Sveiks, Jaunais 2021. gads !

31.12.20

You may also like...

6 Responses

 1. Aelita saka:

  Paldies Linardam par novēlējumu.
  Šajā gadumijā laikam nebūtu ētiski novēlēt daudz laimes un prieka Jaunajā gadā. Nu tad, uz veselībām!

 2. ``Da pomožet nam virus!`` saka:

  https://www.youtube.com/watch?v=aCEB_qbJYjc

  Galvenais – “Ņe boiķes virusa!“ :))

 3. Avots saka:

  Mēness debesīs jauns,
  Nočirkst sniegi kad min,
  Šonakt gulēt man kauns,
  Kautie biedri to zin.

  Laimīgi,apdomibu,izturību.

 4. Pārmaiņas saka:

  Parazītu sistēmai nav vajadzīgi varoņi, jo parazītu sistēma tāpat kā okupācija ir balstīta uz upuriem.
  Pārmaiņas novēlot ikvienam Jaunajā 2021.gadā.
  https://youtu.be/P8B0jwMtt8Y
  Brīvbrīžos pārdomāšanai visiem materializētajiem un citādi domājošiem. (no 5:00min.)
  https://youtu.be/eZw3ZYUPytA
  Cik šādu krievu ir Latvijā ?
  Man diemžēl savā dzīvē nav izdevies nevienu tādu satikt. Un ja arī kādam eksemplāram izdodas izlikties ilgāku laiku, tad pēc pieciem vai desmit gadiem, tik un tā izlien āža kāja ar neapslāpējamo tieksmi uz impērisko pārākumu un visa nekrieviskā nonicināšanu.
  .
  .
  .
  Admins
  https://www.youtube.com/watch?v=qLhIrK11QS0

 5. Anonīms saka:

  Nu ja! Tautā mīlēts? Kādā tauta tas zhids Peters tika mīlēts? Tirgojot kādā Rimi zemenes tas tips kaut ko staigāja un staigāja vairākas dienas ap manu stendu. Tā i, skatījās, ka kaut kas tam niezēja savā prātā. Nu jā, ka po russki govorju inogda ne huze samih russkih no vsjotaki dlja samih russkih pohoz ja na kakova ta fashista. Kad tas Peters bij noliecies pie spāņu mellenēm un gudri kaut ko par tām jautāja, tad asi vien nocirtu – Sūds pēdējais! Viņš protams sajuta radīto attiecībā pret sevi un vairs ne zīmējas ap zemenēm. Tomēr zināšanai arī šis Jaunais gads ir judasu kalendāra svētki, bet pēc senču gara kultūras Jaunais Gads sākas pavasarī, kad asni parādās un Līga dzemdē Jānim dēlu. Veiksmi jebkurā gadījumā!

 6. Ziedars /Dažādie skatu punkti/ saka:

  2020.gadā,Bilderbergi,Baruhi,Rotšīldi,Sorosi un tie,kuri aiz viņu mugurām diriģē polītiku,paprovēja uz elastību Baltkrieviju. Viņi necentās par katru cenu nogāzt varu Baltkrievijā,lai vietā liktu to stulbo feministu kazu. Cionistus labi apmierina žīdiem labvēlīgais Lukašenko. Un,ja viņš neizrādītos pietiekami erudīts,tad viņa dienas tiešām būtu skaitītas. Baltkrieviju viņien vajag par slaucamu buferzõnu.
  Pats Lukašenko savukārt domā,ka viņam jāaizsargā Baltkrievija no Itālijas fašistiem,Vācijas nacistiem un rasistiem,ka paša zemē arī ieviesusies nacisma sērga. Katrā ziņā baltruteņu tauta no tās stīvēšanās sev nekā nav ieguvusi un tiek vazāta aiz deguna žīdu pavadā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.