Latvijas noziedznieku bandu gaida Lukašenko liktenis

Latīņina, kura redzama video, labi pasacīja uz omoniešiem: sirdsapziņu pazaudējuši, bet bailes palikušas… !

Nebāzīsimies “pa starpu” ar savām cionistu radītajām replikām, ka, lūk: liberasti, sorosisti un vēl diez kas ir vainīgs pie tā, kas notiek Baltkrievijā vai tai pašā Ukrainā. Tādiem aptaurētajiem vajadzētu tomēr apjēgt, ka Soross, liberālis un komunists, ir politiski identiski- vienādi jēdzieni. Visi viņi ir internacionālisti- nacionālo valstu vislielākie ienaidnieki. Lukašenko vai arī vietējais Lembergs, ir visīstākie sorosisti- liberāļi ! Man arī tāds Lukašenko likās izņēmums no visas šīs bandas, bet izrādās, ka biju maldījies pa visiem 100%, kā sacīja Bezdomnijs no MEISTARS UN MARGARITA. Par viņa nelietībām man pastāstīja kāds kolēģis no Baltkrievijas. Mani uzskati par Lukašenko- sadzīves valodā runājot, tika iemesti gružkastē !

Ja mums, Latvijai un latviešiem, vēl var piedot, ka tikām pievilti no komunistiem- sorosistiem, jo toreiz vēl nesapratām, ka liberāļi un komunisti ir viena teātra AKTIERI, tad Lukašenko nekādas piedošanas nav pelnījis. Viņam, turpat vai 30 gadus tika dots laiks: sakārtot valsts likumdošanu tā, lai viss darbotos arī pēc zaudējuma vēlēšanās, bet viņš to neizdarīja. Neizdarīja tāpēc, ka viņš ir viens no VIŅIEM ! Viņš, izrādījās, ir nožēlojams diktators ar sadistiskām tieksmēm, kurš varu izmantoja savtīgos nolūkos ! Viņa perversās tieksmes es šeit neuzskaitīšu, bet pieminēšu pašu galveno, ko mēs visi it kā bijām aizmirsuši, bet kas tieši norāda uz komunismu/ cionismu/ liberālismu. Nākot pie varas viņš: slepkavoja savus pretiniekus, atjaunoja Padomju himnu, aizliedza baltkrievu karogu un baltkrievu valodu aizstāja ar krievu !

Tās varmācības, kas notika pēdējās dienas pret vienkāršo tautu, netiks piedotas un viņš “saņems” Musolīni vai Čeušesku likteni un tas, var sacīt, ka būs godam arī nopelnīts. Latīņina video nemelo. Noklausieties to un tad arī sapratīsiet, ka šo lopu aizstāvēt ir noziegums.

Tas, vai Baltkrievija tiks izzagta tāpat kā Latvija, ir atkarīgs no tautas, bet ne no Sorosa ! Neviens “soross” taču neizzog Somiju, Holandi, Dāniju vai… !

16.08.20 L. Grantiņš

Šo ārprātu neviens viņam nepiedos !

You may also like...

13 Responses

 1. Andris saka:

  Emocijas ir tikai emocijas , neviena vara nav šķīsta . Es tomēr uzskatu , ka Lukašenko bija jāpaliek! Visa tā revolūcija Baltkrievijā bija no malas inspirēta un ne jau īsā laikā.
  https://www.youtube.com/post/UgwscNtEmY8wxOpkjn94AaABCQ

 2. Andris saka:

  Manā bijušajā darbavietā , uz fūrēm brauca arī no Baltkrievijas šoferi ,3 veči . Mēs esam pārrunājuši daudz ko par dzīvi Baltkrievijā. Bet tādas ziņas , kādas publicē admins es netiku dzirdējis.

 3. re kā saka:

  Iedzīvotāji #Minska #Baltkrievija iet garām KGB ēkai un pieprasa atbrīvot politiskos ieslodzītos.
  Arī Latvijā KGB lietas turpinātāji komunista Andra Guļāna ģimenes drauga Jāņa Maizīša vadītā Satversmes Aizsardzības birojā un bijušā Drošības policijas šefa Jāņa Reinika, tagad Normunda Mežvieta vadībā kopā ar “mūžīgo” Latvijas Juristu biedrības prezidentu, čekistu Aivaru Borovkovu un Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētāju, čekista Andra Bunkas dēlu Rihardu Bunku ir līdzatbildīgi pie valsts nozagšanas, dīvainām cilvēku pazušanām un nāvēm, Linarda Grantiņa necilvēcīgo spīdzināšanu 2015.gadā, kā arī daudziem citiem cilvēka prātam neaptveramiem šaušalīgiem notikumiem. Notikumi Baltkrievijā dod cerību, ka nākošā būs čekista Putina pārvaldītā Krievija. Tas nozīmē, ka tuvojas arī atmaksas stunda Aivaram Borovkovam, Jānim Reinikam, Normundam Mežvietam, Ivaram Godmanim, Rihardam Bunkam, Andrim Šķēlem, Aivaram Lembergam un visiem paŗējiem neliešiem.

 4. Andris saka:

  Cerībai būs pamats , ja Baltkrievija paliks suverēna . Krievija un Rietumi ir zem vienas ķepas . Ja Baltkrievijā tā revolūcija būtu no Tautas realizēta ar Līderi , kurš ir par suverēnu valsti , tad … , bet patreiz tā nav .

 5. Māris M. saka:

  Andrim

  90-to beigās paziņa nodzīvoja Baltkrievijā gadu vai divus. Atgriezies stāstīja, ka Lukašenko stingri pateicis un pie tā arī turējies, ka nekādu nacionālismu necietīšot, ar to domājot baltkrievu centienus saglabāt visu baltkrievu tautisko.

 6. Anonīms saka:

  Mārim. Tie baltkrievi ir gados jauni ,25- 30 g.v. . Viņiem interese ir ārzemju vieglais ,piķis un meitenes. Katrā ziņā par nacionālo tēmu tādas lietas nestāstīja. Tas ir pāris gadus atpakaļ. Es skatos tagad ,Tihanovska uzņemās līdera lomu …

 7. Andris saka:

  Vēl interesantāk … Kavkaz Center
  @newkc14
  Русская #пропаганда в своем репертуаре. Оказывается у Польши и беларуских оппозиционеров есть “тайный план” – восстановить государство Речь Посполитая, вернуть свои Смоленские земли и возродить Великое княжество Литовское до кучи. #беларусь #минск

 8. Marlena saka:

  VĀRDA BRĪVĪBA ierobežojuma mērcē
  Saņēmu draudzenes Annas Uzulēnas vēstījumu, ka 7 dienas FB nedrīkstēs rakstīt un komentēt. Kāpēc? Tāpēc: “Man ir ideja drīz organizēt cilvēku ķēdi Brivības ielas garumā no Brīvības piemekļa līdz Juglai vai pat Berğiem ar Latvijas un īstajiem Baltkrievijas karogiem rokās.”

 9. Krāsainajai revolūcijai vienmēr ir divi faktori: 1) iekšējais faktors – elites pasivitāte, neizlēmība, koķetēšana ar neoliberālismu, ko nosaka elites ģenēzes specifika un tās izveidotās politiskās iekārtas mīnusi; 2) ārējais faktors – Rietumu iedarbība, Dž.Šarpa tehnoloģijas izmantošana u.tml.
  Lukašenko politika bija divkosīga, cenšoties gūt labumu gan no Krievijas, gan no Rietumiem. Tas veicināja neoliberālisma ideoloģijas iefiltrēšanos baltkrievu elitē. Lukašenko faktiski pats radīja sev neoliberālos oponentus; koķetēšana ar Rietumiem sekmē rietumnieciska tipa elites veidošanos – krāsainās revolūcijas vietējo bāzi. Tā tas bija Ukrainā, tā tas ir Krievijā u.c. Vēsture liecina, ka valsts līderis ar tautas uzticību agrāk vai vēlāk degradējas – kļūst tirāns. Tādai pārvērtībai nav izskaidrojuma. Tirāni sāk paši nosacīt politisko dienas kārtību un sāk vienpersoniski izlemt visus jautājumus valsts politikā. Ja ir nepieciešamas demokrātiskas vēlēšanas (un tā tas ir Baltkrievijā), tad tirāni paši izvēlas sev konkurentus un vienmēr izvēlas ļoti vājus konkurentus, kurus nekādā gadījumā neatbalstīs elektorāts. 2020.gada prezidenta vēlēšanās Lukašenko galvenais konkurents bija, kā saka, pilnīgi tukša vieta. Tirānu vienmēr apņem pielīdēji. Viņi ir spējīgi uz jebkāda veida negodīgumu; tajā skaitā vēlēšanu rezultātu viltošanu. Pielīdēji ir milzīgs drauds tirānam. Īpaši tā tas ir tajos apstākļos, kad tautā sāk zust atbalsts, rodas neuzticība tirānam. Ja valsts prezidenta vēlēšanu sakarā ir krāsainās revolūcijas draudi, tad tirānam nākas rīkoties maksimāli godīgi un caurskatāmi; nepieciešams parādīt visus vēlēšanu dokumentus, stingri sodīt katru nogodīgo darbinieku vēlēšanu procesā; nekādā gadījumā pret neapmierinātajiem ar vēlēšanu rezultātu nedrīkst pavērst policejiskos spēkus; to nekavējoties maksimāli izmanto krāsainās revolūcijas organizēšanas ārējie spēki. Arī Lukašenko Rietumu medijos nekavējoties tika atspoguļots kā asinskārs tirāns, bet Rietumu politiskā elite guva iespēju draudēt ar “sankcijām”, pieprasīt organizēt jaunas vēlēšanas utt. Ja ir krāsainās revolūcijas draudi, tad ir jāapvieno visi politiskie spēki; arī tie, kuri ir bijuši opozīcijā vai nav kaut kādā ziņā simpātiski u.tml. Krāsainās revolūcijas iespējamība ir tikai tad, ja netiek izveidots vienots bloks (koalīcija) no nacionāli patriotiskajiem spēkiem. Lukašenko neko nedarīja vēlēšanu caurskatāmības labā; caurskatāmības demonstrēšanas vietā viņš miermīlīgajiem demonstrantiem uzrīdīja “omoniešus”; Lukašenko nemobilizēja koalīciju, kā rezultātā neviens viņu neaizstāvēja kā vienots bloks.

 10. Andris saka:

  Vai tagad ir OK ???? Pat ja Lukašenko paliek , vairs nekas nebūs tur ok!

 11. Armands saka:

  Cik daudz komentu! Te ir kāds ielicis stāstu par Lietuvas lielvalsts atjaunošanu bet pieminēsim, ka lielākie gnīdas tai lielvalsti bij poļu pani. Man vēl bij jādzird no bijušās kaimiņienes, kura bērnībā dzīvoja zem poļu panu varas pirms kara. Ka no viņu parpilnajiem augļu dārziem tiem bij žēl bērniem iedot ābolu vienu. Viņai pašai ir dzīve izveidojies īpašs taupigums pat pret tolete ūdeni, ko lej sūdam virsa, jo skaitītājs strādā. Tad nu jaunībā iebraucot Latvijas Psr viņiem pavērās cita dzīve. Tikai viņa tāpat, kā citi Sovieti slavē Sovietu varu, kas viņai visu deva svešā zemē. Kad viņai to atcirtu, tad viņa izmainīja sejas izteiksmi. Neviens kaimiņš latviets viņai un viņas bērniem nebij liedzis ēst to pašu labāko, ko ēda paši, bet tā muldēšana. Laiks tomēr mainīja viņas uztveri. Vispār jau tās ir pašu baltkrievu lietas, bet revolūcija ir gatavota no ārienes caur prostitūtām un dažādiem aktieriem. Paši jau baltkrievi tomēr vēl turas labāk nekā citas apkārtējās republikas. Poļi ir bijuši gnīdas cauri gadu simteņiem un viņus laist pie lielvalsts teikšanas? Viņi būs vēl daudz nezeligaki. Valsts vīram arī pienākas sodīt ar nāves sodiem tos, kuri grib graut valsts saimnieciskās dzīves labvēlību. Tak daudzi tie revolucionāri arī ir saistīti ar Latvijas politiskajiem žīdiem.

 12. Anonīms saka:

  Cionistiem lieliska izdoma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.