J. Zīverts. Ne prezidents, bet “pārpratums”

H-86-2LRTT pasts no Ventspils

Latviešu tauta šeit nav paredzēta !!! 

4. maijs- liekulības un divkosības diena aiz muguras, palikušas garīgās “paģiras” un nelaba dūša pēc redzētā un dzirdētā. No augsto “valsts vīru-sievu” mutēm tecēja “saldi” liekulīgi vārdi, no kuriem dūša metās šķērma. “Ģeniālu” domu izteica pats valsts “prezidents” V. Zatlers, ka, lūk, latviešu valoda kā valsts valoda Latvijā esot galējība, kuru neatbalstot sabiedrības vairākums.

Ķēms

Foto: Kāds latviešu izcelsmes ķēms saka:”Latviešu valoda Latvijā ir latviešu ekstrēmistu izvirzīta galējība !” Pret to es esmu nolēmis enerģiski  cīnīties !

Šī ķēma fizionomija  runā “savu” valodu !!!

Un tādi Latvijas “galvgalī” ir bez sava gala !

Tā kā “vairākums” ir Latvijā ir visiem zināma sērga, tad vēl labi, ka latviešu valoda vēl patreiz skan- dzirdama Latvijā.

Bet ar tādiem “vadoņiem”, cik ilgi ? Nezinu, vai pasaulē vēl kaut kur valsts (attiecīgās) valodu uzskata par galējību ? Nu, bet, muļķu zemē viss iespējams !!!  TV ekrānā šis te , prezidenta pārpratums teicās, ļoti mīlam Latviju un ieteica to darīt visiem ieklīdeņiem un maišelniekiem.

Kārtējo reizi latviešu tauta tika aizmirsta !

Nu, protams, ko velti dzesēt muti par to, kas aiz bieziem mūriem nolemts !

Latviešu tauta šeit nav paredzēta !!! 

Vairs nav !

Zemessargs ZīvertsLāsts kangariem !

 P.S. Linard, Tavu vēstuli saņēmu. Paldies ! No tiem tur, “tautas kalpiem” neko negaidu, ne no viena !

Jānis. 14.05.11

==============================================

Unbenannt1111

You may also like...

16 Responses

 1. Kamēr vairākums latviešu neiestāsies pret šo prettiesisko režīmu un viņu pakalpiņiem, tikmēr valdošie visur saskatīs “galējības”.Sabiedriskā organizācija “Nacionālā apvienība” aicina atvērt acis un padomāt,pietiek šķelties,būsim vairākums.Lasīt: http://www.na-apvieniba.lv/

 2. Talmuds saka:

  ja tā ir taisnība tad liels FUI Zatleram, vēl nesen bija raksts kur Zatlers solās kalpot latviešu tautai

  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/377029-zatlers_esmu_ievelets_lai_lidz_muza_galam_kalpotu_savai_tautai

  pat es saprotu ka vienīgā valoda Latvijā kā valsts valoda būs latviešu valoda un tikai, ļoti skumji ka Lindermani, Osipovi veicina antisemītismu pret sevi un nevainīgiem ebrejiem jeb izraēļu tautu

 3. Amerikas balss saka:

  Paldies Dievam, ka nekas nav mūžīgs. Arī nelaime nebūs mūžīga. Viens no Latvijas valsts nozadzēja Andra Šķēles izbīdītājiem un mūsdienu mafiozās Latvijas pamatlicējiem Ilmārs Bišers jau nosprāga. Apsprāgs kā mušas arī Ivars Godmanis, Aivars Borovkovs, Andris Šķēle, Aivars Lembergs un citi valsts nozadzēji un latviešu tautas iznīdētāji. Bet tagad palasiet, kā mūsdienu Latvijas režīms šo Padomju laika mankurtu slavē par mūsdienu Latvijas pamatlicēju. Tikai nepateica līdz galam, kā un kāda tad mūsdienu Latvija izveidota.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/muziba-aizgajis-atjaunotas-latvijas-ministru-padomes-priekssedetaja-pirmais-vietnieks-ilmars-bisers.d?id=38511079

  12.maijā mūžībā aizgājis atjaunotās neatkarīgās Latvijas Ministru padomes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Ilmārs Bišers.

  Kā liecina laikrakstā “Diena” publicētais tuvinieku paziņojums, atvadīšanās no Bišera notiks 17.maijā plkst.13 Rīgas krematorijas Lielajā zālē.

  Valsts prezidents Valdis Zatlers izsaka visdziļāko līdzjūtību Triju Zvaigžņu ordeņa komandiera, atjaunotās neatkarīgās Latvijas Ministru padomes priekšsēdētāja pirmā vietnieka, jurista un zvērināta advokāta Ilmāra Bišera tuviniekiem, draugiem un kolēģiem, viņu mūžībā aizvadot, portālu “Delfi” informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

  “Mūsu piemiņā Ilmārs Bišers vienmēr paliks kā viens no Latvijas trešās Atmodas tautas atbalstītājiem, kurš sniedzis ievērojamu personisku un profesionālu ieguldījumu Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanā un tālākā tās nostiprināšanā,” atzīst Zatlers.

  Aģentūras LETA arhīvā pieejamā informācija liecina, ka Ilmārs Bišers dzimis 1930.gada 1.novembrī Rīgā. 1954.gadā beidzis Latvijas Valsts Universitāti, Juridisko fakultāti. Vēlāk ieguvis habilitētā tiesību doktora grādu.

  No 1954.līdz 1960.gadam strādājis LPSR Prokuratūrā. Vēlāk bijis LPSR Ministru padomes juridiskās daļas vecākais referents un vadītājs.

  No 1975.gada sācis strādāt Latvijas Valsts universitātē.

  Bijis PSRS Tautas deputāts, Augstākās Padomes Tautību padomes priekšēdētāja vietnieks.

  1990.gadā viņš bijis Latvijas delegācijas loceklis sarunām ar PSRS prezidentu Mihailu Gorbačovu par Latvijas valstiskās suverenitātes atjaunošanu.

  No 1990. līdz 1993.gadam Bišers bijis Ministru Padomes priekšsēdētāja pirmais vietnieks.

  Bišers tika ievēlēts par 6.Saeimas deputātu, vadījis dažādas komisijas, tika ievēlēts arī par parlamentārās izmeklēšanas komisijas “Bankas Baltija” lietā priekšsēdētāja vietnieku.

  1996.augstā Bišers tika izvirzīts par Satversmes tiesas tiesneša amata kandidātu, bet pats atteicies kandidēt.

  2008.gadā Bišeram piešķirts Trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordenis.

  P.S. nezin kāpēc bēru ziņas paziņotāji “kaunīgi” noklusēja par Padomju okupācijas režīma “pateicībām” Ilmāram Bišeram?

 4. info saka:

  Daudziem latviešiem, atšķirībā no Zooloģiskā dārza prezidenta Valda Zatlera, ir liels, liels kauns, ka mūsu tautas šūpulis – Latvijas greznie un kādreiz bagātie lauki – ir tikuši tik primitīvi skarti un izputināti ar ES dotēto produktu ievešanu brīvā tirgus režīmā, ko mums uzspieda neviens cits kā Ivara Godmaņa labās rokas Ilmāra Bišera izbīdītais Andris Šķēle un viņa Lauksaimniecības ministrs un pakalpiņš, bijušais LZS līderis Roberts Dilba.
  Pabraukājiet par Vidzemi un pārliecinieties, kāpēc Vidzeme ir atzīta par otru nabadzīgāko lauku reģionu Eiropā (pēc Latgales). Divistabu dzīvoklī dzīvo vecāki un četri bērni, kam visiem kopā jāiztiek ar 20 latu valsts pabalstu un vīra 60 latu algu. Tā nav nabadzīgākā ģimene Vidzemē, bet vecākiem nav nekādu izredžu izskolot bērnus vai nopelnīt sev vecuma pensiju. Bezdarbs ir jau tādā līmenī, ka, lai gūtu papildus darba pieredzi, tev jāstrādā par brīvu, bet Rīgā sēdoši tautas nodevēji stāsta tautai un pasaulei ka viss jau iet uz labo pusi. Vismaz šīs ģimenes ietvaros tie ir tikai saldi meli. Paliek labākā gadījumā bijušos valsts ierēdņus Godmani, Gaili, Birkavu, Šķēli, Krastu, Krištopanu, Lauksaimniecības ministrijas darbiniekus Ģēģeri, Krūzi, Beniķi, Triznu, Dilbu u.c. pamatīgi nokaunināt un postu pārdzīvot.

 5. Garāmgājējs saka:

  Mēs visi gaužamies, ka nekas nenotiek, ka vienmēr pie teikšanas tiek tie lielākie nelieši. Bet gan jau, nekas nav mūžīgs, arī “vadzis” kādreiz luzt.Un drīz viņš to darīs. Dānija atkal atjaunos savu robežkontroli, jo krievu banditisms savādāk nav apkarojams.To arī drīzumā sapratīs citas ES valstis. Kā jau teicu, vadzis lūzīs un aizraus līdz uz Elli visus zatlerveidīgos hibrīdus.Tur arī viņu īstās mājas.

 6. Ernis Purnis saka:

  Brīnās Talmuds par sevi, brīnos es par Talmudu, bet jāpiekrīt gan šoreiz viņa šim tekstam: “pat es saprotu ka vienīgā valoda Latvijā kā valsts valoda būs latviešu valoda un tikai, ļoti skumji ka Lindermani, Osipovi veicina antisemītismu pret sevi un nevainīgiem ebrejiem jeb izraēļu tautu”

  Cerams, ka Talmuds nedomā, ka tā ir nejaušība un šie kremļa krievžīdu provokatori nezina, ka viņu rīcība izraisa naidīgumu un nicinājumu pret visiem krievžīdiem un arī citiem žīdiem te un pasaulē? Vai tad tā būs pirmā reize, kad sadistiskā cionistu banda savus mazvērtīgos tautiešus, pēc viņu kastu sistēmas, pametīs zem pašu izraisītā naida riteņiem, lai uz šo upuru rēķina varētu uzdarboties! Lai tie varētu savu rēķinu piestādīt par šiem saviem upuriem un savu zemisko, amorālo, bet politisko labumu izsist, kā arī materiālo labumu arīdzam?

 7. Miervaldis saka:

  Sveiciens tev – diženo tautas vadoni! (Kārli Ulmani)

 8. AG saka:

  Bet Zīvertam un Linardam mīļie vislatvjatkas balsos gan par Vzjatleru!

 9. A.Balts saka:

  Sabiedrībā valda noskaņa, ka šis cilvēciņš ir nožēlojama marionete bez pašcieņas un bez latviskās goda sajūtas! Kaut tikai Delfu un Apollo komentārus palasot. Visa zatlera rīcība atgādina gļēva cilvēka mazdūšīgu rosīšanos tam svešā un galīgi nepiemērotā vidē. Pie tam, visu notikumu secību apskatot, rodas aizdomas, ka jau no paša sākuma kalvīša TP banda bija saņēmusi kremļa instrukcijas tā maskavas brauciena rezultātā, kur acīmredzot, kā labākais no čekas izraudzītajiem kandidātiem tika norādīts šis dakteris. Redzams, ka viņa biogrāfijas, izteikumu, morāles līmeņa un latviskās pašcieņas trūkums kremlim lika to izvirzīt, kā derīgāko marioneti saviem tālejošajiem plāniem. Tāpēc arī šodien šis tips ir nozīmēts Saeimas paklausīgajiem partiju vadoņiem, kā nepieciešams posms otreizējam prezidentūras periodam. Vajadzīgs, lai veiksmīgi turpinātu iesākto rusifikāciju un padlatvijas atjaunošanu. Un disciplinēti, kā paklausīgi vergi, deputāti to visi arī izpilda, saskaņoti izvirzot “aploksni” un pilnībā ignorējot visur dzirdamo un lasāmo tautas šašutumu un nicinājumu šim prezidenta vietas aizņēmējam.

 10. G. meitenes saka:

  Nekādu šaubu, ka zatlers ir kremļa favorīts un tāpēc visi nopirktie pilda pavēli dabūt to otrā termiņā

 11. AG-viltvārdim G. saka:

  Jā, VL arī to skaitā!

 12. white joker saka:

  ..a kāpēc tās g.meitenes tev ir viltvārdis ag, a piem. talmuds nav viltvārdis hi,hi

 13. Miervaldis saka:

  Lai nu Mielavs būtu pārdodams lops, viņs tik vien dziesmiņas prot dziedāt, bet mums valdībā ir tik daudz pārdodamas cūkas, kad tik domāt – kam pārdot?Bet traģiskais ir tas, kad šādi lopi ir mūsu valdībā, kuri neko citu neprot, kā tik rukšķēt – un gremot sarausušos naudu!Kam pārdot?Jeņķiem, varbūt, bet tie viņus pēc nokaušanas sašpricēs ar visādiem draņķiem, tad ko?

 14. Miervaldis saka:

  Nesaprotu, kādēļ šī mājaslapa tā ēdās uz 4.maiju?

 15. G. meitenes saka:

  Miervaldi, ne jau uz 4.Maiju, bet gan uz nodevēju un okupantu varzu, kas izveidoja 4.Maija režīmu 1918.gada Latvijas brīvvalsts turpinājuma vietā!

 16. Miervaldis saka:

  Ziniet ko?šodien vakarā valsts prezidents uzstāsies par stāvokli valstī!Varētu jau paskatīties, bet maz cerību uz viņu…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.