Viss reiz atklājas un par visu būs jāatbild(Izraēlas noziegumi)

Viss slēptais reiz nāk atklātībā un par visu būs jāmaksā !

Šeit teiktais nenozīmē, ka es aizstāvu PSRS, bet gan to, ka visus asinsdarbus veic Izraēlas specdienesti. Arī Latvijā taču runāja par “noslēpumaino trešo spēku”, kurš tiešā tēmējumā nošāva mūsu žurnālistus. Nokausieties šo KGBistu un daudz kas apgaismosies, kaut gan LRTT par to jau raksta vairāk par 10 gadiem. MOSSAD ir tas, kas nosaka visu Latvijas un Krievijas politiku. Gan Krievijā, gan Latvijā pie varas ir 100% mossadisti. Šajā visā jezgā ir iejaukts “dižais” politologs Jakovs Kedmins. Bet noklausies pats, latviet, un tad arī sapratīsi, ka atmaksa “šalomistiem” būs prātam neaptverama !

Lūk, mossadistu upuri !

Un šeit jūs redzat tos, kuri tiek gatavoti varas pārņemšanai Latvijā !

04.04.21

You may also like...

5 Responses

 1. Jonis saka:

  Jakovs Kedmins ir teicis- В обращении к депутатам Верховного Совета СССР он написал: «Я не желаю быть гражданином страны, где евреи подвергаются насильственной ассимиляции, где мой народ лишается своего национального лица и своих культурных ценностей… Я не желаю жить в стране, правительство которой пролило столько еврейской крови… Я не желаю вместе с вами быть соучастником уничтожения государства Израиль…»Izrādās,ka viņš apvaino PSRS par ebreju slepkavošanu un piespiedu asimilāciju,bet no kādas pozīcijas,no tādas,ka viņam ir vieta,kur viņš būs savā valstī-Izraēlā.

 2. Anonīms saka:

  Nu ja! Vācija un Soviet imperija bij žīdu regulētas, tad nu abas tika saplositas karā pēc kura izveidojās Israels. Klaidoņi pēc 2 tūkstošu gadu atgriežas svētajā zemē, tad nu viņi no konclageriem no vārgu šie spēja vēl karot, lai noturētu nelielu teritoriju attiecībā pret apkārtējām valstīm? Nu visa pasaule patiesībā ir Israels un tie vācieši vien nožēlojami lohi, kā arī krieviem pienāk laiks saņemt pretī to, ko paši ir radījusi ar žīdiem kopīgi pret vāciešiem. Kapēc ne uzlikt krieviem vainas apziņu par žīdu nicināšanu pēc kara laikā un sūkt no viņiem kārtējo reizi naudu? Nepiedalies melos, lai arī tas šodien šķiet izdevīgi, bet tomēr tā tumsā nasta sakrājas un nest vairs nav iespējams.

 3. Skolnieciņš saka:

  Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas!
  Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētavota
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētdiena #svētavots

 4. Skolnieciņš no svētavota saka:

  Šodien ir 4. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
  Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētavota
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #svētdiena #svētavots

 5. Anonīms saka:

  Astarte? Ragana nožēlojama, kas maldina vīriešus ar ārēju skaistumu, bet iekšā ir liela kaka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.