DP variants: “Atmodas dažādās sejas”…

Liecības.LRTT.H-86.LatvijaSaeimaGrantiņšBitenieksBarissUrbanovičsKozlovskis.1L.Grantiņš, P. Brūveris, J. VanagsAtmodas dažādās sejas

Visa šī melīgā 4. maija krievžīdiskās kliķes “vēsturiskā patiesība” domāta priekš tiem, kuri nebija šīs Atmodas epicentrā un arī priekš jaunās paaudzes, kura ir uzaugusi vēl lielākā Patiesības deficītā, nekā mēs, vecākā paaudze, kura dzima un auga okupācijas apstākļos.

Patiesība ir viena un pie tam diezgan nepievilcīga un smagām ciešanām apveltīta !

Kuram no šeit rādītajiem varoņiem čeka ir kaut matu no galvas izplēsusi ?

N e v i e n a m !

Helsinki- 86. GrantiņšBet jūs taču ievērojāt(ne jau tikai šajā filmā vien), cik viņi visi sevi par svarīgiem uzskata. Es, par savas H- 86 grupas dibināšanu un darbību, esmu trīs reizes aizsviests aiz restēm un divas bija ar locekļu un kaulu laušanu, ar nāves ēnu blakus.

Biju šī procesa aizsācējs, ko sauc par Atmodu, tad kāpēc neviens neintervē mani ?

Šeit tad arī ir atbilde uz visiem jautājumiem, ka viss, ko viņi stāsta un filmē, ir meli !

Vieni vienīgi meli !

Visi šeit rādītie “varoņi” ir VDK kontrolētie disidenti- surogāti. Visi runāja par Atmodas varoņdarbiem, bet mani nu pilnīgi “aizmirsa” pieminēt. Vai kāds no viņiem mani pagājušā gada zvēriskā DP uzbrukumā un arestā centās presē aizstāvēt ?

N E V I E N S !

Un arī neaizstāvēs, jo visi ir saistīti ar KGB, ar nodevību.

M. Bariss. L.Grantiņš.-H-86-LRTT, RubenisIlzes Jaunalksnes & Co fantāzijas par LCTAG Helsinki- 86 un Atmodu

Lūk, visa šī šmurguļu vēstures viltotāju pasūtījuma izpildītāju brandža:

Emīls Desjatņikovs, Juris Aperāns, Uldis Ķikāns, Juris Kursietis, Arta Ģiga, Ilze Jaunalksne.

http://tvplay.skaties.lv/parraides/dokumentalas-filmas/763023?autostart=true

Ilze Jaunalksne,L.Grantiņš.LRTT.Rupji un pretīgi meli, ka H- 86 grupa sašķēlās.

FOTO:Nebaidies, latviet, izsmiet šīs nodevīgās kreatūras.

Nu, kas tā par sievieti, kura dzemdēja šo cērmi ? Pareizi, latviet, tu saprati: cērmes nedzemdē, bet izkakā !

Nekas nesašķēlās, bet aktīvais viltus disidents- provokators Juris Ziemelis VDK uzdevumā nodibināja H- 86 Rīgas nodaļu, kurā parādījās parazīt- elementi Jānis Vēveris, Konstantīns Pupurs, Anta Bergmane, un arī visur esošais un nekur “nepiederošais” Jānis Rožkalns.

Kad pēc atbrīvošanas(ASV spiediena rezultātā tikām ar Bitenieku atbrīvoti) no Stūra mājas pagraba, kur izmeklēšanas kamerās(dažādās) nosēdēju pusgadu par H- 86 dibināšanu, centos paplašināt grupu totālās čekas izsekošanas apstākļos, aicināju Jāni Vēveri un Jāni Rožkalnu papildināt H- 86 rindas, bet viņi gļēvi pretīgā veidā atsacījās. Jānis Vēveris, lūk, cīnīšoties par Latviju pārrakstot latviešu šlāģerus, bet Jānis Rožkalns paziņoja, ka tas var traucēt viņa izceļošanu uz Rietumiem(lūk tev arī “izraidītais”).

Nevienu no viņiem čeka nespieda braukt prom. Es divas reizes, kā jau emu rakstījis, biju atsacījis čekas piedāvājumam- atstāt Latviju, bet trešo reizi, kad kanapi dzīvs biju Šķrotavas soda nometnē, piekritu viņu piedāvājumam. Man un tikai man vienīgajam viņi pasacīja, ka par manu dzīvību viņi nevarot garantēt. Pārējie visi, uzsveru, visi, izņemot mani un Bitenieku, ieradās Rietumos ar VDK uzdevumu. To pilnīgi nepārprotami “Melu laboratorijā” pasacīja(ar nicīgu smaidu uz lūpām) VDK ģenerālis Johansons.

Vispretīgākais visās šajās filmās par Atmodu ir tas, ka H- 86 dokumentu sagatavošanu melīgi nodevīgā veidā piesavinās VDK darbinieks- latviski runājošais krievžīds Juris Rubenis, bet VĒSTURNIEKI !!!! saskatot “Atdzimšanas un Atjaunošanās” rokrakstu !!!

Video par VDK darbinieka Jura Rubeņa meliem: https://www.youtube.com/watch?v=DkBfJEyqw84

Par tāda veida spriedumiem pat zirgam no smiekliem var piemesties caureja(protams, tādā gadījumā, ja zina patiesību).

Helsinki- 86 dokumentus es sarakstīju 1986. gada martā- aprīlī. Pirmo reizi Rubenis mani “apciemoja”, protams, VDK uzdevumā, tieši pēc gada.

Pēc manas uzstājīgās un konfrontējošās runas ar Māri Ludviku, kad es kategoriski pieprasīju, lai nacionāli domājošie mācītāji dibina ko līdzīgu H- 86 grupai, šie gļēvuļi(nodevēji) to izdarīja ar atpakaļejošu datumu- 14. jūniju. Čeka redzēja, ka tauta ir neapturama pēc 14. jūnija un tāpēc, pēc vairāk kā mēneša pārdomām, nolēma iefiltrēt tautā šos jūdasa izdzimumus, lai tautu turētu savos žņaugos, ko viņi dara vēl līdz šai dienai.

Jaunalksne & Co varēja tos vēsturniekus nosaukt vārdā, kuri H- 86 dokumentos “saskatīja” “Atdzimšanas un Atjaunošanās” grupas rokrakstu.

Labprāt gribētu viņu fizionomijas redzēt ?

Vēlreiz atkārtoju: “Nē, jūs Dieva nolādētie krievžīdiskie čekas mūdži, dokumentus sarakstīju es viens un šis Gara Mantojums pieder latviešu tautai(es to nododu latviešu tautas Gara bagātību pūram, jo kā latvietis esmu dzimis Sibīrijas stepē un kā latvietis arī miršu), bet ne jums- nodevības melnajām gļotām !”

Lai jūs visi, kuri jau izveidojuši neskaitāmas melu filmas par Atmodu, tūkstoškārt nolādēti virs zemes un arī Ellē, protams, kopā ar visām savām ģimenēm !!!

Vai ievērojāt, cik visi šie “Johansona disidenti” laimīgi un apmierināti par Latvijas katastrofālo stāvokli ? Cik aizraujoši klāsta savus nebijušos varoņdarbus, bet ne ar pušplēstu zilbi neieminas par Latvijas katastrofālo stāvokli !!!

Un uzmanību !!!, izdzimtenis Repše arī stāsta, ka esot kaut ko parakstījis !!! Šis nožēlojamais jūdasa sātaniskais radījums, kurš ārprāta apmēros ir izdarījis tautai ļaunumu, arī tiek reklamēts kā Atmodas dalībnieks !

Nu, vai vēl dziļāk šie nožēlojamie režisōreļi var krist ?

Tas ir sātanisms vistiešākā izpausmē !

Tiek stāstītas anekdotes, ka pret mācītāju grupu A & A tika vērstas represijas ! Pilnīgas muļķības, jo šī “grupa”(pirmsākuma kodols) pilnībā sastāvēja no čekas cilvēkiem. To taču  gandrīz tieši acīs pasacīja tas pats Johansons... .

Ar meliem, latviet, viņi gatavo “jaunas asinis”– pēdējo triecienu latviešu tautas sirdī !

Bet šoreiz tas neizdosies. Visu šo ārprāta propagandu viņi vērš tieši pret mani- pret H- 86 dokumentiem, kuri viņiem atnesīs nāvi un apsmieklu.

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3A.Repše ?

A.repše,LRTT,Priedītis. Grantiņš.Kāpēc šo šizofrēnisko nelieti atkal ceļ gaismā ? Vai esam aizmirsuši, kā viņš no tautas, par savu premjerēšanu izkrāpa pus-miljonu ?

Un, ka viņš Krievijai atdeva vairākus vagonus ar rubļiem, tā iegrūžot visu tautu nelaimē !

Vai tad to visu, šī slotas kātam līdzīgā Jaunalksne ar pārējiem šmurguļiem- režisōreļiem, nezināja ?

Zināja !

Tātad krievžīdi vēl par maz ir apzaguši latviešu tautu, ka cenšas šo atkritumu, Ļeņingradas psihiatriskās slimnīcas pacientu, atkal celt godā !

J. Rubenis ?

Krievžīdiskas izcelsmes VDK darbinieks, kurš ne tikai cenšas piesavināties H- 86 dokumentu “autoritāti”(autora nopelnus), bet arī Andreja Kavača referātu, kas guva lielu atbalstu Maskavā, publicēja un nolasīja ar savu vārdu. Šis hazāru(krievžīdu) pēctecis pats neko nav spējīgs paveikt, viss tiek nozagts !

Jā, un “vēsturnieki” saskatot viņa “rokrakstu” !

Kāpēc viņš nekad nepiemin savu “samierināšanās manifestu”, kas izgāzās ar lielu troksni un kļuva tautā par apsmieklu ?

Tas patiešām  bija viņa un viņa čekas aizbildņu rokudarbs.

M. Plāte ?

Modris Plāte, Juris Rubenis, Grantiņš.LRTTŠis Rubeņa “augsti celtais” nekad nekāds varonis nav bijis, nedz arī ko svarīgu sarakstījis vai parakstīji, bet precīzi visur un vienmēr pildījis VDK norādījumus. Īsts Dieva Vārda zaimotājs un tautas pabira.

Reiz bija gadījums, kad draudze uz viņu gaidīja trīs stundas, kad beidzot šis “avju gans” ar savu palīdzi izlīda no krūmiem… .

“Vot tev i tikumības un Atmodas paraugs !”

Kāpēc tik briesmīgi Rubeņa slavētais Plāte pats nepastāsta par saviem “varoņdarbiem”, bet ļauj to darīt Jurītim, kā viņu dēvēja Andrejs Kavacis savā grāmatā ? Tāpēc, ka nekādi varoņdarbi jau arī nav aiz viņa muguras, bet tikai melna nodevība. Iespējams, ka sirdsapziņas pārmetumi ir par iemeslu viņa alkoholismam, jo atrodas uz vepra līmeņa… . Tā, lūk, izskatās tās lietas ar šiem čekas apmācītiem “tautas varoņiem” !

Andris Pauls- Pāvuls ?

Andris Pauls- Pāvuls, LRTTKo šis “eksperts” meklē šajā filmā ?

Vai viņš nesaprot, ka tiek veidota pretīga propaganda ?

Saprot, bet piedalās !

Tātad,- viņu(4. maija kliķes) cilvēks.

Cik noprotams, tad Paulam- Pāvulam ar aitu ganīšana vairs neapmierina, ka sācis pievērsties avju ganīšanai.

Pareizi, Andri, šī lieta ir drošāka un ienesīgāka !

Vairāk par šo darboni: http://tautastribunals.eu/?p=25664

J. Vidiņš ?

Juris Vidiņš,Helsinki- 86, Grantiņš,LRTTLabi iesāka un likās, ka noturēsies pretī komunistiem, kad es viņu iecēlu par grupas vadītāju, bet nekā: vienreiz komunists, vienmēr komunists.

Un brīnies tikai, tiek rādīts kā grupas vadītājs !!!

FOTO: Arī mērkaķis, Juri, var iesēsties karaļa troņa krēsla, bet tas jau nenozīmē, ka viņš ir karalis… . Raimonds Vējonis ir iesēdināts “prezidenta krēslā”, tas nenozīmē, ka viņš ir prezidents. Kāds jefiņš bija, tāds arī palicis… .

Tad es gribu šim nelietim atgādināt: Pirms tu sāki runāt par Atmodu un H- 86, tev bija vismaz desmit reizes jāpiemin mans vārds un tad, kad beidzi runāt, tad vēlreiz tev vajadzēja mani desmit reizes pieminēt, bet tu aizmirsi, ka tāds Grantiņš eksistē !

Nu, tā teikt: kā jau īsts komunists.

Atgādināšu: tavās rokās bija Latvijas nākotne, bet tu to nodevi !

Tu nodevi mani, grupu, tautu un savu sievu(ģimeni).

Tu esi nožēlojams GARA KROPLIS !

Tu, alkoholu pārrijies, skraidīji pakaļ čekas piespēlētai maukai un siti savu sievu tā, ka viņai kauli lūza. Tu ar savu kropli izdzimušo meitu, čekas provokatora Jura Viņķeļa sievu, nodevi savu sievu Mariju DP(čekistu) nagos, jo viņa telefonēja ar mani…. .

Tu zināji, tāpat kā visi iepriekšminētie, ka šī un visas pārējās filmas ir veidotas, lai nomelnotu L. Grantiņu ar mērķi-  izslēgt viņu no politiskās darbības un novestu līdz nullei viņa nopelnus latviešu tautas Atmodā, lai viņš nevarētu vairs cīnīties pret šo krievžīdisko kliķi, kura veic genocīdu pret latviešu tautu.

Tu, Juri Vidiņ, un visi šeit pieminētie, neesat pat tārpa vērti, bet gan indīgi skorpioni, kuri ir jāsamin- jāiznīcina uz mūžīgiem laikiem !

Jūsu vieta ir Ellē, kur arī drīz nonāksiet… .

03.09.16     L. Grantiņš

You may also like...

7 Responses

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Paulam – Pāvulam iesniedzu Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas dokumentus, kad viņš darbojas Tautas Partijas birojā Dzirnavu ielas sētas mājā, kur Šķēlem bija tautas partijas birojs. Pats biju iestājies Tautas partijas atbalstītajos, lai paceltu jautājumu par RLB iznīcināšanu 1993.gada 18.februāra naktī.
  Viņš iesniegumu pieņēma un viss. Nekādas virzības jaunās TP aktivitātēs.

  Secinājumus izdariet paši.

  Ar Juri Vidiņu tikos, kad viņš bija Saeimas cilvēktiesību komisijas vadītājs.
  Tieši tāds pats rezultāts.

  Smaga vilšanās.

 2. Eduards Lunis saka:

  —Tici man-kā es tevi saprotu ! Kaut ko līdzīgu, tikai daudz,daudz mazākā mērā esmu izjutis visos šajos ,,brīvības un neatkarības,, gados. No ,,šis valsts,, es neesmu saņēmis vairāk kā barikāžu piemiņas zīmi, kuru saņemot teicu-GODS KALPOT LATVIJAI, BET NE TĀDAI, KĀDA IR PAŠLAIK ! Vēl vairāk-pilnībā piekrītu Tev-Latvijā pie varas ir faktiski tie paši, kuri bija arī PSRS laikos un viņu nodarītais ļaunums Latvijai un tautai ir salīdzināts ar divu karu postu !? Pilnībā piekrītu, ka šajā drausmīgajā noziegumā ir līdzavainīgi arī šajā rakstā nosauktie! BET VAI NEVAJADZĒJA ARĪ VEIKT DARBĪBAS, LAI REĀLI GLĀBTU VALSTI UN TAUTU !? LAI NOZIEDZNIEKI SAŅEMTU PELNĪTO !?
  .
  .
  .
  Admins
  Eduard, Latvija ne pie kā nav vainīga. Vainīgi vienmēr ir tie, kuri uzmetušies par “saimniekiem” !
  Komunisti ir sātanisti un spējīgi norīt un iznīcināt tikai to, ko sarūpējuši godīgie cilvēki.
  Komunistiem un KGBistiem vieta ir vienīgi karātavās.
  Andrejs Kavacis skaidri un gaiši pasacīja, ka viņi ir pelnījuši valgu(cilpu).

 3. nihil saka:

  shito es neredzēj apnicis jau skatīties seviški kad pie vārda tiek 2g ar savām amazonēm kas skrēja uz ameriku pēc norādēm kā tautai taisīt shoka terapiju
  tautai shoks pašiem bagātības
  tikai gailis dziedāja ka varbūt tā nevaj’dzēja visu nonīcināt gailim vismaz latvisks uzvārds drusku ir sirdsapziņa
  ne jau tik pie mums visā a-eiropā tas pats
  igauņi varbūt tādi godīgāki

 4. Reiderisms (okupetas LR, bet de jure iegusana, likumojot noziegumus) Valstiskais. Tas ir noticis Latvija, sakot ar 1988.g.vasaru-2016. Pats termins radies Amerikā, kur šādi apzīmē likumīgu uzņēmuma akciju vai kapitāla daļu iegūšanu un turpmāku balsstiesību izmantošanu ar nolūku gūt īstermiņa ienākumus uz uzņēmuma ilgtermiņa attīstības rēķina. Taču postpadomju valstīs ar šo vārdu pārsvarā apzīmē uzņēmuma vai tā aktīvu sagrābšanu ar pretlikumīgām metodēm.
  Praksē iespējams runāt gan par «balto» reiderismu, kad uzņēmuma pārņemšana notiek ar faktiski likumīgām, tomēr neētiskām metodēm, izmantojot nepilnības uzņēmuma dokumentācijā vai vadības paviršību, un «melno» reiderismu, kas ir klaji nelikumīgs.
  Attieciba uz Latviju, sis reiderisma gadijums, patiesam ir ieviesams ka jauns termins, Valsts sagrabsanas Reiderisms (svesas Valsts nolaupisana, par kilniekiem panemjot tas tautu Pilsonisko.
  Nu sekojosi, kops 1988.g., notiek ar Reiderisma izdaritajiem, planveida Revizionisms politiski vesturiskais. Revizionisti vēstures zinātnē pastāv praktiski katras valsts vai kultūras historiogrāfijā, jo vēsture kā zinātne vienmēr un visur bijusi visai politizēta un ideoloģizēta, savukārt jo politizētāka un ideoloģizētāka, t.i. melīgāka ir vēsture, jo vairāk tā inspirē opozicionāras tendences.

  https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Revizionisms
  H-86 aizsaka Atmodu un PSRS=LPSR sagrausanu, bet VDK to aptureja 1988. Aptureja caur Reiderismu politisko, ka merku sasniegsanai izmantoja un izmanto Revizionismu vesturiski politisko, iesaistot Kolaboracionistus un Okupacijas Valsts okupanttautu krievu.

 5. Maris no okupetas Latvijas saka:

  Ari reiderisms https://www.youtube.com/watch?v=c4_t-YKkoVg tikai citas zidu bandas izpildijuma. Ka kaut kas tik sausmigs vareja notikt ? Ari okupacija, sakuma ielaizot sava maja/Valsti nelielu skaitu svesu tautu un pakapeniski baltais cilveks ir spiests mukt prom ! Bet uz kurieni mukt ? https://www.youtube.com/watch?v=wSXWKPVFFN0 un savadaki vini nekad nav bijusi un nebus, sie ir krievu protosenci.

 6. Valdis, ar no tas pasas apsestas Latvijas saka:

  Reideristi, saimnieki reali LR=LPSR, patiesam ir sakali. http://www.delfi.lv/news/national/politics/mamikins-ep-prezentes-filmu-par-apsudzeto-vaskevicu.d?id=47869607 te tak ir tada korupcija, kad Vaskevicu attaisnotu ikviens tiesnesis, bet skopums dara savu, budams multimiljonars un nemaksas. Vel varetu saprast, ja ta butu vina nauda, piemeram savas dzimtas majas teva pardevis, un tagad nauda jaatdod kukuli tiesnesiem. Bet te nauda ieguta korupcijas veida, aplaupot latviesu tautu.
  Futbolistu nedrīkst tiesāt, nedrīks pratināt jo tad atklāsies gan Sončika, gan Kamaldiņa, gan visu pārējo pie varas esošo saistība ar kriminālo pasauli. Savukārt pats Vaškevičs baidās atgriezties Latvijā jo te var notik jebkas – sākot ar kodīgu un indīgu bišu uzbrukumu līdz beidzot ar banālu nošaušanu, pie tam ar ieroci, kas atrodas Satversmes aizsardzības birojā kā lietiskais pierādījums.

 7. Mikelis, no okupetas Latvijas saka:

  Pēc viņas sacītā, noteikt Gorbačovam īpašā liecinieka statusu nav iespēju, jo viņš atsakās sadarboties ar Lietuvas Ģenerālprokuratūru un nav cita ceļa, kā panākt, lai ārvalsts pilsonis ierodas Lietuvā un sniedz liecības.

  http://www.delfi.lv/news/arzemes/lietuvietim-neizdodas-panakt-tiesas-izvertejumu-gorbacova-atbildibai-par-1991-gada-janvara-notikumiem.d?id=47873991
  ,pastav tas, kas nemainas. Un ne jau ta ka Rainis teica, visu otradi, kad pastaves tas, kas mainisies. Rainis gluzi vai ka “udeni skatijies”, laikam runajis bus par Komunistisko komunistu bandu, LPSR=LR ,bet revansam ir jabut, no karmas un cilpas karatava.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.