I. Ronis. Par ko tiek apvainots Egils Levits ?

I.Ronis. L.Grantiņš.LRTT. Helsinki- 86. RīgaPar ko tiek apvainots Egils Levits ?

Latvijas tiesu sistēmas puvi, kas ir novedusi pie Augstākās tiesas un pārējo tiesu lielas daļas totālas sapūšanas, Latvijas justīcijā ievazāja Rietumeiropas juristieksperti un padomdevēji. Okupācijas laika kadri, tai skaitā šo veco padomju kadru atražotie Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes un Rīgas Juridiskās augstskolas jaunie kadri- ir roku rokā aizvadījuši pa skuju ceļu, kā Latvijas tiesu sistēmu, tā Eiropas Cilvēktiesību tiesu Strasbūrā, tā Eiropas Savienības tiesu Luksemburgā.

Nupat minētās sakarības izpratnei, turpināsim citēt 2013. gada 16. augusta iepriekšējo sūdzību ECT:

“4. 1. d.  Iespējami, ka iesniedzējs ir dokumentāli atmaskojis galveno personu, kura ir smagi deformējusi Latvijas tiesu sistēmu– pārvēršot līdz ar to arī iesniedzēju par pilnīgi beztiesisku personu, kā tas ir dokumentāli pierādīts augstāk (..)

5. 4. Visai šai KGB aģentu slēpšanai ir smaga priekšvēsture. Stenfordas universitātes profesors Emmy Naithy izcilajā monogrāfiskajā pētījumā par Lavrentija Berijas perestroikas plāniem pēc Staļina nāves- ir dokumentāli pierādīts, ka šis galvenais Staļina miesnieks bija iecerējis PSRS veikt plašas reformas, t. sk. likvidēt Komunistiskās partijas monopolstāvokli.

Daudzi pētnieki tāpēc atvasina M. Gorbačova perestroiku no L. Berijas perestroikas. Taču tā tas ir tikai daļēji. M. Gorbačovs gribēja likvidēt, kā Komunistisko partiju(kā absolūtās varas nesēju), kas viņam izdevās daļēji, tā arī KGB, kas viņam neizdevās. Praksē izrādījās, ka KGB visu poststaļinisma laiku bija gatavojušies realizēt L. Berijas revolucionāros plānus, lai likvidētu partijas kontroli un pārvērstu PSRS par totālu slepenpolicejisku valsti– aiz demokrātiskas izkārtnes. Svarīga loma šini pseidodemokratizācijas  procesā bija ierādīta KGB ārzemju aģentiem, kuriem vajadzēja spēlēt Brīvās pasaules neatkarīgu ekspertu lomu.

Viens no tādiem KGB ārzemju aģentiem bija starptautisko speciālists, emeritētais Ķīles universitātes profesors Ditrihs Andrejas Lābers(Löber), kurš bija galvenais Rietumu eksperts Latvijas tiesu reformēšanā pēc neatkarības atgūšanas. Kara gados D. A. Lēbers bija SD tulks Ukrainā, taču tas viņam netraucēja ilgi stažēties Maskavā, bieži brīvi ierasties PSRS, t. sk. okupētajā Latvijā. Komunistiskā totalitārā režīma būtības akadēmiskā izpratne neatvēl neko citu, kā atzīt, ka D. A. Lēbera dzīvošana un pārvietošanās pa PSRS teritoriju pierāda, ka viņš patiesi bija sašantažēts par KGB slepeno aģentu.

Ļoti būtiska ir D. A. Lēbera sniegtā informācija savam tuvākajam skolniekam, tolaik ECT tiesnesim Egilam Levitam: “Ir saglabājusies Latvijas PSR Valsts drošības komitejas lieta par mani vairāku gadu desmitu laikā un ap 800 lpp. apmērā. Esmu bijis pastāvīgas novērošanas objekts.”(Egils Levits. Intervija ar Dītrihu Andreju Lēberu // Žurnāls “Latvijas Vēsture”, 1997. g. 4. nr. 109 lpp.) Tātad minētajā lietā nebija minēts nekas par D. A. Lēbera patieso statusu PSRS- tātad šī lieta ir ilggadējs viltojums iecerētās L. Berijas tipa čekas perestroikas realizācijai.

Atcerēsimies M. Gorbačova tuvāko līdzgaitnieku Helmutu Kolu kuram “Stasi” arhīvā bija atstāta nopietna dāvana, kura pacēla intelektuāli limitēto un mazspējīgo Angelu Merkelu nepelnītas varas augstumos !

Arī pats Egils Levits nāk no KGB riska zonas, kā pēckara emigrants komjaunieša vecumā no okupētās Latvijas. Viņa vecāki dabūja atļauju emigrēt un Izraēlu, taču palika uz dzīvi Vācijas FR. KGB centās maksimāli infiltrēt emigrantus ar saviem aģentiem.

Aizdomas pret E. Levitu, šodien Eiropas Savienības tiesas tiesnesi, pastiprina fakts, ka pēdējo mēnešu laikā Valsts prezidents A. Bērziņš ir uzaicinājis E. Levitu par savu padomnieku konstitucionālos jautājumos”(citāta beigas).

Lūdzot ECT pieņemt tiesvedībā 2013. g. 16. augusta iepriekšējo sūdzību, vēsturnieks Indulis Ronis lūdz ECT arī “informēt ministru prezidentu V. Dombrovski par viņa izolāciju no svarīgas informācijas par valsts drošības jautājumiem, ko veic Ministru prezidenta biroja vadītāja O. Augustovska un aizsardzības ministrs A. Pabriks, lai novērstu apdraudējumu iesniedzēja drošībai, pat dzīvībai.”

Diemžēl ECT prezidents un sekretārs neveica savus tiešos amata pienākumus un neveica vēsturnieka I. Roņa cilvēka pamattiesību uz drošību un dzīvību nosargāšanā, kas izraisīja ārkārtīgi smagas kriminālnoziedzīgas sekas. Vēsturniekam I. Ronim pašam nācās privātdetektīva metodēm mēģināt novērst pieaugošo apdraudējumu par viņa iedziļināšanos KGB mantojuma problēmu pētniecībā.

Egils-LevitsLanga-Beitnere-LRTT.L. Grantiņš, I. Ronis.Tirdzniecība ar KGB mantojumu un padomju mlitārajām izstrādnēm kļuva par ļoti ienesīgu biznesu, kurā Latvijā ilgi dominēja Krupņikova klans.

Šis klans nepārprotami ietekmēja ECT prezidentu un sekretāru, lai tie veiktu ārkārtīgi smagu nodarījumu pret jurisdikciju vēsturnieka I. Roņa sūdzību lietā, iznīcinot bez tiesiskas izskatīšanas viņa 2013. gada 16. augusta iepriekšējo sūdzību,2013. gada 11. septembra pamatsūdzību ar papildinājumu 2013. gada 21. oktobrī.

FOTO:http://tautastribunals.eu/?p=27103

Vēsturnieks I. Ronis ir konstatējis arī to konkrēto personu, kurš kļuva par Krupņikovu klana mafiozo interešu nodrošinātāju ECT– kādreizējo ECT tiesnesi, pašreizējo Eiropas Savienības tiesas tiesnesi Egilu Levitu.

Proti, ECT pieteiktos Trešā reiha un PSRS nesodītos milzu kara noziegumus pret cilvēci un cilvēcību, vēsturnieks I. Ronis 2013. gada janvārī vispirms mēģināja piekritīgi pieteikt Eiropas Savienības Tiesai(EST) Luksemburgā, lūdzot sākt tiesvedību, virzot šo noziegumu piekritīgu izmeklēšanu prokuratūrā. Taču 2013. gada 15. janvārī vēsturnieks I. Ronis saņēma šokējoši prettiesisku, pazemojoša rakstura atbildi sliktā latviešu valodā, kaut gan pieteikums EST bija sastādīts vācu valodā. Proti, EST sekretariāta vārdā bija atsūtīta nereģistrēta un anonīma vēstule ar nesalasāmu, neatšifrētu parakstu, it kā atklātie nesodītie kara noziegumi būtu jāpiesaka ECT. Aizdomas, ka aiz šīm nelikumībām, praktiski meklējams E. Levits, par pārliecību pārvērsta viņa sacerētā vēsturiskā preambula Latvijas Satversmei, kurā ir rupji falsificēta Baltijas reģiona vēsture.

Ņemot vērā E. Levita kandidatūras izvirzītāju un propagandētāju loku nesenajās Valsts prezidenta vēlēšanās- E. Levits ir atzīstams par Krupņikova klana lobistu Latvijas un ES politiskajā dzīvē.

Turpinājums sekos… .

=======================================================================

LRTT piebilde

Latvijā pilnībā ir īstenojies L. Berijas plāns, tā pārvērsta par absolūti policejisku parodij- valsti.

Pilnīga Izraēlas vasaļvalsts.

Visu nosaka krievžīdiskie sātan- elementi, kuri arī Eiropas Savienību ir pārņēmuši savā kontrolē, lai to iznīcinātu !

Noteikti, latviet, vēlreiz apskaties pie FOTO pielikto NORĀDI !

Tur redzams mūsu tautas nodevības avangards !

You may also like...

7 komentāru

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Pēc Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas 1993.gada 18.februāra naktī iesniedzu E.Levitam dokumentu par prettiesisko atjaunotās RLB iznīcināšanu.

  Tieslietu ministrs Levits ignorēja juridiskos dokumentus, atbalstot KGB grupējumu, kas iznīcināja 1938.gada statūtu biedrību.

  Ministrs apkaro likumīgi atjaunoto opozīciju komunistu valsts pārvaldei!

  Tā ir K A I T N I E C Ī B A.

 2. Eduards Lunis saka:

  —Zīmīgi, ka Levita organizēto pasākumu laikā netiek dota iespēja izteikt atsķirīgu viedokli no viņa paustā Zālē ir liels skaits cilvēku, kuri aplaudējot, sitot ar kājām , neļauj teikt Levitam nepatiķamo. Pats to esmu izjutis …

 3. A.Gedroics saka:

  Levits ir sorosietis un, protams, ka mēsls, bet nav skaidrs, kas preambulā ir falsificēts…
  .
  .
  .
  Admins
  Pati preambulas būtība, beidr Gedroic, pati būtība, ka vispār tāda “ambula” nav vajadzīga, jo viss ir pateikts Satversmē un Baltijas vēsturē. Vienkārši vajadzēja izrādīties un tāpēc nokopēja igauņu preambulas variantu. Un nejauc(tu apzinīgi to dari) divas dažādas lietas, Levits ir cionists nevis sorosists.

 4. MI5 saka:

  Biedr Gedroic, vai jums alga šekeļos tiek maksāta atrunātajā datumā ?
  Tiesiskums LV ????…dūrei tik spēks….

 5. Bite saka:

  Bet viltgs viņš ir un muļķis nav

 6. Imants saka:

  Krupņikovs.
  Savulaik iekarsis – pa e-pastu nosūtīju vēstuli Eināram Repšem – par vēlmi palīdzēt “Jaunajā Laikā”.
  Atbildi parakstījis – bija Krupņikovs.
  Lika griezties – pie – Pāvela Rebenoka.
  Satrūkos.
  Atdzisu.

 7. Imants saka:

  Levitbildes – atšifrējums – “Garais Indriķis” rāda – ko darīs ar “Zeltnesi”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *