Cionistu teātris(sātanisms mums līdzās)

Melns.-Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-Kopie2Par iepriekšējā rakstā solīto: kā tiek muļķoti latvieši !

Cionistisko noziedznieku, latviešu tautas slepkavu spēlētais teātris. Šajā teātrī nav neviens GADĪJUMA cilvēks, visi ir rūpīgi atlasīts kontingents.

Tas viss tiek darīts, lai nekad neatvērtu šos „maisus“ ! Šis teātris tiek spēlēts tāpēc, lai kāds cits, kura nodomi ir labi, netiktu pie teikšanas.

Tā teikt: “Turi muti, vai neredzi, ka mēs šo problēmu risinām !” Kurš neklausa uz foto radzamajiem cionistu- komunistu izdzimumiem, tiek aizraidīts “pa skuju taku“.

Gan Maizītis, gan Kangeris ir vienas komandas(cionisti) cilvēki !

Par NOSLĒPUMU ir trāpīgus vārdus sacījis ezotēriķis : Arvīds Kalme

12.04.2017. 12:12 pietiek.com

Akadēmiķis-Arvīds-Kalme.Tomēr vajadzētu izprast jēdziena “noslēpums” būtību. Visbiežāk taču tiek slēpts kaut kas slikts, neglīts, nepatīkams vai pat noziedzīgs, paliek iespaids, ka pie mums ar skaļo jēdzieniem “konidenciāls”, “valsts noslēpums” , “ierobežotas pieejamība” utml., tiek mēģināts pasargāt visādu “veiklo zēnu“, kas ir tikuši pie “teikšanas un valdīšanas”, reputāciju, nepieļaujot atklāt šo “zēnu” neglītās vai pat noziedzīgās izdarības.

Domājams, ka valstiski aizsargājama “noslēpuma” jēdzienu vajadzētu likuma kārtā strikti formulēt, izslēdzot iespējas to savtīgiem nolūkiem kāda indivīda vai to grupas interesēs. Mēs visi, vismaz vārdos, taču it kā esam pat “atklātu sabiedrību” ! Manipulācijas ar plaši izplatīto jēdzienu “komercnoslēpums” būtībā liecina, ka attiecīgā indivīda vai pat organizācijas īstenie nolūki nu nav diez cik godīgi un tajos prevalē savtīgums vai pat cerības ko “piešmaukt” un piemānīt….

Brigmanis. Čekas maisi, Grantiņš.LRTTKo tad saka vēsturnieks I. Ronis par Maizīti(atvērt): „Ja  Krimināltiesisko  zinātņu  katedras  vieslektors  Jānis  Maizītis un  bijušais  ģenerālprokurors,  pašlaik  Valsts prezidenta  padomnieks  nacionālās  drošības  jautājumos un  Nacionālās Drošības  padomes sekretārs  Jānis  Maizītis ir  identiskas  personas,  tad  tā  ir  pilnīga  visas  Latvijas Universitātes katastrofa. Proti,  Nacionālās  Drošības  padomes  sekretārs Jānis  Maizītis ir  veicis  sistemātisku  darbību,  lai  grozītu  valsts  iekārtu,  šajā  nolūkā  noziedzīgi  noslēpjot  no  Valsts  prezidenta un  Nacionālās  Drošības padomes  vairākus  būtiskus  iesniegumus  nacionālās  drošības  jautājumos, kā  tas  redzams  arī  no  pielikuma 4.dokumenta.”

Cilvēk, vai vēl sadistiskāku secinājumu esi dzirdējis ? Kaut ko tādu var pasacīt garīgs izdzimtenis vai augstākais ļaunums- sātanists: Maizītis: VDK kartotēkas publiskošana nebūtu vēlama gan no cilvēktiesību, gan valsts drošības viedokļa(atvērt)

K.KangerisUšakovs.KozlovskisRoņa sacītais par Kārli Kangeri(atvērt): „Man šī raksta kserokopiju no Stokholmas atsūtīja Dr. Kārlis Kangeris, kurš savai spiegošanai Izraēlas specdienesta MOSSAD labā par aizsargorganizāciju tolaik izmantoja Stokholmas universitāti, bet šobrīd izmanto Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūtu un gatavojas nodot MOSSAD rīcībā arī bēdīgi slaveno čekas maisu saturu.

Vienīgais ko pateicu K. Kangerim bija, ka pie šādiem ieročiem strādāja arī Latvijā un, ka visu man zināmo informāciju par tiem nodevu ģenerālprokurora v. p. i. Oļģertam Šabanskim 1996. g. 15. jūlijā.“

LRTT par Kangeri(atvērt): >Kārlis Kangeris, kurš “nodarbināts” pie čekas maisiem Tribunāla vietnē ir nodēvēts par kangaru viņa nepamatotā Herberta Cukura apvainojuma dēļ. Ja iepriekš nebija saprotama viņa uzvedība H. Cukura LIETĀ, tad tagad, kad mēs zinām, ka viņš ir MOSSADa darbonis, viss nostājas savās vietās. Viņam bija jāattaisno MOSSAD pastrādāto zvērību pret latviešu tautas patriotu.”

Lūk, ko šis zvērlops, kura vārds ir Kārlis Kangeris, saka par Herbertu Cukuru: “H. Cukurs “ar savu līdzdalību “Arāja komandas” vadošajā sastāvā ir sekmējis liela skaita Latvijas civiliedzīvotāju iznīcināšanu vācu okupācijas laikā un līdz ar to kaitējis Latvijas valstij un tās tautai.”

Ko saka Jānis Tomels par Kangeri(atvērt): Komentējot Kangera nodomu pamest darbu komisijā, Tomels uzsvēra, ka tas bija paredzami. Tomels norādīja, ka jau vairākas dienas domājis par to, ka Kangeris varētu atstāt darbu komisijā, jo bija “nespējīgs to darīt”.

LRTT: Nevis bija nespējīgs to darīt, bet apzināti cionistu uzdevumā sabotēja šo darbu.

===============================================================================

Šeit, lai nebūtu jātērē laiks un jāurdas pa internetu, apskatamās tēmas cēloņraksti:

1.-A.-Bērziņš.Kalnmeiers-Mežviets-BičkovičsMaizītis-Kozlovskis.http://skaties.lv/zinas/latvija/cekas-maisi-petnieki-dokumentiem-joprojam-nav-piekluvusi/

Bijušās Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijai, kurai 2018. gadā jāsniedz valdībai rekomendācijas par “čekas maisu” atvēršanu, joprojām nav izdevies piekļūt čekas dokumentiem, kas atrodas Satversmes aizsardzības biroja Totalitārisma seku dokumentēšanas centrā.

Šodien jau kārtējo reizi gan pētnieki, gan SAB vadītājs tikās Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā, lai spriestu par sadarbības iespējām.

Jānis Maizītis bija neapmierināts, ka birojs tiek vainots pētnieku darba kavēšanā, jo tikai izpilda likuma prasības. Proti, lai iekļūtu biroja telpās pētniekiem nepieciešams iegūt pielaidi valsts noslēpumam, un tad viņi varēs iepazīties gan ar čekas dokumentu aprakstiem, gan elektronisko datu bāzi Delta, kas šobrīd tiek digitalizēta. Tomēr piekļūt aģentu kartotēkai un lasīt iespējamo čekas aģentu vārdus pētnieki nevarēs, jo to liedz likums.

Līdz šim komisijas locekļiem, lai piekļūtu VDK dokumentiem, bija piedāvāts kļūt par SAB darbiniekiem, taču tagad nostāja mainīta – pozitīvu virzību šodien Maizīša teiktajā saklausīja izpētes komisijas vadītājs.

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/vesturnieks-kangeris-cekas-maisi-japublisko-lustracijas-laiks-nokavets.a232290/

============================================================================

Labi komentāri, kas izsaka LIETAS BŪTĪBU,(tādi šodien ir diezgan liels retums) nedrīkst iet zudībā, tāpēc šī i- vietne tos cenšas ielikt PIRMAJĀ LAPĀ.

pamela-PIETIEK.com

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties. Kā var NEATKARĪGAS ES, NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem, slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus ? Tā faktiski ir sadarbība ar tagadējo FSB. Kurš var pieļaut,  ka Vācijā kāds slēps STAZI, SS, SD utt. sarakstus ? Maizītim radu žēl tiem neliešiem. KAS žēloja manus radus kad tos šāva, sūtīja uz Gulagu miršanai ?  Ko jūs aizstāvat Maizīti ? Latvijas un latviešu slepkavas ! Pat ja starp “ekonom.”  stučītājiem ir kaut viens nevainīgu pils.  apmelotājs, tie visi atmaskojami, jo ekonom. stučītājiem nebija ko baidīties. Mēs vēl arvien dzīvojam VDK skāvienos un atkarībā un valsti vada “bijušie”.

——

Valdi, atrodi ģen. Johansona atmiņu grāmatu. Tur ir kas interesants, pat par mūsu “demokrātijas”  un “neatkarības” pirmo premjeru “super” Godmani. Maizītis gvelž, ka lustrācija notiek pie vēlēšanu sarakstu pārbaudes. TAS IR PILNĪGS BLEFS, jo kā tad Godmanis tika ievēlēts un vēl tādā amatā ar pielaidēm. Redz arī kundzei pielaide un amats uz goda ,pie sāniem Kozlovskim ! Un tad te Maizītis gvelž par lustrāciju. Tā būtu man, ne VDK kadriem,  kuri turpina “neatkarīgā” Latvijā šiverēt un to klusi graut. Maitu lijas turpina šiverēt. Tāpēc jau tā uztraucas Mežviets, lai mēs viņus nekritizējam.  Čomaki, pienāks arī jūsu kārta stāties Dieva tiesas priekšā un tā būs barga !

——-

(Tas gan netraucē Maizīša meitai dzīvot kā nierei taukos tā saucamajos puvušajos rietumos – Lielbritānijā, tērējot no latviešu tautas sviedriem atrautos labumus.
Tauta nav aizmirsusi Maizīša uzticamības prokurori Sebri un vienu otru vēl, kas bija pieķerta ar kukuļiem.)

14.04.17       L. Grantiņš

You may also like...

8 Responses

 1. Aelita says:

  Arvīds Kalme kādreiz bija RPI dekāns. Viņš rūpējās un interesējās par katru studentu, rakstīja uz mājām uzmundrinošas vēstulītes :)
  Kārtīgam cilvēkam ir grūti saprast mūslaiku morāles un godīguma pagrimumu.
  Lai gaiši svētki visiem, kas vēlas redzēt mūsu dzimteni labāku!

 2. Uldis says:

  Ja pielaides valsts noslēpumiem ir saņēmuši VVF, Zatlers, Dombrovskis, Pabriks, Straujuma, Rinkēvičs, Kozlovskis (lasi: Meļņiks, Zaharjins, Savickis, Korens, Rāvis, Fiļs, Bernis, Suharenko, Esterkin), par Maizīti nevajag taisīt lielas acis.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā !

 3. Uldis says:

  Čekas maisu “pētniecība”, kuru veiks tikai čekas akceptētie pētnieki, būs vien naudas izšķiešana un vēstures faktu sagrozīšana. Maisu saturam ir jābūt publicētam un tad, lai katrs interesents pēta, pat tādi kā Gore – Kreituse un Aivars Stranga.
  Protams Vienotība un tās SC sugasbrāļi fanātiski sargās maisus, jo tur iekšā ir viņi radi, draugi, ziedotāji, padomnieki un biznesa partneri.
  .
  .
  .
  Admins
  Ne tikai tie ir maisos, bet visi mūsdienu slepkavas… .

 4. Aelitai says:

  Gribēt (vēlēties) nav kaitīgi, kaitīgi ir dabūt negribot. Man tikai viens vienīgs jautājums. Pieņemsim, ka viss notiek grantiņprāt un tā kā ir vēlējies tribunāls. Jautājums – Kas vadīs šo sapņu valsti? Nav jau slikti dzīvot sapņu valstībā. Vai Linard esi gatavs vadīt mūsu valsti? Vai esi spējīgs savākt ap sevi pietiekami daudz sev līdzīgi domājošu cilvēku (komandu)? Vai esi pārliecināts, ka Tevi atbalstīs pietiekami daudz cilvēku? Latvijai ir vajadzīgs Jauns Spēks un Vadonis, kurš ir spējīgs izvest mūsu tautu saulītē. Daudz laika nav palicis. Ja nākamajās vēlēšanās atkal pie varas nāks šie paši purni, tad ar mums ir cauri. Paliks tikai vēlēšanās un nepiepildītie sapņi. Esi reālists un nolaidies uz zemes. Es vairs sen jau neticu kaut kam mistiski nesasniedzamam. Pats no sevis uz šīs zemes nekas nerodas un nenotiek.
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, es esmu spējīgs vadīt šo valsti, kuru sauc Latvija.
  Man arī ir pietiekoši daudz uzticamu cilvēku !
  To, ka tauta ir ar mani un BRĪVĪBU, parādīja Atmoda, kuras iniciators biju es !
  Manu valsti vadīs augstas klases speciālisti, bet es esmu gatavs viņus “ganīt” ar dzelzs rīksti.
  Nekādi šķēlveidīgie un godmaņveidīgie pie teikšanas netiks.
  Visi komunisti- GGBisti tiks “nolikti” tur, kur ir viņu vieta, protams, ar visu ģimeni un to paziņu loku, kuri piedalījušies manas tautas bagātību rīšanā !
  Katram pēc viņu nopelniem !!!

 5. Aelita says:

  Ja man kāds grib ko jautāt, varu teikt, ka tas vien ir labi, ka te var izteikt savas domas. Citur tas bieži nav iespējams, vai arī viens komentārs pazūd daudzu citu jūklī. Bet šeit, vismaz tie, kas lasa, var padomāt, ja grib :-)

 6. jautājums says:

  Latvijā notiek genocīds pret latviešu tautu, bet kāpēc NATO dalībvalstis par to klusē?

  Lai arī 11. aprīlī Ministru kabinets neatbalstīja nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim, tā vietā rosinot mazināt kadastrālās vērtības ietekmi uz NĪN aprēķinu, facebook dobubiedru grupa “Par NĪN (nekustamā īpašuma nodokļa) ATCELŠANU vienīgajam īpašumam-mājoklim!” turpina savu aktīvu darbību – cilvēki turpina paust savu sāpi, pārdomas un piedzīvoto saistībā ar NĪN.
  Piemēram, Rasma Pāvuls-Pāvuliņa raksta: “Ar visu savu sirdi un dvēseli pievienojos savas tautas lūgumam: Valdība -Jums ir jāizprot savas latviešu tautas liktenis un jāļauj piepildīties tautas lūgumam un cerībām atcelt NĪN nodokli vienīgajam īpašumam, jo tauta nespēj pacelt Jūsu uzliktā nodokļa smagumu, tauta tiks izlikta no savām tēvu-tēvu mājām un tik daudz nabadzības visapkārt sen nav redzētas Latvijā, jo jaunie lielāko tiesu aizbraukuši meklēt labāku dzīvi.
  Bet vecie, nespējīgie, nabagi un pensionāri ar viszemākajām pensijām visā ES nu patiesi nav spējīgi nomaksāt NĪN. Vai Jūs vēlaties pieredzēt kaunu visā ES, kad no mājām un dzīvokļiem tiks izlikti cilvēki un mētāsies pa patversmēm un ielām vai pat dzīvos zem tilta?”
  Māris Kalve: “Nupat parosījos pa Rīgas būvvaldi Amatu ielā 4. Iemesls – vajag konsultāciju studijas telpu rekonstrukcijas papīru nokārtošanai (tai pašai, kur šogad par 100m2 jāmaksā 800EUR), jānodod ekspluatācijā. […] Nācās gaitenī pārmīt vārdus ar bēdubrāli, viņam ģimenes māja Mežaparkā. Nodoklis šogad – 9000 EUR. Jā 9 ar 3 nullēm.
  Nezinu, cik liela māja, esot 4 bērni viņam. Un sapratu, ka kaut kas arī ar būvatļauju netā, šis nu jau 3 mēnešus staigājot ar papīriem 2x nedēļā, izmisis reāli. Cilvēki, bet.. DEVIŅI TŪKSTOŠI nodoklis par savu māju. Nožēloju ka nepajautāju vārdu, goda vārds taisnība. Pārjautāju 3 reizes, jo neticēju savām ausīm.”
  .
  .
  .
  Admins
  Latvijā nav latviešu tautas valdība, bet cionistu noziedznieku banda ar bijušajiem čekistiem “pie stūres”.
  Bet visam savs laiks, nekur viņi neizspruks, viņi tiks krustā si.., piedodiet, pārteicos- uz mietiem sēdināti.
  Es to nesaku ar sarkasma piegaršu, bet pilnīgi nopietni.
  Mums musulmaņi rāda labu piemēru, nogriež galvu.., bet mēs izvēlēsimies mietus.

 7. Gunde Me says:

  Ir Sātana un murgu laiks. Par īstenību pārvērtušies murgi. Šķiet,visi aizmirsuši,kā Ivans Bezhļebņikovs nerunāja ne vārda latviski,tad izdomāja,ka turpmāk viņš sauksies J.J.maiznieks,un viņš sāka pat vervelēt latviski. 9.maijs parāda visu savā vietā. Pēlēkais laukakmens,kurš daudz redzējis,stāstīja tā:”1945.gadā,ap šo laiku,žīdu sabiedrotās anglo-amerikāņu un aziātu bandītu ordas sadistiskā asinskārē uzbruka Eirōpas sardzē stāvošajai nacionālsociālistiskajai vācu valstij. Ar degbumbām pilnīgi nodedzināja Drēzdeni. Nevar uzskaitīt visas viņu zvērības. Žīdu sabiedrotie nīcināja visu kultūras tautu un zemi. Degbumbu postam pakļāva nesaudzējot nevienu. Vācu pilsētās nodega bērni,ğimenes,visa vācu tauta tika postīta ar velnišķīgu prieku.” Vēl akmens sacīja,ka viņu drīz vedīšot uz akmeņmaltuvi,jo viņš runājot tīrā latviešu valodā.
  .
  .
  .
  Admins
  Ne visai padevusies ALEGORIJA, bet daudz kas tā bija\ir… .Par to Hitlera “sardzē stavēsanu” gan jāpasmaida, bet viņš, lai arī cik idiotiski tas neliktos, Rietmeiropu paglāba no asinspirts- žīdiskā komunisma !!!

 8. Gunde Me says:

  Redzi!: Viss vairs nav tas,par ko grib izlikties. Bezmaiznieks tagad saucas par maiznieku. Čangalis grib saukties par letgali; atkal viena sāpīga tēma: Austrumbalti,saukti arī par letgaļiem noasiņoja karojot pret Čingizhana ordām,izglāba Rietumeirōpu no bojāejas. Simtiem kilometru aiz Valdaja augstienes vēl atrodami austrumbaltu apdzīvotie pilskalni. Mūsu tiesības pasaulē ir krietni lielākas par mūsdienu čangaļu maziskajiem mērķiem. Tomēr tautas apziņa ir tā nomākta,ka varbūt ātrāk uztvers alegoriju (uztvers zemapziņā),nekā veselīgi uztvers tiešu valodu. Cīņa iet tālāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *