Staļins izčibējis !

www.tautastribunals.euNo Latvijas antikvariātiem ir pazudušas visas Josifa bildes.

Kāpēc?

Tāpēc, ka valsts vara uztur nemainīgas savas “vērtības” staļinisma garā.

Faktiski kopš 1953. gada Latvijā valsts pārvaldē nekas nav manījies un ir tas pats vecais “labais” totalitārisms

režīms, kurā valsti pārvalda bez sabiedrības līdzdalības, lēmumi totalitārismā tiek pieņemti bez saskaņošanas ar sabiedrības vairākumu, nozīmīgākās sociālās, ekonomiskās un politiskās darbības totalitārā režīmā kontrolē valsts.

Aivars BorovkovsPAZĪMES:

1.Vara ir koncentrēta vienas personas vai personu grupas rokās.

2.Opozīcija ne tikai ierobežota, bet arī fiziski iznīcināta

3.Valsts interesēm tiek pakļautas pilnīgi visas dzīves sfēras

4.Lai mobilizētu sabiedrību mērķa sasniegšanai, tiek izmantoti populistiski lozungi, kuriem, vismaz sākotnēji, notic liela sabiedrības daļa.

5.Ir raksturīga agresīva ārpolitika.

LRIB    11.03.12

V. Eistera turpinājums par šo tēmu

Vilnis EistersKomunistiem un čekistiem nekad nebeidzās viduslaiki, nekad pilnīgi nebeidzās sakrālā ēra.

Viņiem vajadzīga IKONA un tas ir STAĻINS. Komunisti un cionisti atsakās no pasaulīgās kultūras, viņi paredz reliģiski viendabīgu kultūru.  Viņi vēlās ļaut Sātanam-  Antikristam valdīt par visiem dzīves aspektiem. Komunisma atliekas Latvijā ir racionāls neprāts, ticība tam,  ka iespējams regulēt dzīvi visās jomās, bet šī ticība balstās uz iracionāliem cilvēku pamatinstinktiem.

Komunisti un čekisti sagrāba latviešu tautas bagātības. Čekisti kļuva miljonāri un vienā dienā sagrāba vairāk, nekā būtu saņēmuši no Kremļa Sātana, par visu mūžu.

Cik daudz būtu vajadzējis noraut nagus, salauzt kaulus, caurumot ar nagāna(revolvera) lodēm godīgu cilvēku galvaskausus ?! Šie sātaniskie vampīri, kuri noprovējuši godīgu cilvēku asinis, bez tām dzīvot nevar !

Tā ir atkarība- narkotika.

ulmanis, zatlers, VVF, bērziņšŠodien viņiem ir vajadzīga Sātana IKONA–  Staļins un tāpēc tā Latvijā ir jau deficīts. Neo-boļševismā rēgojās krievu ideja,- tāpēc viņi uz to balstās. Balstās uz krievu šovinisma “sociālismu”, balstās uz krievvalodīgo okupantu alkām paverdzināt un iznīcināt citas tautas, to valodu un kultūru. Nav iespējams ticēt, ka šie izdzimteņi varētu kaut ko uzbūvēt, jo viņu uzceltais un sabrukušais bija/ir vēl briesmīgāks, nekā viņu destruktivitāte. Tā bija un būs tikai lopu audzētava, kur sadzīti cilvēki.

Komunistiskie noziedznieki spriež, ka latviešu identitāte ir jāiznīcina, lai mēs varētu attīrīt šo zemi, ko mums dāvināja STAĻINS”.

Komunistiem un okupantiem vajadzīgs kārtējais MESIJA, kas izraus krievu okupantus no šī mehāniskā dzīvesveida, pacels tos augšup līdz brīnumainam mūžīgās gudrības iemiesojumam, kur valdīs viņu priekšstati par morāli un “cilvēciskumu”.

You may also like...

10 Responses

 1. andris saka:

  Ja un sitas smerdelis mus iekaroja,un butu pirmais uzbrucis un
  iekarojis Eiropu,ja nebutu dabujis pretsitienu no Hitlera.Neaizmirsisim
  divas puses,kas cinas kara ,un treso-kas to izraisa un paliek ena.
  Kura valsts ta sarga Indiju,ka savu acuraugu?Napoleons ar Hitleru,
  zinaja,kur iet,bet abas reizes iekrita uz maksligi radito otro pusi.
  Napoleona gadijuma,tika novakts Pavils 1,kuram,jau bija izveidota
  armija kopejam gajienam uz Indiju.Par stalinu Jus zinat.

 2. Lions saka:

  Jā, gaidām nākamo rakstu, par Bušmaņa kunga tālākajām gaitām.
  Un šim rakstam protams ka jāpiekrīt.
  Paldies par interesantajiem rakstiem un gaidām nākamos.

 3. Kapteinis saka:

  NESAKARĪGA LATVIJA ir viselementārākais komunistu projekts.
  “ATMODA” bija kārtējā komunistu viltība.
  Kad saprata, ka komunisms ir utopija nolēma atgriezties “buržujos”, lai izbaudītu to ko nespēja dot proletāriātam.
  Būt komunistam – nozīmē atbalstīt vai piedalīties milzīgā noziegumā pret cilvēci.
  Viņu ideoloģija vienmēr balstījās uz naidu.
  Viņi vienmēr centās un cenšās atlasīt, sašķirot, attīrīt, izdzēst visu, kas traucē cilvēciskumam.
  Tieši šī vēlme novilkt robežu starp godīgumu un sevi attaisnojošiem noziegumiem- ir un paliks raksturīga šiem pasaules maniakiem.

 4. Eduards Lunis saka:

  VARTURI LATVIJĀ IR PĀRSITUŠI ŽĪDA DĒLU-DŽUGZŠVILI !
  ARĪ ŽĪDI-GUDMANS, KARGINS, KRASOVICKIS -UN DAUDZI CITI, BET NE BEZ KOMUŅAGU ATBALSTA- IR NOZAGUŠI LATVIJU !
  4. MAIJĀ, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM PL. 12tos
  LATVIJAS GLĀBŠANĀS SAPULCE !
  SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA !
  Latvijas Glābšanas komisija.

 5. rodrigo saka:

  Vai maijs takā nebūs jau par vēlu? Šie maitas taču arī neguļ. Vai par latviešu tautas kārtējo nozombēšanas plānu padomju staļina stilā neko nezināt? Manim liekas, ka maijā vis jau būs par vēlu.

  Admins
  Viss, ko dara Ļaunais, viņš dara uz savu galu… .

 6. >kapteinim saka:

  Kas par ideoloģiju šobrīd ir Latvijā?Vai šeit novāc cilvēkus bez naida,vai tikai sava prieka pēc?

 7. Tuk – tuk , tuk – tuk. Zentas Mauriņas dzīves vilciena riteņi klaudz pret komunistu laikā liktajiem dzelzceļa sliežu savienojumiem. Dzīve pilna paradoksu un , kas to zināja, ka daudziem vēlreiz nāksies mērot sāpju ceļu uz austrumiem? Nav mums Finku , bet tas jau nenovērstu kritienu , tikai varētu mazināt kritiena izraisīto sāpju sajūtu. Bet , ne jau tas ir galvenais…
  Tuk – tuk , tuk – tuk. Lai iepazītu tautu , atliek aiziet uz tirgu un kapiem. Tirgū viss ir kārtībā – melnīgsnēji jaunekļi ar zaļgani čaukstošo Latvijas pilsonības spiedogu pasēs gatavi nomaukt ne tikai pēdējās bikses , bet arī ādu ausekļotajiem aborigēniem. Un kur vēl latviešu nacionālais ēdiens – šašliks , kuru pēdējā laikā konkurē hamburgeri , ķezburgeri, picas un citas skalrietumnieciskas lietas.Toties kapu klusumā sirds miera vietā rod savādu smeldzi : daudz jaunu apbedījumu – gandrīz ceturtā daļa ar uzrakstu – miris 1993.g.
  Tuk – tuk , tuk – tuk.Kangara gars ar ļauni smīnošu muti un viņa rolaižas formē ešelonu latviešu dzīves BEIGU vilcienam. Starpvalstu līgums paver ceļu uz austrumu sniegotajām ārēm , tur vietas pietiks , tur viss jau zināms.Bet , kur ir Lāčplēsis? Laimdota zin pastāstīt, ka par ” PRIHVATIZĀCIJAS ” fonda līdzekļiem atpūšas un ārstē nocirstās ausis Vāczemē…Bet Spīdola? Tā tikai noraugās un klusē…Vecāki ļaudis atceras vācu laikus, pusgada ārstēšanu un saldo kafiju…Jā , pat pilsoniskās drosmes pekles kalpiem trūkst, toties netrūkst vilta. Lai iznīcinātu tautu, pārsvarā cērt saknes , bet šie ir izdomājuši nākamgad aplaust arī zaru galus…
  Tuk – tuk , tuk – tuk .Kaut kur Olga dzied – Kad man vairs nebūs sešpadsmit , bet aizbraucējiem ausīs skan – Kad man vairs nebūs 55 un 60 … Tie paši lopu vagoni \, latviešu konvojs, triecienšautenes… Vagonā braucēju vidū redzu populāru tautas dziedoni ar tukši izēstu PAREX maisu. Brut , arī Tu…? Sāk salt , jo siltās drēbes konvojs atņēmis , bet robežas tuvumā vilciens sāk joņot vēl straujāk… Izmisums un dzīvniecisks pašsaglabāšanās instinkts liek man triekties pret lopu vagona sienām. Pašķīst pussapuvušie dēļi , jo kopš komunistu laikiem nekas jauns NAV RADĪTS , ir tikai ārdīts, un es iekrītu mīkstā sniega kupenā. brīvs , brīvs un ar latviešu bāleliņa raidīto lodi NO VISA BRĪVS…
  Tuk – tuk , tuk – tuk .Tik drausmīgi dauzās mana sirds , un es ar acīm skatu kalendāru . Jā , līdz pensijai man ir 17 gadi un N dienas. Bet pēc tam?

  S. Graudiņš
  P.S. Raksts nolasīts “Māmuļā ” Latviešu Biedrību Savienības 2. kongresā 1993.g.4 decembrī.

  Admins
  Jā, Graudiņa kungs, tu vienmēr esi drošsirdīgs pret “bāleliņiem”, bet kad krievi slauka savus puņķus Latvijas karogā un pat atlkāti izņirgājas dedzinot to, tad sirsniņai pievienojas dupsis- pļurk, pļurk, pļurk..
  To sauc par gļēvuļa un nodevēja DUETU !!!
  Cik gan nožēlojams var būt viens gļēvulis.

 8. Kapteinis saka:

  Tovarišč Graudin!
  Komunistu laiki nav beigušies, tagad ir cits etaps un tam jābūt daudz asiņainākam un ar lielākiem upuriem.
  Ceļu no gaišās komunisma nākotnes un pagātnes kapitālismu cilvēce iet pirmo reizi un ja to jāvēic kopā ar XX gs, lielākajiem , bet vēl nenotiesātiem maniakiem daudz upuru vēl priekšā, cerams ka mazāk nekā ceļā no kapitālisma uz komunismu!

 9. komentētājs saka:

  Jauki! Nu jau sākas!

  Šodien tvnet.lv publicētajā rakstelī par maskavas inspirēto “barikāžu” atceres dienām, vienā no komentāriem lasāms šis:

  PARAKSTI!!!
  Pirms 17 min
  Parakstiet iniciatīvu slēgt naidu kurinošas interneta vietnes kā piemēram tautastribunāls.eu
  PARAKSTI!!!
  http://manabalss.lv/i/470

  Jāveido politiski neitrāls CVK, lai maksimāli samazinātu nepamatotu politisko ietekmi uz komisiju
  Jāmaina likums par CVKlai palielinātu politiski neitrālu locekļu skaitu ne mazāk kā 2/3 tos izvēlēties dodot iespēju Augstākajai Tiesai un kopējo locekļu skaitu palielināt no 10 uz 12
  PARAKSTI!!!
  http://manabalss.lv/i/249

  Зарегистрироваться инициативу, чтобы закрыть ненависть ненавистью сайтов, таких как tautastribunāls.eu
  ПОДПИСИ!
  http://manabalss.lv/i/470

  ЦИК должны быть политически нейтральными для того, чтобы свести к минимуму чрезмерного политического влияния на комиссию
  Изменение закона о политически нейтральный CVKlai увеличить число членов не менее чем 2/3 позволяя им выбирать Верховного суда и общее число членов увеличилось с 10 до 12
  ПОДПИСИ!
  http://manabalss.lv/i/249

  …komunisti neguļ.

 10. Miervaldis saka:

  Lūk kā tas Latviešu tautas bende tur guļ!Labprāt būtu viņu nošāvis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.