F. Bobinska komentārs J. Zīverta rakstam

Tribuāls 2Vislatviešu/tēvzemiešu klubiņš pretēji sākotnēji gaidītam paziņojis, ka atbalstīs Zatlera pārvēlēšanu L(PS)R prezidenta amatā.
Tas jau nekas, ka šis izteicis prieku par noziedzīgo robežlīgumu ar Krieviju, aicinājis dažādos veidos veicināt noziedzīgo naturalizāciju, dzīrojies 9.maijā Maskavā u.t.t.

Nemaz nerunājot par viņa pretīgo eirofīlismu.
Ko te vēl komentēt?

Abas minētās partijas kārtējo reizi parādījušas, ka tām nav nekādu principu.

zatlers_putins_epa_leta-media_largeDiemžēl visus pēdējos 20 gadus šādi pseidonacionālisti ir jaukuši gaisu, sava tautiskā tēla uzturēšanai šad tad vārdos pakritizēdami vienu vai otru pretvalstisku lēmumu, bet no šo noziegumu veicējiem nenovērsdamies.
Varam aplūkot kaut vai Abrenes piemēru.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Foto: Dodot roku šim slepkavam, Zatlers ir iespļāvis sejā visai latviešu tautai, pat vairāk, cilvēcei !!!  “Tā roka ir nocērtama un aizsviežama maitu ērgļiem !!!” Cik zemu “vienam cilvēkam” ir jākrīt, lai ko tādu izdarītu… . Bet šis nodevības “tārps” to nekad nespēs saprast. 

Vai tēvzemieši pēc šī nodevības akta pameta Kalvīša valdību?

Kur nu, ne prātā viņiem nenāca.

Tuvojoties vēlēšanām viņi un pat dedzīgie protestētāji no Visu Latvijai! par visām varītēm centās iespraukties Vienotībā pie kangara Pabrika. Nu abas partijas atbalstīšot Zatleru.
Vai tā ir latvieša cienīga stāja?
Noteikti nē!
Atļaušos apgalvot, ka, biedrodamies ar nodevējiem, tēvzemieši un vislatvieši sevi ir padarījuši par to
veikto noziegumu līdzdalībniekiem.
Aizvien vairāk rodas pārliecība, ka šādi pseidonacionāli spēki spēlē teātri, lai tautu atturētu no patiesa nacionālisma un radikālas rīcības.

Tā teikt, dusi, tauta, mierīgi, ja kas gadīsies, mēs bišķi pačivināsim, bet nodevības karavāna tāpat ies tālāk.

Izsaku nožēlu, ka Saeimas vēlēšanās par šo pseidonacionālo partiju apvienību tomēr ar gariem zobiem nobalsoju. Katrā ziņā turpmāk šādu muļķību vairs nedarīšu.

14.05. 2011

===============================

LRTT 1LRTT piebilde

Patiesi teikti vārdi ! Bet, Bobinska kungs, “PATIESĪBA” turpinās arī AIZ redzamās pasaules…, un tad vairs nevar tik “iznīcinoši” sist ! Uzskatu, ka Jūs, Bobinska kungs, pēdējās vēlēšanās muļķību neizdarījāt. Par to kādā no nākošajiem rakstiem.

L. Grantiņš

You may also like...

13 Responses

 1. annamarija saka:

  Nu, gluži tā jau nu Zatlers neteica… Arī man pāreja uz mācībām TIKAI latviešu valodā no 2012. gada liekas visai tupa. Pēc Dzintara runāšanas KRUSTPUNKTĀ sapratu, ka pašreizējās krievu skolas fiziski paliks, kur stāvējušas, bet pirmklasniekus mācīs latviski… Kas mācīs? Dzintars ir pārliecināts, ka jau tagad krievu skolotājiem valoda jāpārvalda tik labi, ka var mācīt. Jā, jāpārvalda. Bet vai pārvalda?! Esmu gatava gandrīz saderēt, ka viss notiks, kā līdz šim, vien ierodoties inspektoram, tiks spēlēts teijāteris…
  VISAM BIJA JĀNOTIEK JAU PIRMS 20 GADIEM.

 2. Talmuds saka:

  kopš kura laika naturalizācija ir kas noziedzīgs??? ja cilvēks apgūst valsts valodu, noliek visus testus un parāda lojalitāti pret valsti kurā dzīvo tad tas ir labi, protams tāda veida naturalizācijas kā kravcova gadījumā ir noziedzīgas, kur pilsonību iedod par naudu

 3. AG saka:

  smirdīgo mēslu Talmudu katrs normāls letiņš sen būtu uz mūžu nobanējis! Bet Plāngrantiņš redzu, ka gudrāks nepaliek, mīl to raivīti kā īsts pidars!

 4. Talmuds saka:

  vai Hitlera fanāts AG jeb Gedroics ir normāls cilvēks??? nedomāju, normālie letiņi no tādiem pa gabalu;)

 5. cilveeks saka:

  jaa, te biezi tikai virsraksti ir normālu cilveeku rakstiiti, bet komentos viens kretiins (a.g.) briiziem otru paarspeej (talmudu) un tad veel pa vidu vinu kloni piegaana gaisu te, kā taads graals,dentists, tad veel pajoliishi zonenbergs un slepenais krievmiilis s.graudinsh,utt.utj.
  bet vzjatleru likt amataa veelreiz ir kauns visiem deputaatiem, bet iipashi kauns vislatvieshiem

 6. zonnenbergs saka:

  Tadad cilvekam viss kartiba-Berni nedzimst un mirst,cinisms visa
  valsti,pasnavibu rekords,par sarkano lupatu nevienu neareste,
  uz latviesu valodu uzsplaut,nabadziba totala jo viss
  iznicinats,noziedziba un izvirtiba gavile VAI VEL MAZ ……

 7. Miervaldis saka:

  Valdis Zatlers nav mūsu prezidents – viņs ir krievu un čiganu prezidents!Varētu jau būt kauns, kad mums ir tādi gļēvulīgi valstsvīri, taču jāaceras, kad tie mums kaunu nedara, jo nav mūsējie!

 8. AG saka:

  raivītim zatlerītis ir labu labais!

 9. annamarija saka:

  Lai paliek Zatlers: mazāk naudas iztērēs… citādi – dzīvoklis, apsardze, pensija utt…

 10. zonnenbergs saka:

  KUR TIK ZEMI VAR KRIST PREZIDENTS-KA KADS APZADZIES MAJAS
  KAIMINS(SENAK TADI BIJA VAI NU KOMUNISTI VAI BANDITI)

 11. zonnenbergs saka:

  JA NAKOSAIS PREZIDENTS NEMACES ATSKIRT KAS IR PASVERTEJUMS,VAI
  VESELAIS SAPRATS TAD VINAM NULLES VERTIBA.

 12. annamarija saka:

  Nu, ko jūs visi varat cepties par to prezidentu? 4. maija republikā – jo trakāk. jo labāk. Tas tā vai tā nebūs MŪSU PREZIDENTS.

 13. G. meitenes saka:

  Nu protams, 4.Maija kliķe var bāzt tādā amatā tikai savu marioneti, kuru lēti var uzpirkt, kā rumpīti, vai raustīt aiz čekas nozieguma diedziņiem, kā freibergu, jeb apdulināt ar slavu, solijumiem un varaskāri naivo “aploksni”, bet tie visi tomēr ņergas un savas valsts un tautas nodevēji pagātnē vai nākotnē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.