Reinika neizdevies mēģinājums noslepkavot I. Roni

LRTT. ST, LATVIJA

PRIECĪGUS ZIEMAS SAULGRIEŽUS !!!

Neskatoties uz visiem asins darbiem, ko veic komunistiskie- KGB izdzimteņi pret mūsu tautu, LATVIJAS REPUBLIKAS TAUTAS TRIBUNĀLS vēl priecīgus Ziemas saulgriežus visiem labas gribas cilvēkiem un novēl ņemt savu personīgo LIKTENI pašam savās rokās.

Tieši tā, kā to dara Indulis Ronis un LRTT, tad nekādi komunistiskie krievžīdu izdzimteņi nespēs salauzt mūsu tautu.

Novēlēsim iznīcību visiem komunistiem- čekistiem Jaunajā gadā.

http://www.youtube.com/watch?v=PuWo8Tp7Y40

Šajā mirklī – brīdi stāt!
Pavērsties zvaigznēs un padomāt.
Šai baltajā klusumā iespējams viss,
Kas vēl nav bijis un noticis!

=============================================================================

www.tautastribunals.eu-12Atkal noticis cilvēka prātam neaptveramais, kārtējais Jāņa Reinika un Aivara Borovkova pārvaldītās iestādes mēģinājums, noslepkavot mums visiem pazīstamo vēsturnieku Induli Roni.

Aivaru Brīzi viņiem izdevās noslepkavot, bet I. Ronim stāvēja klāt Tas, kurš valda pār visiem un visur. „To, kuru DIEVS ir paredzējis nosargāt, Sātana kalpiem neizdosies iznīcināt”.

Zinu, ka tas jau vairākas reizes mēģināts ar mani, Andreju Kavaci un Laimoni Puru(Strazdiņu).

Lai ātrāk un labāk izprastu situāciju, publicēju kādu mūsu sarakstes daļu ar Induli Roni:

Linard Grantins <l.grantins@hotmail.de> :
Labdien, Roņa kungs !
Jūlijā būšu Latvijā un domāju arī ar Jums satikties.
Tikšanos pieprasīšu arī ar Prezidentu, lai apspriestu jautājumu par Latvijas suverenitātes(uz laiku) apturēšanu ANO uzraudzība.
Ir jāpanāk ES un ANO iejaukšanās un Tiesikuma atjaunošana. Agrāk vai vēlāk tas notiks, par to nav nekādu šaubu, jo notikumi Latvijā destabilizē stāvokli ES.
Pieminēšu Jusu teikto, un, ka vēsturiskās LIETAS manā vietā izskaidros I. Ronis.
Protams, ka viņš/viņi ar mums tikties baidīsies, bet tas fakts vien viņus darīs “trakus”.
Pēc tam H-86 vārdā pieprasīšu tikšanos ar Borozo un Merkeli, lai apturētu KGB noziedznieku darbību Latvijā.
Starp citu, jau tagad notiek neniedomājamas apslēptās cīņas mūsu(H-86 un I. Roņa) paziņojumu rezultātā.
Lielās zivis ziedos mazākās, lai paliktu pie Pasaules stūres, bet mums arī tas būs jau daudz.
Beigās mēs arī LIELOS aizvilksim uz karātavām… .

Labrīt , Grantiņa kungs!
Nupat izlasīju un steidzu atbildēt. Tā doma par prezidentu ir laba. Viņu arī briesmīgi aptaisa tā V.Vīķes-Freibergas-Kalnietes- M.Virša- Egila Levita vecā Klubiņa-21 kompānija, bet galvenokārt DP. Tās ir būtībā vispārzināmas lietas. ja Jums izdotos izlauzties līdz audiencei un vēl mani dabūt līdz — mums varētu būt labi rezultāti. Tikai apšaubu vai tas izdosies, es izmēģinājos visādi — nekas nesanāca. Var mēģināt sist pa vārgāko punktu — sākt audienci sist caur juristu Levitu (SD tulka un KGB aģenta D.A.Lēbera skolnieks, pēckara emigrants uz Izraēlu — ļoti ietekmīgs), jo viņš pašlaik ir prezidenta ārštata padomnieks konstitucionālisma jautājumos. Tieši pa mūsu tēmu. Bet to vajadzētu darīt maksimāli publiski, tas viņu varētu nobaidīt, kā nekā viņš ir Latvijas tiesnesis tajā Luksemburgas Gerichtshof. Labprāt ar Jums tikšos jebkurā variantā!
Ar cieņu
Indulis Ronis.

==========================================================================

Indulis Ronis, Linards Grantiņš, LRTT, Latvija

Atrodoties šovasar Latvijas apmeklējumā, nolēmu apmeklēt arī Laimoni Puru, Andreju Kavaci un Induli Roni.

Kā redziet no sarakstes, tad Roņa kungs šādu tikšanos atbalstīja.

Mana(L.Grantiņa) darbība tiek kontrolēta no visiem lielākajiem pasaules izlūkdienestiem, tai skaitā arī no Latvijas civilizācijas atkritumiem ar Borovkovu un Reiniku priekšgalā.

Tviterī, pirms manas ierašanās Latvijā, Borovkovs skaidri uz to norādīja:”Cik ilgi vēl DP kā sprāgusi reņģe noraudzīsies uz Grantiņa graujošo darbību”.

KGBistu banda arī skaidri zināja manus tikšanās nolūkus. Biju nolēmis uzņemt video, kurā Roņa kungs varētu vērsties pie tautas „caur ekrānu”. L. Pura un A. Kavača video jūs variet noskatīties, bet ar Roni, tieši mana apmeklējuma laika, notika brīnumainas lietas.

Šie video ir graujoši noziedzīgajai 4. maija kliķei. Ja L. Pura un A. Kavača „paziņojumi” lielākā vai mazākā mēra balstījās uz emocijām- dzīves pieredzi, tad I. Roņa teiktais, kā vēsturnieka, būtu balstījies uz dokumentētiem vēstures faktiem.

http://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE

http://www.youtube.com/watch?v=Ay1-pco0aoU

Un tas nu nebija pieļaujams.

Esot Latvijā nekādi neizdevās sazināties ar I. Roni, ne ar e- pasta palīdzību, ne arī telefoniski. Tikai dienu pirms manas aizbraukšanas izdevās sazvanīties. Izrādās, ka I. Ronis, galīgi novārdzis, atradās Kuldīgas slimnīcā ērču encefalīta „otrā viļņa” rezultātā, kuru savukārt ārstiem neesot izdevies pierādīt. Domāju, ka I. Ronis nesaprata, ka tas bija „attiecīgo iestāžu” darbs, lai viņš nesatiktos ar mani. Nav izslēgts, ka tas varēja būt arī slepkavības mēģinājums. Bet tagad par 6. oktobrī veikto Reinika- Borovkova asins darbu.

L. Grantiņš   23.12.13.

============================================================================

Ziņo vēsturnieks- profesors Indulis Ronis

Indulis-RonisŠ.g. 6. oktobrī pie manām lauku mājā „Krauļi” piebrauca tumša vieglā automašīna, divi vīrieši izkāpa un jautāja ceļu uz „Remešu” mājām. Tādas mājas nezināju, tāpēc izgāju uz ceļa aprunāties.

Pēc tam pakāpeniski sāku atgūt samaņu tikai pēc 11- 13 stundām 7. oktobra agrā rīta gaismiņā apmēram 20- 30 m. no ceļā siltumnīcas priekštelpā, lielā asins peļķē ar grieztām brūcēm rokās. Pārvarot ārkārtīgu vājumu un milzīgu piepūli, vairākos mēģinājumos man izdevās atgriezties neaizslēgtajā dzīvojamā mājā un piezvanīt sievai Baibai Ronei uz Rīgu. Viņa izsauca Kuldīgas slimnīcas Ātro medicīnisko palīdzību.

Mans slepkavības mēģinājums bija izpildīts augstā profesionālā līmenī, nomaskējot slepkavību par it kā „pašnāvību”, bezsamaņas stāvoklī man mutē salejot alkoholu(divas dienas man pat nedaudz sāpēja mutes dobuma aukslējas). Maskarāde ar it kā „pašnāvību” bija nepieciešama , lai šādā veidā norakstītu manu š.g. 11. septembra sūdzību Eiropas Cilvēktiesību tiesai par aizmuguriskās soda psihiatrijas pielietošanu pret mani Latvijas pašu augstāko amatpersonu līmenī 19 gadu garumā. Par šo acīm redzamo slepkavības motīvu sīkāk runāju savā 14. oktobra iesnieguma punktā 2.1. Proti, zinu, ka pašnāvību pielīdzina nepieskaitāmībai- es būtu miris un nespētu sevi aizstāvēt, lūdzot starptautisku ekspertīzi.

Šādā veidā valsts prezidents A. Bērziņš, Saeimas priekšsēdētāja S. Āboltiņa un ministru prezidents Dombrovskis paliktu nesodīti par izturēšanos pret pilntiesīgu valsts pilsoni, kā pret nepieskaitāmu, kā tas ir manā konkrētajā gadījumā. 1.2. Visu sajukumu, kas izraisīja neadekvātu, prettiesisku, pat klaji muļķīgu Valsts policijas Kuldīgas novada nodaļas priekšniecības un ģenerālprokurora Ē. Kalnmeijera rīcību- noteica neieplānotais fakts, ka es nenomiru, bet paliku dzīvs.

Jau Ātrās palīdzības mediķiem es diezgan sīki pastāstīju par to, ko atceros un lūdzu paziņot policijai par notikušo slepkavības mēģinājumu, kas arī tūlīt nekavējoties tika izdarīts, taču policija bēguļoja no manis. Pēc mana vairākkārtīga lūguma ārstējošam ārstam Dr, J. Jansonam policijas pārstāvis atnāca pie manis uz slimnīcu tikai 8. oktobrī ap pusdienas laiku. Atnāca Īvandes pagasta policists Ābelnieks, aptaujas protokolā ierakstīja 5- 6 izteikti neprofesionālus teikumus par manis stāstīto, ko mēģināju papildināt gultā guļot.

Par slepkavības pasūtītāju tobrīd uzskatīju vienīgi Valsts prezidentu Bērziņu, augstākās komunistiskās nomenklatūras kadru(par komunistiskās nomenklatūras būtību vēl 2001.g. rakstīju Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai), bet par izpildītājiem uzskatīju vecos čekistus. Policistam Ābelniekam nosaucu vairāku vadošo čekistu vārdus. Uzsvaru liku uz apsardzes firmas „Skonto” šefu Gunti Indriksonu***(LPSR KGB vadīja apakšvienību cīņai pret latviešu politiskajiem emigrantiem), kura tuvs draugs ir mans kaimiņš Īvandes pagastā Valentīns Kokalis, par roku palaišanu padzīts Ventspils padomju prokurors, milzīgu zemju īpašnieks, faktiski Krievijas mafiozās naudas atmazgātājs(viens no lielākajiem Latvijā, ja ne pats lielākais). V. Kokalis jau bija uzjautrinājies ar manis iebaidīšanu- rīkojot manā mežā milzīgu šaudīšanos u.c.

Guntis indriksons, slepkava, LR, DP.G. Indriksona rīcībā savukārt bija psihotronie ieroči, kā to liecina atvaļinātā ASV pulkvežleitnanta H. Redina nepārprotama slepkavība G. Indriksonam slepkavības laikā(1998.g.) piederošajā hotelī „Rīga”, par ko sīkāk es runāju jau iesniegtajā 11.sep. sūdzībā tiesai.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

FOTO: Lūk, viņš, latviešu tautas slepkava, čekas izdzimtenis Guntis Indriksons, kurš no plikadīdas krievu laikā, kļuvis par miljonāru pēc Atmodas. Tas viss noticis slepkavojot un apzogot latviešu tautu. ASM šim deģenerātam tiks izpildīts starptautiskajā “arēnā”, pēc visiem Starptautiskajiem Likumiem.

Šo versiju tobrīd izvēlējos policista Ābelnieka melu dēļ, ka uz siltumnīcas takas neesot bijušas svešas pēdas un nekādas pazīmes, ka es uz siltumnīcas priekštelpu būtu aiznests vai aizvilkts. Bet ekspertīze liecinot, ka es siltumnīcas priekštelpā it kā esot bijis tikai viens. Pēc policista Ābelnieka teiktā par ekspertīzi, naivi iedomājos, ka ir veikta tādos gadījumos obligātā kriminālekspertīze, un, ka policijas atrasto lietišķo pierādījumu daktiloskopisko u.c. analīžu rezultāti vēl nav saņemti.

Kad š.g. 11. oktobrī no slimnīcas atgriezos savās lauku mājās „Kraukļi”, redzēju, ka uz siltumnīcas priekšu bija gājuši daudzi cilvēki, taka bija cieti nostaigāta un zāle pie siltumnīcas spēcīgi nomīdīta. Tā kā no ceļa līdz siltumnīcai es bezsamaņas stāvoklī varēju tikt gan aiznests, gan aizvilkts. Ātrās palīdzības mediķiem un policistam Ābelniekam es pastāstīju par savām pēdējām atmiņām uz ceļa: kad viens no ceļa prasītājiem man viegli piesita pa labo roku es sajutu it kā bites dzēlienu. Par šādu ķīmisku uzbrukuma veidu esmu tikai lasījis, man nav ne mazākā priekšstata, vai asins un urīna analīzes, kuras man veica 7. oktobrī Kuldīgas slimnīcā ir pietiekošas šāda uzbrukuma konstatēšanai.

TURPINĀJUMS SEKOS

*** Jā, tas ir tas pats Guntis Indriksons, kurš organizēja un piedalījās Aivara Brīzes noslepkavošanā.

You may also like...

4 Responses

 1. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU NAKOSO DIENU!
  Nav nekads brinums,no vinu puses,ka cianas protokolu istenosana dzive.
  NOGALINI LABAKOS,NO VINIEM,kas visu laiku tiek ari darits.Vini labi
  saprot,ka ja mes parnemsim varu,tad viniem dzives nebus.Visiem jau drosi
  vien ir ipasumi arzemes,kur attiet.
  a)perunica.ru/tvorchestvo/7422-ubey-luchshego.html
  Latinu vards Tolerantum nak,no medicinas.Organisma nespeja sevi sargat,no
  svesa virusa,pasaizsardzibas iznicinasana.Smalka metode,vai ne.
  Lai visu sito atvairitu nepieciesama nacionala dzives staja,un nedrikst
  sevi apseglot un vadit citiem.Biedribas ir vajadzigas EU meroga,ja nu
  reiz tur busim pilnigi,ar visu naudu,bet,jo isaku laiku,jo labak.
  a)via-midgard.info/news/in russia/gosudarstvo-valgalla.htm
  b)via-midgard.info/news/plennyj-glava-nacional-socialisticheskoj-partii.
  c)ru-an.info/news/Jane Mary le Pen
  Ka vienas valsts dazadi dialekti,tiek izmantoti jaunas valodas
  radisanai,cilveku naida veicinasanai,lidz jaunas valsts izveidei.
  a)xn-80ajoghfjyjOa.xn--p1ai/georgiy -sidorov-ukraintsy-eto-russkie-
  soshedshie-s-uma.
  Kapec vilcinas un velk “gumiju” EU,lai tiesatu,var ari pec naves,
  genocida istenotajus pret latviesiem.Un vispar ari vienalga,kas
  piedalijas Katinas tragedija,NKVD,vai SS,no Bavarijas,jo juds visur ir
  un paliek juds.Polu virsnieki iespejams piedereja baltajai rasei.
  a)pandoraopen.ru/2011-06-24/vtoraya-mirovaya-prichiny-i-posledstviya-
  William Pears.
  Vacija iznak zurnals cOMPAcT,kuram ir drosmigs izdevejs,un vina
  popularitate aug.MERKELEI un TROcKIM ir daudz,ka kopeja,iznemot
  liberalismu,viniem patik amerikanu karaviru forma un vini ir ASV lobisti.
  a)www.novosti-novostey.tv
  b)antisionizm.info/O-Kromvele-i-Trotskom-903.html

  VELAK VEL/TENcINU

 2. skorceni saka:

  Labvakar !
  Priecīgus svētkus un, lai viss Jums un mums izdodas.!

 3. ķiploks saka:

  Visu to labāko mums visiem un lai Indriksons gaida taisnīgu tiesu!!!

 4. Modris saka:

  sveiciens visiem izrādas nēsu viens tāds kuru mēgina iznīcināt. man ar pasūtītājs ir čekistu pidars bijušās sievas tēvs vilis zelčš dzīvo balvos daugavpils ielā 11 ļoti daudz ir bijis visādu slepkavības mēģinājumu un zinu ka pasūtītājs ir tieši viņš pret mani visu laiku tiek pielietoti psihotronie ieroči no kaimiņu puses noalgoti. bija pat caur zobu ārsti mēginājums zobā ielika vai nu kautkādu indi vai tas bija čips domāju galus atdošu, smadzene uzsprāgs bet atgājos zobs ir izrauts kā pierādījums to čekistu piesedz balvu policija kura ar tajās melnajās lietās ir iesaistīta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.