L. Stūre. Uzvara vērmeļu mērcē.

lotārs-Stūre-1Pēdējā laikā sabiedrību satrauca daudzi svarīgi notikumi, kas saistīti ar  mūsu pamatvērtībām, ko garantē Satversme.
Mēs dzīvojam nacionālā valsti, kur latviešu valoda ir vienīgā valsts valoda un ari vienīgā vieta kur to attīstīt.

Vienīgi ir jautājums vai šīs garantētās vērtības vienmēr varam ari pielietot ? Ja latvieti nesaprot veikalā, darba vietā, policijā un bieži nekaunīgi uzbrēc, govoriķe po ruski, vēl naidīgi piemetinot, ka šo pretīgo suņu valodu nesaprot. Šo bļāvēju vidū ir daudzi okupanti, kas tikai nesen par valsts naudu svešā valodā ir  beiguši skolu . Nu iznāk, ka valsts valoda , vēsture un lojalitātē tur nav pietiekami mācīta. Kas tad par valsts naudu svešā valodā skolās tiek apgūts ? Varbūt pasakas par laimes zemi pie austrumu robežas ? Nē, šajās skolās tiek apgūts lielkrievu šovinisms un divkopienu valsts murgi ! Bieži tur izmanto naidīgas propogandas mācību grāmatas un uzskata līdzekļus no Krievijas.
Ja ar latviešu valodu ir lielas problēmas , tad ar svešo krievu valodu tās nav . Lai nepazaudētu darbu latvietis ir spiests ar saliegtu muguru savā tēvu zemē murmināt svešā okupantu mēlē.
Šī samilzušā problēma neapmierināja NA un viņi nolēma rīkot referendumu, lai skolās pārietu uz latviešu valodu. Ja, tā saucamās, latvijiešu partijas to būtu atbalstījušas, tad to pat varētu veikt bez referenduma , virzot to Saeimā lieta būtu nobeigta. Bet atbalstu tā arī nesagaidīja no citām partijām, tikai kritiku.
Toties krievu valodas gribētājus kā klaunus popularizēja un cildināja TV, presē, radio,tos atbalstīja Maskavas Vienotās Krievijas satelīti SC un Rīgas mērs .

Redzot draudošo situāciju NA aicināja aizsargāt Satversmes 4 pantus, tostarp arī par valsts valodu. Un atkal tā saucamās latvijiešu partijas, tāpat kā agrāk, to kritizēja un neatbalstīja. Tāpat arī cinismu saņēma , kad latvietim darbā nepamatoti prasīja zināt svešo krievu valodu .

Velna ģīmisLai liktu skeršļus provokācijai,  NA aicināja nepieškirt valsts līdzekļus parakstu vākšanai par krievu valodu, un atkal tā saņema VIENOTĪBAS un ZRP dusmas.

Foto:Ir prātam neaptverams, kā šis VELNA ĢĪMIS tiek visās latviešu avīzēs popularizēts. Pilnīga sātaniska apsēstība, sākot no LA un beidzot ar DELFI un DIENU.

Lindermanis, lindermanis un viens vienīgs lindermanis !!!

Kā teica VOLANDS: ŠIZOFREŅIJA

Paraksti propogandas iespaidā tika ātri savākti .

Neviena valsts un drosības iestāde neradīja nekādus skēršļus provokacijais īstenošanai !
Tad NA ierosināja ST izvērtēt referenduma likumību, kuru tā vērtē vel līdz šai dienai. Protams, ST ar 3000 Ls un lielāku mēnešalgu, tas ir par smagu darbu, tad labāk bezdarbibā  „skaitīt utis“ vai rubināt degunu un saņemot to pašu algu. Bet referendumam, lai tas notiktu un nelietīgi tērētu 2 miljonus, tur gan tūlīt ST atrada laiku ,jo to „pavēlēja“ Lindermanis, kurš ir tieši saistīts ar Maskavas izlūkdienestiem.
Beigās, redzot degot zemi zem kājām, sarosījās arī kangaru partijas un lūdza pat krievus balsot PRET.  Un pats traģikomiskākais, ka pie integrētajiem pilsoņiem kangars Zatlers „vērsās“ krievu valodā !!!

Šādu idiotismi var ierakstīt Ginesa grāmātas pirmajā lapā.
Uz referendumu gāja patriotisku motivu vadīti, nevis latvijiešu divkošu kangaru mudināti. Mēs uzvarējām ar 75 % un atklājās ari nepatikams fakts, ka Latvijā ir 273 347 nejolālu Latvijas pilsoņu. Ne vien SC , bet viņa kompanjons, ZRP vel tagad grib, lai pilsonību piešķir visiem, pat automatiski jaundzimušajiem, kuriem naids pret Latviju ir iepotēts jau ar mātes pienu.

Rezultatā  paplašinātā  naidīgā okupantu varza varētu viegli latvju tautai aizžņaugt rīkli.

Kangari, nobijušies no latviešu nacionālās pašapziņas kāpuma, izmurgoja mistisku labas gribas manifestu, Nodevībā apstulbinātie aicina piedot okupantiem viņu zvērības un dzīvot ar viņiem draudzīgi, it kā nekas nebūtu bijis.Tikai Tvaika ielas „sanatorijā“ ir  īstā vieta šiem nodevības murga sacerētājiem.
Bet vai zaudētāji tagad par šo kaunpilno iznākumu ir rimušies ?

Labi atceramies visas Kremļa rūpīgi plānotās diversijas pret saviem kaimiņiem un pasaulē, lai uzkundzētos citiem. Bet par Berlīni un Kubu tālāk ekspansija nav tikusi. Kremlis tagad provokacijām atradis sulaini, pārkrievoto žīdu,  lindermani, kuram netieši ar savu bezdarbību un vienaldzību  palīdzēja  kangari no  latvijiešu partijām. Bieži latviešu presē un TV jāskata pretīgais, terorismā apsūdzētā, žīda ģīmis un jaklausās viņa murgi. Ja iztapoņas latvijieši visu Kremļa propogandu ignorētu, nevis popularizētu , tad viņi paši  noslīktu savā sulā.

Maskavas spalvainā roka naida celšanai izgudro ar vien jaunākas un rafinētākas provokācijas. Kā par pilsonības piešķiršanu visiem okupantiem. Tad atkal uz māju sienām provokatoriski liek uzrakstus svešajā krievu valodā. Bet bezdarbības gļēvumā un bailēs  policija un drošības iestādes dreb, kuras  sen vajadzēja patriekt par nodevību pret Latviju. Redzot šīs riebeklības jajautā, kurš tad ir īstais saimnieks vai pārkrievotais pretīgais nazi- bolševiks, kas nesodīti veic visu, vai mīkstčaulīgie varas kalpi?

Cik ilgi visas šīs provokācijas turpināsies ?

13.04.12

You may also like...

16 Responses

 1. Mežstūrniece saka:

  Provokācijas turpināsies tik ilgi,kad beidzot latvietis sapratīs, ka nazis ir pie rīkles un sāksies kārtējā atmoda no sapņa par šķietamo brīvību,kuru toreiz 90.gados izcīnījām bez lielas asiņu izliešanas(paldies Dievam). Nevar uzcelt jaunu ēku uz veciem, sapuvušiem pamatiem.Tos vajadzēja nojaukt,nevis turpināt veco padomju sistēmu skolās,sadzīvē,sak, mēs jau neko… parasti cilvēki vien esam,dzīvojam tik nost,ko tad mēs…mēs jau neko nevaram ietekmēt.Dzīvosim draudzīgi, būsim torelanti.Tagad,izrādās, esam čūskas izaudzējuši paši savā azotē.

 2. izglītojamais saka:

  It kā jau NA ir vienīgie, kas kaut ko dara, bet varbūt var man kāds paskaidrot – redz, NA gribētu vēl visādas ministru vietas, bet tai pat laikā, esot Tieslietu ministrijā pie šprices, mūsu valsts nacionālās drošības sfērā nekas būtisks nenotiek! Visādi lindermani un osipovi joprojām netiek izraidīti no valsts. Un Krievijas specdienesti mierīgi bīda savas intereses mūsu valstī.

 3. Miervaldis saka:

  Fakts, kad šie valdības cūkas neko nemāk, un nemācēs darīt Latviesu labā!šīs valdības cūkas nav pelnijuši pārvaldīt tik diženu tautu, kā Latviešu tautu, un viņi to arī nedara!Viņi kalpo sorosam un kremlim!Nu bet nebeidz viņi liekulīgi skandināt, kad viņi aizstāv Latviešus, un tādā garā!Viņi jau par vēlu gribēja borēt Latviešiem smadzenes, es nezinu kas tas bija par spēku, kurš apvienoja Latviešus, nu bet nojaust gan es varu!šie varturu cūkas nav pieraduši rūpēties par Latviešiem (jau no godmaņa laikiem), viņi ir pieraduši rūpēties par krievu dzērāju mīzējiem, un čigānu parazītiem!Tā lūk!Gan jau tauta nokratīs šos neliešus, tāpat kā to izdarija Ulmanis!šī valdība vispār nav Latvieši, un saema ne tik!Latvieši viņi būtu, ja pirmkārt viņiem būtu Latviska izcelsme, otkārt, ja viņi rūpētos par Latviešu tautu!Krievu pilsoņi?Vini ir tikpat neleģitīmi, kā patreizējā vara, pakārt aiz pupiem vaidzētu to vairiņu, nevis godāt par nez kādu tur “kundzi”.Nu bet vairiņa arī daudz ko labu darijusi ir Latvijā, nu bet es domāju bikli gan, jo kaut vai aceramies to, kad vairiņa tā vietā, lai piedalītos savas tautas sēru dienās, viņa devās pie žīdeļiem!Nu un ko tur var teikt?Ko var secināt?Vairiņa ir izglītota sabotiere, kura pieraduse pie kanādas leļļu teātriem, bet par Latviju viņai ir miglains priekšstats, un tādēļ viņa kļuva par čekistu varas upuri!Viņu šurp iesūtija, un maskavas pakalpiņi pašmājās viņu bikstija uz prezidentes amatu!Tas tā!Nu gan jau vairiņa attīstīsies un labosies, taču noziegumi pret Latviešu tautu netiks aizmirsti!Visi tie ierakstīsies viņas tiesā, un viņai nāksies atbildēt, jo šiem noziegumiem nav termiņa!Lūk tādas tās lietas!Un protams, kad mūsu zemīte kļūst aizvien nelatviskāka, jo ie varas arvien lien jauni kremļa pakalpiņi, un naudas sēdētāji, un nav nekāds brīnums, kad Latviešiem šie varturi dod naudiņu, bet visādiem čigāniem, u krievu ieklīdeņiem gan!Nu un nobeigumā es varu teikt, kad mums tādas saemas nebūtu, tādas valdības nebūtu, ja vācieši būtu uzvarējuši padomju krieviju, tā, lūk!

 4. Mežstūrniece saka:

  Bailes ir briemīga lieta…tās apmiglo domāšanu,skatu, paliek tikai instinkti-izdzīvot, lai tur vai kas.Šādos brīžos retajam saprātam saglabājas arī doma par piederību pie kādas kopienas-tautas.

 5. skorceni saka:

  IR jaadibina koordinaacijas centri,kur var satikties latvijas patrioti.,kur apmainities ar informaciju un sagatavot konkretu plaanu kaa gaazt un ko likt shis valdibas vietaa.rezhims ir ar steigu jaanomaina.ceru ,ka4.maijaa tas notiks.tikai tad vairs nevareesim atkaapties,jo taa buus ciinja par muusu zemi un tautu….

 6. LS saka:

  Tai pretīgai žīda mordai vajadzēja pielikt klāt ragus un iznāktu labs velns. Kur tāda pretīga suga radusies, jo Hitlers , jau tiem ierādīja viņu vietu. Laikam tie nāk no bijušām poļitruku un cekistu ģimenēm un tos tagad lamā par jevreijiem. Jo Latvijas brīvvalstī līdz 1940 gada vārdu jevreij nepazina, tāpat ,ka tagadējo okupantu jaunizgudroto segvārdu krieveļvalodīgais.

 7. Latvietis saka:

  Okupantu spiegam nolādētam žīdam ir vajadzīgs tikai augstākais soda mērs, kopā ar pašmāju nodevējiem .Attīrīsim Latviju no nodevējiem un žīdu sergas.

 8. Miervaldis saka:

  Latvieti – visi žīdi jau nesēdēja čekā!Kā arāja komanda tā čekas žīdi bija savas tautas atkritumi, nevis visi Latvieši vai žīdi!

 9. Taisnīgums prasa saka:

  PIEKRĪTAM šim : Miervaldis saka:
  2012. gada 15. aprīlis 20.02

  Latvieti – visi žīdi jau nesēdēja čekā!Kā arāja komanda tā čekas žīdi bija savas tautas atkritumi, nevis visi Latvieši vai žīdi!

 10. Senais stāsts. saka:

  Un kas tad valda ASV.???
  Ko var ņemties , tak ņemat uz saciet darīt veidot , ko te velti var ņemties, kaut kā nejūtas ,ka Latvijā kas mainās.
  Tribunāl !!!!!—– Kad sāksi strādāt ,un savus spriedumus pildīt.
  Citadi jau tas tāds pliks kaksis vien ir :>)

 11. Edgars Dambītis saka:

  Cīnījāmies un domājām par brīvu Latviju,bet faktiski spēlējām niecīgas lomas cionistu teātrī.Viņu plāni jau pilnībā bija izlemti nomainīt sarkano mēri pret neželīgo cionisma vērdzību,kura tiek veikta visā pasaulē,arī Latvija nebija izņēmums.Kādu labumu varēja dot Latvijai jaundibinātās masonu organizacijas ienākušas ar savu vadību no citām valstīm(Francijas)??? Šīs organizācijas sludina, ka nepiedalās politikā un biznesā.Ar šādiem nevainīgiem murmulējumiem atmodas laikā sākās spēciga cionisma darbība mūsu valstī.Radītā kompānija,kura sastāvēja jau no izredzētiem pakalpiņiem centīgi uzsāka Latvijas iznīcināšanas darbību cionisma labā zem Latvijas karoga.Atņemtas darba vietas, iznīcinot uzņēmumus,vēl palikušajiem strādajošiem algas kā vergiem,agrāko uzkrājumu pazemināšana 200 reizes,vecu cilvēku diskriminācija,raditi kaut kādi sertifikāti,kurus par nieka santimiem pārpirka izredzētie,lai realizētu par īsteno cenu, kuru nebija iespējams saņemt lielākai daļai latviešu.Mākslīgas krīzes radīšana,apgalvojot ka bijuši kaut kādi treknie gadi,galīgs murgs ko sludina mūsu pakalpiņvarturi tautai,bet paši dzīvo bagāti neko sev neaizliedzot.Arī latgaliešiem atņēma nelielos ienākumus no nožlojamās tirdzniecības.Tas veikts lai cilvēki dotos laimes meklējumos svešumā,bet zemi varētu iegādaties tādi kargini un citi izlaupītāji.Arī jauno sieviešu darbība Latvijā tiek apspriesta kā likvidējama un sodāma,labāk jau lai izbruc uz citu valsti,kur mūsu jaunie ,,brīvības nesēji,,varēs piedāvāt īstenu verdzību un nicināšanu.Un tikai tāpēc tādi lindermaņi,ždanokas un citi nelieši var nesodīti darboties mūsu zemē ka ir cionistu aģenti kopā ar Latvijas varturiem.Pasaules tautu arī latviešu apspiedēji un iznīcinātāji ir CIONISTI.

 12. Tribunāls spriež un piespriež, bet izpildītāji kavējas….?

 13. Miervaldis saka:

  “Dambīti” – es atkal domāju tā – visu, ko mēs atjaunojām ar sviedriem un pūliņiem 15. gadu laikā, to Godmaņa valdība pievāca sev!Visu, ko mēs ar sviedriem un pūliņiem sastrādājām, šitais čekas pidars pievāca sev!Nu un tagad vietā ir ielikts “premjērs” Dombrovskis, un ar šito luni Godmanis un viņa banda, ir nodrošinājušies “līdz malām”!Dombrovskis ir ielikts lunis, tas tiesa, bet visu laiku Maskava un šādi luņi klāt nestāvēs, takā raksti testamentu jau laikus Godmani, jo vienreiz tu kļūdīsies, un par to, un daudz ko citu, ko esi satrādājis, tu tiksi saspārdīts zili jēls, pēc tam tev nolasīs spriedumu, un es ceru kad tevi arī cietumā nospārdīs, un par gaili pataisīs!

 14. Eduards Lunis saka:

  Dambīša kungs, lu’dzu piezvaniet man pa tel.65038743

 15. Taisnīgums prasa saka:

  He,he, tas gan fakts!

  Aivars Andersons saka:
  2012. gada 16. aprīlis 19.24

  Tribunāls spriež un piespriež, bet izpildītāji kavējas….?

 16. Miervaldis saka:

  Godmanim cerams cietumā ar nazi visas iekšas izrotas, un iedos putniņiem paknābāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.