J. Zīverts. Neļausim atgriezties ļaunumam

Tumsības kalps123Šīs mamzeles melno dvēseli grūti nomelnot vēl vairāk (kā viņa draud par it kā viņas nomelnošanu), jo viņas nelietības augļi redzami šodien, vācot parakstus, lai atļauj Latvijā skanēt latviešu valodai.

Foto: Ļaunuma un divkosības iemiesojums- VVF.

Absurds !!!

Patiesība ir pretstats nelietībai, kā Gaisma tumsai un no šīs patiesības baidās visi nelieši, arī šī ! Gandrīz katrā žurnālā redzama šī ĒRCE. Tas tikai kārtējo reizi pierāda pana Krištopāna “vēsturisko” teicienu par muļķu zemi. Ar nožēlu jāatzīst, ka tā tomēr ir.

Nezinu kādi vēji vajadzīgi, lai latviešiem izvēdinātu no galvām šo “putrojumu”, kura dēļ prātiņš pavisam sašķobījies. Ir, protams, arī veseli GRAUDI, bet zem šīs biezās pelavu kārtas, tiem grūti izlauzties .

IMGP0914Laužamies…!!!

Jānis Zīverts 05.03.11

 

================================

LRTT piebilde.

Vai nevarētu būt tā, ka mēs visi esam VVF pārpratuši. Varbūt, ka čekistu “prieka meitene” Vairiņa, ir domājusi atriebties Peteram un Zālītei, kuri viņu konsultēja “valodas jautājumā” ! Un arī beidzot atriebties tiem VDK mirlām, kuri viņu(Vairiņu) jaunībā ” izmantoja” konspiratīvajos dzīvokļos un  pie tam vēl filmēja, lai vēlāk piespietu runāt Maskavai tīkamas lietas.

Turpinājumā pilns teksts no DDD laikraksta:

Vairiņa

You may also like...

7 komentāru

 1. dentists saka:

  reti labs un sakaraigs raksts !
  piebilstot par saistibu ar slepeno ordeni, kada cita intervija VVF pilnigi atkalti saka – esmu praktizejosha mistikje un ar sho ordeni mani saista kluseshanas zverests.
  Mana personiga attieksme pret sho personu sakas sava laika tieshi Valsts valodas likuma delj. Tieshi VVF saka uzbrukumus valsts valodas politikai un atvilka uz Latviju van der Stulu.

  Neviens no Latvijas politikjiem neiebilda, kad valsts valodas likuma sakara starptautiski tika izplatita meliga informacija, ka LR, pamatojoties uz sho likumu, tiks atverta un parbaudita privata korespondence. Uz sho fona nebija gruti gruti izmainit likumu un vajinat latvieshu valodas pozicijas valsti.

  Velreiz – raksts ir perfekts.

 2. AG saka:

  VVF ir pretīga cūka, bet arī vzjatlers nav ne kripatiņu par šo labāks!

 3. ASV interesēs ir, lai Latvijas iekarošana un kolonizācija, kā arī Abrenes nolaupīšana kļūtu leģitīma.Gandrīz tiešs apgalvojums no Vairas Vīķes-Freibergas puses pēc atgriešanās no vizītes pie Buša. Mums esot jārada precedents, ka tā var.Vistīrākā tautas un valsts nodevība no šīs bijušās….

 4. uz fona saka:

  Jautā ebrejgejam ?

  Internetā bija rakstīts ka Krievijā un Latvijā brīvajos dzīvokļos iebrauks ieceļotāji no Jeruzālemes.Vai tad būs ieceļotāji arī no citām
  valstīm ?

 5. zonnenbergs saka:

  Gebelss teica-Valsts nevar pastavet,ja ta necinas pret patiesibu.
  Ievazaja mums to un mes noticejam.No sakuma es ari.
  KAPEC KLINTONS VIZITE UZSTAJAS PIE BRIVIBAS PIEMINEKLA?
  Kas peta un saprot to zinas.

 6. Eduards saka:

  –Un tā ir ,,čekas meitenes” komanda un tie ir ,,sarkanās partijas ”bossi,
  Tie nebeidz un nebeidz mūs un Latviju plosīt-
  Kas viņus apturēs,nopels un sodīs-
  Vai tikai Radītājs visu to darīs!? –

 7. ebregejs saka:

  Internetā bija rakstīts ka Krievijā un Latvijā brīvajos dzīvokļos iebrauks ieceļotāji no Jeruzālemes.
  ==============================
  Par ieceļošanu no Jeruzalemes gan šaubos – mūsdienās sabiedrību var vadīt vēlamajā virzienā, arī pašiem fiziski neesot klāt, tas ir krietni drošāk. Varbūt bija domāts tā: brīvos dzīvokļus lēti uzpirks Jeruzalemes, Telavivas un Haifas iedzīvotāji, bet pēc tam tos dārgāk izīrēs nākamajiem imigrantiem Krievijā un Latvijā. Starp citu, daudzām “treknajos gados” celtajām jaunbūvēm pat nekas nav jāpērk, tās tāpat pieder nekustamo īpašumu attīstītājiem no Izraēlas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *