Maitu ērgļu “bazars” Rīgā.

180px-Simon_Wiesenthal

Foto: Simons Vīzentāls, gadsimta melis !

 14. un 15. martā Rīgā notiks konference par holokaustu un neonacisma atdzimšanu un uz to aicināts arī Simona Vīzentāla centra Izraēlā direktors Efreims Zurofs. Par to informē “kāds” Josifs Korens, kurš sevi dēvē par Latvijas antifašistiskās komitejas fīreru. Visu šo klaunādi organizē, tā saucamais, Krievvalodīgo ebreju vispasaules kongress.(KEVK) Viens no šīs bandas kopā saucējiem un organizētājiem ir Latgales mafijas “jumts”, SC genosse,  Jaņis Urbaņovič . Gandrīz vai varētu padomāt, ka runāts tiks par Krievijas un Izraēlas fašistiski nacistiskajiem režīmiem, kuri nodarbojas tikai un vienīgi ar citu tautu slepkavošanu ! Bet nē, kā paziņo šīs šalapaju bandas (KEVK) barvedis, kāds Boris Špīgels, ka, lūk, Latvijā atdzimstot neonacisms !!!

122zurof

Kāda naida kurinātāja E. Zurofa foto. Šis nelietis ar savām melīgajām darbībām rada augsni nakošajam  holokaustam !

Bet nebūsim naivi, šis krievžidu noziedznieku bazars tiek rīkots Latvijā tāpēc, lai novērstu pasaules sabiedrības uzmanību no nebeidzamajām un neskaitāmajām slepkavībām Krievijā un Izraēlā. Abos šajos noziedzīgajos veidojumos jēdziens Cilvēcīgums ir svešs. Kopš aizvēsturiskajiem laikiem krievi un žīdi ir to vien darījuši, kā centušies iekarot citu tautu radītos labumus-tā sauktās “Kanānas zemes”. Šīs divas tautas ir “brīvas” no Morāles, Ētikas un Sirdsapziņas. Šo divu tautu asiņaino barbarismu latvieši uz savas ādas ir izjutuši pārpārēm. Kur šīs divas tautas ir pie teikšanas, tur ir līķu kaudzes, bads un panīkums !!!

Vai kāds var pateikt uz kādiem Tiesību pamatiem tika dibināta Izraēla ? Ar nāves ideoloģiju apsēstie cionisti ar lielgabaliem un ložmetējiem okupēja palestīniešu zemes un apšāva pašus palestīniešus. Tas viss atkal notika Dieva vārdā ! Un uz kādiem tiesību pamatiem “stāv” Krievija ? Krievija kopā ar savu “pareizo ticību” peld pa apkauto tautu asins jūru ! Vai tā nebija krievu Pareizticīgā baznīca, kura “svētīja” visus krievu armijas slepkavnieciskos sirojumus pa kaimiņu zemēm ? Kurš būs tas, kas teiks, ka šīs divas tautas ir Dievam tīkamas ? Neviens nav arī aizmirsis, ko šie kriev-žīdu boļševiki darīja 1940/41. gadā Latvijā ar latviešiem !? Tās bija asins dzīres šiem nolādētajiem kriev-žīdu boļševikiem.

vesnakovskrievija

Foto:Dižās sprāgušo ēzeļaušu impērijas “prokurators” saka jau pussprāgušajam N.Išakam (Rīgas mērim):na koņec ta dabjom eķih krasnih latišei, kotorie uņičtožiļi našu imperiju 1917 godu!

 Kāpēc šis kūdītājs nav no Latvijas patriekts ?

Meli, meli un tikai meli ir šo divu tautu garīgajā bagāžā.

Nākošais jautājums ir: vai Latvija ir tiesiska Valsts un vai tādiem koreniem, plineriem, ušakoviem ir tiesības atrasties Latvijā ? Nē, Latvijā nav atjaunots Tiesiskums un šie koreni un uškovi Latvijā atrodas nelikumīgi ! Tā diena vairs nav aiz kalniem, kad šiem fašistiem: ušakoviem, pļuneriem un koreniem būs jāņem sava paraša un jādeso uz Rašu (Krieviju).

Tiesiskums Latvijā tiks atjaunots, par to šie okupantu mēsli, lai nešaubās!!!

 imagesVisus kargina un godmaņa nozagtos miljardus cionisti un krievu šovinisti Latvijai atdos atpakaļ !!!

Foto:Maskavas aģents un Latgales mafijas boss, Jaņis Urbanovič. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, tiks tiesāts par nodevību pret Latvijas valsti un Latvijas valsts izzagšanu milzu apmēros !

Šie krievu un žīdu noziedznieki var veikt savus asins darbus tāpēc, ka viņi ir piesavinājušies citu tautu bagātības. Piemēram, pēc Kargina un Krasovicka metodes !

Dabas bagātības, uz kurām “sēž” Krievija, jau nemaz nepieder krieviem !

ES dažāda ranga un kalibra ierēdņi ir uzpirkti no krieviem un žīdiem. Līdz ar to ES ir kļuvusi par noziedzīgu organizāciju, kura pilda šo noziedznieku iegribas. Vai tad, piemēram, Eiropas Komisijas (EK) Žozē Manuels Barrozu ir piekaitāms pie normāla nekorumpēta politiķa, ja viņš paziņo, ka Eiropas Savienība (ES) Tibetu uzskata par Ķīnas sastāvdaļu. ” “Es apstiprināju, ka ES atzīst Ķīnas teritoriālo integritāti un vienotību, un tas dabīgi attiecas uz Tibetu,” pēc tikšanās ar Ķīnas premjeru sacīja Barrozu.”

 Nē, šis portugāļu klauns ir pilnībā zem krievu zābaka. Viņš ir nekas vairāk kā naida kurinātājs un kriminālelements. Tātad-tiesājams kā kara noziedznieks. Otrs ir dāņu izcelsmes NATO šefs Rasmusens, kurš atklāti paziņo, ka Krievijai drīkst būt “interešu sfēras”. Ne uz vienu citu, ka tikai uz Baltiju tas attiecināms. Nu, kur tad vēl tālāk var iet ? Viens nelietis lemj Tibetas vietā, bet otrs Baltijas valstu vietā ! Vēl kāds kriev-žīdu uzpirkts un apmaksāts klaida latvietis Nils Muižnieks ar putām uz lūpām aizstāv okupantus un viņu huimaķtvaju valodu !

257x226_16__Muiznieks_DB_4

Foto: Kāds latviešu kangars rāda psihiatru komisijai tos divus pirkstus, kurus viņš vienmēr apslapina !

N.Muižnieku latviešu tauta tiesās par genocīdu pret latviešu tautu, jo šis latviešu tautas atkritums apzināti ignorē visus starptautiski pieņemtos likumus (konvencijas), kas attiecas uz okupāciju, kolonizāciju, tautu tiesībām un arī Saeimas pieņemto deklarāciju par okupāciju. LRTT N.Muižniekam piespriež ASM. LIETAS NR. 112

Un ar kādām tiesībām Krievijas vēstnieks skraida pa Rīgu un “ieteic”, kas darāms ar 16. martu ? Laikam jau šis sprāgušo ēzeļu zemes fašists uzskata, ka Latvija ir neatņemama mātuškas pa-Rašas (Krievijas) sastāvdaļa ! Nils Išakovs jau tā iejuties Rīgas gubernatora lomā, ka sāk runāt DP vietā. Pat Latvijas Avīzes boss V. Krustiņš “uzsprāga” par šī kriev-žīdeļa nelietību.

Noslēgumā gribas jautāt: “Kas tad ir šis Vīzentāla centrs ?” Uz to varētu atbildēt: “Tā ir viena, žīdu afērista Simona Vīzentāla izveidota, naudas slaukšanas iestāde.”

 Ir kļuvis zināms, ka pats Vīzentāls ir bijis “gadsimta melis”! Visas “ciešanas” vācu koncentrācijas nometnēs šis cionistu blēdis ir, tā teikt, no “pirksta izzīdis”! Tātad, Zurofs ir nekas vairāk kā cionistu krāpnieks-kriminālelements, naida kurinātājs un jauna holokausta veicinātājs !!!

LRTT.   14.03.2010

You may also like...

29 komentāru

 1. AG saka:

  LABS RAKSTS, CEPURI NOST!

 2. cd saka:

  Labs un pareizs koments.Dotaja bridi notiek tiesa palikuso latviesu pasapzinas grausana.

 3. koba saka:

  autoram laiks braukt uz Tvaiku

 4. janka saka:

  koba, šalom! LOL

 5. Lacplesis saka:

  Es protams piekrītu šim rakstam , taču es jūsu mājaslapu lasu jau labu laiku , bet vēl neesmu sapratis kad pienāks ši te tiesiskuma atjaunošanas diena ?

 6. Edgars. saka:

  Tiesiskums nepienāks kā ziema,par to jācīnās pret neliešiem pakalpiņiem,okupantiem un tiem kas rīko un atbalsta šādas konferences,noliedz baigo gadu,ceļ godā latviešu slepkavas,apvaino fašisma atdzimšanā,krāpj,laupa,atdod mūsu Abreni,dāvina pilsonību psrs ieklīdeņiem.Kriminālie ieklīdeņi var daudzkārtīgi izdarīt smagus noziegumus,bet mūsu valdība un tiesībsargājošās iestades bezspēcīgas lai izraidītu uz mūžīgu neatgriešanos.Tikai pilnīga deokupācija,dekolonizācija un pašmāju pakalpiņu izolācija tuvinātu tiesiskuma atjaunošanu.

 7. Andris saka:

  Fu, palasīju šos naida pilnos tekstus un ieguvu sajūtu, it kā būtu ieskatījies samazgu sastāvējušos spainī! Vairāk tādas muļķības vaļā nevēršu!

 8. anna saka:

  Šim tribunālam prasas tribunāls.

 9. Martins saka:

  to Andris

  Daļēji tev tik tiešām ir taisnība par tām samazgām, bet diemžēl tā ir visīstākā patiesība! Muļķības ir tikai neizglītota cilvēka iztēlē! Apdomājies reiz un paskaties uz šo lietu mazliet dziļāk, nevis norobežojies no tās ar domu, ka nav ko kladzināt, mēs jau tāpat neko nevaram mainīt! Jo vairāk mēs būsim neiecītīgāki pret svešiem parazītiem, jo ātrāk notiks reakcija no varas struktūrām! Uzsveru “parazītiem”, tādiem kuriem nav miera mājās, un ir jālien svešās valstīs rādīt safabricētas “dokumentālās filmas” ar nolūku radīt valstī nekārtības utt

 10. Vērtējums saka:

  Agris Dzenis: Revizionisms: uzdrīkstēšanās domāt par holokaustu (fragmenti)

  Agris Dzenis, Kabinets

  04. aprīlis 2008

  (..) Viens no nesatricināmākajiem mūsdienu mītiem ir holokausts. To var izteikt nedaudzos vārdos, kas daudzus gadu desmitus mācīti skolās un atkārtoti masu saziņas līdzekļos: 2. Pasaules kara laikā vācu nacisti okupētajās teritorijās iznīcināja aptuveni 6 miljonus ebreju, turklāt lielākā daļa nogalināti speciāli ierīkotās gāzes kamerās nāves nometnēs. Katrs, kurš to uzdrīkstas apšaubīt, ‘nacistu mednieka’ Simona Vīzentāla vārdiem izsakoties, ir: “…vai nu bijušais nacists, vai neonacists. Turklāt viņš ir arī muļķis, jo lien tur, kur cerības gūt rezultātus var lolot tikai bērni vai vājprātīgie”. Īsi, skaidri un pietiekami draudoši. Neonacista zīmogs nozīmē ne tikai izslēgšanu no nopietno pētnieku aprindām, bet dažviet arī kriminālatbildību. Situāciju holokausta izpētes jomā vistrāpīgāk raksturo pētnieks no Šveices Jirgens Grāfs: “Tagad “brīvajos” Rietumos var nesodīti apšaubīt Dieva eksistenci, bet gāzes kameru eksistenci – ne. Groteska ir jau pati atziņa, ka juristiem ir tiesības atrisināt strīdīgus vēstures jautājumus. Patiesība, ko jāaizstāv ar kriminālvajāšanu palīdzību, pēc pārbaudes, visticamāk, izrādīsies meli”.

  Neraugoties uz to, Rietumeiropā, ASV un Kanādā darbojušies un darbojas vairāki simti pētnieku, kas seko seno romiešu atziņai: “Vita cara, patria carior, veritas carissima” – “Dzīvība dārga, tēvzeme dārgāka, patiesība visdārgākā”. Viņus dēvē par revizionistiem jeb vēstures pārskatītājiem. Bet viņi nav nacistu politikas attaisnotāji vai ebreju ciešanu noliedzēji. Neviens no viņiem neapšauba ebreju diskrimināciju Trešajā Reihā, ievietošanu koncentrācijas nometnēs, iznīcināšanu tīrīšanas akcijās Austrumu frontē. Revizionisti pakļauj kritikai virkni oficiālajā historiogrāfijā un masu apziņā iesakņojušos apgalvojumu:

  1. Eksistējis nacistu izstrādāts ebreju masveida iznīcināšanas plāns.
  2. Eksistējušas ebreju masveida iznīcināšanai ierīkotas “gāzes kameras” un “nāves nometnes”.
  3. Nacionālsociālistu kontrolētajās teritorijās Eiropā nogalināti 6 miljoni ebreju.

  Revizionisti ir dažādu tautību un jomu speciālisti, kas pētniecībā lieto ne tikai vēstures, bet arī statistikas, fizikas, ķīmijas un inženiertehniskās metodes, meklējot atbildi uz jautājumu: kādā veidā tad īstenots holokausts? Viņu pētījumu taktika ir līdzīga: iepriekšminētos apgalvojumus pieņem kā pierādāmus, meklē dokumentus, kas tos apstiprina, rekonstruē gāzes kameru tehniskās darbības shēmu, aplēš Eiropā dzīvojušo, koncentrācijas nometnēs ievietoto, bojāgājušo un izdzīvojušo ebreju skaitu, noskaidro viņu nāves cēloni. Līdzīgi slepkavību izmeklētājiem, revizionisti meklē nozieguma motīvus, ieročus un līķus – un… tā arī nav atraduši.

  Vēstures pārskatītāju pētījumos gūtie secinājumi pamatoti noliedz visus trīs augstākminētos apgalvojumus – holokausta galvenos pīlārus. Daudzu izpētes gadu gaitā nav atrasts neviens (!) ticams dokuments (projekts, rīkojums, pavēle vai instrukcija) par gāzes kameru ierīkošanu un lietošanu. Vācu koncentrācijas nometnes apmeklējušās Sarkanā Krusta inspekcijas nav fiksējušas nevienu ieslodzīto masveida iznīcināšanas liecību. Nav atrasts neviens hitleriešu pretinieku izlūkdienestu dokuments par Trešā Reiha vadības izstrādātajiem ebreju pilnīgas iznīcināšanas plāniem. Vairums vācu nacistu dokumentu, kas nonākuši uzvarētāju rokās, tai skaitā koncentrācijas nometņu lietvedība, līdz šim laikam nezināmu iemeslu dēļ turēti slepenībā. Bet daudzajos brīvi pieejamajos dokumentos ASV Nacionālajā arhīvā par nacistu ebreju politiku nav nevienas norādes uz ebreju masveida iznīcināšanas plāniem.

  Atziņas par holokausta šausminošajiem apjomiem un velnišķīgo iznīcināšanas tehniku pamatā balstās uz aculiecinieku stāstiem un nacistisko slepkavu liecībām, kas ir haotiskas un pretrunīgas. Tieši aculiecinieku stāstu neticamība rosināja pirmā plašāk pazīstamā revizionista Pola Rasinjē darbību. Šo ģeogrāfijas un vēstures skolotāju okupētajā Francijā 1943. gadā vācieši arestēja par dalību Pretošanās kustībā un ievietoja Dora–Mittelbau, vēlāk Būhenvaldes koncentrācijas nometnēs. Rasinjē ieslodzījuma laikā ne reizi neredzēja gāzes kameras un nedzirdēja par ebreju masveida iznīcināšanu, lai gan neskaidras baumas par gāzes kamerām nometnēs izplatījuši ieslodzītie komunisti. Pēc kara Rasinjē 14 gadus ceļoja Rietumeiropu gāzes kameru aculiecinieku meklējumos, apciemoja grāmatu par zvērībām koncentrācijas nometnēs autorus, tomēr tā arī neatrada nevienu (!), kurš būtu kameras redzējis savām acīm. Viņa apzināto liecinieku un autoru stāsti balstījušies uz “ticamu liecinieku, kuri nesen miruši”, sniegtajām ziņām. Bijušā ieslodzītā vērtējumu izsaka viņa grāmatas nosaukums “Odiseja meli” – līdzīgi leģendārajam sengrieķu ceļotājam, koncentrācijas nometņu ieslodzītajiem ir iespēja izdomāt neticamus stāstus, jo nav neviena, kurš varētu par to ticamību pārliecināties pats savām acīm. Rasinjē centās pierādīt, ka ieslodzīto mirstība koncentrācijas nometnēs bija krietni zemāka nekā to atspoguļo oficiālā historiogrāfija, un ieslodzītie lielākoties miruši nevis mērķtiecīgas iznīcināšanas, bet bada un epidēmiju rezultātā kara beigās, kad bombardēšanas radīto postījumu dēļ nebija iespējams nodrošināt nometnes ar pārtiku un medikamentiem.

  Līdz ar holokausta apjomu un īstenošanas apšaubāmību revizionisti cenšas rast atbildi uz jautājumu: kāpēc ebreju genocīdu tik ļoti pārspīlē? Atbilde slēpjas jau pašā terminā “holokausts”. Grieķu valodā tas nozīmē senebreju veikto dedzināmo upuri dievam Jahvem. Tādā pašā nozīmē nereti lieto arī senebreju vārdu “šoah”. Kā paskaidro revizionists Rožē Garodī, šis termins “pauž vēlmi padarīt noziegumus pret ebrejiem par izņēmumu vēsturē, jo ciešanām un nāvei tādējādi piešķirts sakrāls raksturs”. (..) Bojā gājušo ebreju skaits un versijas par nogalināšanas veidiem laika gaitā bieži mainījušās arī holokausta atzinēju darbos, turklāt nogalināto daudzumam laika gaitā ir tendence samazināties.

  Tā Osvencimas jeb Aušvicas koncentrācijas nometnē okupētajā Polijā, ko uzskata par lielāko ebreju masveida iznīcināšanas vietu, saskaņā ar franču Kara noziegumu departamenta paziņojumu 1945. gadā, gājuši bojā 8 miljoni cilvēku. Nirnbergas tribunāls 1946. gadā atzina, ka bojāgājušo skaits ir 6 miljoni. Osvencimas komandanta Rūdolfa Hesa liecībās tajā pašā gadā minēti 3,5 miljoni, no tiem 2,5 miljoni noindēti gāzes kamerās. 1989. gadā holokausta eksperts no Izraēlas Jehuda Bauers paziņoja, ka Osvencimas upuru skaits ir 1,6 miljoni, tai skaitā 1 352 980 1 352 980 ebreji. Populārais holokausta aizstāvis, Francijas ebrejs Žans Klods Presaks, 1993. gadā aplēsa, ka bojā gājuši tikai 775–800 tūkstoši Osvencimas ieslodzīto, no tiem 630 tūkstoši ir ar gāzi noindētie ebreji. Nākamajā gadā viņš savas aplēses koriģēja uz 670–710 tūkstošiem bojā gājušo, tai skaitā 470–550 tūkstošiem ebreju. Ebreju statistiķis Džeralds Reitlingers atzina, ka nometnes pastāvēšanas laikā – no 1940. gada janvāra līdz 1945. gada februārim – Osvencimā reģistrēti tikai 363 tūkstoši ieslodzīto, turklāt ne visi no tiem bija ebreji. Revizionisti Džeralds Forisons un Karlo Matonjo aprēķinājuši, ka Osvencimā miruši 150–170 tūkstoši ebreju, no tiem gāzes kamerās – neviens, jo šādas kameras neesot eksistējušas. Augstās mirstības iemesls 1944.–1945. gadā bija epidēmijas, galvenokārt izsitumu tīfs.

  Pēc 2. Pasaules kara beigām nebija vienprātības par milzīga ebreju daudzuma (minēti skaitļi līdz 11 miljoniem) iznīcināšanas veidu. Figurēja versijas, kas bija viena par otru baisākas, bet tehniski neīstenojamas, tādēļ holokausta literatūrā tās neiedzīvinājās: asins saindēšana ar injekcijām, nosmacēšana ar tvaiku, dzīvu cilvēku izbēršana krāsnīs no vagonetēm, nedzēsta kaļķa iebēršana ar ebrejiem piepildītos lopu vagonos. Lūk, viens piemērs par iznīcināšanu nāves nometnē Belzecā, Polijā (starp citu pagaidām nav atrasta neviena ticama liecība vispār par šīs nometnes pastāvēšanu!), kā to pasniedza Stefans Zunde grāmatā “Pēdējais Polijas ebrejs”:

  “Cilvēku dzirnavu platība bija ap 7 kvadrātkilometri. Ar ebrejiem pārpildīti vilcienu sastāvi pa tuneli iebrauca nāves vietas pazemes sektorā. Ebrejiem novilka drēbes un kailus aizveda uz milzīgām telpām, kur varēja satilpt tūkstošiem cilvēku. Telpas bija bez logiem, ar metāla sienām un paceļamu grīdu. Grīda ar tūkstošiem ebreju nolaidās apakšā esošajā baseinā tā, lai cilvēki ūdenī atrastos tikai daļēji. Tad grīdai pieslēdza elektrisko strāvu. Pēc dažām sekundēm visi bija miruši, tūkstošiem vienā mirklī. Tad metāla grīda pacēlās no ūdens. Atkal ieslēdza strāvu, un metāla platforma kļuva par sarkofāgu, kas kaita tik ilgi, līdz līķi pārvērtās pelnos. Tad jaudīgi krāni pacēla milzīgo sarkofāgu un izbēra pelnus. Lieli fabrikas skursteņi izvadīja dūmus. Miljoniem cilvēku nogalināšanas problēma bija atrisināta”.

  “1945. gada 14. decembrī Nirnbergas tribunālā noskaidroja, kā notika ebreju iznīcināšana Treblinkas nāves nometnē: “Visi upuri novilka drēbes un apavus, ko savāca. Tad daļu no viņiem, galvenokārt sievietes un bērnus, dzina uz nāves kamerām. Novājinātos un lēnos pamudināja ar laidņu un pātagu sitieniem, kāju spērieniem. Mazos bērnus vienkārši iemeta kamerās. Kad kameras bija piepildītas, tās cieši noslēdza un ielaida tvaiku”.

  Pēc 75 dienām tiesneši par tvaika kamerām jau bija aizmirsuši. Kopš šā brīža figurēja mazliet ticamākā gāzes kameru versija, kā to izklāstīja izdzīvojušais Samuils Raizmans: 13 gāzes kamerās katru dienu noindēti 10–12 tūkstoši cilvēku. Turklāt nebija precizēts, kāda nāvējoša gāze izmantota. Tikai 70–os gados uzradās daži Treblinkā izdzīvojušie, kuri liecināja, ka 2 gāzes kamerās ebreji noindēti ar padomju tanka dīzeļdzinēja izplūdgāzēm. 13 mēnešos šādā veidā esot nogalināti 800 tūkstoši ebreju, galvenokārt no Varšavas geto. Līķi 1943. gadā apbedīti milzīgā masu kapā, bet nākamajā gadā izrakti un sadedzināti, izmantojot malku vai vispār iztiekot bez degmateriāla. 1983. gadā vācu revizionists Fricis Bergs pēc konsultācijām ar ķīmiķiem un krematoriju darbiniekiem secināja, ka ar viena dīzeļdzinēja gāzēm minētajā laikaposmā nogalināt tik lielu daudzumu upuru tehniski nav iespējams. Lai sadedzinātu tik daudz līķu, nepieciešami 160 tūkstoši tonnu sausas malkas: šķiet neticami, ka tik lielu daudzumu resursu un darbaspēku to sagatavošanai kara apstākļos nacisti būtu gatavi upurēt noziegumu slēpšanai. Līķu degšana bez kurināmā nav iespējama, jo cilvēka ķermenis vairāk kā par 60 procentiem sastāv no ūdens. Tūlīt pēc kara radās versija, ka gāzes kameras pastāvējušas itin visās nacistu koncentrācijas nometnēs. Simons Vīzentāls 1946. gadā grāmatā “Mauthauzenas koncentrācijas nometne” rakstīja: “Nometnē bija ierīkota ierīce nogalināšanai ar gāzi, maskēta kā pirts. Turklāt no Mauthauzenas uz Hūzenu kursēja īpašs auto, kurā ieslodzītos ar gāzi nogalināja ceļā. […] Tā nogalināti aptuveni 1–1,5 miljoni”. Gāzes auto holokausta briesmu stāstos ir ievērojama loma. Izskan pat apgalvojumi, ka nāves nometnē Helmno tajos nosmacēti ap 2 miljoni cilvēku, tomēr nav atrasta neviena rakstiska liecība par “gāzes vāģu” izgatavošanu un lietošanu. Kā gāzes kameras radušās amerikāņu okupācijas zonā, liecina filtrācijas nometnēs ieslodzītie esesieši. Helmuts Tauvers stāsta, ka 1946. gadā, kad viņš strādājis bijušajā Dahavas koncentrācijas nometnē, poļu tautības apsargs viņiem parādījis “interesantu krematoriju”: telpu, pie kuras griestiem bija piemontētas gramofonu taures – gāzes izvadkanālu butaforijas. Proti, vāciešu aizsākto krematoriju būvi pabeidza amerikāņi, lai radītu ilūziju par liela līķu daudzuma sadedzināšanu.

  Cits ieslodzītais – Horsts Kroics rakstīja, ko viņam stāstījis nometnes biedrs Voldemārs Špeks: “Bez citiem darbiem viņš strādāja pie krematorijas būves pēc amerikāņu rīkojuma. Pēc tā Špekam un viņa biedriem lika ierīkot karātavas, un viņi ar resnu virvi berza lielu zaru, lai radītu iespaidu, ka šajā kokā kārti cilvēki visu nometnes pastāvēšanas laiku”.

  Liecības pret gāzes kameru pastāvēšanu Vācijas teritorijā pamudināja Rietumvācijas Mūsdienu vēstures institūta līdzstrādnieku Martinu Brosatu 1960. gada 19. augustā nākt klajā ar paziņojumu laikrakstā “Das Zeit”, ka ebrejus un citus ieslodzītos neiznīcināja ar gāzi Dahavas, Bergenbelcenas un Būhenvaldes koncentrācijas nometnēs, bet tas notika tikai speciāli ierīkotās iznīcināšanas nometnēs Polijā: Osvencimā–Birkenavā, Sobiborā, Treblinkā, Helmno un Belzecā.

  (..) Ir maldīgi uzskatīt, ka revizionisti ar saviem atklājumiem izraisa sensācijas un vairo savu popularitāti. Holokausta apjomu apšaubīšana vairākiem desmitiem pētnieku un viņu darbu publicētāju maksājusi gan karjeru, gan sabiedrisko prestižu, gan brīvību, veselību un pat dzīvību. Kopš 20. gadsimta 70–to gadu vidus revizionistus vajā kā neonacistus, nacionālā naida kurinātājus un mirušo piemiņas apgānītājus. Minēšu tikai spilgtākos piemērus.

  Tīss Kristofersens, bijušais Osvencimas kaučuka fabrikas strādnieks, Vācijas Federatīvajā republikā 1972. gadā izdeva atmiņu grāmatu “Meli par Osvencimu”, kurā noliedza masu slepkavības Osvencimā un Birkenavā. Pēc cionistu izteiktajiem draudiem viņš bija spests bēgt uz Dāniju, kur vajāšanas turpinājās. Viņa māju nodedzināja neatklāti ļaundari. Vācu vēsturnieks Manfrēds Rēders tiesāts par to, ka uzrakstīja priekšvārdu Kristofersena grāmatai.

  Vēsturnieks Fransuā Diprā Francijā izplatīja Ričarda Hārvuda grāmatu “Vai patiešām gāja bojā seši miljoni?” 1978. gadā viņš gāja bojā, sprāgstot automašīnā ievietotai bumbai. Profesors Robērs Forisons zaudēja katedras vadītāja vietu Lionas universitātē par “gāzes kameru” pastāvēšanas apšaubīšanu. 1989. gada septembrī Višī pilsētas parkā viņu piekāva cionistiskie huligāni no grupas “Ebreju piemiņas dēli”, salaužot žokli un dažas ribas. Pasniedzējs–revizionists Mišels Kenjē no studentiem–cionistiem saņēma sērskābes ampulu sejā.

  Jau minēto amerikāņu inženieri Leihters krimināli nevajāja, jo ASV likumus nevar piemērot vēsturisku notikumu noliedzēju sodīšanai, toties Antirasistiskās līgas noorganizētajā viņa uzņēmuma boikotā Leihters zaudēja ap 300 tūkstošus dolāru. Viņa domubiedrs Rūdolfs Vācijā par objektīvi veikto “gāzes kameru” ekspertīzi saņēma 18 mēnešus ilgu ieslodzījumu.

  Terors pret “Vēstures pārskatīšanas institūtu” Toransas pilsētā Kalifonijā ASV izpaudās kā institūta telpās 1984. gada jūlijā iemestas degbumbas. Vainīgos nenoskaidroja. Starp citu, šis institūts izsludinājis 50 000 dolāru lielu prēmiju jebkuram, kurš tiesā pierādīs kaut vai vienu slepkavību gāzes kamerā jebkurā no nacistu koncentrācijas nometnēm. Neviens drosminieks no holokausta pielūdzēju pulka pagaidām vēl nav pieteicies.

  Angļu vēsturnieks Deivids Irvings, trīsdesmitsējumu darba par 2. Pasaules karu autors, veicis pētījumus Vācijas, Austrijas, Francijas, Itālijas un PSRS arhīvos, kur nav atradis nekādas liecības par ebreju masveida iznīcināšanu. Viņu vajāja gan cionistiskie šovinisti, gan Francijas, Vācijas un Kanādas tiesas. Visbeidzot viņu kā viduslaiku ķeceri piespieda atteikties no saviem uzskatiem. Populārākais no Eiropas revizionistiem ir Šveices filologs Jirgens Grāfs, kura grāmatas ir revizionistu pētījumu un sasniegumu pārskati, kas uzrakstīti saprotamā, aizraujošā valodā. 1993. gadā pēc grāmatas “Holokausts zem lupas” izdošanas Grāfu atlaida no skolotāja darba, aizdedzināja viņa māju. 1998. gadā Bādenes apriņķa tiesa Grāfam par antiebrejisku grāmatu publicēšanu piesprieda 15 mēnešus cietuma un 8000 franku (5500 ASV dolāru) lielu naudassodu, turklāt gan viņam, gan izdevējam Fersteram bija jāatdod valstij 55 tūkstošus franku, kas iegūti par pārdotajām grāmatām. Vīlies Šveices pseidodemokrātijā, Grāfs emigrēja uz “Eiropas totalitārāko valsti” – Baltkrieviju, kur varēja netraucēti turpināt darbu.

  1990.–1994. gadā Francijā, Austrijā un Šveicē pieņemti likumi, saskaņā ar kuriem holokausta noliedzējus var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no 1 līdz 10 gadiem. Citās Eiropas valstīs pret revizionistiem vērš elastīgos likumu pantus par “mirušo piemiņas zaimošanu” vai “genocīda un noziegumu pret cilvēci noliegšanu”.

  Kā redzams, vēsturnieka vai īstenības meklētāja nodarbe, ja vien viņš akli neseko “sabiedriskajai domai”, “demokrātiskajā” Eiropā var būt tikpat bīstama kā žurnālista nodarbe karadarbības pārņemtajās Austrumu zemēs.

  (..) Kam vajadzīgi holokausta pārspīlējumi? Uz šo jautājumu izsmeļošu atbildi sniedz nevis fanātisks antisemīts, pat ne revizionists, bet ebrejs, genocīdā cietušo pēctecis, Ņūjorkas universitātes profesors Normans Finkelšteins savā brošūrā “Holokausts kā izdevīgs darījums”:

  “Kā iespējams būt bagātam un ietekmīgam – un izvairīties no skaudības un naida? Kā aptīrīt savu tuvāko, lai viņš turklāt tev justu līdzi? Kā valdīt – un izraisīt žēlumu un līdzjūtību? Šie uzdevumi ir vēl sarežģītāki nekā apļa kvadrāta aprēķināšana. Apļa kvadrātu atrisināja Amerikas ebreji. Šīs bagātās, ietekmīgās un varenās kopienas augšslānis izspiež naudu no šveiciešiem, vāciešiem un amerikāņiem, valda Ameriku un pasauli, veicina noziegumus pret cilvēcību Izraēlā, nosaka dolāra kursu, un tajā pašā laikā uztur savu nelaimīgo un vajāto imidžu ar vienkārša, bet efektīva līdzekļa – holokausta propogandas – palīdzību”.

  Finkelšteina ģimenes lielākā daļa gāja bojā Polijā, tomēr tēvam un mātei izdevās iziet Varšavas geto un piespiedu darba nometņu moku ceļu. Pēc kara viņi sasniedza ASV krastus, bet viņiem kā vienkāršiem holokausta upuriem atbirst tikai niecīgas drupačas no bagātīgā kompensāciju galda, pie kura mielojas ebreju elite. No miljardiem dolāru, ko maksā Vācija, vienīgi tik augsta ranga holokausta upuri kā ASV ārlietu ministrs Laurenss Igelbergers iegūst 300 tūkstošus gadā. Vīzentāla centra direktors saņem pusmiljonu gadā, bet Finkelšteina vecāki par savām ciešanām saņēmuši 3000 dolārus lielu vienreizējo pabalstu. Tikai 15% vācu kompensāciju nonāk pie nacistu teroru pārdzīvojušajiem, pārējais iestrēgst ebreju organizāciju kabatās. Izspiešana Vācijā un Šveicē – raksta Finkelšteins – ir tikai holokausta industrijas prologs Austrumeiropas valstu aplaupīšanai. Par pirmo upuri kritusi Polija, kurai ebreju organizācijas pieprasa visus īpašumus daudzu miljardu dolāru vērtībā, kas kādreiz piederējuši ebrejiem. Jāpiebilst, ka līdzīgus, pagaidām neveiksmīgus mēģinājumus attiecībā uz kādreizējo ebreju draudžu īpašumiem ebreju organizācijas veikušas arī Latvijā. Laikam šo procesu visefektīvāk spētu veicināt latviešu tautas vainas oficiāla atzīšana vācu īpašo uzdevumu vienību veiktajās ebreju slepkavībās Latvijas teritorijā. Bez kompensācijām visu laiku lielāko traģēdiju piedzīvojušajai tautai nevarētu rasties un pastāvēt Izraēlas Valsts. N. Goldmans grāmatā “Ebreju paradokss” atklāti atzīst: “Bez vācu kompensācijām, kas izmaksātas Izraēlas Valsts pastāvēšanas pirmajos desmit gados, valsts nespētu izveidot pat pusi no pastāvošās infrastruktūras: viss dzelzceļu ritošais sastāvs, visi kuģi un elektrostacijas, kā arī rūpnīcu aprīkojuma lielākā daļa nāk no vāciešiem”.

  Grāfs grāmatā “Holokausts zem lupas” atzīmē, ka saskaņā ar oficiālo statistiku, līdz 1992. gadam Vācija Izraēlai un ebreju organizācijām samaksājusi 85,4 miljardus marku. Reālās izmaksas ir krietni augstākas, jo jāpieskaita arī vācu preču bezmaksas piegāde. Ar kompensācijām vismaz daļēji finansēti Izraēlas konflikti ar arābiem, kas, protams, nobāl plaši propogandēto holokausta šausmu priekšā. Izraēlas publicists Ari Šavits pēc 100 palestīniešu bēgļu nogalināšanas, ko veica Izraēlas karavīri Kānas ciemā Libānā 1996. gadā, ar rūgtu, bet patiesu ironiju avīzē “Gaarec” rakstīja: “Mēs varam nogalināt nesodīti, jo mūsu pusē ir holokausta muzejs”…

  Vairāk lasiet žurnāla “Kabinets” aprīļa numurā (Nr.56)

  Avots: http://www.delfi.lv/news/comment/comment/agris-dzenis-revizionisms-uzdrikstesanas-domat-par-holokaustu-fragmenti.d?id=20669445

 11. lāčplēš saka:

  Tavs jaunais līder latvi ir Kangarovichs, tam seko uz Russobaltīju un dzīvosi tu zilizaļi ēsdams resno laimes žārdjeli.

 12. Latvijas pilsonis saka:

  Slimais Grantins sho svarigo temu ari sachakares.
  Latvija ir daudzi nopietni cilveki, kuri atljaujas iet pretim varai un asi kritizet Varas kokjeteriju ar Vizentala centru. Shie cilveki to dara pamatigi, argumenteti. Grantinjs ar savu zakashanos un apsaukashanos padara sho pretestibas procesu par farsu.
  Man joprojam ir jautajums – kas ir Grantinjs ? Kasm vinjs kalpo? Un vai aiz psihiski nelidzsvarota cilveka maskas neslepjas pamatigs un rudits provokators ?

 13. AG saka:

  ES NEVARU PIEKRIST VISIEM GRANTIŅA RAKSTIEM, TOMĒR ŠIS MANUPRĀT IR PERFEKTI UZRAKSTĪTS!

 14. Vilis saka:

  Viss ir pateikts tā kā ir..- GODĪGI ! Visu Cieņu raksta Autoram ! MALACIS !!!

  (Latvijā cenzūra ir aizliegta !!!)

 15. LRP saka:

  Kā var rakstīt par tik nopietnu tēmu ar “mentu karu”žargonu?Kas ir domāts ar vārdu “bazārs”un kādā valodā?Vai tas ir mēģinājums pielāgoties šiem neliešiem?

 16. Latvijas pilsonis saka:

  es jau teicu, ka Grantinjs, izliekoties par Latvijas patriotu, faktiski lej udeni uz visu sho Latvijai klaji nedraudzigo un naidigo personu dzirnavam, un ar savu skribelejumu megjina diskreditet latvieshus.

 17. AG saka:

  PĒDĒJAM TEIKUMAM PIEKRĪTU TIKAI TAJOS GADĪJUMOS, KAD L.G. KRITIZĒ GARDU, CITĀDI NĒ!

 18. annamarija saka:

  Vairs neatceros autoru, bet tas ir bijušais Osvencimmas ieslodzītais, kas rakstīja, ka nometnē bija 4 futbola komandas (Vienu veidoja nometnes uzraugi, trīs – ieslodzītie), kas sacentās savā starpā. Darbojušies divi simfoniskie orķestri… Gribat, ticiet, gribat – ne!
  Bet šito es pati piedzīvoju,strādājot Vārmes skolā. Toreiz visādā veidā skolēnos audzināja “padomju patriotismu”. Viena tādā reizē skolēni viesojās pie bijušā koncentrācijas nometnes (nosaukumu neatceros) ieslodzītā. Vīrs bija ļoti runātīgs, fotogrāfiju lai uzdāvināja, ko ielīmēt pionieru hronikā! Es to fotogrāfiju redzēju: glīti nogrābti grantēti celiņi ar balsinātu ķieģeļu apmalēm, zaļojoši kociņi un košumkrūmi, pie balti balsinātas ēkas sienas uz soliņa sēž fotogrāfijas īpašnieks, ģērbies uzvalkā, baltā kreklā… “Šlipse” lai priekšā! Tas, ko viņš bija tikšanās reizē stāstījis bērniem, nekādi nebija rakstāms pulciņa “hronikā”! :)

 19. AG saka:

  …UN, STARP CITU, ARĪ PUPURS, MANUPRĀT, NAV TIK SLIKTS, KĀ VIŅU MĀLĒ!
  BET ANNAS-MARIJAS KOMENTĀRS TIEŠĀM VIETĀ!

 20. tikunta saka:

  http://www.onethirdoftheholocaust.com/

  Sho te ir veerts pastudeet.

 21. Kamikadze saka:

  Jā, mēš varam apzināties, kas reāli notiek pasaulē un Latvijā, bet… Ko darīt? Kā apvienot , piem., latviešus, kuri ir sašķelti gan reliģiski, gan idejiski… “Nodedzināt” visu jūdisko un atgriezties pie senču ticības?

 22. tikunta saka:

  “Nodedzināt” visu jūdisko un atgriezties pie senču ticības?
  ===========================================================
  Protams.
  Bet ne pie senchu ticiibas, bet pie senchu TIKUMA !
  Saprotiet ka pasauli ir radiijis RADIITAAJS, nevis kautkaads zhiidu dievs.
  Tas ka pasaule ir radiita ir neapstriidami.
  Taa ir zinaatniska teema, kam nav nekaada sakara ar pieluugsmi vai ticiibu.
  Kautkas taads nerodas taapat vien.

  Bet Dievus ir izdomaajushi cilveeki.
  Ticiiba savukaart ir manipulaaciju sekas.
  Religjijas ir izdomaajushi nelietiigi cilveeki, lai shkjeltu, paarvaldiitu, paverdzinaatu un aplaupiitu paareejos.

  Un mees labi zinaam ka patreiz tie ir ortodoksaalie zhiidi, un ka toreiz tie bija vinju priekshtechi.
  Saakums tam visam ir pirms apmeeram 7000 gadiem, kad saakaas faraonu, resp. vergturu un vergu laiki shai pasaulee.
  Turpinaas tas liidz pat shai dienai aizvien izsmalcinaataakaas formaas.
  Bet izskataas ka informaatikas laikmets tam tomeer pieliks punktu.

 23. Illis saka:

  Tas nu ir nepārprotami, ka žīdu tauta atkal ļauj saviem tautasbrāļiem pārdot savas tautas traģēdiju sīknaudā, ļauj viltot savu vēsturi politekonomiska marketinga nolūkos, ļauj saviem tautasbrāļiem ārdīties pa pasaules finansu sistēmu, ļauj trešajām personām izmantot savas traģēdijas “brendu” netiriem mērķiem …
  Tas krājas; vai tiešām viņi sakrās jaunu traģēdiju?

  Kādreiz teica: “Tas nu gan viena santīma dēļ uti pa šoseju līdz Maskavai aizdzīs”. Kāpēc viņi rīkojas tā, ka jāsaka: “Tie nu gan savas mātes līķi trīsreiz pārdos”?

 24. Vladimirs saka:

  Stulbas netīras cūkas
  Laiks mainīt jūsu adresi pret www heil hitler lv
  Nu nekas, drīz taču atkal brauksiet apdzīvot Kolimas mūžīgo sasalumu :)
  Savietosieties vienā vilcienā un uz priekšu
  “ČEMODAN-VOKZAL-ROSSIJA”

 25. Ernis Purnis saka:

  – tam svešo voloģkam : vispirms tikai tu urlu smerdeli paliksi bez zobiem un apkrāvis uz muguras Latvijā sazagtās lupatas aizvilksies rīt zāli,sāli, un dzert krutku uz savu parašu, ja tomēr ar labu nevilksies kopā ar saviem tarakāniem – mēs stipri palīdzēsim, jo cilvēknīdējiem-sarkanajiem urlu fašistu okupantiem Latvijā vietas nav UN NEBŪS!

 26. araajs saka:

  Nekad nav bijis nekaada mistiska holokausta.2.pas.kara laikaa tika risinaata zhiidu PROBLEEMA! Punkts.

 27. Miervaldis, vladimiram saka:

  Krievija nav, un nekad nebūs pa visu pasauli!Ja vēl nezini, tad pats iznāc ārā no sava kolimas purvāja latgalē, vai Krievijā, un aizbrauc uz kādu pilsētu, sakopies, nopērc sev jaunu abģērbu, vecos kankarus izmet miskastē, un pasakaties televizoru kādā no pilsētas skatlogiem.Ja nu galīgi bez kandžas nevari, tad zini – cilivizētā vietā tādas nepārdod!Tāpat kā neviena cilivizēta valsts nerāda savu spēku mazākajām valstīm, ā, jā, Krievija taču nav cilivizēta valsts!Stulbie krievi, dzērāju nācija, jūsu valsts nekad neuzdrošināsies Eiropas savienībai pat tuvu rādīties, un mēģināt jūs nomaļas valstis gan aizskart, taču varat apdedzināties, jo eiropas savienība dos pretriecienu, un kas tad būs Latvieši – eiropas liberāļi, vai?!jūsu valsts grib jums iemālēt, ka jūs jau tādi jēriņi, tādi labie, citi tādi slikti, bet patiesībā viņi jums dzen iekšā ļeņina garīgo invāziju, pataisot jūs par resnajiem ļeņina sūda gabaliem, un ja jums izdosies mūsu tautu vēlreiz pakļaut, tad, kad mūs atbrīvos šoreiz amerikāņi, mēs jūs sadzīsim lopu vagonos, tāpat, kā jūs sadzināt mūs, un aiz aizrestotām durvīm, vedīs jūs uz maķ Rossia, un mēs vienalga to izdarīsim, un ja mēs to neizdarīsim, tad to izdarīs (un turklāt ies vēl tālāk), amerikāņi (kas, nobijies?).SAPRATI, TU SARKANAIS LENINA SUDA GABAL!

 28. Miervaldis, Tikuntai saka:

  Visu jau nevajag dezdināt.Tikai tos fanātiskos kristiešus, kuri dēļ svešas aizjūru valstu reliģijas dēļ, pārdod savu tautību, savu Latviskumu!Mūsu ticība, mūsu skats ir un jābūt Dievturība, un Latvija!

 29. Ar lamāšanos tālu netiksim! Varbūt pamēģināsim? Mēģināts nav zaudēts!

  Politiskā partija „Latviešu Zemnieku Savienība” (LZS) aicina VISUS iedzīvotājus no dažādām sabiedriskām un politiskām organizācijām piedalīties Latvijas valsts atjaunošanā.

  Latvijas tauta, VISI vēlētāji no 18 gadu vecuma: studenti, skolotāji, mediķi, juristi, uzņēmēji, kā arī pārējo arodu speciālisti, tai skaitā arī skolnieki un pensionāri. Nāciet realizēt savas tiesības, lai varētu darbotos princips:
  VIENS LIKUMS – VIENA TAISNĪBA UN VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM !

  To var sasniegt izveidojot Saeimu tikai ar jauniem deputātiem, kuriem rūp Latvijas labklājība un nākotne.
  Veidojot vēlēšanu sarakstu „Mēs Paši”, pēc Īrijas parauga, katrā vēlēšanu apgabala sarakstā, nebūs neviena ESOŠĀ, ne arī BIJUŠĀ deputāta!

  Šajā darbā aicinām piedalīties visas sabiedriskās organizācijas, tautību kopas, reliģiskās draudzes un citu partiju pārstāvjus, kuri atbalsta mūsu pamatprogrammu un izvirza savus deputātu – kandidātus.

  Izvirziet godprātīgus deputātu – kandidātus no sava vidus, par kuriem Jūs esat gatvi balsot. Katrā apgabalā paredzēts izvirzīt šādu skaitu:
  Rīgā–32;
  Vidzemē –30;
  Latgalē–19;
  Zemgalē–18;
  Kurzemē– 16.
  10.Saeimas pamatuzdevumi un programma:
  1. atjaunot Latvijas valsts likumus: Satversmi, Civillikumu, par pagastiem, apriņķiem, ministrijām, sabiedriskām organizācijām, Latvijas Banku, Sodu, Tiesu varu, Pavalstniecības un Valodas likumu;
  2. atjaunot 9 ministrijas:
  Ārlietu; Iekšlietu; Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; Kara; Zemkopības; Izglītības; Satiksmes; Tieslietu; Labklājības;
  3. atjaunot 516 pagastus un 19 apriņķus, 6 sabiedriskas organizācijas – Kameras;
  4. atjaunot Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā Policijas palīgus;
  5. atjaunot ražošanu uz Sabiedriskā Tirgus Ekonomikas (STE) pamatiem, kas sekmīgi darbojās līdz 1940.gada 17. jūnijam.

  Tautsaimniecības atveseļošana ir iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un maziem nodokļiem UZŅĒMĒJIEM.
  Ir jāatjauno Latvijas valstī iedibināto kārtība, kurā pašvaldība pati rūpējas par savu iedzīvotāju labklājību, t.i. nodokļus iekasējot uz vietas un veicinot ražošanu.
  Veicot šos pasākumus rodas iespēja samazināt esošo Valsts pārvaldes aparātu 12 reizes.
  Izpildot šīs pamatprasības, jau šodien Valstī var izmaksāt sociālo pabalstu 168,-latu mēnesī KATRAM Latvijas iedzīvotājam.
  Tas nodrošinātu finansiālo līdzekļu ekonomiju, sociālo kārtību, kā arī pilnībā likvidēt bezdarbu.
  Uzskatām, ka jebkura Latvijas teritoriāli saimnieciskā plānošana šodien no augšas, neņemot vērā uzņēmēju un likumīgo īpašnieku tiesības ir apzinātas krāpšanas vai pilnīga nekompetences izpausme.
  Šobrīd ar Latvijas valdības un Saeimas nodokļu un muitas politiku tiek nodrošināta valsts ierēdņu aparāta lielo algu apmierināšana, nevis tautas labklājības nodrošināšana.
  Budžeta izdevumi ir jāplāno atbilstoši ar tautsaimniecībā reāli iespējamo noslogojuma finansējumu.

  Šodien NEVIENS nedrīkst palikt malā,
  kamēr nabadzības problēma skar ikvienu ģimeni un cilvēku.

  Neko nedarot,
  JŪS ATBALSTĀT
  Valsts izsaimniekotājus!

  Papildus informāciju var saņemt rakstot laikrakstam „Āres” un abonējot to.
  Redakcijas adrese:
  Turgeņeva ielā 21 a-8, Rīgā, LV-1050,
  tālr./fakss: +371 67 22 00 95; mob.: + 371 26347783;
  e-pastu: llk.ares@inbox.lv

  Būsim vienoti!

  Vienotībā Mūsu spēks!

  Vēlēšanu kopas „Mēs Paši”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *