Krievu nacista Agešina murgainās vēlmes

Kur žīdi un krievi, tur vienmēr līst asinis un cilvēki mirst badā.

http://www.diena.lv/latvija/zinas/agesins-etnisko-nesaskanu-nogludinasanai-rosina-latvija-rikot-tautu-forumu-13929190

Kāpēc ?

Agešins-krievu nacistsAgešins, šis krievu nacistu un okupantu pēctecis „nāk” ar kārtējo murgaino priekšlikumu, ka esot lūk jārīko tautu forums, lai nogludinātu nacionālās nesaskaņas.

FOTO:Krievžidu neonacists agešins

Par kādam nesaskaņām šis okupants runā ?

Nu par tām pašām, ka lielāka daļa pie mazākumtautībām piederošo cilvēku neesot apmierināti ar etnopolitisko stāvokli Latvijā. Kuras ir tās neapmierinātās mazākumtautības šis, ar jevreju asinīm piesātinātais, krievu nacists nevarēja nosaukt. Protams, ka zem šīm „mazākumtautībām” ir jāsaprot krievžīdu okupantu- kolonistu degradētā varza.

Šis SC izdzimtenis pats sevi nostāda idiota lomā, jo nevienā pasaules valstī tādu idiotismu kā Latvijā, sastapt nevar.

Nu kurā vēl valstī okupantiem- slepkavām, izvarotājiem, dedzinātājiem un deportētājiem ir skolas viņu valodā ?

Bet šis krievžīdu izdzimtenis grib vēl vairāk, savu „trīsstāvīgo” bļeģu, huju un jobtvajumaķu valodu par LR valsts valodu !

Nē, nolādētie kriev-žīdu okupanti, jūsu vagoni jau tiek stumti „uz sliedēm”, kuri jūs vedīs uz jūsu „dzimtās valodas” mājvietu, rašu-parašu.

Ivan Izakovič Urbaņevič

FOTO: istorik Žopamorda

Jūs- suņu tauta, noslīksiet latviešu un daudzu citu tautu izlietajās asinīs, bet kangari, tādi kā Urbanovičs, tiks noslīcināti pašu izkārnījumos.

Dievs vienmēr samaksā par DARBU !

LRTT 02.02.12

You may also like...

13 komentārs

 1. AG saka:

  Grantiņ, kad būs raksts par Vīzentāla centru!!!???

 2. NIKS FONTS saka:

  Durvis uz referendumu plānošanu un rīkošanu ir atvērtas ar pastāvošo likumdošanu, jo politiskos lēmumus, kādus pieņem Saeima balsojot nevar ne apstrīdēt, ne pārsūdzēt. Ņemot vērā, ka Saeimas lēmumus kā administratīvos aktus referenduma sakarā nav iespējams ne apstrīdēt pašā Saeimā, iestādē, ne pārsūdzēt Administratīvajā tiesā, ne arī kur citur, tostarp Satversmes tiesā, izveidojusies patvaļas un iespējamas diktatūras veidošanās situācija, kas patiesībā jau ir mažakuma DIKTATŪRA demokrātijas apstākļos, jo Saeimā netiek labota likumdošana, lai šādu situāciju novērstu, lieki tērējot LV budžeta līdzekļus referendumu rīkošanai.

  No minētā izriet, ka SC vai cita partija var rīkot neierobežota skaita referendumus, izmantojot ārvalstu naudas līdzekļus, iejaucoties LV iekšējās lietās, graujot LV suverenitāti un LR Satversmes pamatprincipus, apdraudot LV pamatnācijas tiešās intereses, ko mēs jau konkrēti redzam ar plānojamo valodas referendumu un jaunplānojamo Agešina piesaukto referendumu.

  Pēc būtības tiek pārkāpta LR Satversme, tās 2. pants -Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai. Lielākais vairums LV iedzīvotāju ir pilsoņi un latvieši, kas arī sastāda Latvijas tautas lielāko daļu, kuras intereses ar nekontrolējamiem, neapstrīdamiem, nepārsūdzamiem referendumiem tiek apdraudētas.

 3. NIKS FONTS saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/263715

  Durvis uz referendumu plānošanu un rīkošanu ir atvērtas ar pastāvošo likumdošanu, jo politiskos lēmumus, kādus pieņem Saeima balsojot nevar ne apstrīdēt, ne pārsūdzēt. Ņemot vērā, ka Saeimas lēmumus kā administratīvos aktus referenduma sakarā nav iespējams ne apstrīdēt pašā Saeimā, iestādē, ne pārsūdzēt Administratīvajā tiesā, ne arī kur citur, tostarp Satversmes tiesā, izveidojusies patvaļas un iespējamas diktatūras veidošanās situācija, kas patiesībā jau ir mazākuma DIKTATŪRA demokrātijas apstākļos, jo Saeimā netiek labota likumdošana, lai šādu situāciju novērstu, lieki tērējot LV budžeta līdzekļus referendumu rīkošanai.

  No minētā izriet, ka SC vai cita partija var rīkot neierobežota skaita referendumus, izmantojot ārvalstu naudas līdzekļus, iejaucoties LV iekšējās lietās, graujot LV suverenitāti un LR Satversmes pamatprincipus, apdraudot LV pamatnācijas tiešās intereses, ko mēs jau konkrēti redzam ar plānojamo valodas referendumu un jaunplānojamo Agešina piesaukto referendumu.

  Pēc būtības tiek pārkāpta LR Satversme, tās 2. pants -Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai. Lielākais vairums LV iedzīvotāju ir pilsoņi un latvieši, kas arī sastāda Latvijas tautas lielāko daļu, kuras intereses ar nekontrolējamiem, neapstrīdamiem, nepārsūdzamiem referendumiem tiek apdraudētas.

 4. Miervaldis saka:

  Pareizi Grantiņ!šeit nav, un nekad nebūs smirdīgā raša – paraša!

 5. Faktiski patiesībā latvieši gan bijušajā Krievijas impērijā (PSRS) gan Eiropas savienībā ir mazākumtautība , kura šobrīd mērķtiecīgi tiek iznīcināta.Savu nacionālo valsti mēs joprojām neesam atjaunojuši, pateicoties Tautas Frontes līderu nodevībai un tautas naivai lētticībai. Genocīds pret Latviju un latviešiem turpinās.

 6. Eduards Lunis saka:

  Piekrītu ,Aivar!Tāpēc ir TIKAI VIENS CEĻŠ-SANĀKSIM UZ VISLATVIJAS SAPULCI UN PATEIKSIM —NOST AR ŽĪDU UN KOMUNISTU NOZIEDZIĢO ATRAŠANOS PIE VARAS! PARĀDĪSIM PASAULEI, KA TE NAV NEKĀDA DEMOKRĀTISKA LATVIJAS REPUBLIKA!
  4.MAIJĀ LP 12-OS ,PRETĪ OKUPĀCIJAS MUZEJAM!

 7. annamarija saka:

  Agešin! Ko tu man uzplijies! Es negribu ar tevi dzīvot ne blakus, ne vēl jo vairāk kopā! salīduši kā utis kažokā un vēl uzplijas ar savu kopā dzīvošanas vēlmi. Jūs varat kopā spaidīties krievijā pa savām sādžām, latviešiem labāk tīk viensētas… sagribējis!

 8. NIKS FONTS saka:

  Jukas sakarā ar krieviem Latvijā ir un būs izskaidrojamas ar cīņām Krievijā starp oligarhiem, varas turētājiem, tostarp Putinu, un krievu tautu, kura neizjūt demokrātiju un jūtas apzagta.

  Jukas neglābjami ietekmēs krievu kustību Latvijā, ko sponsorē Putins.

  Nelaime tāda, ka mazajā Latvijā šīs jukas atstās lietas pēdas, jo Putins arī Briselē karo par krievu valodu kā vienu no ES valodām, par ko parakstus Putina uzdevumā jau vāc “sarkanarmiete” Ždanoka.

  Latvieši grib paturēt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, kura patiesībā nav un nebūs apdraudēta. Nekas tā neietekmēs latviešu valodas prioritāti Latvijā un vispār kā notikumi Briselē sakarā ar krievu valodu kā vienu no ES valodām, kas jau ir neizbēgami un neatgriezeniski. Līdz ar to ES mainīs regulu, kas turpmāk paredzēs, ja kādā ES valstī iedzīvotājs vēršas iestādē ar iesniegumu arī krievu valodā, tas jāpieņem un jāsniedz atbildi krievu valodā, starp ierēdņiem būs jābūt tulkam, kas spēj sazināties ar valsts iestādē atnākušo iedzīvotāju krievu krievu valodā.

 9. Miervaldis saka:

  Nu tas Agešins grib, lai krievi šeit tiktu pie apsolūtas teikšanas, tas uzreiz saprotams!Vai atradīsies Latviešu tautā, šādi glumi krieviem pakaļu bučotāji?

 10. Miervaldis saka:

  Pareizi Grantiņ – par žīdiem nepiekritīšu, bet par krieviem gan!Ja krievi sava cietajā slāvu paurī nesaprot to, kad viņi nemāk saimniekot, tad loģiski, kad viņi ar savu nemācēšanu nolaiž pa grunti arī pakļautās teritorijas!

 11. hmm saka:

  velejos atgadinat, ka ar agresiju talu netiksim, tikai nokurinasim aknas. es redzu, ka saja lapa ir daudz interesesantas info, bet tonis (rupjiba, agresija) man nav pieejams un dara uzmanigu, vai tik mani kads nekuda (nem uz emocijam).

 12. Miervaldis saka:

  Agešins ir viens ieklīdis pusžīds!Nesaprot ka par tālu ieklenderējis no savas smirdīgās, utainās rašas – parašas!

 13. Miervaldis saka:

  18.gadsimts atkārtojas, visādiem deģenerātiem dota vaļa…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *