Krievžīdu meliem un zvērībām robežu nav…

Tribuāls 2Žīdu un krievu neonacistiskās aktivitātes sasniedz prātam neaptveramas robežas.

Laikam jau jūtot savu strauji tuvojošos galu, šo(krievu un žīdu) cilvēces padibeņu dvēseles grib paspēt izdarīt pēc iespējas vairāk ļauna.

Žīdisma- sātanisma hidra savus taustekļus ir ielaidusi visās iespējamās šķirbās.

Ar šķirbām ir jāsaprot dažādu cilvēku (ja viņi vispār saucami par cilvēkiem) degradētās dvēseles. Tādas, protams, arī latviešu tautai netrūkst.

Par “krievu referendumu” bieži tiek vainots Raivis Dzintars, jo viņš, lūk, ar savām aktivitātēm, ka skolās ir jāmāca tikai valsts valodā, esot to izprovocējis.
Pēdējās dienās krievu un žīdu noziedznieki ir atraduši vēl vienu latviešu tautības provokatoru. Pēc krievžīda Aleksandra Djukova domām, tas esot neviens cits, kā Edvīns Šnore, kurš radījis melu savārstījumu “Padomju Stāsts” par žīdiski-boļševistisko Krieviju. Šis žīdu aktīvists esot devis “iznīcinošu” pretsparu Šnores Gebelsa paveida “surogātfilmai”. Tā vismaz domā pats šis Djukovs.

Lūk Djuka nāvīgais sitiens pa Šnores meliem: http://www.diena.lv/pasaule/krievijas-tv-kanals-atkal-sak-cilat-latviesu-fasistu-temu-13929442

DjukovsŠodien, noskatoties DJUKA filmu, visa dižā krievu tauta slauka asaras par latviešu aizsargu neģēlībām Baltkrievijā.

FOTO: Djukovs– žīds, kurš uzticīgs savu tēvu un vectēvu mantojumam- asinīm, nevainīgu cilvēku asinīm. Šis žīdu smerdelis aizmirsa pateikt, ka tās “latviešu vienības”, kuras piedalījās mierīgo iedzīvotāju apšaušanā nebūt nebija no Latvijas, bet gan krievžīdu organizētas Maskavas “izstribīķeļu” bandas. Tādas bandas žīdiskie boļševiki organizēja arī pēc kara Latvijā, lai radītu naidu pret latviešu brīvības cīnītājiem. Iegaumē, žīdu pretekli Djukov, neviens latviešu zaldāts nevienu krievu un baltkrievu bērnu nav nogalinājis.

Tie bijāt jūs, žīdi un krievi, kuri slepkavoja un izvaroja bērnus !!!

Jūs, nolādētā krievžīdu boļševiku slepkavu banda !

Bet nebūsim naivi, visas šīs Djukova vājprāta izpausmes ir iespējams realizēt tikai un vienīgi ar Latvijas atbalstu. Ne velti Zatlers jau pirms vairākiem mēnešiem slēgtā sanāksmē runāja par šīs fašistiskās valdības gāšanu pirms 16. marta.

Šai nelietībai uz pēdām nāca KOMPROMAT.LV saimnieks Jākobsons.

Uzlaužot vai “ielienot” Nila Ušakova  e-pastā, nāca gaismā Ušakova graujošās darbības pret Latvijas valsti.

Būtu maza problēma, ja tas būtu tikai Ušakovs.

Zirgažīmis Valdis Zatlers

FOTO: Lūk, ko par šo zirgaģīmi, Maskavas iesūtīto “Trojas zirgu”, saka deputāte Grigule:”Valdis Zatlers ar saviem skaļajiem paziņojumiem grib slēpt un aizēnot faktu, ka vienīgi viņa partija Saeimas sēdē balsoja „pret” to, lai Satversmes panti par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu un Latvijas teritorijas nedalāmību tiktu nostiprināti kā negrozāmi,” uzskata viena no Satversmes grozījumu iniciatorēm un iesniedzējām, 11. Saeimas deputāte Iveta Grigule (ZZS). http://zinas.nra.lv/latvija/politika/64481-grigule-zatlers-ir-pret.htm

FOTO NOSAUKUMS: “ZIRGAĢĪMIS”

Šajā Ušakova “pastā” bija daudz kas vairāk. Tur bija informācija par ZRP un paša Zatlera iesaistīšanos Latvijas valstij naidīgajās darbībās.

Tur bija arī sarakste ar VIENOTĪBAS pārstāvjiem.

Šajā Ušakova i-vietnē bija pierādījumi tam, ka tiek gatavots apvērsums Latvijā ar Krievijas izlūkdienesta līdzdalību. Tāpēc arī KOMPROMAT.LV saimnieks tika arestēts un datorā esošie dati konfiscēti. Visu šo noziedzīgo darbību piesedza SAB un DP, jo abas šīs brandžas vada Krievijas izlūkdienestu darbinieki Kažociņš un Reiniks !!!

Interesanti ir tas, ka noziedznieks Ušakovs tika pataisīts par upuri, bet nozieguma atklājējs Jakabsons par kriminālelementu, un viņa i-vietne KOMPROMAT.LV slēgta.

Ar pārliecību var sacīt, ka Saeimas atlaišana tika plānota Maskavā, Zatlera vizītes laikā. Jaunradītā partija ir tikai un vienīgi Trojas zirgs Latvijas politiskajā arēnā.

P.S.

Un ar 100% pārliecību varam sacīt, ka pēc “atbrīvotāju čļena” nojaukšanas jau nākošajā dienā tur tiks atjaunota “Jekelna skatuve” uz kuras “kāps” Zatlers ar savu “kodolu”, bet nekad, nekad vairs nenokāps no “TĀS”.

“Nāvi okupantiem un kangariem !”, reiz teica no Saeimas runvietas biedrs Juris Dobelis.

Lai piepildās “pravieša” Juŗja Dobeļa vārdi.

04.02.12

You may also like...

10 komentārs

 1. Eduards Lunis saka:

  —PILNĪBĀ ATBALSTU TRIBUNĀLA TEIKTO!
  AICINU VISUS UZ VISLATVIJAS SAPULCI-4.MAIJĀ,PIE OKUPĀCIJAS MUZEJA!12-os
  DARĪSIM GALU ŠIM NOZIEDZĪGZJAM REŽĪMAM MIERĪGĀ CEĻĀ-PARĀDIŠIM PASAULEI PATIESO SITUĀCIJU LATVIJĀ!
  Latvijas Glābšanas Komisija.

 2. Juŗja saka:

  Par krievžīdiem Lielajā Rusijā,krievvalodīgajiem;
  http;//radosvet.net/bilina/9803-sataninskij-perevorot-v-rossii.html
  http;//radosvet.net/1679-sataninskij-perevorot-v-rossii.html
  http;//radosvet.net/11222-petr-pervyy-i-petr-velikiy.html
  htt;//radosvet.net/6005-v-2012-godu-mogut-pomenyat-kalender.html

 3. Andris saka:

  Skatījos to filmu :) Uzskatu ka šī filma jārāda visiem mūsu okupantiem, lai lieki nesprēgā, jo mēs vienā dienā varam atkal pārvērsties par “zvērīgiem fašistiem” :D

 4. Miervaldis saka:

  Varbūt vēl Zalters Urbanovičam p….. atsūkās?

 5. Miervaldis saka:

  Djukov – vienīgais ko Latviešu leģītim bija vērts nogalināt, bija tādus krievu sarkanos nezvērus, kā tavs tēvs!Jā, tieši tā!Krievu gēni ir tev asinīs, neatkarīgi, vai tu esi ieņemts izvarojot, vai žīdam, orģijas rīkojot (tas nu tev un taviem līdztautiešiem ierasts), bet vienīgie “cilvēki”, kurus Latviešu leģions nogalināja, bija netīru sarkanu siseņu bars, kurus vaidzēja apturēt jau laikus!Un darija viņi to, lai pasargātu Latviju, un Latviešu tautu, no jaunām sarkanajām šausmām, sarkanarmieši bija tas siseņu bars, kuri nežēloja ne lielu, ne mazu, ne vecu ne jaunu, un tādus katrā zina vaidzēja nogalināt, un beidz Latviešu leģionu gānīt, skaidrs?

 6. Burtgrauzis saka:

  Raksta autors vai nu apzināti kurina naidu, jeb tās ir kontūzijas sekas no iepriekšējiem konfliktiem, tā teikt, ir vietas kur ” diskutēt” ar tādu dzelžainu argumentāciju,proti,ierakumi caur optisko tēmeklī!
  ( te viena diskusija ar tuvo autrumumu PASAKU STĀSTNIEKI Jevgēņiju Satanovski,Geidaru Džemalu un Maksimu Ševčenko http://www.youtube.com/watch?v=0R1-y5KYTWE&feature=related )
  Gribētos atzīmēt , ka šādu taktiku ēsmai izmanto specdienesti, lai iepazītos ar pitekantropiem.
  Iespējams, ka vidusmēra latvietis(mērķauditorija šādiem nacionāliem pasaku stāstniekiem) nav spējīgs mācīties un analizēt sociālpolitiskos procesus pasaulē. Un kuriozākais, ka idejas tikko atskaņotās ir saprotamas un pat varētu šķist taisnīgas.
  Tikai veids, kā tiek piedāvāti risināt šo problēmu ir pilnībā nepieņemams, pašnāvniecisks ,kaut vai tā iemesla dēļ, ka neviena maztauta līdzīgos apstākļos nav izdzīvojusi! Atšķirībā no 1947 gadā dibinātās Izraēlas valsts.
  Zinot fizikas likumus iedomājamies smagās automašīnas ar vieglo frontālo avāriju acim redzams ir iznākums!

  Kā izteicās vēl viens personāžs, bez Krievijas, Ķīnas un ASV ceļa ir vēl Japānas ceļš!

  http://www.youtube.com/watch?v=ObPFKSPeHtA&feature=related

 7. Skorceni saka:

  Zatlers lai ar ušaku iet uz pirti un viens otram nosūkā krānus!es to velnu pakārtu aiz krāna!!!!4maijā ir jādodas uz saietu,kas zin varbūt arī izdosies gāzt tos smerdeļus no troņa…!cik tad var zagt,melot un dzīt tautu postā!žīdeļus vajag ne tikai uz madagaskaru,bet uz vietu,no kuras nepārnāk neviens.

 8. Miervaldis saka:

  skorceni – vai vai!Tu tīšuprāt kurini naidu pret žīdiem!Vai maz zini, cik pie mums gadu liek par šito?žīds jau arī ir tikai cilvēks!Padoms, Grantiņam – neuzķeries uz DP āķa, neņemgalva to naida kurinātāju, provkātoru scorceni!

 9. Zveinieks saka:

  Mans dēls gan ir īsts jūrnieks!

 10. Miervaldis saka:

  scorceni – tu apzinies, kad tu nodarbojies ar antisemītismu šeit?!Tu zini, cik par to gadus liek?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *