A. Priedītis. Sociālo granulu drupināšana

Sociālo granulu drupināšana

   “Covid-19” pandēmija ir laba lieta. Tā palīdz analītiski stabilizēt priekšstatu par mūsdienu pasaules dominējošajām tendencēm un to reālajiem mērķiem. Tas, kas pirms pandēmijas bija analītiskās intuīcijas un nedrošu prognožu formā, tagad ir kļuvis stabilas pārliecības aplaimots viedoklis.

   “Covid-19” ir transformatīvs notikums. Tātad tāds notikums, kas spēj līdzšinējos procesus pagriezt jebkurā vajadzīgajā virzienā. Transformatīvi notikumi dzīvē ir vajadzīgi. Tie ir vajadzīgi īpaši tad, ja pietrūkst pacietības vērot procesu dabisko gaitu. Cilvēces vēsturē pacietības trūkums ir bieži bijis. Tas attiecas arī uz mūsdienu procesiem. To virzības trajektorija ir pareiza, taču procesi lido pa savu trajektoriju pārāk lēni. Tāpēc gribas visu pasteidzināt. Lai pasteidzinātu, procesus nepieciešams pārņemt savā varā. Un to visefektīvāk var izdarīt ar transformatīva notikuma palīdzību.

   Transformatīvs notikums parasti ir apzināti organizēta provokācija. Gudri un zinoši cilvēki pašlaik nav pārliecināti par “Covid-19” pandēmijas apzināti organizēto izcelsmi. Runa ir par bioloģisko ieroci. Tādus ieročus rada jau sen, taču jau no paša sākuma ir bijušas paniskas bailes tos pielietot. Daudz paniskākas bailes nekā bailes pielietot atomieročus. Acīmredzot “Covid-19” kaut kāda liktenīga misēkļa dēļ izkļuva no laboratorijas. Vīruss ir bīstams. Tas ir godīgi jāatzīst. Pandēmijas ideoloģiskā zooloģiskā dārza entuziasti slēpj no sabiedrības reālo statistiku. “Covid-19” izraisītā mirstība ir 0.1%-0.5% tāpat kā 1957.gada un 1968.gada gripas pandēmijas laikā. ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē mirstība tāda pati kā gripas laikā. Mirušo vidējais vecums 80 gadi (swprs.org).

Coronavirus - Stadt Strausberg Stadt Strausberg

   Tiesa, nedod mieru Ķīnas rīcība. Eksistē viedoklis par Ķīnas apzinātu rīcību. Katrā ziņā histēriskas panikas izraisīšanā cilvēces mērogā Ķīnas ieguldījums ir ļoti pamatīgs. Var teikt – galvenais, rezultatīvākais, izšķirošais. Ķīna pasaules masu komunikācijas telpā intensīvi tiražēja šaušalīgus videomateriālus. Tajos bija redzamas Ķīnas pilsētu pilnīgi tukšās ielas epidēmijas pirmajās dienās. Tādi skati uz cilvēci atstāja fenomenāli biedējošu iespaidu, momentā kļūstot par stresa faktoru. Videomateriāli atstāja daudz nomācošāku iespaidu nekā Hirosimas fotogrāfijas pēc amerikāņu nomestās atombumbas.

   Faktiski transformatīvs notikums spēj ne tikai procesus paātrināt. Transformatīvs notikums paver iespēju procesus papildināt ar atsevišķiem vajadzīgiem elementiem, ko grūti izdarīt procesu dabiskā lidojuma laikā. “Covid-19” laipni pavēra ceļu cilvēku čipizācijai, personu datu bāzu veidošanai un izmantošanai, attālinātai izglītībai, attālinātam darbam, attālinātam valstiskajam menedžmentam, attālinātai medicīnai utt. To visu ieviest dzīvē bez transformatīva notikuma nebūtu bijis viegli pat visdisciplinētākajās tautās, kā arī attīstības ziņā viskārnākajās tautās ar gadsimtiem ilgi iedresētu verdzisko padevību un pielīšanu varai.

   “Covid -19” palīdz pasteidzināt sociālo granulu drupināšanu. Par sociālajām granulām uzdrošinos saukt cilvēkus bez kolektīvās identitātes. Citēju agrāk rakstīto:  “Baltajiem” cilvēkiem tiek atņemta jebkura veida kolektīvā identitāte. Tas nozīmē, ka tiek izskausta cilvēka iespēja būt kopā ar līdzcilvēkiem un balstīties uz viņu kolektīvo domu, palīdzību, atbalstu. Cilvēkam tiek atņemta iespēja būt kopā ar citiem cilvēkiem politiskajos, ideoloģiskajos, filosofiskajos, estētiskajos uzskatos, morāli tikumiskajā pozīcijā u.tml. Respektīvi, cilvēks tiek pilnīgi vientuļi un individuālistiski nostādīts dzīves īstenības priekšā. Tiek sasniegta individualizēšanas maksimālā robeža. Iestājas totāls individuālisms – morāles princips, kā pamatā ir indivīda autonomijas, absolūtas brīvības un absolūtu tiesību atzīšana sabiedrībā, indivīda interešu pretstatīšana sabiedrības interesēm.”

   Sociālās granulas ir jauna tipa proletariāts. Tas tiek formēts jau labu laiku. “Covid-19” pavēra iespēju visu veikt intensīvāk, bez bailēm no pretestības un operatīvi iefiltrējot vajadzīgos akcentus. Piemēram, attālinātu izglītību potenciālajām sociālajām granulām. Jaunā tipa proletariāts būs sociāli, politiski, intelektuāli, tikumiski maksimāli noplicināts, perfekti granulēts, flegmātisks, apātisks biomateriāls bez garīguma, ideālisma, solidaritātes spējām un jebkura veida pilsoniskās aktivitātes gribas.

   Sociālo granulu formēšana ir bezdvēseliska un sadistiska zombēšana, radot sociāli, tikumiski un intelektuāli pilnīgi novājinātu cilvēcisko kontingentu. Tāda atbaidoša kontingenta radīšana ir reāli iespējama. Tam ir ideāli piemēroti kadri. XX gadsimta terminoloģijā izsakoties, tādi kadri ir Rietumu lielburžuāzijā un tās apkalpojošajā personālā. Noskaidrojot “Covid-19” pandēmijas izcelsmi,  Sergeja Kurginjana kolosāli apjomīgajā pētījumā tādi katri tiek saukti vārdā un tiek atmaskota viņu antihumānā būtība, bez jebkādas morālās atbildības vienā mierā gatavojot visbriesmīgākos bioloģiskos ieročus saskaņā ar varas operātoru pasūtījumu. Triljoniem lielā kapitāla vēsturiski ilgā evolūcija, slepenpolicijas vēsturiski ilgā visatļautība un nekontrolētā vara, masu apziņas zombēšanas triumfs medijos ir izauklējis tādus tipus, par kuru domām un darbību sarktu pat Lucifers. Šie tipi sapņo par cilvēka ģenētisko un kibernētisko modifikāciju. “Covid-19” laikā transhumānisma tēma tiek bieži musināta.

Postcivilizācijas dienasgrāmata

14.10.20

LRTT

Arī par šo tēmu

You may also like...

7 komentāru

 1. Armands saka:

  Par to Covid jau ir noriebies krustu šķērsu klausīties. Cilvēkos pašos parādās idiotisma izpausmes spēcīgāk par jel kādu vīrusu. Tak saprotams, ka visus drese pēc lopu bara, tad pienāks diena, kad nebūs maska i sitīs nost, bet to darīs līdz cilvēki. Maxima gribēs nopirkt Padomju desu, bet bez…… NĀVE bez desas vai ar desu tik un tā visiem būs. Vienīgais glābiņš visiem Kristus, bet tas lohs vien cieš un cieš no skatīdamies uz cilvēku stulbuma.

 2. vot vam i granulas! saka:

  https://www.draugiem.lv/blogs/post/Latishi-eto-VIRTUALNIJ-skonstruirovannij-
  iskusstve_16661783

  Vot vam i sociālās granulas! Analfabētisms un meli, meli, meli par vēsturi. Tonnām. Un nav neviena, kas tos aptur.

  Tikai dažas rindkopas. (Toljko vo vtoroi poloviņe XIX veka, !!!!!!!! (ar kādiem izsaukumiem!) čerez dva stoļeķija posļe vihoda Latišskogo katehezisa, mladolatišami Kronvaldsom i Alunansom buģet sozdavatsja (un atkal – “!!!!!!!!“) latišskij jazik. No jesļi ņet jazika, značit ņet ješčo i samix nosiķeķeļei etogo jazika.)

  Cik luciferiskai vai vienkārši aprobežotai jābūt šo murgu driķētājai, lai publiski klāstītu savas histērijas. Ja kāds lasa, cerams gan, ka to nav daudz, jācer, ka redz, kas galvā. Ne miņas no Latvijas un latviešu vēstures vismaz pēc Indriķa hronikām kopš 1100- ajiem gadiem, ne no dainu senuma kopš pavisam aizvēsturiskiem laikiem, nemaz nerunājot par absolūtu durnumu secinājumos. Nu nerada valodas divi kādas tautas mladoļuģi. Viņi veicina ar savu darbību valodas attīstību, tuvinot to literārajai valodai, nevis no zila gaisa ņem un uzrada valodu, kā dreijā savos melos vai aprobežotībā apdullusī Rusa.

  Pati melodama, vai arī neko no vēstures nejēgdama, skrubina tikai no visādām “pēdijām“ ārā savārstījumus un bļauj pa visu netu, ka kādi citi melo: “Ļjuģi milije vi što ģeistviķeļno ņe viģiķe očevidnoje vraņjo. Ņet ješčo latišskogo jazika a Bibļija uže pereveģena na latišskom jazike.“ Gluži vai kā futbolbumbu šo melīgo ķērcienu vajadzētu bumbot pašai atpakaļ.

  Būtu ļautiņai prāta, varētu ieteikt padomāt, kādā gan valodā varēja runāt hronikās minētie l ī v i un l ī b j i, par ko liecina vēstījums – “ kad Brēmenes tirgotāji pirmoreiz atrada lībju ostu Rī g u“ (par ko tālakajos tekstos minēts, ka tas noticis 1158. gadā).

  Tad vēl visi tie peruni, inoplaņetanci ( “Izi O“), savrasovi, soļesvodi: “I bila Rusj i toļko Rusj, i bil jazik Ruskij, a značit i reč ruskaja, a inoi i ņebilo“ i blablabla pro balto rasi , kas tikai ruskaja, ka “po vsei zemļe vsjo imejet načalo Ruskoje, i tak i ņe inače.. i umnij, kto s inteļektom, tot razumit sebja i verņot kosmičeskuju sutj Rusi, i Rusj i Zemļa jesķ razum i načalo etogo razuma nahoģitsja vo Vselennoi, i eto tak, vot i vsjo.“

  Un visbeidzot vēl tāds murgs kā: “Jesli ti imeješ stid i pri etom sčitaješ sebja latišom, ļivom, latgaļcem, ļitovcem, estoncem, poļakom, ukraincem i t.d., no ņikak Rusičem, značit ti sošedšij, sošedšaja s uma. Vot počemu v zavtrašņem dņe stidno biķ latišami, ļitovcami, estoncami i t.d.“

  Atliek vienīgi uzjautāt Perunam un Izplatījumam, vai viņiem tur tiešām jāievieš vienīgi rusiči ar visu, ko rāda viņu sadzīve vinu daiļradē, viņu tuškās:

  Ja včera bila tvojeju,
  A segodņa Miškina;
  .uj u Miški kak sosna
  Na karķiņe Šiškina.

  Ja na dņah pošla v teatr,
  Zapihnuv p..du vibrator;
  Obalģeķ kakije čuvstva
  Mņe dostavilo iskusstvo!

  Ja na severe bila,
  Zoloto kopala.
  Jesļi b ņe moja p..da,
  S golodu b propala.

  Parohod plivjot po Volge,
  Ņebo golubeejetsja.
  Devki jedut bez biļeta –
  Na pi.du naģejutsja.

  Kiļka plavajet v tomaķe,
  Jei v tomaķe horošo…
  Toļko ja, jeb..a mater!,
  Sebja v žizņi ņe našol.

  V filarmoņiji bila,
  Slušala Bethovena –
  Toļko vremja poterjala,
  Ņi .uja ņe poņala.

  Raz Ivanič ņevznačai
  Sunul .ui v angļiskij čai –
  V tot že mig vsjo stalo novim –
  .ui – angļijskim, čai , .ujovim.

  Ja, bivalo, vsem davala
  Po četire razika.
  A teper moja p..da
  Stala šire tazika.

 3. novērotājs saka:

  Visi briesmoņi cilvēces vēsturē bija žīdi. Tāpat,visbriesmīgāko un nāvējošāko ieroču radītāji arī bija žīdu tautības. ASV. žīds Bils Geitss nepārprotami ar savu muti apliecina cilvēces pamatīgas samazināšanas programmas vērtīgo nozīmi,kur viņa pasūtījumi ieguldīti milzīgi.

 4. ZEM TROJAS ZIRGA saka:

  LATVIJĀ SĀKTA GRŪTNIEČU UN BĒRNU VAKCINĀCIJA AR (COVID) ŽĻURGU!

 5. Saulcerīte saka:

  (Pēc Kla.tv materiāliem) Pētošā žurnālistika,kura rokās pakaļ lielu neliešu darījumiem apgalvo,ka “vakcīnu lielmagnāta” Bila Geita bērni nekad nav saņēmuši nevienu vakcīnu,kādas pašu tēvs licis izgatavot farma lielkompānijām un padarīt tās par obligātām vakcīnām citiem pasaules bērniem. Geita bērni,ne tikai nav saņēmuši kādu no tēva pasūtītajām vakcīnām,bet tie nekad vispār nav vakcinēti ne ar ko,kas tomēr visiem citiem bērniem ticis pasludināts par obligātu. ?????

 6. W saka:

  /”To,kuri vada farmaindustriju,nolūks ir gūt milzīgu peļņu un tautas iznīcināt.”/”Nāvīgs grēks ir tiem,kuri ražojuši,izplatījuši un reklamējuši prezervatīvus un visādu farmaindustrijas nešķīstību. Viņi atbildīgi arī par to,ka sniedz melīgas liecības,itkā kontracepcija būtu nekaitīga veselībai.”/ Dr.Antuns Lisecs

 7. pagaidām Jānis saka:

  Mēs, vairāku cilvēku grupa, esam gatavi pieteikt pilsonisko nepakļaušanos (nevardarbīgu) šim pastāvošajam režīmam Latvijā, jebkurai varas institūcijai, policijai. Vienreiz jābeidz šī teroristu ņirgāšanās par iedzīvotājiem. Mēs esam skaitliski maza grupa. Ar kaut ko ir jāsāk,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *