Feisbukā drīkst nolādēt Putinu un viņa izdzimteņus

Šajā video sacītais norāda, ka bez skaļa trokšņa tiek “slēgta” Ukrainas gaisa telpa. Viss notiekās, okupanti tiek slaktēti !

Tā stunda priekš sātanistiem ir “situsi” !

Feisbukā drīkst nolādēt Putinu un Ukrainas okupantus ! Un tas jau ir sākums Krievijas Federācijas pilnīgai pazušanai no Pasaules globusa un cilvēces APZIŅAS. Pravietiskus vārdus Turcijas Antālijā sacīja zirgaģīmis Lavrovs: KF pašlaik cīnās par savu eksistenci ! Mēs, latviet, esam liecinieki vienreizējam notikumam- globālam cilvēces naidam pret KRIEVIEM ! Šie pretīgie izdzimumi, kuri sevi vienmēr uzskatījuši par “atbrīvotājiem”, saņems to, ko pelnījuši ! Mēs nedrīkstam aizmirst, ko viņi ir veikuši mūsu Dzimtenē ! Tam visam ir jātiek atmaksātam- neviens krievs nedrīkst tikt atstāts Latvijā. Mēs esam liecinieki viņu noziegumiem un arī tam, kā viņi lauza doto zvērestu, ka balsoja par krievu valodas- kā otras valsts valodas statusu Latvijā ! Un ne tikai tāpēc vien, viņi atrodas Latvijā nelikumīgi, bet arī pēc 1949. g. Ženevas KONVENCIJAS statusa, viņiem Latvju jāpamet. KF jāatmaksā visi okupācijas zaudējumi un jāatjauno Latvijas teritoriālā vienotība. Tāpat ir jātiek tiesātiem visiem čekistiem un viņu līdzskrējējiem- komunistiem.

Nāvi Latvijas izlaupītājiem un okupantiem !

Slava Ukrainai !

11.03.22

You may also like...

17 Responses

 1. Vērotājs saka:

  Vai tuvojas tas laiks? Finks.

 2. +++ saka:

  Lai nolādēti ir komunisti Aivars Garda, Andris Guļāns un čekisti Aldis Plaudis, Aivars Borovkovs, Guntis Indriksons! Nāvi okupantiem, komunistiem un čekistiem!

 3. 85 saka:

  Vai sauklim “slava ukrainai” ir kādas līdzības ar fašistisko “heil hitler”?
  Nav globāla cilvēces naida pret krieviem, pati cilvēce ir krievu atribūtika.
  .
  .
  .
  Admins
  Krievi ir Dievišķās EVOLŪCIJAS atkritumi- tā sacīt: sēnalas.

 4. ticīgais Skolnieciņš saka:

  𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘
  2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija iebruka Ukrainas Republikā. Sākās karš. Šis ir nepieļaujams agresijas akts. Šo Krievijas rīcību nedrīkst piedot. Krievija ir agresorvalsts. Diktators Vladimirs Putins nodemonstrēja savu patieso seju visai pasaulei. Ukrainai iet sūri. Ukrainai ir vajadzīga mūsu palīdzība. Aicinu ikvienu cilvēku, kura sirdī mīt dievišķā gaisma un ticība labajam, aizlūgt visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par Ukrainu un ukraiņu tautu. Kopš tālas senatnes Dievs Pērkons ir debesu kārtības uzturētājs. Pērkoņtēvs ir taisnīgs un godīgs. Labu viņš atalgo ar labu, bet ļaunu viņš atalgo ar ļaunu. Iedegsim savā mājā uz palodzes divas svecītes: vienu zilu, otru dzeltenu. Uzvilksim kaklā Pērkoņkrustu. Skaitīsim lūgšanu Pērkonam – Debesu Tēvam 7 reizes. Lūgšana Dievam Pērkonam Ukrainas un ukraiņu atbalstam: «Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un godāju! Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un godāju! Uzklausi manu lūgšanu, uzklausi visas tautas lūgšanu. Pasargā Ukrainu no austrumiem uz rietumiem, no dienvidiem uz ziemeļiem. Pasargā Ukrainu no sumpurņiem un ļaundariem. Atvairi iebrucējus ar savu milnu! Atvairi iebrucējus ar saviem zibeņiem! Sasper visus sumpurņus un ļaundarus ar trejdeviņiem zibeņiem! Svētī Ukrainas zemi. Svētī ukraiņu tautu. Pērkoņtēv, sit savas bungas! Pērkoņtēv, sper savus zibeņus! Dāvā Ukrainas aizstāvjiem, Ukrainas varoņiem drosmi! Dāvā ukraiņiem drosmi un gribasspēku. Atvairi no Ukrainas naidniekus. Pasargā ukraiņu tautu! Lai Pērkoņkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Lai Pērkons dārd un debesis rīb! Slava Ukrainai! Slava varoņiem! Lai godāts visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!».
  Ar Pērkoņtēva svētību, ticīgais Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Slava Ukrainai! Varoņiem slava!
  #24.02.2022. #dievturi #dievturība #pagāni #pagānisms #daudzdievji #daudzdievība #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Ukraina #SlavaUkrainai! #karš #karšUkrainā #Skolnieciņš #ticība #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievuTemplis
  𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘

 5. язычник Сколниециньщь saka:

  𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘
  24. февраля 2022. года Российская Федерация беспричинно напала на Украинскую Республику. Этому акту агрессии нет прощения. Россия — это страна агрессор. Диктатор Владимир Путин показал своё истинное лицо всему миру. Украине нужна наша помощь. Призываю каждого человека, в чьем сердце течём божественный свет и вера в добро, произнести молитву Богу Перуну за здравие Украины и украинцев. Издавна Бог Перун был защитником Киева. Сила великого громовержца – Бога Перуна – безгранична. Его молнии пронзали небеса и вершили небесное правосудие. Добро воздавалось добром, а зло воздавалось злом. Чтобы произнести молитву Перуну, необходимо на шею надеть перуницу (коловрат), зажечь две свечечки – одну синею, а другую жёлтую – и произнести молитвенные слова семь раз. Молитва Богу Перуну за здравие Украины и украинцев: «Отче наш Перуне, трижды славен будь! Твоя сила правит миром как в Прави, так и в Яви. Твои молнии сверкают небесными огнями. Обрати свой взор на землю сию. Ниспошли на нас своё благословенье. И даруй страждущим свою благодать. Защити нас внуков Твоих, всех светлых перуничей. И услышь наши молитвы. Защити земли Киевские! Защити Украину. Защити украинцев. Верши небесное правосудье. И отчисти Землю Матушку от нелюдей. Защити всех добрых людей. Яко Ярила – Солнце дарует нам свет, тако, Отче наш Перуне, даруй нам защиту.». Как только догорят свечи, двенадцать раз произносятся слова: «Перун – Огнекудрый! Да защитит сила Твоя Украину и украинцев от Коляды, до Коляды! Ибо сила Твоя и воля Твоя у нас в крови.». В доме можно установить идол Бога Перуна и его изображение на бумаге.
  С благословением Бога Перуна, язычник Сколниециньщь
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Слава Украине! Героям слава!
  #24.02.2022. #родноверы #родноверие #язычники #язычество #ЯзыческиеБоги #СлавянскиеБоги #Перун #БогГромовержец #БогПерун #Перун–НебесныйОтец #Украина #СлаваУкраине! #воина #ВойнаНаУкраине #Skolnieciņš #вера #молитвы #обряды #колдовство
  𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘ 𐋄𐌙卍卍卍𐰒𐩘ϟ▲卐卐卐⋙|||⋘

 6. Cīņubiedri saka:

  RB – Arī no Pārdaugavas 2022. gada 11. marts 12.02
  Pareizi, bet ko mēs darīsim lietas labā? Konkrētas lietas, bez DDD

  Domājam, ka ņemot vērā reālo situāciju Latvijā, milzīgos dzīvā spēka garīgos un fiziskos zaudējumus mūsu tautai, nav iespējas vieniem pašiem panākt nepieciešamās radikālās reformas politikā, vadībā, izglītībā un tautsaimniecībā. Ir mūsu patriotiskajiem tautiešiem un mūsu draugiem jāmeklē sabiedrotos un draugus visās pasaules malās un kur vien tas ir iespējams! Uzrunāt radus, draugus, paziņas, skaidrot, aģitēt visur un vienmēr par mūsu tautas katastrofālo demogrāfisko stāvokli, par mūsu degradēto politisko vidi un marionešu valdības latviskumu iznīcinošo kursu. Par tīši izkropļoto izglītības sistēmu, apzināti bojāto nacionālo pašapziņu, viltus mērķu un perversu orientieru uzstādīšanu pat jau bērnudārzos un protams skolās! Ja būsim patiesi un aktīvi, dzirdīgas ausis un palīdzīgas rokas atradīsies. Ja kopīgi balstīsim un palīdzēsim varonīgajai ukraiņu tautai tās smagajā neatkarības cīņā ar kremlinu armādu, būs arī reiz mums kaujās rūdīti palīgi pret mūsu kopējo naidnieku!
  .
  .
  .
  Admins
  Nav jau tik bēdīgi kā Tu te “mālē”. Lielākā problēma Latvijā ir krievi un čekisti… Nu nav latvieši tik briesmīgi degradēti…

 7. :))) saka:

  Skolnieciņ ,Tu zini ko nozīmē garīgi AŠ ,jeb H ,jeb ūdeņradis? :)))

 8. no Latvijas saka:

  Cīņubiedriem taisnība, ir jārunā ar pasaules tautām, cik iespējams. Turklāt, tur drīzāk var atrast domubiedrus, nekā mēģinot komentēt Latvijā pie troļļu “armijas”.
  Ja Admins dzīvotu Latvijā, tad varbūt saprastu, ka tie, kas cenšas iedarboties uz mūsu bērniem, sagrozot viņu prātus, tie mierīgi sadarbojas arī ar Admina minētajiem čekistiem un citiem tautas nodevējiem. Tas bija redzams masu medijos, it sevišķi tv24 ar tik raibu muldētāju kompāniju… Tagad nu viens no tv24 galvenajiem Jaunups taisnojas, kādi sakari bijuši ar putina oligarhiem.
  Derētu gan mums veikt deputinizāciju, desātanizāciju, deprostitūciju – nu re, atkal neiztikt bez DDD. Starp citu, vai Rids Bruners ir reāla persona? Nesen tika minēts – nosacītais RB – ko tas nozīmē? Vai LRTT lasītāji netiek iznerroti?

 9. “Nosacītais RB” parādījās šeit https://tautastribunals.eu/?p=61628, kur aprakstīta tautas pašpārvaldes nodibināšanas metodika Latvijā. “Nosacītais” tāpēc, ka metodi nevajag personificēt ar konkrētu vadītāju – RB vai Ridu Bruneru. To var veikt jebkurš labi motivēts prezidents.

  Es LRTT lasītājus nenerroju. Man nācās atstāt Latviju 2004. gadā, kopš tā laika dzīvoju Skotijā. Maniem Latvijas paziņām, kas nesadarbojas ar Orgāniem, ir aizliegts mani pieminēt. Kādas baumas par mani izplata Latvijā, es nezinu. Te ir manas interneta vietas https://www.rbwalling.co.uk/ , https://societyandnature.org/ , https://twitter.com/R_Bruners , https://www.facebook.com/profile.php?id=100009497964270

 10. no Latvijas - RB saka:

  Paldies par atbildi. Internetā ir daudz māņu, sāka jau likties, ka kāds cits raksta ar Jūsu vārdu.

 11. Cīņubiedri saka:

  To der zināt!

  https://www.youtube.com/watch?v=0YSfDE94ILQ – Буковский.Тюрьма, пытки,Сталин,КГБ,Путин.У Гордонa

 12. Andris un draugi saka:

  Visu cienu, bet šoreiz taisnība ir Cīņubiedram un no Latvijas rakstītajam

 13. Pārmaiņas saka:

  Svarīgākais vēstījums no 24:00min.
  https://youtu.be/my9JsaPDT5Q

 14. Skolnieciņš saka:

  ”:))) 2022. gada 13. marts 9.59” Muļķīgs jautājums. Latviešu valodā nesaka ”aš”, bet gan saka ”ha”. Tavs komentārs ir beztēmā. Lūdzu, nepiemēslo latviešu valodu ar saviem rusicismiem!
  Ar cieņu, Skolnieciņš

 15. to>>17.52 saka:

  Paldies , ļoti izsmeļoša atbilde! :)))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.