L. Stūre. Kad nāks reiz Taisnības stunda ?

lotārs Stūre 1Nu jau 20 gadi pagājuši kopš esam atguvuši nosacīto neatkarību. Vai kas mainījies no pārdzīvotā okupācijas terora ? Visas Atmodas brīvības alkas ir tikušas apslāpētas un kolonisti pat kļuvuši bezkaunīgāki pret visu latvisko un prasa pat sev vairāk privilēģijas, kā latviešiem.

Saziņas līdzekļi ir nonākuši svešinieku vai bijušo komunistu -čekistu rokās.

Kārstākais kartupelis ir tieši okupācijas režīma represīvais aparāts VDK, jo “tie” vel arvien ir sevišķi slēpti un priviliģēti. To štata un ārštata darboņi tiek tā “sargāti”, ka tiem pat nedrīkst elpu uzpūst. Tiem nu gan nav jāsūrojas , jo agrāk tie ar dzīvniecisku naidu nīduši visu latvisko un nodevuši pat savu tuvāko, bet tagad tie dzīvo vēl lepnāk- cepuri kuldami. Tie kļuvuši par miljonāriem futbola, gāzes un zemes spekulācijas biznesā. Arī varas struktūrās tiem pieder noteicošā loma. Bet tas var notikt tikai tad, kad viss tiek slēpts un atkārtoti nosargāts.
Kas piedzīvojis čekas teroru vai izjutis okupācijas režīmu uz savas ādas zina, kā visi kādreiz baidījās, pat skaļi noklepoties, lai tikai to nesadzirdētu čeka. 99.99% ka neaptēsti auni piedalījās okupantu teātrī-vēlēšanās, strādāja  par brīvu komunistiskajās sestdienas talkās, piedalījās okupantu piespiedu demonstrācijās, deva jūdasa grašus okupācijas monstram un daudz ko citu. Mana ģimene un vel 0.01% neklanījās režīma priekšā, bet gan to ignorēja.
Čekai bija slikta slava , jo tās mašinērijā bija daudzi desmiti , ja pat ne simti tūkstoši aģenti vai stukači, jo tie bija ikvienā darba vietā.

Tauta dzīvoja paniskās bailēs no čekas.

godmanis_jpgNeticami, ka pie tādas atmosfēras var kļūt par komunistu partijas biedru uz Sibīriju izsūtītais “fašistiskā diktatora” tuvs radinieks. Vēl neticamāks, ka viņš kļūst par uzņēmuma vadītāju, kur obligāti vajadzīgs čekas akcepts. Un visam kroni uzliek tas , ka šis censonis tiek dienēt sevišķi slepenā raķešu daļā, kur pat pārbauda radu rakstus desmitā pakāpē. VIŅŠ pat saņem dažreiz akceptu, pie stingrās disciplīnas, staigāt privātā.

Foto: Šajā rakstā pieminētais dubultaģents. Viņš arī ir neskaitāmu latviešu slepkava.

Vai ikvienam neliekās skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā ? Un tieši šis censonis, tai saucamajā, neatkarīgajā Latvijā uzpeld varas aukstumos….. Komentāri lieki. Vai bez varenās čekas palīdzības šo normālam prātam neaptveramo būtu izdevies paveikt ?
Tikai pakāpi zemāk uzpeld otrs darbonis, kas savukārt bijis kā čekas dubultaģents, kas “iefiltrēts” Tautas frontē un tiekot pie varas “šprices” iznīcināja okupācijas terorā saražoto : fabrikas, kolhozus un visu citu. Arī pēc šī “labi padarītā darba” ar biezu naudas maku vēlreiz tika tajā amatā pie varas siles un tālāk dzīvo cepuri kuldams. Pat tiekot ievēlēts sevišķi labā amatā, turpat, kur  no cietuma izlaistais komunistu fīrers.
4.maija Latvijā bijušiem čekistiem dzīvot nav slikti, jo kangari nagu maucējus- čekistus  labi sargā un priviliģē. To sargāšanā ļoti palīdz bijušie čekas draugi vai stukači. Bet rungai ir divi gali. Ne jau visi okupācijas režīmā cietušie var piekļūt un iepazīties ar savām lietām un pratināšanas protokoliem, uzzināt nelieti ,kas izliekoties par labu draugu ir izspiegojis viņa ģimeni . Paši čekisti ir uztraukušies, lai viņus neatmaskotu tiek izdomāti meli, ka čekas maisos var būt saliktas viltus kartiņas. Vai arī atmaskojot šos aaabbbLatvijas “mīļos patriotus” kādam ienāks prātā tos nobendēt. Bet diez kāpēc neviens nelietis nav zem zemes ? Vai nesēž uz tiesas sola ? Bet nē, viņi dzīvo kā Paradīzē. Ja jau maisi nebūtu 100% īsti, tad neviens ar tiem nepārbaudītu nākošo deputātu sadarbi ar VDK. Maisi ir īsti, bet patukši gan. Tiesa gan, no maisiem lielās čekas “zivis” ir izzagušas savas kartiņas.
 Šaubos, vai kāds būs tik zemisks, ka aiz žēlsirdības iebildīs pret maisu atvēršanu un Taisnības ieviešanu. Bet gan tieši aiz paniskām dzīvnieciskām bailēm atrast maisos savu kartiņu.
Foto: “Fašistiskā diktatora” tuvais radinieks.

Diez vai nu tā ir sagadīšanās, bet drīzāk gan draudzība, kas čekistam Bojāram lika ievest Kanādas “vairiņu” Saeimā aiz rokas. Laikā, kad trimdas latviešiem nelabprāt deva vīzas ,viņa ar savu GARDEDZI braukāja abos virzienos, kā mājās un pat draudzējās ar vienu sarkano bandītu – latviešu šāvēju.

Jājautā, kam tad piederēja čekas segvārds Klukste ?

Ne velti 2006.gadā 9.novembrī TV3 ziņās Agnese Vārpiņa pavēstīja, ka ASV San Francisko dzīvojošais tautietis dramaturgs un gleznotājs Raimonds Straprāns žurnālā Rīgas Laiks ir pavēstījis, ka čeka spieda viņu sadarboties, lai dabūtu vīzu un okupētajā Latvijā varētu piedalīties kultūras jomā. Viņš uzsver, ka no ārzemju latviešiem visaktīvākā bijusi tagadējā valsts prezidente….(nu jau bujusī)

Nav dūmi bez uguns. Patiešām, “Rīgas Laika” 2006. gada novembra numura rakstā “Tup’ un turies”, sarunā ar žurnālistu Gintu Grūbi Raimonds Staprāna kungs pastāsta: “Mūsu tagadējā prezidente bija pakalpiņš Nr.1. Tas radikāli mainījās, jo pēkšņi tie, kas bija tie čekas pakalpiņi, pēkšņi bija tie labie cilvēki…”

Daudziem palicis atmiņā cik V.Vīķe-Freiberga bija neapmierināta, ka par prezidenta kancelejas vadītāju neizdevās bez konkursa ielikt Aivaru Zaķi, kuru latviešu brīvības cīnītāji raksturoja kā okupācijas režīmam izdabājošu prokuroru, kas nicinājis Latvijas karogu.

2001.gadā sēru dienā 14.jūnijā pabiju “Rīgas Balss” redakcijā un pastāstīju, ka līdzīgi prokuroram Aivaram Zaķim, Rīgas pilī strādā vēl augstāka ranga prokurore – okupētās Latvijas, jeb LPSR Prokuratūras Izmeklēšanas nodaļas priekšniece Rita Aksenoka, kura pēc čekas pasūtījuma izrēķinājās ar latviešu brīvības cīnītājiem. Proti, pret mani safabricējot politisku farsu Augstākā tiesā 1981. gada 6-8 jūlijam. Šoreiz viņai tas nelikās svarīgi, jo tuvs cilvēks ir blakus…
Ne jau  aiz žēlsirdības viņa 3 reizes liedza atmaskot čeku –Latvijas tautas bendi un kapraci ČEKU, bet visticamāk gan paniskas bailes , ka maisos var atrast savu, Klukstes kartīti. Ko piemēram teiktu pasaule un žīdi, ja Vācijas prezidents atkārtoti slēptu SS un SD ? Bet Latvijā “prezidentei” glābt savas tautas slepkavas liekās, ka pat ir pienākums, tāpat kā nodot savu valsti un Abreni.

Citās valstīs par to saņemtu augstāko soda mēru !

aimagesCA2JEWI0Bet Latvijā viņa dzīvo “pie piena upes ķīseļa krastos”, norīdama simtiem tūkstošus Ls valsts naudas !

Foto:Tā saucamā “KLUKSTE”. Jaunībā bijusi čekistu “prieka meitene”. Šodien vairāk līdzinās putnu biedēklim.

Ne jau vien šī latviešu benžu glābšana un priviliģēšana ir nodevība, bet ir ari pieminētās rungas otrs  gals. Proti, patrioti, kas cīnoties par brīvu Latviju un  cietuši no čekas represijām, nevar dabūt Taisnību un tiek diskriminēti. Ir jau 20 gadi pagājuši un es kā politiski represēts nacionālais disidents nevaru piekļūt savai čekas LIETAI- pratināšanas dokumentiem , ne arī atmaskot čekas spiegus -stukačus, kas izspiegoja manu ģimeni. Čekas ķetnās jau biju no 17 gadu vecuma par proklomāciju izplatīšanu. Sāku  atkārtoti meklēt taisnību un savas tiesības sākot no TSDC līdz Satversmes tiesai un Valsts prezidentam .

Visur man parādīja pigu !

Kad būs Taisnības stunda ?

Vakar tam kārtējo reizi kroni uzlika Providus paspārnē esošais portāls GUDRĀS GALVAS , kur centos dabūt atbalstu čekas problēmu risināšanā nākamajā Saeimā. Neticami, ka pozitīvu viedokli pat deva SC un  ŠRP, bet latviešu kangari teica, kas es tikai gaidot pozitīvu atbildi, lai izrēķinātos ar viņiem.

Tad visām 13 partijām uzdevu šādu skaidru jautājumu, lai tie neizlocītos no skaidras atbildes : IR VIENS JAUTĀJUMS UN IR TIKAI VIENA ATBILDE, JĀ vai NĒ. VAI JŪSU PARTIJA VIRZĪS SAEIMĀ JAUTAJUMU, LAI CIETUŠIE VARĒTU PIEKĻŪT SAVĀM ČEKAS LIETĀM UN ATMASKOT ČEKAS SPIEGUS, KĀ ARĪ ATVĒRT ČEKAS MAISUS ? JĀ vai NĒ ?   Neticamākais , ka visus šos jautājumus GUDRĀS GALVAS  momentā izdzēsa !!!

Es uzrakstīju protesta vēstuli čekas dievekļiem GUDRĀS GALVAS.
Jājautā, kad būs Taisnības stunda ?

Kad mēs čekas represijās cietušie varēsim atmaskot čekas neliešus ?

20.gadi jau pagājuši, Taisnības stundai reiz ir jānāk !

Lotārs Stūre           09.09.11
PSRS okupācijas terora režīmā politiski represēts nacionālais disidents.

You may also like...

21 Responses

 1. piebilde says:

  Lai lasītāji nedusmojās un saprot ,ka rakstot par komunistu rumpīti es lietoju okupācijas režīma apzīmējumu kopā ar apzīmējumu ” .Jo es nekādi negribēju apvainot vai negatīvi apzīmēt mūsu lielāko cienījamāko Valsts prezidentu un brīvības cīnītāju Kārli Ulmani. Visu cieņu un patiešā cieņā noliecu galvu viņa priekšā. Lai mums reiz atkal būtu visu godātais Valsts prezidents K.Ulmanis !

 2. latvietis says:

  Raksts ir pareizs. Ir arī pamatots jautājums: Kad mēs čekas represijās cietušie varēsim atmaskot čekas neliešus ? Tajā pašā laikā esam dzirdējuši stāstu, ka tādi noziedznieki kā gorbunovi, godmaņi un borovkovi par šādu jautājumu “kad” ņirdz, ņirgājoties pagrozot to, kad dabūsiet desas? Tāpēc, mūsuprāt, ir ne tikai jājautā šo jautājumu, bet arī stingri jāpieprasa: mēs pieprasām atvērt čekas maisus!

 3. Eduards says:

  Godātais Kungs!
  Man gribās Jums atbildēt iesākumā ar mana novadnieka -Raiņa vārdiem-
  –Tas Jaunais Laiks,kas šalkās trīs-
  Tas NENĀKS,JA ĻAUDIS TO NEVEDĪS…
  JŪS esat GUDRS,LATVIJU MĪLOŠS CILVĒKS-tāda pārliecība man ir radusies gan lasot JŪSU rakstus,gan pēc telefonsarunas …Tomēr man rādās,ka neizprotiet Latvijas situāciju -neizprotiet TO,ka pie varas esošie ir ne tikai izputinājuši LATVIJU,bet ari’nodrošinājušies ar tiesām,prokuratūrām,KNABIEM,masu mēdijiem,televīziju -visu iespējamo,lai netiktu saukti pie atbildības!
  Tā ka MUMS te atliek TIKAI VĒROT un KAUT KO IEKLABINĀT INTERNETĀ!
  VIENĪGAIS PAREIZAIS CEĻŠ-VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU-līdzīgi kā Islandē..
  Latvijas Glābsānas komisija.

 4. latvietis says:

  Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma. Latviešu izvešanas 1941.g., 1949.g. un disidentu vajāšanas pielīdzināmas noziegumiem pret cilvēci.
  Šajā sakarībā labas gribas un cietušajiem cilvēkiem jāgriežas Hāgas Starptautiskajā Tribunālā un ANO, prasot starptautisku izmeklēšanu.

 5. aģents says:

  Opā – Ivars Godmanis ir bijis čekas aģents (Radio Naba). Beidzot tas tiek pateikts PUBLISKI radio.

 6. aģents says:

  Šodien tas ir offtopic, bet, manuprāt, Iekšlietu ministres Lindas Murnieces, kas atbalstīja cilvēku miermīlīgās demonstrācijas izdzenāšanu Bauskā un žurnālistes dzīvokļa kratīšanu, kļūšana par “Rīgas Viļņi” galv.red.vietn. ir pretdabiska.

 7. AG says:

  Interesanti, ka Pupurs Plāngrantiņam vairs nav slikts, jo sapinās ar raivucīti! Savulaik Garda kļuva slikts tikai tāpēc, ka publicēja avīzē i-ju ar Pupuru. Raivelis gan ir labs, neskatoties uz to, ka startē ar viņu vienā sarakstā! :)

 8. Autors >Aģenta kungam says:

  Tas ,ka ka godmanis ir čekas dubultaģents nav vienīgi izskanējis pieminētā vēstures raidījumā Tēvijas laikmets ,ko vada Klimoviča kungs. Bet tas ari izskanējis agrāk režīma aizliegtajā LR1 raidījumā Ata Skalberga publiscika un ari tas ir iekļauts godātā rakstnieka Laimoņa Pura grāmatā un ari citur to esmu dzirdējis.Ja tā nebūtu patiesība, tad pieminētais žīds , jau sen būtu kādu tiesā iesūdzējis,bet līkdegunis to nedara.

 9. informācija says:

  Preses relīzes.
  Palasiet kā vienas bandas locekļi bīdīja viens otru, veidojot sabiedrisko domu. Tagad vairāk pat vienkāršam cilvēkam nav nekāds noslēpums, kas par superneliešiem ir Aivars Zaķis, Aivars Borovkovs un citi rakstā nosauktie.

  http://vip.latnet.lv/lpra/Zakis.htm

  Prokurors Aivars Zaķis

  Pēc pašvaldību vēlēšanām Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Mārtiņš Bondars iesniedz atlūgumu. Par kancelejas jauno vadītāju tiek iecelts prokurors Aivars Zaķis, kas līdz šim laikam nav darbojies politikā un arī nepārstāv nevienu partiju. Prezidente izvēlējusies. Politieslodzītie protestē.

  Aivars Zaķis pirmajā preses konferencē, tiekoties ar žurnālistiem, īsti nevar pamatot, kāpēc izšķīries pamest darbu prokuratūrā par labu darbam prezidenta kancelejā – «piedāvājums bija interesants, priekšā stāv ļoti atbildīgs darbs».

  Jānis Vēveris un Jānis Rožkalns – divi bijušie politieslodzītie – nākamajā dienā atklātā vēstulē Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai pauž neizpratni par šādu lēmumu: «Mums, bijušajiem politieslodzītajiem, ir bijusi tā nelaime ar viņu tikties pēc atgriešanās no apcietinājuma 1987. gadā. Arī mēs varam liecināt, ka Aivars Zaķis bija izpildīgs prokurors tālaika okupācijas režīmam, kurš, neskatoties uz Gorbačova uzsākto perestroiku un atmodas vēsmām Latvijā, asi un agresīvi vērsās pret viņiem kā «padomju valsts» nodevējiem.»

  Vaira Vīķe-Freiberga, atrodoties vizītē Lietuvā, žurnālistiem paziņo, ka esot lūgusi Satversmes aizsardzības biroju (SAB) sniegt atzinumu par Aivara Zaķa iespējām strādāt par kancelejas vadītāju.

  SAB pārbaudījis. Neko kompromitējošu, kas morālu apsvērumu dēļ varētu Zaķim liegt strādāt šajā amatā, neatradis. Ne arī ko tādu, kas liegtu viņam pieeju valsts noslēpumu saturošai informācijai. Ja kas šaubīgs viņa pagātnē tiktu atrasts, SAB varētu Aivaram Zaķim liegt pieeju valsts noslēpumiem, bet ne liegt prezidentei tiesības izvēlēties kancelejas vadītāju.

  Formula skaidra, principi arī, bet tomēr… Arī tiesiskā valstī, kurā vēl ilgi nāksies sastapties ar ētiskām dilemmām, kurām papīri tīri, vēl ilgi tās grūtākās atbildes būs par tiem vienkāršākajiem jautājumiem.

  VIZĪTKARTE
  Aivars Zaķis
  Dzimis 1956. gada 28. februārī Dobelē
  Precējies
  Divu dēlu tēvs – Andris (10), Jānis (15)
  Izglītība:1974. gadā beidzis Auces vidusskolu,1984. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti
  Darba pieredze
  No 1983. gada X tulks prokuratūras kancelejā
  No 1984. gada
  I stažieris Jūrmalas pilsētas prokuratūrā
  No 1984. gada XII Jūrmalas prokuratūras vecākais izmeklētājs
  No 1986. gada VIII LPSR Prokurora palīgs jautājumos par likumības ievērošanu valsts drošības iestādēs
  1990. gada IV –X LPSR prokurora vecākais palīgs jautājumos par likumības ievērošanu izmeklēšanā valsts drošības iestādēs
  No 1990. gada X Latvijas Republikas prokurora vecākais palīgs LR prokuratūras likumības uzraudzības pārvaldē jautājumos par likumības uzraudzību izmeklēšanā un izziņā
  No 1992. gada I ģenerālprokurora palīgs reabilitācijas jautājumos
  No 1994. gada VIII Metodikas nodaļas prokurors
  No 1996. gada
  II Darbības analīzes departamenta prokurors
  No 2000. gada
  III Darbības analīzes departamenta Starptautiskās vadības nodaļas prokurors

  Jānis Trubiņš, darījumu drošības speciālists
  Man kā cilvēkam, nevis kā tā laika VDK priekšsēdētāja vietniekam, par viņu ir palicis labs iespaids. Kā uzraudzības prokurors viņš bija no tiem vīriem, kas stingri prasīja likumības ievērošanu. Kādi tie likumi bija, tādi tie bija. Viņš tajā laikā bija demokrātisks cilvēks, necieta, ka kaut kas tiek pievilkts klāt. Jā, viņš mums zināmā mērā apgrūtināja dzīvi, kaut gan mūsu izmeklēšanas daļa bija ļoti profesionāla, bet katrā gadījumā – ja kaut kas izlīstu, kas neiekļāvās likuma rāmjos, pie viņa tas neietu cauri. Attiecībās ar cilvēkiem viņš bija komunikabls un vienkāršs. Ir tādi cilvēki, kā psihologi saka, kas vienkāršo sarežģī un sarežģīto vienkāršo, bet viņš neatbilda nevienai kategorijai. Viņš vienmēr adekvāti risināja jautājumus.
  Prezidentes kancelejā jābūt filigrānam darbam. Par viņa intelektuālo līmeni es nešaubos.
  Domāju, nav jau svarīga reliģiskā, seksuālā vai kāda cita pārliecība, kad cilvēks ir apņēmies kaut ko darīt. Ja ir konkrētas pretenzijas pret konkrētu cilvēku, tas ir jāpasaka, tas nav jāpasniedz kopējā līmenī. Domāju, ka ir pienācis laiks, kad vajadzētu skatīties uz profesionālo līmeni, izglītību, pieredzi, zināšanām, citādi jau būs kā komjauniešu laikos – ko liksim par gaļas kombināta direktoru? Petju! Vai Petja labi zina tehnoloģiju? Nē, viņam garšo desas!
  Īstens prokuratūras darbnieks

  Edīte Pulka, Interpola Latvijas biroja priekšnieka vietniece

  Ar viņu var viegli sastrādāties, nekādi konflikti nekad nav bijuši, visi jautājumi tika risināti korekti un juridiski augstā līmenī. Viņš ir tieši tāds, kādam vajag būt prokuratūras darbiniekam.
  Darba izvēle ir viņa personiskā lieta. Ja viņš aizietu par cirka mākslinieku, tas varbūt man būtu pārsteigums – viņam ir slēpti talanti. Bet līdzīgā valsts darbā – kāpēc ne? Tādu darbu viņš noteikti var darīt. Viņš vēl sarežģītākus darbus var darīt.
  Disidentu jautājums… Mans komentārs ir tāds – jebkurai valstij ir iestādes, kas veic kaut kādus konkrētā laikā šai iestādei izvirzītus uzdevumus. Arī tagad mums ir Drošības policija, bet tagad ir citi laiki un citi noteikumi. Ja viņš veica savus pienākumus tā, kā no viņa tolaik prasīja likumi, ja viņš ļaunprātīgi neizmantoja viņam doto varu un neņirgājās par cilvēkiem, tad es neredzu nekā… Bija valsts, un tai bija pakļauti ļaudis, kas strādāja tādā darbavietā un darīja savu darbu. Ja kāds no viņiem varētu teikt, ka viņš viņam kaut ko negodīgu ir piespēlējis, tad es nosodītu.
  Nevajag aizmirst arī prokuratūras dalīšanos – daļa palika vecajā PSRS prokuratūrā, daļa pārgāja uz Latvijas Republikas prokuratūru. Pirmkārt, tie, kuri aizgāja, paši pieņēma šo lēmumu. Otrkārt, viņu darbu jau toreiz izvērtēja. Tā ir bijis, tā viņš ir strādājis…Līdzsvarots, mierīgs un zinošs

  Aivars Borovkovs, Latvijas Juristu biedrības prezidents

  Zaķi atceros no tā laika, kad viņš bija izmeklētājs. Viņš ir līdzsvarots, mierīgs, zinošs, un tas ir būtiski cilvēkam, kas strādā ar varas svirām. Viņš ir cilvēks ar stabilu izglītību, ar lielu pieredzi prokuratūras iestādēs. Tas, ka prezidenta kancelejā būs vēl kāds zinošs jurists, netraucēs, jo tā Juridiskā dienesta vājums ir acīm redzams.

  Neesmu sapratis, kas ir prezidentes kancelejas vadītājs. Acīmredzot ir normatīvi, kas regulē šo darbu, bet es velku līdzības ar Saeimas vai Ministru kabineta kancelejas vadītāju. Cilvēki, kas ieņem šos amatus, nav tik politiski redzamas figūras. Bondara statuss bija krietni lielāks.

  Katram cilvēkam biogrāfija ir tāda, kāda tā ir. Varbūt tas ir viens no iemesliem, kāpēc es vienmēr esmu deklarējis, ka esmu strādājis represīvā padomju iestādē, tāpēc es šajā valstī nevienu atbildīgu amatu nevaru ieņemt un arī neieņemu. Bet katrs atbild par sevi. Viņa piekrišanu strādāt par Valsts prezidenta kancelejas vadītāju es nevaru vērtēt.

  Šajā gadījumā svarīgāk ir vērtēt to, kas izvēlas. Ja, zinot (domāju, ka prezidente noteikti zināja) faktus viņa biogrāfijā, Zaķa kandidatūra ir akceptēta, tas nozīmē, ka prezidente zina, ko viņa dara. Droši vien domā, kā būs organizēts darbs. Domā arī par valsti, arī par to, kā izskatīsies valsts veidols.

 10. Autors says:

  Pieminētais , ko sacīju Rīgas Balsī ari tur tika publicēts. Tagad diez vai NRA to publicētu.

 11. Sigurds Graudiņš says:

  Cien.Autoram ! Žīdiem žīdisms iet pa mātes līniju…Līdz ar to Jūsu apgalvojums , ka ZODZMANIS ir žīds nav PATIESS…!!!To man apgalvoja Zodzmaņa mātes bijušā klases biedrene…
  To , ka Zodzmanis bija saistīts ar čeku zina DP un pārējie represīvie orgāni , kurus rīkoties ierobežo POLITISKAS GRIBAS trūkums…
  Pārējais atbilst ĪSTENĪBAI…

 12. Autors says:

  Ja nemaldos, tad pēdējais čekas priekšnieks johansons nav ielikts aiz restēm, bet strādā kādā firmā par drošības konsultantu. Laikam adjukevičs at trubiņu ir nosprāguši ?
  To ,ka aksenoka ar tādu pagadni strādā Rīgas pilī, Kanādas vairiņu nemaz neuztrauca. Bet zaķis pats atteicās.Nav jau slikti čekistiem, ja savējie ir blakus un tie ir jaglābj un tie tad glābs ari pašu.

 13. Dāma says:

  Eduards saka:
  2011. gada 10. septembris 10.34
  Godātais Kungs!
  Man gribās Jums atbildēt iesākumā ar mana novadnieka -Raiņa vārdiem-
  –Tas Jaunais Laiks,kas šalkās trīs-
  Tas NENĀKS,JA ĻAUDIS TO NEVEDĪS…
  JŪS esat GUDRS,LATVIJU MĪLOŠS CILVĒKS-tāda pārliecība man ir radusies gan lasot JŪSU rakstus,gan pēc telefonsarunas …Tomēr man rādās,ka neizprotiet Latvijas situāciju -neizprotiet TO,ka pie varas esošie ir ne tikai izputinājuši LATVIJU,bet ari’nodrošinājušies ar tiesām,prokuratūrām,KNABIEM,masu mēdijiem,televīziju -visu iespējamo,lai netiktu saukti pie atbildības!
  Tā ka MUMS te atliek TIKAI VĒROT un KAUT KO IEKLABINĀT INTERNETĀ!
  VIENĪGAIS PAREIZAIS CEĻŠ-VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU-līdzīgi kā Islandē..
  Latvijas Glābsānas komisija.

  Esmu pilnīgi par šiem Eduarda vārdiem!

 14. Eduards says:

  Graudiņam!
  Bet man ir TICAMA informācija,ka Gudmans-pareizais uzvārds-ir žīds!Pie tām noViļāniem,vai Varakļāniem,te varu kļūdīties.Bet ja netici savām acīm un ausīm,tad palasi TALMŪDU!Esmu pārliecināts,sapratīsi,KĀPEC VIŅŠ
  IR TIK DAUDZ ĻAUNA DARīJIS MUMS!

 15. Kronis says:

  Un kad tad naaks taa taisnibas stunda???
  Vai mes vinju piedzivosim?????

 16. Psihiatrs says:

  Cilvēku stulbumam nav robežu. Bet tāda jau laikam demokrātija, ka katrs pamuļis var vāvuļot, ko grib. Jo uz slimniekiem taču neapvainojās. Lūk, tā jefiņi!

 17. Ernis Purnis says:

  latvietis saka:
  2011. gada 10. septembris 10.42

  Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma. Latviešu izvešanas 1941.g., 1949.g. un disidentu vajāšanas pielīdzināmas noziegumiem pret cilvēci.
  Šajā sakarībā labas gribas un cietušajiem cilvēkiem jāgriežas Hāgas Starptautiskajā Tribunālā un ANO, prasot starptautisku izmeklēšanu

  Ceru, ka to beidzot cietušie no komunistu okupantiem un viņu radinieki iesniegs sūdzības visur, kur vien var to darīt!

 18. Miervaldis says:

  Kadēļ mēs pieļaujam, kad šie ateju darboņi – rāpuļi perē šos te ieklīdušos sibīrijas tārpus?Atbilde – mūs ir par maz, maz ir īsto Latviešu, kuri neļautu lai šie zilie rāpuļi šeit perētu savas oliņas, un sūktu Latvijas valsts labumus!Tik tiešām – kad ausīs taisnības stunda?Varbūt tad, kad tauta beigs uzticēties šiem neliešiem, un cerēs uz jaunu spēku?VL diez vai tie būs!Risinājums viens – ir vaidzīga jauna valsts iekārta!Bet skatoties uz Zatleru, tad top zināms, kad arī pie šiem rāpuļiem atrodas cilvēki!Un šie cilvēciņi tā cenšas, tā pūlas, bet nesaprot, kad šos rāpuļus vajag nomīdīt – tā nomīdīt, kad zem kurpēm paliek!Paliek zilas gļotas vien…..Tāpat vajag samīt un izmest lopu vagonos viņu perējamos – sibīrijas tārpus!Nezinīšiem – krievus!Drīzāk šejienes krievus var saukt arī par sibīrijas gļotām!gļotām, kuras mums atgādina sibīrijas klajumus, Latviešu bērnu lūgumus pēc maizes!Sibīrijā Latviešiem – “fašistiem” neko nedeva.Vaidzēja taču kurpes pabučot!Tas ir saprotami, jo sibīrija bija viņu mājas – tur viņi bija saimnieki!Bet pie mums nav nekādu saimnieku!Latviešiem neļauj būt saimniekiem pašu zemē, bet krievam ļauj – zaķa ļipas – mūsu varturi!Viņiem vienalga vai krievi prot vai neprot saimniekot mūsu zemē, bet dot, nedomājot ko prasa, to jā, to jā!Es nesaku, kad Latvieši kādreiz tik tiešām bijuši fašisti, un tādēļ krieviem nebija nekādu tiesību no jauna okupēt mūsu tēvzemīti, un tādēļ pašu zemē, Latvietim vienmēr ir bijušas tiesības nomīt gan tos mūsu varturus, kuri noslēpušies drošā vietā, gan tās sibīrijas gļotas, kuras ir palikušas vēl no padomju laikiem!šīs sibīrijas gļotas vēl ir mūsu tēvzemē, un reiz tas tiks izsvēpētas, jo Latvietim vienmēr ir bijušas tiesības izsvēpēt visu svešu varu pārpalikumus!Citu svešu varu pārpalikumu , kuras ir bijušas mūsu zemē, nepieminēšu, taču krievu viepļu gļotas vienmēr, ir atgādinājušas Latvietī to sibīrijas murgu, un reiz krievs uz kādu Latvieti uzrausies gan!Tas tā!Mums valstī nav saimnieku, dēļ to sibīrijas gļotu!Valsts ir izzagta, izpārdota…..saema ir riktīgākais sibīrijas gļotu perēklis, un šādus perēkļus aidzētu izsvēpēt, pēc iespējas ātrāk, un Zviedrija mums palīdzēs!Palīdzēs, kad atradīs atbildi uz jautājumu – “kādēļ ar to Latviju jāauklējas”?Bet kamēr tas nav izdarīts, saema uztur Latviešu valsts izzagšanu, kuru veic sibīrijas gļotu pārstāvji saemā – SC, viņu perētāji – glumie rāpuļi ZZS, sibīrijas gļotu tupeļlaižas, un viņu pidarie piesedzēji!Vēl ir laiks ko labot, Latviešiem ir jārada sava pārstāvniecība, kura pieļaus Latvietim uzdot krievam, jo krieva gļotas atgādina Latvietim sibīrijā pārdzīvoto, bet tas jādara pēc iespējas ātrāk, jo var pienākt brīdis, kad valsts tiks pārdota vispār!

 19. Miervaldis says:

  Padomju varai izdevās sarīdīt krievu tautu, pret Latviešu tautu, un tā rezultāts – okupācija, un pilnīga Latvieša pazemošana!Vai sraļinam izdevās krievu tautu sarīdīt pret visu pasauli, to nezinu, taču esot sraļinam krievu pusē, viņš visus tos mēslus samācijās, un kļuva dikti sliktāks, par to krievu!

 20. Piebilde. says:

  Sarkanais bandīts ir samsons.

 21. MASKAS KRĪT says:

  Pieminētā cekas dubultaģenta klicka cai segvārds ir ROMAŠKA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *