I.N.Dāboliņa gatava mirt kopa ar Rožkalnu

LRTT 1Izlasot VL! portālā Ievas Nikoletas Dāboliņas interviju ar Jāni Rožkalnu, aizrādīju viņai, ka Jāņa teiktais neatbilst īstenībai. Jānis Rožkalns kategoriski atteicās iestāties H-86 grupā, jo tas varot viņam traucēt izbraukt no PSRS. Atbildi no Ievas saņēmu nekavējoties. Lūk, kā tā skan: “Mīļais Linard, Tu droši tagad vari piespriest man nāves sodu. Tas man būs liels gods- stāvēt pie vienas sienas ar Jāni Rožkalnu. Es domāju, ka arī Guntis Kalme un daudzi citi tur nostāsies Jānim blakus.”

Atbilde ir diezgan apstulbinoša. Tai vietā, lai man pajautātu, kur ir kļūda, man tika ar lielu augstprātību ATCIRSTS.

Ieva Nikoleta DāboliņaBet, tas lai paliek uz pašas Ievas sirdsapziņas.

Foto:Ieva Nikoleta Dāboliņa

Un, kurā vietā tiek runāts, ka Jānis tiks likts pie sienas un nošauts ? Runa iet par augstāko soda mēru, kurš tiks pieprasīts(pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā) par nodevību pret Latvijas valsti un tautu, par sadarbošanos ar okupācijas represīvajiem orgāniem- VDK.

Rožkalns, Pupurs, Cālītis, Brūveris, Rubenis ir VDK savervēti tautas pabiras.

Vai var atrast kādu rakstu, kurā šie “disidenti” nosodītu Latvijas valsts izzadzējus ?

Tādi dokumenti nav un nebūs, jo šie nelieši ir 4. maija kliķes neatņemama sastāvdaļa.

Rožkalns nekad nav bijis disidents, bet gan spekulants un parazīts, kurš nav nevienu dienu godīgu darbu strādājis. Meli, kūdīšana un zaglība ir viņa dzīves “pamats”.

Par politiku arī viņš netika tiesāts, bet gan par spekulāciju ar Bībelēm.

Lai “cilvēks” kas būtu, viņam “kaut kas” ir jāpaveic. Ko tad ir paveicis Rožkalns ?

Jānis RožkalnsRožkalns atteicās iestāties H-86 grupā, atteicās parakstīt jebkuru dokumentu, kur tika pieprasīta Latvijas neatkarība. Bet aizbraucot uz Rietumiem skaļi sāka bazūnēt, ka ir izraidīts un cīnījies par Latvijas neatkarību.

Foto: Un tas ir visuresošais varonis Jānis Rožkalns

Nekaunējās melot, ka ir H-86 biedrs, pat piespraužot pie krūts HELSINKI-86 nozīmi. Nekavējoties sāka izlietot H-86 grupai saziedotos līdzekļus savām personīgajām vajadzībām. Tika “izšeftētas” neiedomājamas summas, arī no DV naudas. Rožkalns dāsni pabaroja čekistus un stukačus, sākot no Inkena un beidzot ar Rubeni. H-86 grupa nesaņēma ne santīmu, kaut gan tas viss tika noformēts kā palīdzība Helsinku grupai. Lai tiktu vaļā no lieka traucēkļa Rolanda Silaraupa, viņš tika pataisīts par stukaču. To pašu šis čekas parazīts Rožkalns centās darīt arī ar mani. Visiem tika stāstīts, ka Māris Ludviks esot viņam to pateicis. Telefona sarunā ar mani M. Ludviks to kategoriski noliedza. 

Raidstacijas BRĪVĀ EIROPA darbiniekam P. Brūverim arī Rožkalns atgādināja, ka jāpilda čekas uzdevums tālāk, neskatoties uz Atmodu Latvijā.

Rolands SileraupsRožkalns, protams, ka ir nosēdējis piecus gadus politiskajā zonā, bet daudzi nezina, ka politiskā zona bija jānopelna. Un nopelnīt šo politisko zonu varēja tikai tad, ja piekrita sadarboties ar KGB. Tie, kuri nepiekrita šādai sadarbībai, tika likvidēti “nelaimes” gadījumos vai aizsūtīti uz Šķirotavu-soda nometni O.C.-78, lai tur noslepkavotu.

Foto: Pēc Rožkalna teiktā uz foto ir redzams kāds čekists, kurš ticies parkā ar Silaraupu. Tas esot pierādījums, ka Silaraups esot savervēts. Šī informācija esot dabūta par lielu “naudiņu”, tā bija rakstīts pavadvēstulē, kura atradās pie V. Labinska. No sevis varu sacīt, ka tas nav nekāds pierādījums Silaraupa sadarbībai ar čeku. Silaraups tika izsaukts uz čeku, lai saņemtu izceļošanas dokumentus. Lai ekonomētu laiku, kā sacīja čekists:eju pusdienot un pie reizes tev parkā varu atdot tavus izceļošanas papīrus ! Tas bija tieši tā un ne citādāk. Pazinu Silaraupu, drīzāk viņu varētu nošaut, nekā piespiest sadarboties ar čeku…. .

Jāņa Rožkalna LIETĀ ir lasāms:”Atzīstu sevi par vainīgu un padarīto nožēloju”. Atceros, kā man mēneša garumā gribēja uzspiest, lai es parakstu šo tekstu. Ja esi parakstījis šo tekstu, tad skaities VIŅU cilvēks un vari rēķināties ar privilēģijām. Manā LIETĀ varam lasīt: “Sevi par vainīgu neatzīstu un izdarīto nenožēloju.” Domāju, ka Jānis Rožkalns ar mani nemainītu pat vienu dienu Šķirotavā pret pieciem gadiem politiskajā zonā.

Par otru čekas viepli un Rožkalna šodienas sabiedroto Pupuru “parunāsim” nākošās nedēļas nogalē.

 Nobeigumā vēl Ievai Nikoletai Dāboliņai: “Tā, Ieva, ir tava brīva izvēle, ar ko un pie kuras sienas, tu gribēsi tikt nošauta, kā Tu raksti citā vēstulē.”

 Tas pats attiecas uz Kalmes kungu.

Mēs katrs brīvprātīgi izvēlamies savu dzīves CEĻU ! 

Tikai jautājums paliek atklāts: “Vai Tu šī CEĻA galā ieraudzīsi to, uz kurieni Tu tik VARONĪGI esi soļojis?”

L. Grantiņš  30.10.11

LRTT e-pasts  L.Grantins@hotmail.de

You may also like...

53 komentāru

 1. Miervaldis saka:

  Anton – nekur neesmu dzirdējis, kad Grantiņš kaut kur raktu grāvjus!Un tas arī nav nekāds grēka darbs, katrs darbs pie latviešiem ir cieņā un godā!Laikam jau Rožkalns tik tiešām kaut ko nedara Latvietim pa prātam!Lai nu kā, bet drošvien tas Rožkalns dara kādas nelietības ar, citādi Grantiņš neko sliktu par Rožkalnu nerakstītu!

 2. Miervaldis saka:

  Un ja Linards patiešām raktu grāvjus Vācijā, tad tas nebūtu nekas slikts Anton, tas kad viņš ar savu algu uztur šo mājaslapu, liecina – normālās valstīs ļauj nopelnīt, par Rožkalnu nezinu, taču gribu tev teikt, kad nav izšķirības, kā kurš ko dara – normālā valsti visi darbi tiek attiecīgi atalgoti!

 3. Mecke saka:

  Par Silaraupu neesi nu gan tik pārliecināts! Pārāk aizdomīgi ātri šis “patriots” aiztinās un par Latvijas neatkarību vairs nelikās ne zinis. Līdz kādā dienā, kur gadījies, kur ne, uzraksta slavinošu nekrologu Latvijas nodevējam Pupuram. Vai neesi dzirdējis, ka Krievijas specdienestu stukači ASV visi trinās dažādos cīņu klubos? Tās ir galvenās viņu pulcēšanās vietas.
  .
  .
  .
  Admins
  Tā varētu arī būt, ja runā par klubiem.
  Rolandu VDK bez viņa piekrišanas par tādu pataisīja.
  Un visnetīrāko darbu Rolanda diskreditēšanā veica Jānis Rožkalns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *