Darīsim to savas tautas labā

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NoLmNltZQ1I

Vineta Poriņa

Vineta PoriņaIkviena cilvēka piedalīšanas 18. februāra referendumā, balsojot PRET, būs izšķiroši svarīga un nozīmēs ne tikai balsojumu par Latvijas suverenitāti, drošības un stabilitātes saglabāšanu, bet arī latviešu tautas dvēseles nosargāšanu.
Kā atzīts daudzos lingvistiskajos pētījumos, kategoriska valodas izvēle ir vienīgā iespēja definēt sociālo identitāti un piederību tautai.

Aicinu ikvienu lasītāju šo sestdien piedalīties referendumā un veikt kategorisku valodas izvēli par labu savai un nākamajām latviski runājošajām paaudzēm.

Alvis Hermanis

220px-Nestroy_2010_(27)_Alvis_Hermanis

Režisors arī pauda viedokli, ka “visa tā daiļslidošana, ko piekopj daži latviešu pseidointelektuāļi, arī tie, kas aicina vienkārši nepiedalīties referendumā, ir brīvprātīga parakstīšanās valsts nodevēju sarakstā”.

“Nodevēji – tā ir īpaša cilvēku suga, viņiem vienmēr atklājas dažādi sarežģīti attaisnojumi, viņi vienmēr savai gļēvulībai māk atrast ļoti smalkus attaisnojumus,” piebilda Hermanis.

LRTT

LRTT 1Protams, ka matemātiski nav svarīgi, ej tu vai neej, noziedznieki zaudēs šajā referendumā. Runa šeit ir pavisam par kaut ko citu, par Garīgo Gaišo enerģiju- SPĒKU. Ja mēs visi iesim un balsosim PRET, tad Garīgajā Pasaulē uzkrāsies- radīsies milzīgs daudzums pozitīvās Enerģijas, kuras KĀDU DIENU ar milzīgu spēku trieksies pret Ļauno un viņu iznīcinās. Tad daudzi jo daudzi nesapratīs, kā varēja šis drausmīgi lielais ļaunuma spēks pats no sevis izšķīst ?

LRTT   18.02.12

You may also like...

7 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  Lai esam nīdēti ,naidoti, indēti-
  lai par valsti šo vietu var nesaukt,
  tomērjāsaprot-DZIMTENI MĪLĒTO,
  IESIM SARGĀT NO NELAIMES ŠODIEN!
  Mūsu varturi MŪS NODOD visās jomās,TĀPĒC IR PAŠIEM JĀCĪNĀS P R E T IENAIDNIEKIEM!

 2. balss saka:

  No šīs Pozitīvās Enerģijas ļoti baidās ivars godmanis, aivars borovkovs, janis urbanovičs, jānis reiniks, jānis kažociņš, aivars lembergs, andris škēle un citi, kas apzaga un nodeva latviešu tautu. Viņi gribētu, lai latvieši sēž mājās un neapvienojas. Bet viņu cerības neattaisnosies. Katru no viņiem Augstākais Soģis sodīs par to ļaunumu, ko viņi izdarījuši.

 3. NIKS FONTS saka:

  Uzaususi diena un MUĻĶU ZEMĒ SĀKAS ROSĪBA ! ( V.Krištopans ).

 4. doma saka:

  Mēs latvieši! Un pie šī vārda. Mēs mūžam draugi paliksim. Kas tautas godu kājām spārda. To vārguli nožēlosim!

  Ar cieņu un pašcieņu civilizēti pateiksim stingru “Nē”! latviešu tautai naidīgai un antikonstitucionālai pārkrievošanai!

 5. info saka:

  Šodien visā Latvijā latvieši, zobus sakoduši, iztur šo pazemojumu, ka jābalso savā zemē par to, lai te Latvijā nenotiktu rusifikācija, un klusi nobalso PRET antikonstitucionālo likumprojektu. Vienlaikus tieši šodien daudzi latvieši aizdomājas, kā līdz tam ir nonākuši, ka 22 gadus pēc 1990. gada atkal tiek apdraudēti, un saprot, ka notikusi nodevība ar ivara godmaņa, aivara borovkova, aivara lemberga, viļa krištopāna valērija kargina, māra gaiļa, valda birkava un citu neliešu rokām.

 6. skorceni saka:

  goodmans jau visvairaak ari apzaga valsti,velna zhiidels!taadu cinismu un nicinaajumu neesmu redzeejis kaa no sho zaglju puses.vinjiem ir jaabaidaas,jo laiks ir saiisinaats un taa stunda tiem sitiis,kad sazagto tauta panems atpakalj,bet pashus sodiis ar augstaako soda meeru.

 7. atvainojas saka:

  Piektdienas vakarā Bez tabu vai 3. ziņās bija pretīgi klausīties ka gandrīz atvainojās krievalodīgajiem (Klich ir saīsinājis krievalodīgo vārdu-sovki),izskaidroja viņiem cik ļoti dārgi būtu uzreiz pāriet uz krievu valodu.Pateicība arī tiem kas balsoja PRET,jo arī tad tik steidzīgi nebūs jāpāriet uz krievu valodu un tas būs daudz lētāk.
  Nepelnīju ne atvainošanos,ne pateicību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *