R. Bruners. Atbildes Aelitai…

R. Bruners. Atbildes Aelitai uz viņas komentāriem

https://tautastribunals.eu/?p=53828#comment-66689

https://tautastribunals.eu/?p=53226#comment-65854

No psiholoģiskajiem uzbrukumiem, par kuriem Jūs (Aelita) rakstiet, tiešām var nojūgties, ja tos ņem galvā. Savukārt ignorēt tos iespējams tikai tad, ja cilvēks ir informēts. Tāpēc par to jārunā, par neparastiem sūtījumiem, mājieniem, situācijām – “teātri”, noklausīšanos, noskatīšanos, anonīmiem zvaniem .. Šīs darbības pašas par sevi lielu apdraudējumu nenes, bet ir paredzētas kā brīdinājums, ka sekos kaut kas nopietnāks.

Par to, kas seko būtu vērts rakstīt pamatīgāk. Seko fiziski uzbrukumi, īpašuma un naudas (rupja) atņemšana, vai mājvietas atņemšana, vardarbība pret tuviniekiem, pirmkārt pret bērniem, iztikas līdzekļu un darba atņemšana, izolēšana, apmelošana, apgānīšana, ģimenes sagraušana .. To visu dara tā saucamie “specdienesti”, nelieši pēc profesijas un sātanisti pēc būtības. Šos mēslus var apzīmēt vienā vārdā “čeka”, kas ir visās valstīs, tautībās, reliģijās .. Piemēram, ja cilvēku PSRS laikā sāka vajāt komunistu čeka, tad Latvijas laikā to turpina vajāt neatkarīgās Latvijas čeka, vai kā viņu sauc. Protams, ja cilvēks nepadodas. Ja cilvēks emigrē uz citu valsti, viņa lietu nodod attiecīgās vasts čekai (vai kā viņu tur sauc), un tā turpina iesākto ar savām metodēm.

Ja mainās iekārta, arī paši čekisti bez problēmām pārceļo no vecās iekārtas uz jauno. Tas notika, sabrūkot cariskajai Krievijai, un nodobinoties ebreju komunistu varai; arī pēc 2. pasaules kara .. Tomēr ir viens nosacījums šādai pārejai. Proti, čekisti ir palikuši uzticīgi iekārtai līdz zvanam. Ko tas nozīmē? Piemēram, pēc augusta puča Latvijā aizliedza komunistisko partiju. Ideja tāda, ja esi izstājies no partijas līdz 1991. gada septembrim, esi mazgāts. Ja turpini darboties partijā pēc zvana, pats vainīgs.

Tūlīt arī čekisti sāka bļaut: a kāpēc komunisti var, bet mēs nē?! A mums arī vajag noteikt tādu datumu. Droši vien tā arī izdarīja. Čekisti devās “pieredzes apmaiņas un pārkvalificēšanas” braucienos uz .. Ko viņi tur iemācījās? Viens saka, man policists parādīja bisi, ko viņš ved līdzi patruļmašīnas bagāžniekā. Noziedznieki tagad staigā bruņuvestēs, saproties .. Cits saka, man teica ka pistoli vislabāk nēsāt nevis kaburā, bet aiz jostas, vot šitā, uz d.rsas.

Jāsecina, ka gūtais zināšanu pūrs bija tāds pats kā ierēdņu, līdzīgu amatpersonu un speciālistu mācību programmām. Tam savulaik izdalīja lielas naudas, ko saņēma vadošās universitātes ar Harvardu priekšgalā. Bet rezultāts bija tāds, ka līdz dienai X tie bija asiņainā komunistu režīma bendes, bet pēc dienas X tie kļuva cīnītāji par demokrātiju .. Tomēr lielākā daļa veco čekistu devās biznesā, jo nebija piemēroti jaunajai sistēmai, izņemot varbūt tikai 5. daļu.

* * *

Par “specdienestiem” ir izdots milzums zombējošu filmu un grāmatu Džeimsa Bonda garā. Patiesu aprakstu nav daudz, piemēram ir Aslana Dzitijeva darbs https://sites.google.com/site/aslandzitiev/–demony-sredi-ludej . Tomēr no mūsu viedokļa būtu svarīgi saprast, kā šiem uzbrukumiem pretoties. Par to kādreiz sākām runāt LRTT https://tautastribunals.eu/?p=48281 . Pa šo laiku konkrēti pret mani ir veikti kādi 3 – 4 vērā ņemami uzbrukumi. Varētu tēmu turpināt, ja lasītājiem ir interese.

Kad rakstām, piemēram, par “psihotroniem” ieročiem, kas cietumā pielietoti pret L.Grantiņu, nevajag par to dot mājienu. Ja tādi ieroči pielietoti arī pret Jums, tad tā arī jāsaka. Arī es varu apliecināt, ka pret mani ir ilgstoši pielietota šāda veida iedarbība. Man toreiz bija aptuveni 10 gadu, un to darīja ar mērķi sagraut personību. Tas tika darīts dzīvoklī un izpaudās kā nepārvaramu šausmu izraisīšana. Tas varēja būt sešdesmito gadu beigās, septiņdesmito gadu sākumā.

Kas notiek ar cilvēku visu minēto represiju rezultātā? Ja cilvēks ir spēcīgs, tas spēj izturēt un pārvarēt uzbrukumus. Cīnītājiem rodas vēlme darboties pretim, rodas spītība, kā Jūs rakstiet. Tomēr tas nav viss. Rodas jaunas iespējas saziņai, kas jāapzinas un jāapgūst. Rodas iespēja saprast kopsakarības un notikumu būtību. Jaunās spējas vajag izmantot vēlamo izmaiņu panākšanai.

Esam daudz diskutējuši par reliģiju, piemēram https://tautastribunals.eu/?p=53226#comment-65871

Noskaidrojām, ka reliģija kā sistēma satur iekšējas pretrunas. Cīnītājiem reliģiskās pretrunas nepastāv, viņi tās sev ir atrisinājuši pat tad, ja reliģijai nepieder. Citiem vārdiem sakot, viņu “svētā statuss” ir dabisks, iegūts dzīves pārbaudījumu gaitā, un tam nav vajadzīgi nekādi apliecinājumi.

Gadās, ka cilvēki atgūst dabiskās spējas arī citu smagu pārbaudījumu rezultātā. Piemēram, slimības dēļ cilvēkam izoperēti iekšējie orgāni, tas bezmaz nomirst, tomēr nez kā izķepurojas un gūst popularitāti. Mūsdienās šādu situāciju iespējams ērti monetizēt, un cilvēks sāk baudīt (?) savu jauno dzīvi. Vai šādā veidā var tikt pie laimes un labklājības, lai lemj mūsu radītājs. Tomēr prakse rāda, ka nevar. Piemēram, mūsu E.Finks ir gājis cauri īstai ellei, kad jaunībā bija cirka mākslinieks. Sagriezta rīkle, lauzti kauli, bet vienreiz viņš esot pamests nomirt pēc kritiena no sastatnēm. Pēc gaišreģa spēju parādīšanās viņš sāka apgrozīties augstākajā sabiedrībā, ievākt naudu .. Ar ko tas beidzās var palasīt Finka biogrāfijā, bet tas jau ir cits stāsts.

08.12.19

You may also like...

15 Responses

 1. Aelita saka:

  Par tiem ieročiem ir diezgan grūti runāt, jo tas var izklausīties pēc murgiem. Ja ir sajūta, ka uz tevi iedarbojas ar hipnozi, kas varētu tikt pastiprināta ar kādu aparātu… Sapņos vai pusmiegā kāds sāk tincināt par kādām senām klačām… Šausmas gluži nebija, bet radās nelāga apjauta, ka kāds ir tev sekojis, vandījies pa tavu dzīvi jau sen, jau bijušajā iekārtā tev tika doti mājieni, tikai toreiz to nesaprati.
  Ir dzirdēts, ja tev tuvumā ir kāds enerģētiskais vampīrs, tad vajag viņam pateikt, ka tev no tādas iedarbības ir ļoti slikti. Es arī liku manīt, ka man ir slikti, raudāju, dusmojos, lai dzird. Tad man teica – mēs patiesībā tevi sargājam! Tikai neraksti neko internetā!
  Varētu būt kādi četri cilvēki, kas baidījās, ka par viņiem varu ko uzrakstīt. Viena sieviete, no kultūras darbiniekiem, varēja baidīties, ka atklāšu ko par nesmukām ģimenes lietām. Man nemaz nenāca prātā klačoties par to, par ko neesmu pārliecināta…

 2. info saka:

  Valsts prezidents ir valsts bruņotā spēka augstākais vadonis. Kara laikam viņš ieceļ virspavēlnieku. (LR Satversmes 42.p.)

  Armija nav iedomājama bez noslēpumiem. Diemžēl mūsdienu Latvijā tas augstākām vadonim Egilam Levitam, tāpat kā Rumpītim (Guntim Ulmanim), VVF (Vairai Vīķei Freibergai), Valdim Zatleram, Andrim Bērziņam un Raimondam Vējonim, dod iespēju noslepenot nodokļu maksātāju naudas nelietderīgu izšķērdēšanu un pat izzagšanu. Kurš gan spētu uzskaitīt, cik citās valstīs jau faktiski nederīgus ieročus ir nopirkusi, cik “noslepenotas” izšķērdības un izzagšanas. Arī daudz kas notiekošais ar Latvijas mežiem ir ļoti liels korupcijas piemineklis pie šiem “augstākiem vadoņiem”. Latviešiem vajag prasīt no viņiem atskaitīties par katru euro.

 3. “OMG, I’m at the looser’s table” https://youtu.be/LBjGD5VGVg0?t=251

  Droši vien ar lūzeri domāta Latvija, ne jau prezidents?

 4. :: saka:

  Ir labi joki un ir stulbi joki. Amerikāņiem reizēm sanāk tie otrie, arī viņu filmās. Nav pat vērts mēģināt izprast to jēgu.

 5. AGedroics saka:

  Aelitiņ, ko tavs dakteris par to visu saka? :)))

 6. Valdis Freimantāls saka:

  KGBisti Latvijā ir visur!

  Tie izpilda pavēles!

  Izjauc latviešu ģimenes un rada neciešamus apstākļus Latvijas patriotiem!

  Normālam cilvēkam Latvijā dzīvot ir neiedomājami grūti.

  Komunistu bandītu valsts!

 7. Aelita saka:

  Paldies par rūpēm, Aivarīt. Dakteriem nemaz visu to nevar stāstīt, viņiem ir globālākas problēmas. Kāda pazīstama psihiatre teica, ka tie, kas ieviesuši e- veselību, ir galīgi nojūgušies.
  Es jau te arī visu nerakstu, tikai kādas patiesības drumslas, lai vismaz zin, ka nevar neko panākt ar tādiem ielu teātriem. Man stāstīja, ka vēl pret kādu sievieti tas teātris izmēģināts, tuvinieki jau gribējuši viņu vest pie psihiatra, bet tad tas pēkšņi izbeidzies.
  Turklāt gadās, ka tie cilvēki, kas tādās darbībās iesaistīti, arī reizēm upurim ko izstāsta.
  .
  .
  .
  Admins
  Aivarītis strādā par trollīti DP, tā kā viņam Jūsu atbilde nav svarīga. Es viņu aiz žēlastības apstiprinu, lai DP pārliecinās, ka viņš nekrāpjas… , jo savādāk savas 30 drahmas nedabūs.. .

 8. Ne tikai Latvijā, bet arī visur citur. Ieliku bildi Sarunās https://societyandnature.org/sarunas/ , attēlā redzamais tips ir atpazīstams visās zemēs un tautās

 9. > 2019. gada 8. Dezember um 16.52 Uhr saka:

  „OMG, I’m at the looser’s table“

  Šis laikam to ‘looser’ lietoja ‘tizls’ nozīmē … :))

 10. RB - Aelita saka:

  E-veselība tāpat kā visas pārējās valsts nozīmes datu sistēmas top apmēram tā. Ir viena viena brandža, kas centrējas ap A/S Dati vai līdzīgiem kaktu kantoriem. Tie sadala savā starpā naudu, un pāris mēnešos uztaisa datu sistēmu, kas strādā demo variantā. Kad nauda saņemta, izstrādātāji saka “sveiki”, tālāk tieciet galā paši. Tikt galā fiziski nav iespējams, jo sistēma nav izstrādāta darbam valsts mērogā, trūkst informācijas, bet jaunas sistēmas izstrādei nav naudas.

  Par uzbrukumiem runājot, būtu vēlams publicēt un aprakstīt pēc iespējas vairāk. Saprotams, ka rakstīt par to nav viegli. Iznāk tā, ka jāraksta no muļķa pozīcijas, radītās situācijas mēdz būt pazemojošas un personiski sāpīgas. Jārēķinās ar apsmieklu un ņirgāšanos.

  Situācijas vēlams dokumentēt cik vien iespējams, ar aprakstiem, foto un video materiāliem, ja tādus iepējams uzņemt. Turpmāk mēģināšu aprakstīt ar piemēriem savus pēdējā laika piedzīvojumus.

 11. AGedroics saka:

  Psihiatri paši VISI ir nojūgušies !!!

 12. Valdis Freimantāls saka:

  https://www.draugiem.lv/user/1295978/gallery/?pid=460300944

  Lūk, mazliet vairāk patiesības par vēstures notikumiem!

 13. Aelita saka:

  Valdi, Valdi, ar ko tu gribi draudzēties…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.