Par ko šis žīds(e. levits) mūs uzskata ?

Prātam neaptverams ir tas, ko šis žīds(Egils Levits) paziņojis: „“” Pirmais solis esot patiesības noskaidrošana: “Ja patiesība nav zināma, mēs nevaram nonākt līdz izlīgumam. Mēs patlaban esam drīzāk pirmajā solī, un vēsturnieki mēģina noskaidrot patiesību.”“

Lūk, viņš vēl nav nonācis pie PATIESĪBAS:

-Bija okupācija vai nebija ?!

-Bija latviešu inteliģences likvidēšana, vai nebija ?!

-Vēsturnieki to patreiz tikai cenšoties noskaidrot !!!

-Kādi vēsturnieki ?

-Vai tie, no žīd- sātanistu sektas ?

-Vēsturnieku Induli Roni, kurš to jau sen ir noskaidrojis, “levitisti” noslepkavoja.

-Visas valstis to jau noskaidrojušas, bet žīd- pārvaldītā Latvija esot “tikai pirmajā solī”, lai to noskaidrotu !!!

-Ko tad tu visus šos gadus, žīd sātanist, esi darījis ES citadelē ?

-Tu, noziedzniek, esi visu darījis, lai iznīcinātu manu tautu un manu Tēvzemi !!!

-Tu kopā ar Bordānu nobēdzināji- iznīcināji vēsturnieka Induļa Roņa dokumentus- sūdzību EK, kuros viņš aprakstīja, ka Latviju ir pārņēmuši sarkanie nacisti !

-Tu, kroplais sātana  izdzimum, esi ņēmis dalību pie visiem Likumu “izstrādājumiem”, kuri noveduši Latviju katastrofas priekšā.

Visā šajā viņa žļurgā neviens vārds par čekistu asinsdarbiem un, ka viņi ir jātiesā, bet gan to, ka mums latviešiem ir jāpiedod viņa asinsbrāļiem viņu asins darbi !!!

Viss žīdu gaumē !!!

Jautājums uz kuri gaida visa latviešu tauta:

>Kas\kurš ir pilnvarojis šo nelatvieti(levitu) lemt latviešu tautas LIKTENI ?

Atbilde:

>Okupanti !(1949. gada Ženēvas KONVENCIJAS brutāla ignorēšana, ko veica cionisti- komunisti!)

Tava vietā, noziedzniek levit, ir karātavās un tās tu arī saņemsi !

Lasiet, ko par šo noziedznieku rakstīja LATVIEŠU vēsturnieks Indulis Ronis:

I. Ronis. Par ko tiek apvainots Egils Levits ?

Visi šie ciānas sātanisti var savus melus kultivēt, jo latviešus viņi ir noslepkavojuši.

Pēdējais upuris ir Biruta Loze, kura bija uzrakstījusi par žīdu čekistu- noziednieku A. Borovkovu.

10.04.18                L. Grantiņš

Lasi un brīnies par šī žīda sātanisko nekaunību:

(Lai uzrakstītu tādu nekaunīgu stulbumu, nepietk, lai piedzimtu par idiotu, bet jāapmeklē vēl „Ciānas Gudro“ idiotu seminārus)

E. Levits. (no cikla) Paskaidrojums latviešu gojām

Levits: pagātnes izvērtēšanā esam spēruši tikai pirmo soli

 “Es domāju, ka ir jāizvērtē čekas maisi un šo aģentu darbība un ar komentāriem tas ir jāpublicē. Jo tas pieder pie paša pirmā soļa vēstures izvērtēšanā – pie patiesības noskaidrošanas. Demokrātiskā sabiedrībā pastāv morālā higiēna. Tu nevari dzīvot ar meliem! Tāpēc ir nepieciešams noskaidrot patiesību, kur pieder arī šis jautājums,” Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.

FOTO: Šis sātanists tikai DOMĀ, ka jāizvērtē čekas maisi… .

Levits uzskata, ka jebkurai valstij, kas no nedemokrātiskas sistēmas ir pārgājusi uz demokrātisku, ir rūpīgi jāizvērtē tās vēsture. “Vēstures izvērtēšana pēc režīma maiņas ir ārkārtīgi svarīga – svarīga, lai nostiprinātu jaunās demokrātiskās iekārtas leģitimitāti. Mēs nevaram ar vecajiem priekšstatiem funkcionēt demokrātiskā sabiedrībā. Ne tikai Latvijā, bet visās valstīs, kuras ir pārgājušas no nedemokrātiska uz demokrātisku režīmu, pagātnes izvērtēšanas jautājums ir aktuāls,” sacīja Levits.
Viņš norādīja, ka, lai nonāktu līdz izlīgumam ar kaitējuma nodarītājiem, sabiedrībai ir jāizpilda konkrēti soļi. Pirmais solis esot patiesības noskaidrošana: “Ja patiesība nav zināma, mēs nevaram nonākt līdz izlīgumam. Mēs patlaban esam drīzāk pirmajā solī, un vēsturnieki mēģina noskaidrot patiesību.”
“Otrais solis ir tas, ka nodarītājiem, tiem, kas sadarbojās ar okupācijas režīmu, ir jāatzīst šī vaina. Ja kāds liedzas kā mazs puika, tas, protams, ir infantili, un šādus infantilus izturēšanās veidus mēs varam redzēt arī no pieaugušajiem politiķiem, kuri nespēj to atzīt,” novērojis Levits. Turklāt vainīgajiem nodarītais ir jānožēlo: “Trešais solis ir tas, ka šiem nodarītājiem ir tas jānožēlo – ne tikai “es to izdarīju”, bet “tas bija slikti, ko es izdarīju”.”
Levits norādīja, ka ceturtais solis ir grūts un mūsu sabiedrība par to vēl nav domājusi. “Ceturtais solis ir izpirkšana. Tas nozīmē, ka nepietiek ar nožēlošanu. Tev ir arī jādara kaut kas pozitīvs, lai pierādītu, ka tas ir nopietni. Ir sabiedrības, kur šo ņem nopietni, piemēram, vācu sabiedrībā pēc nacionāli sociālistiskā režīma. Šis izpirkšanas moments ir svarīgs arī jaunajai paaudzei – mēs esam vācieši, mēs esam šīs vēstures mantinieki, un mums ir kaut kas jādara, lai aktīvi un šodien distancētos no šī režīma,” pauda Levits.
Pēdējais solis ir piedošana. Levits raidījumā atzina, ka šī soļa izpildīšana nav garantēta: “Piedošanu nevar sagaidīt, piedošana ir upura dāvana. Mēs nevaram to prasīt vai sagaidīt no upura, bet, ja viņš piedod, var nonākt pie izlīguma. Protams, upurim ir arī tiesības nepiedot. Tādā gadījumā nodarītājam vai tam, ko viņš reprezentē, ir jādzīvo ar šo nepiedošanu līdz mūža galam.”

 

 

2 Komentāri “Par ko šis žīds(e. levits) mūs uzskata ?”

 1. Valdis Freimantāls sagt:

  Par Egīla Levita pretlatviskās darbības smagajām sekām latviešu tautas dainās būs dažādas vārsmas!

  Pats esmu sadzejojis šādu: „Levits patiesību bradā,
  tauta patiesības badā!!!“

  Viss Induļa Roņa rakstītais nonācis komunistu un čekistu darboņu rokās, kuri juridiskos dokumentus – VIENKĀRŠI I G N O R Ē J U Š I.

  Tā bija ari ar maniem iesniegumiem ārvalstu vēstniecībās, kur KGBistu aģenti „izfiltrēja“ dokumentus ! (Kurus dot tālāk, kurus papīrkurvī).

  KGBisti salīduši visās starptautiskajās organizācijās kā blaktis! (ES, ANO, NATO).

  Vienīgā cerība – viņu pašu kļūdas, kuras liks pasaules sabiedrībai atvērt acis un saskatīt drausmos komunistu un čekistu noziegumus!

  Kā Puķina kļūda atņemt Latvijai Abreni un Ukrainai Krimu!

 2. Pēters sagt:

  Sākumā ir jāizbeidz okupàcija Latvijas (kas ilgst kopš 1944/45 gada un tikai tad var runàt tālāk)

Atbildēt