Kāda pidriķa J. Endziņa pasūtītie smiekli.

MIGLAS SARKANĀS- NOLĀDĒTĀS viepļi

Kangaru karoggs„Uzņēmēji šodien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) rīkotajā uzņēmēju un piecu vadošo politisko partiju ministru amatu kandidātu diskusijā ar smiekliem un aplausiem uztvēra nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) pārstāvja Eināra Cilinska sacīto, ka apvienības programma līdz vēlēšanām vēl mainīsies.” http://www.diena.lv/latvija/politika/uznemejus-uzjautrina-vl-tb-lnnk-mainiga-pirmsvelesanu-programma-13902550

Kaut ko tik debīlu var „izspēlēt” tikai tie, kuri apmācīti speciālā „dēbīlistu” (4.maija noziedzīgās antilatviskās kliķes) skolā. imagesCAI3MBUHSmieties un ar aplausiem ņirgāties par to, ka VL! programma vēl neesot pabeigta !!!

FOTO: GARA KROPLIS ! Paskatīsimies, kā tu smiesies, kad tauta tevi vilks uz karātavām. Par to, ka tu tiksi sodīts ar ASM, tu, izdzimteni, vari nešaubīties. To paredz visi starptautiskie Likumi un Konvencijas.

Toties šī sprukstiņa J. Endziņa “brigāde” noteikti nesmējās par prokrievisko partiju  SC un ZZS programmām, kuras 20 gadu laikā ir novedušas Latviju iznīcībā. Un, protams, ka arī nesmiesies šis gļēvuļu un pretīgo nodevības recekļu bars, kurš sevi dēvē par LTRK (Latvānijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera).

Šī „kamera” ir no Latvijas izzadzējiem dibināta, lai aizstāvētu un atbalstītu šo bandītu baru.

Interesanti ir lasīt: „Par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāju iecelts Jānis Endziņš, vēsta aģentūra LETA. Līdz šim Endziņš pildīja LTRK valdes locekļa un juridiskā direktora pienākumus.“

imagesCA7ZEZMDŠis smieklu brandžas pidriķis J. Endziņš ir IECELTS ! Kas bija šie IECĒLĒJI, nav teikts. Kā jau mēs pēdējos divdesmit gadus esam pārliecinājušies, tad IECELTI tiek „pareizie“, kuri vienmēr sekos, lai tiktu īstenoti Latvijas iznīcināšanas plāni. Piemēram, tādi kā Līgotnis un Kramiņš, http://tautastribunals.eu/?p=2808 kuri pretojās „pareizajiem“ cilvēkiem, tika bez žēlastības nošauti.

FOTO: Lasām ka: “2007. gada 24. maijā Saskaņas centrs Aivaru Endziņu izvirzīja Latvijas Valsts prezidenta amatam !”

Tāpēc jau arī nav jābrīnās, ka viņa sapuvušā atvase J. Endziņš uzstājas pret visu latvisko. Šim GARA PUVEKLIM vēl par maz ar to, ka tiek kalpots Maskavas šovinistu bandai, viņš vēl organizē teātra šovus !!!

Atgādināsim šim smieklu kantora pidriķim J. Endziņam, ka viņš nu nekādā gadījumā netiks nošauts, jo tam, kuram jātiek pakārtam, „nebūs tikt nošautam“.

Pienāks diena, kad tauta attīrīsies no šiem prettiesiskajiem viepļiem, viņus pakarot !!!

Tāds liktenis sagaida arī visus 4.maija kliķes fīrerus, sākot no Godmaņa un Reinika, beidzot ar Šleseru un šo pašu Endziņu.

Tā būs latviešu tautas gaviļu diena !!!

Šeit kāds trāpīgs komentārs par šo smejošo pamuļķi: freifunkLV LTRK neoficiālais nosaukums – nodokļu nemaksātāju klubiņa lobijs saeimā un valdībā. Jums tak neviens vairs sen netic. iekš LV pati arodbiedrību (kofederāciju, utt ) ideja ir izčakarēta pašā saknē. Ko jūs gribat panākt?? Visi šie te lozungi un apņemšanās ne par matu neatškiras ar jūsu tik stipri kritizēto valdību/saeimu.

==========================================

Pēcvārds.

A!@#Vācu nacistiskie noziedznieki saņēma bargu tiesu.

Varenākos bez žēlastības pakāra. Sīkākos nolinčoja bez tiesas.

Vai viņi bija to pelnījuši ?

Protams, ka bija un pie tam vēl ar “atliektiem galiem”. Par komunistiem jautājums ir vēl smagāks. Visi tie, kuri iestājās šajā asinssuņu partijā zināja, ko šie krievžīdu zvēri bija pastrādājuši pret latviešu tautu 1940. gadā. Tātad, tāds Endziņš, Ēlerte, Vaidere un ddc. akceptēja šīs zvērības, un līdz ar to arī zvērēja šos asinsdarbus turpināt. To arī šie, it kā latviskas izcelsmes izdzimteņi, ir pierādījuši pēdējos divdesmit gadus.

Savādāk tas arī nevar būt, jo viņi ir zvērējuši uzticību Sātanam.

 Ir kļuvis zināms, ka pēdējos divdesmit gados ir noslepkavoti vairāki tūkstoši latviešu.

Komunistiskā partija un čeka savu darbu, šos neatkarības gadus, ir veikusi pastiprinātā režīmā. Endziņš un viņam līdzīgie mēsli nav uzskatāmi par cilvēkiem.

Tie ir dažādi astrālie viepļi, kuri iemājojuši cilvēka ķermenī.

Paskatieties šajos divos, tēva un dēla, purnos. Pēc dažu minūšu neatlaidīgas skatīšanās JŪS zaudēsiet samaņu !

Pienāks DIENA, kad viņi kā suņi tiks nosisti !

To viņi ir “godīgi” nopelnījuši ar savām nelietībām pret latviešu tautu.

L. Grantiņš.     10.09.11

You may also like...

14 komentārs

 1. info saka:

  Atcerēsimies, ka pirms 4 gadiem Aivaru Endziņu Valsts prezidenta amatam virzīja Saskaņas Centrs. Pat majora Jura Bojāra Saeimā ievestā bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga sacīja, ka tā būtu katastrofa, ja Aivaru Endziņu ievēlētu, atgādinot, ka Aivars Endziņš ir zvērināts komunists un viņu izvirzījusi partija, kura lojalitāte Latvijai ir apšaubāma. Tie kas personīgi pazīst Aivara Endziņa dēlu Jāni Endziņu zina, ka viņš ir tāds pats nelietis kā Aivars Borovkovs un viņa korumpētā un mafiozā bandītiskā juristu varza.

  http://easyget.lv/latvija-un-pasaule/read/660/

 2. vēsture saka:

  Savulaik Valsts kontrole bija secinājusi, ka Bijušais Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētājs Endziņš, pērn pats sev nelikumīgi piešķīris prēmijas kopumā 1250 latu apmērā. Endziņš šo pārmetumu noraidīja, norādot, ka ST ir īpaša komisija, kas izskata jautājumus par prēmiju piešķiršanu un esot lēmusi arī par viņa prēmēšanu. Turklāt viņš bija piebildis, ka ST ir neatkarīga institūcijas, un neviena cita institūcija, arī VK neesot tiesīga lemt par tās lēmumiem. Faktiski ar šo Aivars Endziņš bija pasludinājis sevi par “svēto govi”.
  Arī tagad Jāņa Endziņa smieklos izpaudās klaja ņirgāšanās un nesodāmības varas apziņa, ka viņš būs mūžīgs valdnieks, bet VL no valsts zagļu nozagtiem miļjardiem neko atpakaļ latviešu tautai nedabūs. Austrumu tautās tādus smieklus izskaidro arī kā iekšējo baiļu izpausmi, jo īstenībā Jānis Endziņš un visa ap viņu esošā varza ir gļēvuļi.

 3. vēsture saka:

  Aivars Endziņš, Jānis Endziņš, Aivars Borovkovs un visā tā mafiozā juristu varza domā, ka viņi ir mūžīgi. Ziniet, tāpat domāja Viktors Skudra, Ilmārs Bišers un citi. Šodien viņu vairāk nav, un ir pilni kapi ar neliešiem, kas norāda, ka viņi nav mūžīgi, bet gan mirstīgi un beigās nevienam nevajadzīgi.

 4. vēsture saka:

  Atgādināsim, ka Aivaru Borovkovu jau Dievs sodīja, kad viņš avarēja un viņa bērnam izgāja cauri metāla miets. 5 minūšu laikā bija beigas. Un neko tas varenais Aivars Borovkovs nevarēja izdarīt. Arī Ivars Godmanis jau avarēja. Viss norāda uz to, ka Dievs uzklausa cilvēku lūgšanas atbrīvot pasauli no tādiem borovkoviem, godmaņiem. Šodien ir svētdiena. Noliksim svecīti un palūgsim Dievu ātrāk atbrīvot pasauli no tādiem neliešiem Aivara Borovkova, Ivara Godmaņa, Aivara Endziņa, Jāņa Endziņa un citiem neliešiem.

 5. AG saka:

  Par VL gļēvumu un pastāvīgo uzskatu maiņu es arī esmu gatavs pasmieties, lai gan Endziņi, protams, ir mūsu ienaidnieki!

 6. vai nevajadzētu saka:

  Vai nevajadzētu beidzot Latvijas ienaidniekiem, Maskavas šovinistu bandas kalpiem un satanistu debilistu viepļiem un LRTT lapas piedirsējiem aģ un graudulim ari atstāt vietu uz karatavām ? Pretīgu ir lasīt šo gļēvuļu apvēmušo pamuļķu prokrievisko propogandistu kalpu naidu pret latviešiem. Vai nav laiks šos pidriķus iekļaut tiesajamo sarakstos ?

 7. Ha Ha saka:

  Par naudu pat velns danco. Kādēļ lai 2 pidriķu svētuļi to nedarītu ?

 8. AG saka:

  Es gan gribētu redzēt kaut vienu manis rakstītu PROKRIEVISKU k-ru!

 9. Sigurds Graudiņš saka:

  VAI NEVAJEDZĒTU – vai nevajadzētu [ AIDS – Anonīmo Interneta Drāzēju Shodņaks goda ČĻENU ] & Ā . Žīguru uzsēdināt uz ELEKTRISKĀ dubultkrēsla…? Tad varēs apmīzties , apvemties …un viss pārējais pēc IZVĒLES…! Sprieguma NOMINĀLU pasūtīt iepriekš…!

 10. SVARĪGA KOPIJA saka:

  vai nevajadzētu saka:

  2011. gada 11. septembris 12.38

  Vai nevajadzētu beidzot Latvijas ienaidniekiem, Maskavas šovinistu bandas kalpiem un satanistu debilistu viepļiem un LRTT lapas piedirsējiem aģ un graudulim ari atstāt vietu uz karatavām ? Pretīgu ir lasīt šo gļēvuļu apvēmušo pamuļķu prokrievisko propogandistu kalpu naidu pret latviešiem. Vai nav laiks šos pidriķus iekļaut tiesajamo sarakstos ?
  VAI NAV LAIKS ŠIEM ŠVAĻIEM IERĀDĪT VIETU LATVIJAS NODEVĒJU SARAKSTOS ?
  ŠO PIDRIŅU PLĀNPRĀTIŅU NAIDS UN PROPOGANDA IR SEVIŠĶI PRETĪGA.

 11. latvietis saka:

  Roka roku mazgā! Atceroties čekistu nogalināto Klāvu Esbergu, nomocīto, bet nesalauzto, Gunāru Astru – neatdosim valsts varu boļševiku izdzimteņiem – Saskaņas Centram un viņu pakalpiņiem ar viņu, smagos krimināl noziegumos apsūdzēto komjauniešu vadoni priekšgalā! Valsts izzadzējiem un nodevējiem vieta cietumā!

 12. Psihiatrs saka:

  grantiņam jāmeklē jaunas tabletes, līdzšinējās vairs nelīdz, šizofrēnija progresē.

 13. Krievs-pilsonis saka:

  Vai tev “”psih” pastāv tikai taustāmā, skaitāmā un rēķināmā-aprēķināmā pasaule. vai neesi manījis nekad neko nematreālu, garīgu un neaptaustāmas pasaules klātbūtni
  vai esi tik prasts un amēbisks, kā vienšūnu organismi

 1. 2011. gada 18. septembra

  […] slepkavas, tādi kā Endziņi http://tautastribunals.eu/?p=6877 , pat “visas ģimenes sastāvā” spēlēja dažādus teātrus, lai nomelnotu […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *