums visiem tieši un netieši atgādina, to kas te esam-sveši, deklasēti barbari, pretīgi okupanti, kā jūs sakiet. Un jūsu nesaprotamā kultūra, jūsu šausmīgā pieklājība veselam baram ar vienu mūsējo runājot mūsu kirilicā, tas viss mūs besī, tas viss mūs- urlas tracina, jo liek saprast – tas nav mūsu, nav tuvs , nav rīdienas stabilitātes, jo iekšķīgi vislaik jūtam – būs reiz jālasās prom, būs agri vai vēlu, jo neviena, pat tik stulbi viesmīlīga un pacietīga tauta, kā jūsējā mūs visu laiku tomēr nepiecietīs! Bet uz Rašu mēs neparko nebrauksim, nekad, tad jau labāk pie buržujiem Rietumos. Un tapēc, kamēr esam te- jūsu, mūsu Latvijā, mums jāaizstāvas, mums jūs visus jāpārkrievo, jātiek valdībā un jūsu valsts vadībā, jādabū jūsu domāšana līdz mūsu līmenim, vai būs mums citādi jāpazūd no jūsu skaistās zemes. Nu kā lai mēs jūs-latviešus neieredzam, mums ir diskomforts jūs redzot, dzirdot, nu kā lai mēs pret jums maitas naciki necīnamies??? A ko vai nav tā? Mēs – jūsu acīs esam sovjetu urlas un ja mēs būtu jūsu vietā, sen būtu izdzinuši no savas valsts ! Te vēl jādomā, kuri ir urlas? Vot tā!

 15. zonnenbergs saka:

  Tagad tu juties liels un varens,nav tev savu interesu,tapec brauc uz
  rietumiem,tur tu redzesi ka labak dzivot,vai nu gribesi vieglu
  naudu un sapisies ar krievu mafiju,vai iesi pats pa savu izveleto celu.
  Atbrauc ta pec gadiem 10.Nevienam latvietim tava krievija nav
  vajadziga un nebus,tada valsts ar cietumnieciskam attiecibam.

 16. cola-saka colai nr.2 saka:

  Negribētos ticēt ka uzrakstītajam piedziedājumus(komentārus)raksta viena
  un tā pati persona,vai arī tos piedziedājumus palabo.Latvijā kā tautība
  nepastāv aiz tā viekāršā iemesla,ka latviešu cilvēkam esot tikai noārdī-
  šanas,bet ne radīšanas iniciatīve,un ka bez pasīvās lomas citādu viņš
  nesaprotot?…

 17. no malas saka:

  man vienalga, vai viens vai divi raksta savas sarkanās zombiju “gudrības”-abi mēsli
  un tu aliens cola jau nebūsi tas, kas te spriedīs ko var dižā un daudzcietusī latviešu tauta-par spīti jau 1000 gadiem visādu apspiedēju cīņās rūdīta un izdzīvojusi, arī uz priekšu vēl 1000 gadus piedzīvos

 18. AMARILLA saka:

  AMARILLO, 23.10.2010 22:45

  Skatot pašreizējo valdības koalīciju – gribētos teikt: “Atceries, kungi, kā viss sākās! Kaunu zaudējoši kremļa sarkano šovinistu piesūcekņi tiecas pie varas it kā demokrātiskā veidā mūsu valstī. Bet, labi, ka “vecākie biedri” Ministru prezidenta un Co vārdā tos aktīvi atbalsta. Un tikai SC liekuļi sabiedrības acīs saka vienu, bet aiz mugures izmanto katru iespēju provokācijām. Acīmredzot,kremļa nieze … un neliek miera kgb fīrera lauri krievijā. Kur šī politika ir novedusi 77 gadus atpakaļ vienu ne tagad, ne agrāk godātu valsts – visiem ir labi zināms. Un alus Latvijā pietiek, pat okupantu salašņām, lai noskalotu zaudējuma rūgtumu.
  VL, vēl nepaspējot atnākt pie varas, spiesta aizsargāties, jo jau sāk melnie spēki provocēt un diktēt savus noteikumus valstij, ar jēb kādiem līdzekļiem mudinot valdību uzsākt atklātu un līdzvērtīgu dialogu, nevis konfrontāciju ar krieviju. Un atkal SC ar šo melīgo nosaukumu (saskaņa-ha,ha) mūsu valstī cenšas vēl vairāk saasināt attiecības starp etniskajām grupām. Tie cenšas sarīdīt abu tautību etnosus uz nažiem. Atklāti sakot taisnību par vairāk nekā trešdaļu nelegāļiem-civilokupantiem būtiski BEIDZOT liedzot tiem tiesības nelegāli dzīvot Latvijā pret LV tautas gribu . Ne pie ka laba nenovedīs neattaisnotā valdības kavēšanās īstenot dekolonizāciju. Gribētos atgādināt 9.maija SC naida kūrējiem, ka ne krievi iznīcināja nacismu, bet tikai kopā ar Rietumu sabiedrotajiem tas izdevās. Un tas ir vislielākais spēks, ar ko sarkanajiem fašistiem no Sc un arī kremlim ir jārēķinās. Nemodiniet braši Rietumus, kamēr vēl ir kluss sarkano neofašistu kungi! Tātad, mēs visi esam ieinteresēti SC pozitīvo reakcija uz šo dekolonizācijas aktu. Ja jau Dombrovskis ir saņēmis drosmi veidot šādu koalīciju, jautājums ir cik ilgi viņš varēs noturēt to. Jo no latvisko jauno koalīcijas dalībnieku izteikumiem, mati urlām uz galvas ceļas augšup un daudziem jāieņem pastāvīgu vertikālu pozu skrējienam uz Austrumu pusi.

 19. zonnenbergs saka:

  Kapec AMARILLO nevis AMARETTO

 20. black_joker saka:

  tāpēc ka nevis drinks, bet flovers…

 21. AMARILLA saka:

  A kapec runa ņe ari vel par zabakiem, kad es par tankiem rakst?

 22. black_joker saka:

  parodētājam- pirmais gudrais teikums no tevis :):):), tik jāpiebilst, ka puķe ir amarillis, bet nu siev.dzimtē amarilla būs vien pareizi.

 23. Miervaldis - fuka saka:

  Pilnīgi pareizi tu pateici par saviem ciltsbrāļiem!tu tāds pats?Ja nēesi tāds pats, droši dzīvo Latvija, jo Latvieši tevi neaistiks, bet ja esi tāds pats, tad gan steidzīgi kravā mantiņas, un kraties uz saviem sibīrijas džungļiem,jo tev šeit nebūs nekādas dzīves! Tālāk man nospļauties, vari tur nosprāgt, vai pamazām celt savu Krieviju, man jau vienalga…..

 24. AMARILLA saka:

  ja, paldies tev par komplimenti bl,joker, bet man vot ta patik:

  Autors: Ernis Purnis
  Datums: 28.10.10. 21:16

  Autors: to Jānis Kr
  Datums: 24.10.10. 21:03

  Pastulbs Jānis Kr. pazūdi, lūdzu, miglā! vēmiens nāk redzot tavu vārdu forumos! tu esi pārāk slims lai saprats, ka NORMĀLIEM cilvēkiem PILNĪGI PIE KĀJAS ko tu te murgo! tavi monologi ir slima suņa murgošana! TU esi smagi slims! Labāk ej pie ārsta, akut vai laikam jau ir par vēlu… TĀDIEM SLIMIĶIEM KĀ TU NEVIENS ARSTS NEPALĪDZĒS!
  ————————————————

  Ziniet, intresants eksemplārs ir tas trulais dzīvniekveidīgais urla, kas šitos infuzoriskos gabalus driķē, es labprāt viņu papētītu mūsu labratorijā. Tik absolūtu muļķibas un naida mistrojumu redzu tikai vēl Delfu un Apollo komentos, kur skartas latv.nacionālās tēmas vai urlu 9.maiss! Es daudz kur nepiekrītu J.Kr. viedokļiem, daudz kur piekrītu, bet tādām zemiskām bezjēgas ķengām pamatu neredzu, tapēc domāju, ka vaina ir urlika pārslogotajā un vienlaikus efektīvi tukšajā paurī.

  Tas “daška” raksta:

  Nevar gribēt, lai nebūtu krievu un tanī pat laikā lai būtu, kas valstī strādā un aizpilda tukšās vietas: latvieši no zila gaisa nerodas un atpakaļ neredz iespējas braukt, jo neviens nebrauks no labākas dzīves uz sliktāku.

  Kurš nu ko gribētu? Es piemēram ļoti gribētu, lai te nebūtu krievvalodīgie okupanti, kas te pretiesiski atrodas no 45.g, nelietīgā iebrukuma brīža, bet par tautību-krievi es nerunāju, jo pret ĪSTU nacionālo minoritāšu pārstāvjiem man un visiem citiem normāliem cilvēkiem LV nav iebildumu. Un es ļoti gribētu, lai te prettiesiski strādājošo krievvalodīgo okupantu vietā būtu mūsu ļaudis, kuri būtu tiešie Ulmaņa laika Latvijas cilvēku mantinieki, mūsu visu neizvesto, neizšauto un badā, salā nenobendēto un tapēc tomēr dzimušie viņu mantinieki- visu Latvijas tautību pilsoņi – mūsu brāļi un māsas!
  Un vēl, – kad būs izbraukuši nelikumīgie psrs pēcteči – okupanti-civilokupanti, tieši trūkstošo darba vietu dēļ mūsu sabiedrība un valdība būs spiesta veikt efektīvu repatriācijas programu izbraukušo tautiešu atgriešanai, gan piešķirot bezprocentu ilgtermiņa kredītu ģimenēm, gan atvieglotus nodokļu noteikumus, vai pat trīs, vai piecus gadus bez nodokļu piemērošanu repatriantiem utt. Savukārt svešo psrs kolonistu izbraukšanu ir jānodrošina no ES vai citu starptautisku fondu līdzekļiem, saskaņā ar esošo likumdošanu un ievērojot demokrātiskas sabiedrības normas.
  Kā teica cienijamais bards Edgars Liepiņš: vajag tik sākt rakt!

  Nevaram piedot,ka, 29.10.2010 01:20

  ka nevaram pretoties kgb-fdd masīvajam spiedienam un tapēc padodoties Vienotībai l.mūrnieci ir spiesti atstāt amatā, par spīti masveidīgajam tautas noraidijumam.
  Jo murnireces mūrnieks ir kadru čekists un darbojas saskaņa ar kremļa dienestu un tāpat visa DP vadība, tapēc gadiem ķer un arestē nacionālpatriotus Latv. nacionālā valstī, bet sarkanos fašistus, nacbolus un atklātus latviešu naidniekus, draudētājus un zākātājus neaiztiek

 25. Tā domā Latv. tauta saka:

  A.Kalniņš-seniors, biedram krastkalnam, 29.10.2010 02:25

  Lokans un demagoģisks urla esi, nevis latvietis (tāds pats latvietis, kā rubiks, alksnis, dzenītis un jurkāns ar urbanovicu un vēl pāris ar garīgi deformētu, pāŗdotu latviskumu)! Jo murmulē tu gari un plaši par visu, ko, tikai uzmanies, kā no uguns, pieminēt Latvijas nacionālo diskusiju īsto iemeslu. Tu viltīgi murmulē par ukraiņiem, vai krieviem, vai cittautiešiem, BET RUNA IET PAR jebkuras tautības NELIKUMĪGAJIEM PSRS KOLONISTIEM – NELEGĀLIEM MIGRANTIEM LV, kas NELIKUMĪGI PALIKUŠI PĒC OKUPĀCIJAS IZBEIGŠANĀS un savas klaji naidīgās izteikumu un darbības dēļ tautā tiek saukti par CIVILOKUPANTIEM vai vienkārši par sovjetu URLĀM !
  Un tev bail par to runāt, nē, tev saimnieki aizlieguši pat pieminēt īstenību, jo tev un tev līdzīgiem par nelaimi ir likumdošanas akti un konvencijas, kas skaidri un konsekventi paredz šādas OKUPĀCIJAS SEKU NOVĒRŠANU un arī tās mehānismi ir zināmi un visnotaļ demokrātiski. Bet tad jau tu un tevi salašņas no PLL,SC un PCTVL paliks bez saviem uzturētājiem un bez attaisnojuma vispār būt Latv. valstī, bet jums – valsts nodevējiem būt uz brīvām kājām!

  Autors: beidz urla melot
  Datums: 30.10.10. 03:1

  tikai nevajag liet ūdeni-niht un daška ir tas pats petersons-ivka utt.! Un kamēr nelikumīgie okupanti vēl būs mūsu zemē, tikmēr visi daški un petersoni būs spiesti pildīt kremļa pavēles un diennaktīm te klabināt pretlatviskus un meligi demoralizējošus prastus sērijveida teksteļus!
  tikpat prastus, kā arī šos gadiem visur vienādi pasniegtos biedējošos melus par dvieļu galvām, par minaretiem un teroristu masām, kas aizņems “labo un čaklo” krievvalodīgo okupantu vietas!
  Laikam kremļa šefi domā, ka te Latv.arī tauta dzīvo, galīgi nespējīgi analizēt, kā viņu parašā savējo zombētā masa un ka letiņi nesaprot, ka tikai traki pāris ārzemnieki brauks te, nevis bariem muslimi uz nabadzīgāko ES valsti , lai vergotu par minimālo algu un ar vēl minimālāku soc. nodrošinājumu! Smiekli nāk par šiem dašku meliem, lai tikai aizkavētu tuvojošos un obligāto dekolonizāciju, lai kā tā tiktu nosaukta!

  Autors: beidz urla melot
  Datums: 30.10.10. 03:36

  Autors: Zeps
  Datums: 29.10.10. 18:19

  Nekādas otras okupācijas nebija, vienkārši tika 1945.gadā Jaltā noslēgts darījums starp gruzīnu Josifu Džugašvilli no vienas puses un ASV prezidentu Rūzveltu, Lielbritānijas premjerministru V. Čerčilu no otras puses, kur divi pēdējie Latviju pārdeva PSRS ar visiem latviešiem, čigāniem, krieviem, lietuviešiem un poļiem.
  ————– —————-
  ha, nu tu urla melo, jau pēc jaunās kremļa orientācijas – protams, protams, nu jau krievu miljoni un valsts vadībā esošie krievu tūkstoši nav vainīgi-redziet gruzīns dzugašvilli viens bija vainīgs?!!! Ja jūs urlas nebūtu tik stulbi, tad pašiem smiekli nāktu par tik lētu pliku āķi, kas pilnīgi der krievijas un šejienes urlu masai, bet ko absolūti nepieņems bez smiekliem latviešu sabiedrības lielākā daļa!

  jūsu nenormāli netīrā, piedraņķotā un asiņainu slepkavību un totāla sadisma pilnā vēture ir tik šausmīga, ka saprotams, ka kremlim bez meliem un totāliem meliem to saviem apmuļkotajiem tautiešiem nekādi nevariet citādi pasniegt!

  Autors: tik tā
  Datums: 29.10.10. 02:39

  Krievi, tas nu tā, viņi ir visādi, BET… okupantus jādabū viennozīmīgi prom gan no tejienes, gan no visas Latvijas!

  Autors: Ultima Tūle
  Datums: 30.10.10. 03:5

  Nu protams, kura NORMĀLA tauta piecieš savā zemē okupantus brīvprātīgi – tikai deformēta un morāli iznīcināta tauta! Un katra individa un katras tautas svēts pienākums ir cīnīties pret visa veida savas tautas apspiedējiem un okupantiem! TĀ BIJA UN TĀ BŪS!!! Bet par tautībām piekrītu, par to neiet runa.

 26. William Smith MD. saka:

  evērībai:

  Ar šo informējam, ka William Smith Firma AIZDEVUMIEM FONDS pašlaik kas veic aizdevumu fiziskām personām, uzņēmumiem un sadarboties iestāžu par pieejamu procentu likmi.

  Vai Jums vai finansiāli paredz? Vai jums ir noraidīts ar bankas vai victimized ar šo interneta hoodlums vai vēlas, lai nokārtotu savu parādu uz visiem laikiem, šeit nāk lieliska iespēja, jūs varat veidot savu sapni, kļūt par pašnodarbinātām izmantot un pašu savu personīgo biznesa kļūt par uzņēmēju.

  Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūs: William Smith AIZDEVUMIEM FONDS pa e-pastu (william_smithloanfirm1@hotmail.com), vai sazinieties ar mums ar šādu iepriekš minēto informāciju. Mēs garantējam Jums ir pārskatāmas un efektīvus pakalpojumus.

  Aizņēmēji Datu informāciju tālāk.

  Vārds ……..
  Uzvārds ……….
  Nodarbošanās ……….
  Sekss ……..
  Valsts ………
  Valsts ………
  Mēneša ienākumi ………
  Apjomu, kas nepieciešams ……….
  Ilgums ……….
  Tālruņa numurs ……….

  Paldies

  William Smith MD.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *