Atkal viena VDK aģente izgaismojas

Gran - KopieEs sen jau sapratu, kas par cilvēku ir Anda Līce.

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=341842:ir-jnk-jaunam-vilnim&catid=93:la-komentri&Itemid=295

Līce ir VDK savervēta aģente, kura visus šos garos pēcAtmodas gadus ir uzticīgi kalpojusi komunistiem. Ar Kristus vārdiem “mutē” viņa ir sējusi melus un puspatiesību.

Šodien bijušie komunisti, mūsu tautas bendes, pielīek visus spēkus, lai noslāpētu pēdējo un izšķirošo latviešu tautas ATMODU.

Uz spēles tiek likti pēdējie apslēptie, šīs noziedznieku varzas, aģenti: tādi kā Juris Rubenis un šī pati glumekle Anda Līce. Visi spēki tiek ziedoti, lai nomelnotu latviešus aizstāvošo partiju- VISU LATVIJAI!.

Anda LīceAnda Līce čekistu uzdevumā arī mani ir aplējusi ar saviem nodevības draņkiem.

Kad reiz tiekoties ar viņu, jautāju: “Kāpēc jūs rakstījāt tādu murgojumu par mani, tad viņa izlikās nesaprotam, par ko es runāju... ?”

Foto: Tāds izskatās čekas ietekmes aģents, konkrētāk- tautas nodevējs.

Šodien šī čekas pabira pilnīgi sevi atmaskoja, nostājoties Jura Rubeņa pusē, un pielīdzinot Raivi Dzintaru Lindermanim.

Raivja Dzintara argumentētā Maskavas aģenta Rubeņa “MANIFESTA” noraidīšana ir sabaidījusi sarkanos latviešu tautas bendes ne pa jokam.

Un kā gan citādāk, Anda Līce taču bija/ir Komunistiskās partijas biedrene, kura zvērēja būt uzticīga šiem latviešu tautas bendēm līdz kapa malai. Viņa ir ne tikai latviešu, bet visas civilizācijas padibene.

Viņas vieta ir Ellē, nevis starp cilvēkiem.

L. Grantiņš   18.02.12

You may also like...

11 Responses

 1. doma says:

  Jura Rubeņa izlīgumam nav pievienojies ne Raivis Dzintars, ne neviens krievs, ebrejs, polis utt. Šis izlīguma process var ieilgt tik ilgi, kamēr nebūs nomiruši totalitāro režīmu dalībnieki un atbalstītāji. Cietuši ļoti daudz cilvēki. Tāpēc pašattīrīšanās jāsāk ar to, ka katrs slepkava, kas slepkavojis nevainīgus cilvēkus, ir tiesājams, neatkarīgi no tā, kādas varas dotās pavēles viņš pildījis – komunistu, fašistu, cionistu, baņķieru, politiķu, politmafijas u.tml. Kad noziedznieki būs saukti pie taisnīgas tiesas un vismaz nožēlojuši grēkus, bet cilvēki no viņiem norobežojušies, varēs runāt, ka kaut cik atjaunojies tiesiskums.

 2. skorceni says:

  cik tad mes paliksim latvieshu ar tiru sirdsapzinju…..apkart vieni nodeveeji!kad tauta paliksa bez kangariem,cik tad var……!

 3. Vēl viens murgs par pašcieņu, kas izaudzis šajā melu vidē.>
  http://www.gobzems.lv/index.php/lv/articles/

 4. AG says:

  Un, kad viņa Gardu lamāja, tas gan bija labi, vai ne?

 5. NIKS FONTS says:

  Piepildās Lindermaņa, Urbanoviča, Zatlera (Kirhenšteina), Putina ambīcijas. Procesuāli notiek mērķtiecīga Latvijas suverenitātes graušana.

  Bet, ja gribat patiesību – Rubikam taisnība par to, ka krievu valoda BŪS otra LV valsts valoda un jau drīz. Un Rubiks runā atbilstoši situācijai. ES BŪS krievu valoda kā viena no ES valodām – Putins, Ždanoka to panāks un tas būs drīz. Tādēļ atkrīt jautājums pēc būtības par LATVIJAS VALSTS VALODU.Šis referendums ir tikai ekonomikas problēmu novirzīšana etniskā konflikta gultnē.

  Visi (Putins, Ušakovs, Urbanovičs), kas biedē ar otru valsts valodu, kas biedē ar neatkarības zaudēšanu. Latvija JAU visu ir zaudējusi, tādēļ uzvarētāji UZDROŠINĀS būt tik nekaunīgi – simti tūkstoši latviešu padzīti no dārgās tēvijas, krievi var iebraukt Latvijā neierobežotā skaitā.

  Personīgi pats nepiedalījos referndumā, saglabāju savu pašcieņu, nelocījos līdzi vējiem, ko pūš Krievijas specdienesti, Putins, Urbanovičs, Lindermanis, Dzintars, Zīle, Āboltiņa, Zatlers, VVF u.c. Šajā referendumā uzvarētāji ir Staļins, Ļeņins, Hitlers, Ribentrops, Molotovs, Putins, Lindermanis – šāda tipa cilvēki, kas virza sabiedrības kā aitas uz pašiznīcību, tām nejautājot viņu domas un vēlmes.

  Tikko ES valoda ir krievu valoda, arī LV saskaņā ar ES regulām būs iestādēs ar krieviem jāsarunājas un jāpieņem iesniegumi krievu valodā. Līdz ar to visur būs DIVAS valodas, ar kurām varēs vērsties iestādēs – slimnīcās, tiesā, pašvaldībās u.c.

  Nule noritējušais valodu referendums bija politiska abstrakcija, kurā komunistu-fašistu varas turētāji mēģināja saplūst ar tautu, to tuvinot tiem, ar politisku lēmumu padarot latviešus kārtējo reizi līdzatbildīgus kā iepriekšējos referendumos un lēmumos, piekopjot genocīdu pret latviešu tautu – simti tūkstoši padzīti no Latvijas – Latvijā var iebraukt krievi no Krievijas neierobežotā skaitā, pērkot īpašumus, atmazgājot netīro naudu, nedeklarējot ienākumus. Tā ir PATIESĪBA. Rezultāts JAU bija zināms pirms referenduma. Šis referendums pierāda, ka latvieši joprojām ir AITAS, kuras var un bīda tā, kā vajadzīgs un izdevīgs JEBKĀDAI varai.

  Pēc pāris gadiem krievu valoda būs ES valoda, ja tauta negāzīs šo varu, tad SC būs LV valdībā un tiks pieņemti lēmumi, kad LV zaudēs suverenitāti vēl vairāk. Ielu nosaukumi būs divās valodās, būs runas par Latgales atdalīšanu no LV teritorijas, pievienojot Krievijai. Simti tūkstoši bēgļu no Krievijas piespiedu kārtā, bēgot no Putina režīma, ieradīsies Latvijā, jo latvieši NESPĒJ pretoties ne ASV, ne Krievijas, ne ES interesēm, ne pašmāju latviešu interešu nodevējiem – Āboltiņai, Zatleram, VVF, Ulmanim, Dzintaram utml. ļaužu šķirai.

 6. Pārdomām says:

  Ar ko atšķirās svētulis fonts no līces ? 100 % kopija.

 7. black_joker says:

  nikam fontam- nu tu gan parādīji, ka neko nerubī no ES lietām. Tu gribi pateikt, ka ja krievu valoda būs ES oficiālā valoda, tad iesniegumus LAT būs jāraksta un jāpieņem arī krieviski? Tātad šodien es varu iesniegt iesniegumu franciski un saņemt atbildi franciski no iestādes LAT?:):):) Un Francijā es droši iesniedzu latviski iesniegumu un saņemu latviski atbildi……Nejauc divas lietas- valsts valodu ar ES valodu. Pirmā ir tā, kas noteikta konkrētā valstī ar likumu un otrā ir tā, kas tiek lietota ES kā tādā, oficiālājās ES struktūrās, sanāksmēs tulko arī šajā valodā un tādā stilā. Krievu valodai šobrīd nav ne mazākās iespējas būt par ES valodu- pati Krievija nav ES saimē un neviena no dalībvalstīm krievu valodu nav pieņēmusi par valsts valodu. Ja referendumā būtu nolemts par labu krievu valodai, tad gan nāktos šo ES viedokli mainīt.

 8. Miervaldis says:

  Jā, līķu bedrē viņai vieta gan!

 9. Miervaldis - padomājis says:

  Uzspļausim tai smirdošajai putina pagrīdes žurkai!Viņa ir viena gluma amorala žurka, kurai vajag tik vien putina rubļus!Uzspļausim viņai, jo dzīvību viņa jau ilgi nestieps, līdz karātavām neizvilks, pati nosprāgs!

 10. Juhans says:

  Vai nodokļus maksā no maskavas honorāriem (maskavas vienmēr rakstu ar mazo burtu!)?

 11. Miervaldis says:

  tā!Kur ir palicis mans komentārs?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *