LRTT. Neparakstīties ir noziegums

 LRTT 1LRTT aicina latviešus parakstīties par latviešu valodas mācīšanu valsts apmaksātajās skolās.

Tas, protams, ir pazemojoši, kur latviešus novedusi 4. maija kliķe, ka Latvijā jācīnās par latviešu valodas pastāvēšanu.

Dosim pa “zobiem” cionistei Ēlertei un viņas vadītajai noziedznieku bandai.

Viens ir skaidrs, kā reiz rakstīja A. Balts, tie sveštautieši, kuri būs mācījušies latviešu valodā un Latvijas vēsturi, nebūs vairs tik viegli manipulējami no žīdu un krievu noziedzniekiem ! Šis ir mazs solītis ceļā uz TIESISKUMU.

Un jūs redziet, kā noziedzīgā pasaule, ar Ēlerti priekšgalā, ir uztraukušies.

Viņi zina, tāpat kā suņi, ko “rijuši”!!!

=========================================

Kangaru ģerbonisMIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

Žīdu cionistu un ru- šovinistu uzbrukums latviskumam un latviešu valodai

 

Ne jau tikai ru-šovinisti uzbrūk latviešu valodai, bet arī globālisti-žīdu cionisti.

ZirgasmieklsNeloģiskā veidā, bet šie savstarpēji naidīgie spēki ir vienoti, kad runa iet par Latviju un latviešiem.

Foto: Kažocņš. Krievijas izlūkdienesta aģents.

Kāpēc ???

Atbilde meklējama nesenajā vēsturē, kad PSRS okupēja Latviju. PSRS represīvajos orgānos nospiedošā vairākumā bija žīdi.

Par NKVD zvērībām, ko pamatā veica žīdi, vēl šodien pasaule šausminās.

Žīdu un arī krievu zvērības ir prātam neaptveramas.

Šīs tautas nav pieskaitāmas pie cilvēku rases.

Šīm divām tautām nav BRĪVĀ GRIBA, bet gan attiecīga ļaunuma programma. Šīs tautas šo PROGRAMMU pilda ar “entuziasmu”.

Kā jau LRTT LAPĀ tika rakstīts: žīdisms(jūdaisms)- boļševisms- komunisms = ANTIKRISTS.

Žīdi pamatā ir jūdaisma reliģijas “pārstāvji”, bet krievi pamatā ir boļševiki. Tātad, abas tautas ir Ļaunuma realizētājas ! Ļaunuma realizētāji ir arī tie, kuri pieņem šo tautu “programmas”, iestājas kompartijā vai cionistu pakļautībā esošajās organizācijās.

Cionistu aģente

Foto: Ļaunums !

Komunists, cionists-sorosists nekad vairs nespēs darīt ko pozitīvu- evolucionējošu. Viņu darbība vienmēr būs destruktīva- ļaunumu nesoša. Sevišķi spilgti tas izpaužas Latvijā, kur latviešu komunisti pilnībā kalpo žīdismam(jūdaismam)- Antikristam. Tieši latviešu komunisti ir tie aktīvākie latviešu tautas un Latvijas valsts iznīcinātāji.

Piemērs tam ir, zem nacionālā “karoga” uzpeldējusī, Ēlerte.

Viņa iestājās kompartijā tai laikā, kad citi komunisti savas partijas biļetes meta ugunskurā. Pilnībā sasaistījusies ar Sorosa noziedzīgo organizāciju. Aktīvi uzstājas pret latviešu valodu un latviešu kultūru. Kopā ar VIENOTĪBU balsoja pret latviešu valodu “darba tirgū”! Pašlaik ar dedzīgu naidu uzstājas pret latviešu valodu valsts apmaksātajās skolās !!! Žīdisms, antilatviskums līdz ārprāta robežai pārņēmis šo komunisti, jūdaisti- sorosisti Ēlerti.

 Un tagad mēs esam nonākuši pie šī raksta PAMATA.

Vai atceraties, ko rakstīja par Latvijas valsts iznīcināšanu Gundars Valdmanis, 6. Saeimas deputāts ?  Ja nesat lasījuši, tad: http://www.aisbergs.lv/?cat=137.  Likās neticams, bet taisnība, kuru šodien apliecina savā grāmatā Džons Pērkinss “EKONOMISKĀ SLEPKAVAS GRĒKSŪDZE”. Gundaru Valdmani cionisti-komunisti aizraidīja uz TURIENI ! Uz TURIENI ir aizraidīti neskaitāmi latviešu patrioti pēcAtmodas laikā !

Zvērestu cionistiem iznīcināt Latviju ir devuši Godmanis, Borovkovs….un arī Sarmīte Ēlerte.

Mi židiĒlertes un viņas partijas “roku darbs” ir tas, ka Lindermanis un Osipovs vāc parakstus par krievu valodu, kā otro valsts valodu.

Foto: Žīdu teroristi, Osipovs un Lindermanis. Kāpēc šie noziedznieki nav aretēti ? Tāpēc, ka viņi ir no vienas bandas ar Ēlerti !!!

Lindermanis, kurš piedalījies Atmodas laikā latviešu slepkavībās OMON sastāvā, un, kuram nav Latvijas pavalstniecība, veic šo teroristisko darbību !!!

Tas ir prātam neaptverams !!!

Pēc demokrātiskas valsts Likumiem būtu Lindermanis nekavējoties jāarestē un dažu stundu laikā jānošauj, kā terorists !!!

jjjBet nekas nenotiek !

Foto: Izlasiet šo grāmatu un jūs sapratīsiet, kas ir VIENOTĪBA ar Ēlerti priekšgalā.

Nenotiek tāpēc, ka SAB priekšnieks Kažociņš ir Krievijas specdienestu aģents kopš 70tajiem gadiem līdz šodienai. Angļi to tagad zina, bet nav ieinteresēti par to runāt, atklāt, jo tad “ripotu” daudzas augsti stāvošas galvas !!! 

 Mūrniece ?!

Kopā ar savu vīru I. Mūrnieku irKrievijas specdienestu darbinieki !

Reiniks ?!

KGBistu ieliktenis, praktiska nulle. Šie ir tikai “tiešie” varas orgānu pārstāvji, kuriem būtu jāarestē Osipovs un Lindermanis….., bet aiz šiem kangariskajiem izdzimteņiem stāv daudz augstākas “kreatūras”- Godmanis, Borovkovs…..utt.utjp., līdz šī “ķēde” beidzas pie “rotšildiem”- Antikrista citadelē

 Latviešiem uz kakla ir uzsēdies drausmīgs ienaidnieks….., bet mēs arī ar šo zvēru tiksim galā, jo mūsu pusē ir TAISNĪBAS ZOBENS, kurš nepazīst žēlastību.

Katrs izdzimtenis saņems to, ko viņš ir pelnījis.

Un saņēmēji būs tie, kuri bendējuši savu tautu, sākot no Ēlertes un beidzot ar Godmani un citiem atkritumiem Kristovska izskatā !!!

15.05.2011   LRTT

You may also like...

47 Responses

 1. Talmuds saka:

  man nav skaidrs kāpēc valsts apmaksā mācības krievu valodā, tas ir absurds, manuprāt pat satversmē ir rakstīts ka valsts apmaksā tikai mācības valsts valodā, šitādi referendumi ir absurds, situācija ir absurda, ja privātie kaut kādi sponsorētu krievu skolas, labi, okey, lai tie krievu miljonari atbalsta, vismaz par savu naudu

  p.s. lūdzu pārtraukt antisemītismu rakstā, vai nemācīsimies no kļūdām?

 2. Talmuds saka:

  vēl gribu piebilst, ka viss ko raksta L.Grantiņš šajā rakstā un arī iepriekšējos ir pamatā bāzēts uz reāliem pamatiem un no viņa skatu punkta, tam ir pilnīga taisnība, tikai es gan savas tautības, gan audzināšanas dēļ nevaru pieņemt, ka tiek vainota visa ebreju tauta un visa krievu tauta. kaut ir pamats turēt aizdomās par cionismu un boļševismu lielāko šo nosaukto divu tautu daļu, vai vismaz par labprātīgu ļaušanu savu nāciju izmantot ekstrēmo vadoņu intrešu realizācijai

 3. AG saka:

  JĀ, PARAKSTIETIES GAN, CITĀDI OKUPANTI NEVARĒS IZKONKURĒT LATVIEŠUS NO DARBA TIRGUS, JA MŪSU VALODU NEPRATĪS! TIEŠI TĀ TEICA rAIVIS RADIO RUNĀ 11.MAIJĀ!

 4. A.Balts saka:

  Latvisku Latviju nevar panākt bez latviskas vides un latviskas izglītības jau no pamatskolas, kā obligātu priekšnoteikumu visu tautību pilsoņiem un arī likumīgajiem migrantiem! Bet, tas viss dos rezultātus tikai tad, ja konsekventi un atbilstoši laikmeta garam Latvija tiks atbrīvota no psrs kolonistu-nelikumīgo civilokupantu masas. Noteikti demogrāfijai un BEIDZOT okupācijas seku novēršanai – civilizētai dekolonizācijai, kā draudzīga žesta izrādīšanai kaimiņzemei krievijai ir jābūt mūsu valsts galvenajām prioritātēm! Palīdzība Krievijai šinī jautājumā, kura gadu desmitiem izmisīgi sauc savus izklīdušos tautiešus – mūsu civilokupantus mājās, ir jāsaņem masveidīga Latvijas valsts atbalsta kampaņa visās iespējamajās reklāmas jomās. Un mums – tautai to ir kategoriski jāpieprasa veikt visām mūsu nacionālajām partijām, kuras tā sevi ir pozicionējušas, jeb tās ir jāmet ārā no Saeimas un vēlēšanās jāignorē! Tas bija un ir šo partiju pārbaudes akmens un mums to ir jāpanāk realizējamies.

 5. Ilze saka:

  Vai tikai frukts AG,nav tas pats black joker vai viņa tuvs draugs un ari tāds pats stukačs,jo viņš patstāvīgi pūš okupantu stabulē. Tagad jūda ir uzraucies, ka būs mācības tikai latviešu valodā. Kangars ir un paliks kangars.

 6. annamarija saka:

  Talmudam.
  Lūdzu, nejauciet jēdzienus: vārdi ar izskaņu -isms neapzīmē tautību, bet, teiksim, ideoloģiju.
  Jau 20 gadus iepriekš Latvijas skolās mācībām bija jānotiek tikai un vienīgi latviešu valodā. Nu, bet, kā saka, labāk vēlu nekā nekad.

 7. annamarija saka:

  AG Patlaban gan Latvietis, kas neprot krieviski, Latvijas darbatirgū tiek diskriminēts. Pēc tavas loģikas iznāk, ka krievu valoda jāievieš par otru valsts valodu… Kas tādā gadījumā Tu esi?!

 8. Eduards saka:

  Vai nav vēl lielāks noziegums neaiklāt ISTOS NOZIEDZNIEKUS UN PRASĪT ATBILSTOŠI STARPTAUTISKI ATZĪTIEM DOKUMENTIEM ,ATBILSTOŠU RĪCĪBU!?
  Skatīt LGK iesniegumu ANO Drošības padomei.

 9. araajs saka:

  Civilokupantu un kolonistu pēctečiem VISPĀR būtu liedzama iespēja mācīties valsts finansētās skolās,vienalga,kādā valodā!Vai latviešiem vajadzīgi izglītoti ienaidnieki?Ja nelatvietis,kura atrašanās Latvijā pēc starptautiskām tiesībām ir nelegāla,vēlas savam bērnam dot kaut vai pamata izglītību,lūdzu-priekš tam ir privātskolas!

 10. zonnenbergs saka:

  Eduard,kad Tev beidzot pieleks,ka ANO regule mirstibu uz
  pasaules VISUS INDE NOST un punkts.

 11. Filips Bobinskis saka:

  Tekstā tika minēts: “Lindermanis (…), kuram nav Latvijas pavalstniecība”
  Kādā no TV ziņu sižetiem viņš pats izteicās, ka esot pilsonis. Bet katrā gadījumā L(PS)R nevis Latvijas Republikas pilsonis.

  Mani pārsteidz reizēm dzirdamais uzskats, ka minētais VL! ierosinājums esot bijis par iemeslu okupantu aktivitātēm otras valsts valodas ieviešanā.
  It kā viņi jau kopš Latvijas atdalīšanās no PSRS to nebūtu pieprasījuši.
  Līdz ar to vainīgi pie minētās okupantu parakstu vākšanas ir pilnīgi visi politiskie spēki, kas atbalstījuši noziedzīgo naturalizāciju. Kas zina, varbūt tāds arī bija naturalizācijas mērķis – vēlēšanu ceļā pamazām nomainīt visus valsts pamatprincipus.
  90. gadu sākumā tauta neatbalstīja pilsonības nulles variantu, tādēļ varturi izdomāja velnišķīgu plānu – ieviesa nepilsoņa statusu, kas faktiski bija pavalstniecības nulles variants apejot pilsonību. Nu okupanti varēja vicināt tiem piešķirtās nepilsoņu pases un piesaukt Satversmes punktu, ka visi, kam ir Latvijas pase, var brīvi uzturēties valsts teritorijā un neviens viņus nevarot dzīt prom. Nākamais solis bija naturalizācija. Un kad jaunpilsoņu saražots pietiekamā skaitā, var ķerties pie valsts pamatu ārdīšanas “demokrātiskā” parakstu vākšanas, referendumu un vēlēšanu ceļā.

 12. zonnenbergs saka:

  Ja ta padoma ,barikazu laiks bija sen izplanots,tad visi,kas
  bija pie varas pienema velniskigus likumus un tas 100% ta ari
  bija.Lai kadas partijas cinas,visas vinas viena teatra trupa
  zem viena rezisora un atbild vina prieksa.

 13. dzimta valoda saka:

  Jautājums par valodu nav apspriežams – Latvijā tikai un vienīgi latviešu valoda.
  Paradokss, ka politiskā elite, lai iztaptu starptautiskām organizācijām, valodas pozīcijas nemitīgi vājina, bet šeit par latviešu valodu “cīnās” cilvēks, kurš tā arī nav spējis iemācīties rakstīt latviski bez kļūdām.
  Galīgi ačgārna pasaule.

 14. Andris saka:

  Iet parakstīties ir pazemojoši. Šis ir jautājums, kuram bija jābūt atrisinātam jau deviņdesmitajos. Nožēlojami politiķi, kas pazemo savu tautu, liekot tautai darīt darbu, ko mēneša laikā varētu izdarīt saeima!

 15. zonnenbergs saka:

  Kad bija japievienojas lisabonas ligumam un bus jaievies
  meslu eiro,tad tautai neprasija un neprasis.
  Bet par savu valodu gandriz vai jakaro.

 16. Eduards saka:

  Pareizi ANDRI!
  ŽEL,ka ir tik maz te tādu ,kuri SAPROT ISTO NELAIMES SAKNI!
  ŠIS LAIKS…
  Kā nosaukt šo laiku-kas tagad-
  Mūs dubļos,melos un netiklībā bradā…
  Kāpēc sekas mūsu Brīvības cīņām ir TĀDAS,
  Kur ĪSTAIS iemesls tam rādās?

  Bet vai tas nav likumsakarīgi?
  Esam padomju laikos bradāti garīgi-
  -padomju tautas stilā locīti sparīgi-
  -esam PIERADINĀTI ĪSTUMAM MELĪGAM!

  UN jau pats valsts sākums bij melīgs-
  -mūs veda TIE PAŠI-TIE PAŠI tik,
  Pat ELKI mušējie bija tie paši-
  -SARKANĀS PARTIJAS rindās bijuši!

  –Un man ir TIKAI DIVI JAUTĀJUMI JUMS?
  -VAI TAS IR SARKANĀS partijas UZDEVUMS,
  -VAI PARASTAIS KOMUNISTU TRULUMS!?
  KĀPĒC TĀDS ŠAUSMĪGS NODARĪJUMS MUMS!????

 17. AG saka:

  Krievu valoda de facto visu laiku ir bijusi un arī pašlaik ir otrā valsts valoda. To var mainīt vienīgi DEKOLONIZĀCIJA, kuras nepieciešamību raivelis ar drauģeļiem kategoriski noliedz!
  P.S. Nekad neesmu citādāk parakstījies, kā vien AG. Bet vai tai ilzei nav uzvārds Liepa gadījumā?

 18. G. meitenes saka:

  AG, mēs sen tevi vērojam – esi vai neesi provokators, jeb vienkārši neatīstīts rupjš tips un lūk tev jautājums, kas daudz ko noskaidros – saki kā, kad un kas var veikt un veiks tevis minēto DEKOLONIZĀCIJU??? Un atbildei jābūt reālistiskai, tādai kuru var izpildīt nepārvēršot Latviju Čečenijā un kura neradīs protestus pasaulē, bet gan visu starptautisko labējo spēku atbalstu?

 19. AG-viltvārdim G. saka:

  Lasi “Viedas” izdoto grāmatu “Par Latvijas dekolonizāciju”!

 20. white joker saka:

  ..hi, ag par dekolonizācijas izpildi jau tavas domas tika prasītas, jo tu par to rakstīji savā tekstā ar izceltiem cap lok burtiem
  ..tad ko nu mūc un pļerkšķi par grāmatu, kad tev g.meitenes prasa tavu viedokli

 21. AG-viltvārdim G. saka:

  Tieši manu viedokli arī aicinu tur atrast un izlasīt!

 22. Latvietis saka:

  Latviešu valoda ir jaatbalsta.

 23. white joker saka:

  ..ag, kas tev meklēs nezināmu bībeli, nezināmos pakšos, iekopē te būtisko, lai visi zina, tev tak jāpriecājas būtu par iespēju reklamēt savu saukli, a tu kā velns no krusta mūc, kas i, vai nedrīksti ko radikāli piemērojamu dzīvē reklamēt pret okupantiem, hi,hi

 24. ebregejs saka:

  Atbilde uz G. meiteņu jautājumu, kā kad un kas var veikt un veiks dekolonizāciju, nepārvēršot Latviju Čečenijā, bet izpelnoties visu starptautisko labējo spēku atbalstu, ļoti interesē arī mani. Un ne tikai AG atbilde, bet daudzu citu šā foruma rakstītāju atbildes.

 25. Filips Bobinskis saka:

  Veikt dekolonizāciju 4. maija L(PS)R režīma ietvaros ir praktiski neiespējami, jo šis režīms, uzdodamies par Latvijas Republikas tiesisko mantinieci, visiem Padomju Savienības migrantiem ir piešķīris savu pavalstniecību.
  Vienīgais risinājums ir pasludināt šo 4. maija režīmu par neleģetīmu, kāds tas arī ir, un tā pieņemtos lēmumus par spēkā neesošiem.

 26. zonnenbergs saka:

  Visur kur saka demokratija TA IR VERGTURU IEKARTAS ATJAUNOSANA,
  NOSTALGIJA PEC TAS UN REALA PIEPILDISANA(neviss tautas vara,bet
  vara par tautu DEMO KRATIA).

 27. annamarija saka:

  Cienījamie Pilsoņu Kongresa delegāti un atbalstītāji!

  Latvijas Trešās atmodas laikā Latvijas Republikas Pilsoņu Kongresu dibināja sabiedriskās organizācijas – VAK, LNNK, „Helsinki – 86” Rīgas nodaļa un Neformālā tautas fronte. Arī mūsdienās PK darbības atjaunošana nav iedomājama bez sabiedrisko organizāciju atbalsta. Uzskatu, ka Pilsoņu Kongresa delegātiem jābūt sabiedriski aktīviem un vienlaikus jāskaidro sabiedrībai, kurā kopš deviņdesmito gadu sākuma nepārtraukti notiek paaudžu nomaiņa, Pilsoņu Kongresa mērķus un pamatnostādnes. 2010. gada 1. maijā Pilsoņu Kongresa delegātu sanāksmē tika pieņemts aicinājums izveidot sabiedrisko organizāciju koordinācijas centru. Šāds centrs varētu apzināt mūsdienu Latvijas būtiskākās problēmas – tautsaimniecības sabrukumu, ekonomisko genocīdu un izstrādāt savu Nacionālās attīstības plānu, kura izpildes panākšanai pašreizējos apstākļos varētu rīkot organizētas protesta akcijas vienlaicīgi daudzās vietās visā valstī. Latviju varēs glābt tikai tās tauta rīkojoties tālredzīgi, saskaņoti un atbildīgi.

  Sabrūkot reformētajai Padomju Latvijai, dažādi spēki mēģina izmantot situāciju savā labā. Latviešu tautas liktenis nerūp nevienam no tiem. Latviju un latviešu tautu var glābt tikai mūsu pašu aktīva un mērķtiecīga darbība. Viena no šādām sabiedrības iniciatīvām ir Baltijas Saules fonds http://www.LatvijasRepublika.info, kurš darbojas jau ilgāk kā gadu. Tā vadītāja ir Zviedrijā dzimusī ekonomiste Ditta Rietuma. Šīs organizācijas sanāksmēs, līdzīgi kā astoņdesmito gadu beigās Vides aizsardzības klubā, pulcējas sabiedriski aktīvi cilvēki no dažādām sabiedriskām un politiskām organizācijām ar ļoti atšķirīgu skatījumu uz mūsdienu Latvijas problēmām. Ditta Rietuma atbalsta 18. novembra Latvijas atjaunošanu un ieceri izveidot struktūru, kura apvienotu mūsdienu sabiedriskās organizācijas un iniciatīvas grupas kopīgas darbības koordinēšanai. Šā gada 28. maijā LU Mazajā aulā 12.00 notiks Baltijas Saules fonda rīkota sanāksme http://www.latvijasrepublika.info/tiekamies.html .

  Tieši Pilsoņu Kongresa delegāti un atbalstītāji ar savu politisko pieredzi varētu veicināt šī pasākuma konstruktīvu norisi un paust savu atbalstu likumīgās valsts varas atjaunošanai.

  Lūdzu pārsūtiet šo vēstuli arī saviem domubiedriem un sabiedriski aktīviem cilvēkiem.

  Ceru uz Jūsu līdzdalību un atbalstu.

  Ar cieņu – Zigurds Strīķis
  29416226
  http://www.pilsonis.lv

 28. informācija saka:

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/377920-anglijas_tiesa_noraida_lemberga_argumentus_vinam_jazver

  2011. g. 18. maijā, 08:42.

  Anglijas tiesa noraidījusi Ventspils mēra Aivara Lemberga aizstāvības argumentus un līdz šīs piektdienas plkst.16 pēc Grīničas laika
  Ventspils mēram nāksies Anglijas tiesai ar zvērestu apliecināt savu aktīvu sarakstu, mēģināt izdomāt jaunu veidu, kā no šīs zvērēšanas izvairīties, vai arī rēķināties ar iespaidīgām nepatikšanām,varbūt pat šķiroties no daļas viņam it kā nemaz nepiederošo īpašumu.

  Iespējams, ka Apvienotās Karalistes Karalienes un angļu tautas ieceltos tiesas tiesnešus Aivaram Lembergam, Andrim Šķēlem, Ivaram Godmanim, Aivaram Borovkovam neizdosies piekukuļot kā tas viņiem izdodas Latvijā.

 29. G. meitenes saka:

  Nu ir tas AG sprukās,jo bļaut par abstraktu dekolonizāciju, tā atbaidot svārstīgos un nedomājošos ir viena lieta, bet dot konstruktīvu pamatojumu nepieciešamās un krietni novilcinātās dekolonizācijas veikšanai ir pavisam kas cits! Tā var nonākt naidā ar saviem kremļa šefiem, ja viss šis obligātais un likumīgais process tiek patiesi loģiski un galvenais īstenojami pamatots!

 30. AG saka:

  Kāds vēl pamatojums vajadzīgs? Tādam, kas nesaprot d-jas nepieciešamību, par to neiestāstīsi, kamēr pašam prātiņš vietā nenostāsies! STarp citu, tai grāmatā viss ir juridiski pamatots. Jefiņš, kas izdomājis sev tik debīlu niku, protams, to nav lasījis un nelasīs!

 31. Doktors Aikasap saka:

  Biju domājis iet parakstīties, bet kad izlasīju, ka uz to mudina grantiņš un viņa šizofrēniķu pulciņš, vēlēšanās pārgāja.

 32. Iveta saka:

  Spēcīgi vardi , bat vai mums ir pierādījumi par visu augšmineto , to ko viņi dara mēs redzam , bet to atbalsta
  un dara lielākā daļa saeimas un ministru . Lai spriestu
  tiesu ir jāūt pierādāmai vainai ar apgalvosnu , ka tas ir
  tā , vēl nepietiek . Kur palika čekas maisi ????

 33. dzimta valoda saka:

  Doktors Aikasap – ta ir vislielākā nelaime, ka daudzas, ļoti svarīgas lietas Latvijai un latviešiem tiek sacūkotas, diskreditētas un tiek sagrozītas ar brīdi, kad tām tiek klāt Grantiņš ar saviem meliem, dezinformāciju un naidu pret visiem, kuri ir izglītotāki par viņu.

 34. annamarija saka:

  Dzimtajai valodai
  Līdz šim gan viss Grantiņa apgalvotais ir dokumentos, tātad pierādījumos, balstīts. Laikam pašam aste spīlēs, tālab murkšķi.

 35. dzimta valoda saka:

  Cien. Annamarija ! Tur jau tā lieta, ka nav tā, kā Jūs ticat viņam.

 36. aģents saka:

  Cien. Anna Marija Circenes kundze! Pajautājiet par niku “dzimta valoda” – Aivaru Borovkovu bijušajam LR Saeimas deputātam Linardam Muciņam. Muciņš nav Grantiņa draugs. Taču par Borovkovu “čekas maisiem” viņš var Jums brīnumu lietas izstāstīt. Tad sapratīsiet, kas tas ir par sātana izdzimteni, kas apmelo Grantiņu, kuru pats kā disidentu vajāja un spīdzināja.

 37. spiegs saka:

  Pēc 90-tā gada bija tāds teijāterīts- pasaules latviešu juristu kongress,
  kamēr tie muļķīši pa augšu spriedās borovikam viss bija jau tad skaidrs.
  Pa to laiku boroviks spaidīja meitenītes pa klēpi un smīnēja par spriedējiem.
  Par Grantiņa k-gu nezinu, bet ja tas tiek darīts kopā ar circeņotāju tad nu viss ir skaidrs.

 38. annamarija saka:

  Kopā?! Es esmu Latvijā, Grantiņš – Vācijā? Dzīvajā neesam pat tikušies un, domājams, netiksimies. Ja tā “circeņošana” vispār attiecas uz mani… Vispār jau labi skan: “circeņot”, tikai nav skaidrs, kā tas izskatās… :))
  Šito jaunvārdu pārņemšu savā leksikā.

 39. G. meitenes saka:

  Jā, redzam sovjetu urlas arī te smirdinās uz nebēdu-tikai īsts latv. valodas nīdējs paņems niku “dzimtā valoda” domājot ivritu, bet letiņi naivi domās, ka par viņu valsts valodu ir šis meļa niks!Un dr. Aikāsāp jau arī ir tas pats pintiķis, kaut nav starpības vai tas atkal ir Talmuds vai jokers, vienādi salašņas un vienādi naidīgi Latvijai un mūsu tautai! Viņi fiksi sevi nodod -pamuld ko nacionāli nekaitīgu un tad neiztur un sāk apriet L.Grantiņa k-gu un viss top mirklī izgaismots.

 40. Buntavnieks saka:

  Izlasiju juusu lapeli no saakuma liidz beigaam. Mjaaa. Smagi. Vecums nenaak viens. Taa vien liekas, ka serveris kaut kur noglabaats Tvaika ielas visiem zinaamas iestaades vienaa no palaataam zem gultas (WiFi). Un pats autors nosleepies kjeekjii zem izlietnes ar visu klaviaturu. Visai iespaidiigi! Nu var jau liet uudeni, nu bet te jau par daudz, pazheelojiet pukjiites arii. Nez, shie rakstu skribeletaji pashi tic tam, ko uzrakstijushi? Jebshu shii domaata kaa humora un joku pleeshanas lapele. Dienas joks – sarkanaa migla. Atpuutai un atslodzei iesakaam humora lapu palasiit – tribunalinjsh! Ar nepacietibu gaidiishu juusu nakamo joku. Varbuut ielieciet pie reizes arii kaadu videorulliti. Un kur tad bez reklaamas! Tikai nenokariet degunu, gan jau juusu darzinjaa kaadreiz arii iespiides sauliite. Buus jau labi!

 41. Buntavnieks 2 saka:

  tam aizvainotajam ņergam “buntavniekam” kas noteikti ir tas pats atmaskotais, kā mīkstumā ķertais dentists,grāls,dzimtā valoda un nu jau buntavnieks,nu smieklīgs onka tas milzu šnobelis tomēr!
  Tagad paņemsim viņa dežūrklecerējumu un pagriezīsim uz patiesības pusi:

  lasiju juusu lapu no saakuma liidz beigaam jau simto reizi. Mjaaa. Man smagi. Jūtu-vecums man nenaak viens. Taa vien liekas, ka mans serveris kaut kur noglabaats Tvaika ielas visiem zinaamas iestaades vienaa no palaataam zem manas gultas, ko saucu par juridisko biroju. Un es pats, šā teksta autors esmu nosleepies ķeeķī zem izlietnes ar visu klaviaturu lai nacionāli domājošie slimnieki mani urlu neierauga atkal pretlatviskus tekstus bīdām. Es bieži parunāju spogulī ar gudru cilvēku. Visai iespaidiigs, es saku savam milzu šnobelim palātas spogulī, oi, pardon -juridiskā biroja spogulī! Nu varu jau liet jums udeni, bet pats jūtu- jau par daudz muldu, pažēlo, par sekām padomā-saka man mans milzu knābis. Nez, prasu spogulim- šitā raksta skribeletajs pats tic tam, ko uzrakstijis? Manas kremļa muļķības domaatas ne kaa humora un joku pleeshanas izklaide,bet ar cerību ietekmēt vismaz mazus bērnus un mūsu palātas gudrajos. Dienas joks – tuvplānā dūre un sarkanā migla pa manu šnbneli pludo . Atpuutai un atslodzei iesakaam bieži veselajiem un čekas pagātnes murgu nenomocītajiem humora pēc regulāri dot pa manu šnobeli– tribunaliņš palīdz tautai mūsu izdzimteņus atmaskot un reiz mūs sodīt par visiem noziegumiem pret šo viesmīlīgo jūsu tautu! Ar nepacietibu gaidiishu juusu nakamo joku pa manu knābi, vēlams nākotnē ko smagāku par dūri, piem. dokumetālus pierādījums maniem noziegumiem. Varbuut ielieciet pie reizes arii kaadu patiesības videorulliti man smadzenēs, kas izdzīs, kaut mazliet kremļa iedzītos rulīšus. Un kur tad es bez reklaamas, es visveselākais, visgudrākais Tvaika ielas juridiskā biroja karalis! Mūsu urlas – tikai nenokariet degunus, gan jau arī juusu šnobeļos sarkanā migla pludos un kaadreiz arii iespiides sauliite zem mateļiem. Būs jau mums čekas urlām labi arī turpmāk, ja tauta neattapsies!

 42. Buntavnieks saka:

  Bravo! Par tevi, buntavneek2! Man patika! Baigi labaa smieklulapele. Garastavoklis uz +100. Tev padodas shis tvaikielas humors. Ieteikshu sho lapeli saviem pacaniem, lai uzlabo gariigo. Vismaz ir par ko pasmieties. Tu esi vecis ar labu humora izjuutu. Paldies tev!
  P.S. Es nemaz neesmu aizvainots, ne uz to pusi. Taisni otraadi! Visu cienju tev buntavneek2!

 43. Buntavnieks 2 saka:

  Merci, man arī patika un daudz vairāk! Vienīgi man ir tev skumja ziņa- neeswmu tribunālists vai Grantiņš vai kāds no Helsinkiešiem, ja tā esi nodomājis! Es tik te tusēju, lasu un beidzot reaģēju komentos, jo galīgi šķērsām vai tizli personīgas naidīgas muļķības lasu!

 44. ...... saka:

  Katrs izdzimtenis saņems to, ko viņš ir pelnījis.

 45. koments saka:

  Viņi jau ir saņēmuši ļoti daudz,jo viņi jau ir izdzimteņi un nekas laikam briesmīgāks nevar būt.

  Jaunā tauta dzīvo pēc 100 slimo cietumnieku izdotajiem likumiem.
  Tautas izdzīvos kas dzīvos pēc savām paražām un tautai ilgiem gadiem izvērtētiem tikumiem(ja tās tautas nenositīs).

 46. white joker saka:

  ..hi, buntavniekam tāāā patika šī “smieklu lapele”, ka ir saņēmis vēl stingrāku kremļa: fass, jo redzams nav vēl īsti cītīgi te rējis, ja tā jāmaina pintiķim naidpilnais vecais ampluā un jāizliekas par labo onku ar humora izjūtu
  ..laikam tak smagi kremt tiem sarkanajiem ņergām viss te rakstītais un uztrauc tautas prātos sašutums pret tiem uzjundītais,hi,hi

 47. AMARILLA saka:

  -protams kremt un protams uztrauc, taapeec jau te k a t r u dienu dezuuree kaads krievu okupantu vergs, tik nikus pamaina un tad atgriezas ar vecajiem nikiem melot un kremlja stulbiibas gvelzot savu bezspeeka naidu izlikt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.