Par noziedzniekiem un noziegumu

Latvijā valda noziedznieku “tiesiskums”

H-86-2 - KopieLai saprastu kādas LIETAS būtību vai jēgu ir jābūt kādam “objektam” ar ko salīdzināt. Tā ir bijis un tā tas arī reiz būs, bet šodienas Latvijā tas tā nav. Nav tāpēc, ka pie varas ir noziedznieku banda, kuru vada bijušie KGBisti slepkavas.

Jā, tieši tā, slepkavas.

Daudziem liksies šeit teiktais kā murgi, bet Godmanis, Borovkovs, Kleckins, Gorbunovs, Brigmanis un daudzi citi, kuri pašlaik kalpo Reinika noziedzīgajā iestādē, ir slepkavas vārda vistiešākajā nozīmē. Juridiski pie slepkavām ir pieskaitāmi arī tie, kuri atbalsta šo noziedzīgo sistēmu. Un te nu mēs nonākam pie tiem, kurus tauta, gandrīz vai, uzskata par tiesiskuma simboliem un latviešu tautas interešu aizstāvjiem. Pie tādiem ir pieskaitāmi Bojārs, Levits vai arī tā pati Ineta Ziemele.

Vai šie “juristi” ir latviešu tautas un Latvijas valsts aizstāvji ?

Viktors ArājsViennozīmīgi var sacīt !!!, viņi nav tiesiskuma un latviešu tautas aizstāvji.

Viņus var dēvēt vienā vārdā- NOZIEDZNIEKI !

FOTO: Viktors Arājs (dzimis 1910. gada 13. janvārī, miris 1988. gada 13. janvārī)

Šos noziedzniekus ir izskolojis CIONISMS. Viņi ir visa TIESISKĀ noliedzēji. Nav jau runa tikai par šiem trijiem vien, tādi švaļi Latvija ir bez sava gala. Visi šie paideri, ījābi, kažokas, latkovski, strengas, zundas…, ir Likumības un Patiesības pretinieki. Par to, lai nešaubās neviens, ka pēc nakts uzaust gaisma, un ka šie “TIESISKIE” genocīda veicēji pret latviešu tautu tiks tiesāti publiski ar augstāko soda mēru. Un-, tā pati Ineta Ziemele nebūs nekāds izņēmums.

Un tagad atgriezīsimies pie Tiesiskuma un SALĪDZINĀJUMA, par ko bija runa raksta sākumā. Pēc PSRS sabrukuma Latvija negāja STARPTAUTISKĀ TIESISKUMA ceļu, bet gan okupācijas reabilitācijas ceļu. Noslepkavojot un iebaidot latviski un TIESISKI domājošos, komunisti, ar LTF priekšgalā, turpināja krievu šovinistu PROGRAMMU latviešu tautas iznīcināšanu. Starptautiskie LIKUMI paredzēja pilnīgu okupantu karaspēka un kolonistu izvešanu no okupētās teritorijas un kolaboracionistu tiesāšanu. Tas nebija pieņemams TF līderiem ar Godmani, Gorbunovu, Peteru, Zālīti u.c. priekšgalā, jo tad viņiem būtu pašiem sevi jāpakar. Tas ir sods, kāds paredzams kolaboracionistam.

Šodien šie izdzimteņi- kolaboracionisti pārstāv Latviju ES.

Lūk, noziedznieki pret cilvēci, kuriem būtu jākarājas Jekelna laukumā, par genocīda īstenošanu pret latviešu tautu: Godmanis, Kalniete, Rubiks, Vaidere, Ždānoka u.d.c. Visus šos noziedzniekus aizstāv Ziemele, Levits un Bojārs.

Salīdzināsim divas personas, Viktoru Arāju un Inetu Ziemeli.

I. Ziemele

FOTO: Ineta Ziemele ( 1970. g. 12. februārī) – Latvijas tiesību zinātniece, Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnese kopš 2005. gada.

Kurš no viņiem/ņām ir lielāks noziedznieks, Arājs vai Ziemele ? Paradokss, bet sekojot LOĢIKAI, Ziemele ir nesamērojami lietāka noziedzniece par Viktoru Arāju. Arājam savu dzīvi bija jābeidz cietumā, kamēr tāda Ziemele, Levits un Bojārs dzīvo ar “resnu kaklu” uz tautas rēķina, kuru viņi nīdē. Vai būtu “dzimis” tāds sonderkomandas Arājs, ja nebūtu notikusi asiņaina Latvijas okupācija no krievžīdu boļševiku puses, kuru šodien reabilitē Ziemele ?

Nekādā gadījumā !

Tikpat kā visi V. Arāja tuvinieki tika no žīdu boļševiku zvēriem noslepkavoti. Tā bija atriebība, svētīga vai nesvētīga, to nespriedīsim. Tāpēc Arāju saukt par nelieti ir noziegums, bet Ziemele noteikti tāda ir. Kad tiks izskatītas žīdu un krievu zvērības, kuras šodien aizstāv ziemelesveidīgie monstri, tad arī spriedīsim vai Viktors Arājs bija noziedznieks ? Noliedzot Starptautisko Tiesību ceļu, pret latviešu tautu tiek veikts kārtējais genocīds, kura rezultātā radīsies jauni “Arāji”. To saka LOĢIKA, kuru ne ziemeles, ne sorosi, ne arī kādi citi ..rosi vai …meles nespēs apstrīdēt.

TAISNĪBA nekad un nevienam nav bijusi patīkama.

Taisnība ir DRAUSMĪGA.

Drausmīga tāpēc, ka tā paredz Ziemelei augstāko soda mēru(ASM) !

Protams, ne jau tikai viņai vien…. .

“Bez Dieva ziņas mats no galvas nenokrīt”, to reiz man kāds students no Izraēlas apstiprināja. Tad jautāju viņam:ja mats no galvas bez VIŅA ziņas nenokrīt, tad kā bez viņa ziņas varēja notikt HOLOKAUSTS ? Atbilde no jaunā izraēlieša bija momentāna, ka es, lūk, esot antisemīts. Neko teikt, interesanta loģika. Protams, ka viss notiek ar Dieva ziņu, un HOLOKAUSTS ir Dieva sods, par noziegumiem, ko veikuši žīdi pret Dievišķo TAISNĪBU.

10.04.12  L. Grantiņš

You may also like...

10 komentārs

 1. Sigurds Graudiņš saka:

  INTERESANTI – Kad ĪSTENAJIEM letiņiem atvērsies acis un bez vārda KRIEVS viņu leksikā parādīsies tāds jēdziens kā CIONISTI UN CIONISMS…?

 2. AG saka:

  Vai nav jocīgi, ka V.Arājs nomira tieši dzimšanas dienā? Baidos, ka, tāpat kā Hesa gadIjumā, viņa nāve nav dabīga!

 3. skorceni saka:

  vislabakais,ka zatlers atlaizh saimu,bet peec tam visi salien atpakalj…latvieshi ir traki,ka ljaujas shim cirkam…..izmet tevi no darba,bet atraa dienaa tu seedi atkal darbaa!!!!!!!!!!!!! tas ir latvijas fenomens.nozodz miljonu,bet tevi pacelj vai paarcelj amataa!kas ir teicis,ka tauta grib shiis noriitaas mordas redzet valdiibaa.visus cietumaa un kaada demokraatija.taa ir tikai puulim,kas kaa aitas seko ganam,jo peecaak tiks apriitas….Par maz zhideleenus izblieza ARAJS ,par maz….muuzham vinji buus latvieshu tautas varonji !

 4. vēsture saka:

  Grantiņš turpina Maskavas uzdevumā kārt latviešus, bet ir lētticīgie, kuri tic viņam uz vārda. Neizdevies fīrers, kuram vajadzētu nopietnu psihiatru uzraudzību.

  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/417979-latviskais_liekulibas_tirgus_pretigs_gadijums
  komjauniesha viedoklis ! :)
  Šitais Grantiņam patiks!

 5. Mežstūrniece saka:

  Bailes ir briesmīga lieta…tās aptumšo prātu un skaidro skatu padara miglainu un bieži vispār nevar redzēt ne tālumā,ne tuvumā.

 6. Anonīmais “vēsture” nesaprot, ka vēsturi raksta uzvarētāji, bet patiesā vēsture glabājas tautas atmiņā.

 7. vēsture saka:

  Andersona k-gs. pilnīgi piekrītu – patiesā vēsture dzīvo kopā ar tautu. Tikai Grantin k-gs jau sen ir aizlaidies no Tēvijas. Un ir pieskaitāms, labājā gadījumā, tautas padibenēm.
  Un tādus aizmirst jau dzīviem esot.

 8. vēsture saka:

  Andersona k-gs. pilnīgi piekrītu – patiesā vēsture dzīvo kopā ar tautu. Tikai Grantin k-gs jau sen ir aizlaidies no Tēvijas. Un ir pieskaitāms, labākajā gadījumā, tautas padibenēm.
  Un tādus aizmirst jau dzīviem esot.

 9. Vēsture! Izskatās, ka Linardu Grantiņu tomēr nevar aizmirst…!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *