Kārtējais “slīkonis” meklē glābiņu

Zaļš, tautastribunals.eu

1. Rihards Bunka, Spure,Grūtups, Kavacis,ĀboltiņaKārtējais “varoņstāsts” !

Lai nu kurš, bet tikai ne šis čekas izaudzinātais lops, centīsies atklātībā nodot sarkano izdzimteņu asinsdarbus, kas veikti pret latviešu tautu.

Ne, draņķi, šīs pasakas tu vari stāstīt zoodārzā zem paceltas zīloņa astes !

Visa šī epopeja ar atrastajiem dokumentiem ir jūsu bandas iestudēts teātris, lai tēlotu patriotus.

http://tautastribunals.eu/?p=26950

===========================================================================

Rihards Bunka šajā portālā ir pieminēts bieži.

Viņš ir viens no tā saucamā “apkalpojoša personāla” pārzinātājiem un, iespējams, ka arī viens no vadītājiem. Viņš ir Andra Bunkas, kurš bija noziedznieka Godmaņa apsardzes šefs, audžudēls.

Apkalpojošais personāls” nodarbojas ar nepaklausīgo elementu “pāraudzināšanu” un arī likvidēšanu.

-Uz šī gara kropļa rokām ir latviešu patriotu asinis !!!

-Viņš bija arī viens no tiem, kurš man centās atriebties.

-Pirms Āboltiņas “slavenā” valodas referenduma nelatvietis Rihards Bunka aktīvi aģitēja balsot par krievu valodas statusa pielīdzināšanu valsts valodai.

-Visās Latvijas valsts represīvajās struktūrās ir “sabāzti” visīstākie Maskavas putiniskie lopi, kuriem viss latviskais uzdots iznīcināt. Daudzi varbūt nezina, ka pašreizējais Iekšlietu ministrs R. Kozlovskis, ir viens no bijušajiem Godmaņa apsardzes vīriem.

-Tātad, visa viena vienīga noziedznieku šaika.

-Vairāk par šo latviešu tautas slepkavu bandu šeit: http://tautastribunals.eu/?p=26423

Pēdējā laikā notiek interesantas parādības.

Gandrīz jau masveidā sāk “mest kažokus”(kārtējo reizi) uz otru pusi !

Jau ievērojāt, ka tiek mākslīgi celti godā tie, kuri ir izteikti Kremļa “zaļie cilvēķeļi”.

Juris Rubenis tiek “taisīts” H- 86 dokumentu rakstītāju, Dainis Īvans par Atmodas viennozīmīgu līderi, bijusī Putina “fane” VVF par Putina un Krievijas azartisku kritizētāju, bijušais Iekšlietu ministrs Jēkabsons, kurš pat nenoliedza savu sadarbību ar KGB, par baigo latviešu aizstāvi, tagad šis mērkaķis… .

Laikam jau jūt kādas briestošas pārmaiņas, ja sāk no krievžīdiskās cionistu nometnes laisties pie “rokfelleriem”… un tēlot nācijas glābējus.

Nē, Bunka, tu un visi šeit pieminētie veltīgi cenšaties. Jūs saņemsiet to, ko viens noziedznieks pret cilvēci ir pelnījis.

Tas ir: 100%tīgs ASM !

LRTT un arī pārējo patriotu pienākums ir: neļaut kārtējo reizi šiem sarkanajiem noziedzniekiem izsprukt ar veselu ādu.

-Viņi ir jāatmasko !

-Viņi ir jāsoda !

Jānis Jaunsudrabiņš, Virza,05.10.15           L. Grantiņš

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisŠeit lasāms šis rīkļurāvēja “varoņdarbs”, kuru atļāvās publicēt LA.

LA ir kļuvusi par īstu provokatoru midzeni.

============================================================================

Uziet čekas dokumentus, kas vēstī par nošautiem cilvēkiem

Rihards Bunka, I.Spure,R.Koylovskis,I.GodmanisLatvijas Juristu apvienība (LJA) Satversmes aizsardzības biroja Totalitārisma seku dokumentēšanas centru un Okupācijas muzeja pētniekus iepazīstinās ar apvienības rīcībā nonākušām dokumentālām liecībām par LPSR Valsts drošības komitejas (VDK) slepenajām operācijām un darbinieku pierakstiem.

FOTO: Ne, izdzimteni, tu no soda neizspruksi !

Kā norādīja LJA vadītājs Rihards Bunka, šie dokumenti tikuši “nejauši atrasti”, un to izdarījis viens no apvienības biedriem. “Kā man ir zināms, tad vienā nekustamajā īpašumā tika atrasti šie dokumenti.

Tas tikai pierāda to, ka Latvijā vēl jo­projām ir VDK dokumenti, kurus arvien izdosies atklāt turpmāk,” pieļāva Bunka, norādot, ka nevēlas atklāt, kurā īpašumā dokumenti tika konstatēti. Viņš skaidroja, ka esot atklāta vesela paka pierakstu, kurus esot veikuši VDK darbinieki, vairākas uz rakstāmmašīnas veidotas hronoloģiskas atskaites, kurās darbinieki informējuši vadību par paveikto, kā arī aprakstīti vairāki desmiti slepeno operāciju un to rezultāti, tāpat daudzās no atskaitēm esot norādīts uz to, “cik cilvēku ir nošauti”.

LJA norāda, ka šajā dokumentu kopumā ir mazāk nekā desmit darbinieku pieraksti. Jautāts, vai šie dokumenti nav kāds viltojums, Bunka izteica pārliecību, ka, visticamāk, tie nav viltoti. Viņš norādīja arī uz apsvērumu, ka šajos dokumentos precīzi ir aprakstītas konkrētu čekas aģentu gaitas un darbības. Šajos dokumentos ir norādes pret Latvijas un Lietuvas iedzīvotājiem vērstām darbībām laikā no 1947. gada līdz 1953. gadam.

LJA uzskata, ka šīm dokumentālām liecībām ir būtiska vēsturiska nozīme, veicot izpēti par PSRS drošības iestāžu aktivitātēm Latvijā pēc Otrā pasaules kara.

http://www.la.lv/uziet-cekas-dokumentus-kas-vesti-par-nosautiem-cilvekiem/

You may also like...

3 Responses

  1. tagad saka:

    Tas bunka nelatvietis,bet āboltiņa ir dzeltenā rase kuri visi ir latvieši….

  2. SKUJA saka:

    Jēkabsons nav noliedzis sadarbību ar KGB? Kaut kāds kontakts jau viņam noteikti ar viņiem bija, šaubu nav, bet, ka viņš būtu atklājies un nenoliedzis – nebiju dzirdējis. Cik zinu tad KGB viņu piespieda(ar draudiem) sadarboties, bet viņš ar citu čekistu palīdzību aizlaidās no Latvijas. Drīzāk viņu savervēja vēlāk, kad viņš bija ASV vai atgriezās, jo citādāk jau par Iekšlietu ministru netapsi šajā 4.maija valstī.

  3. Antikliķe saka:

    Kad Latvijā sāks visus šitos neliešus vilkt uz karātavām, tad jau būs jādomā, kur atbrīvoties no viņu atliekām, jo Latvijas zemīte par mazu un žēl būtu piegružot ar šiem baciļiem, bet Krematoriju kapacitāte arī ir ierobežota…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.