Jauna Lāčplēša dzimšana LATVIJAS TAUTAI ! (D. Īvāns)

Dainis Īvāns un trīs Latvijas Atmodas

Kāda līdzība ar Franku Gordonu !

Jautā IR.LV: Kas tu esi sabiedrisks darbinieks, publicists, bitenieks vai kas cits?

Atbild Dainis Īvāns: Tad man jāatbild kā Valdim Zatleram, ka esmu latvietis, jo bez latvietības jau nekur nevar.

https://ir.lv/2021/11/18/dainis-ivans-un-tris-latvijas-atmodas/?fbclid=IwAR1xkAT9Dx5WGzgcxdNroWVqSNBYJHXLqAMK4ACrxC1lUBo23WQQ2mi7pro

LRTT atbild

Lasot D. Īvāna atbildi nāk atmiņā jaunībā dzirdētais: Divi lietuvieši kādā Čikāgas KROGĀ  KĀRTĪGI sadzērušies, ka knapi turas uz kājām, nolemj: kad iesim laukā, sarunāsimies poliski… . Šeit ir kas līdzīgs. Pavisam niecīgi ar latviskumu saistītais D. Īvāns, sevi apliecina kā īstenu LATVISKUMA pārstāvi, tā teikt, letiņš līdz KAULU SMADZENĒM ! Nu, un tad rodas jautājums: kā iet kopā ar latviskumu un godīgumu šeit, LTF 20. gadadienā, sacītais:

D. Īvans: ”Es teiktu tā – piedod, māte Latvija, ka pēc 20 gadiem, dzīdamies vairāk pēc personīga labuma, rausdami tavas bagātības tikai savā privātīpašumā, mēs esam aizmirsuši Tevi pašu un neesam rūpējušies par visu tavu bērnu, tikai par dažu izredzēto labklājību. Piedod arī par to, ka pie tava saimes galda daži ir brangi pārēdušies, tāpēc citiem atliek uz to tikai noskatīties. Un visupēdīgi, piedod, ka mums smagā brīvības nasta daudzkārt likusies par grūtu. Mēs esam svieduši to zemē un bēguši projām.”

Nu nav Latvija nekāda tava MĀTE, noziedzniek Īvān ! Protams, šo Īvāna sacīto nekur vairs nevaram atrast, izņemot LRTT i- vietni. Nav īsti labi saprotams, kāpēc tieši ŠIS Atmodas laika VDK sadarbonis un izteikts alkoholiķis, tiek tik briesmīgi slavēts ? Nebūs laikam ilgi jāgaida, ka uzradīsies kāds jaunizcepts “pumpurs” un paziņos par jauna Lāčplēša parādīšanos, līdzīgi, kā M. Zālīte paziņoja par Levita ĀRPASAULĪGAJĀM spējām ! Meli, latviet, ir ļaunuma iemiesojums !

Šeit no LRTT arhīva

A.P.

2020. gada 23. februāris 15.07   (Labot)

Ir diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.Izrādās, ka daudzi no Atmodas “varoņiem” sēž “čekas maisos” un cilvēki saprot to, ka jau Atmodas laikā viss nemaz tik skaisti nebija. Bet stāsts kopumā ir par kaut ko nedaudz citu. Īsi pirms čekas maisu atvēršanas tika publicēts Māras Zālītes raksts par to, ka maisus atvērt nevajag, ka nekādu vajāšanu un cietušo nav bijis u.t.t. Papildus ik pa brīdim tika publicēti citi līdzīgi raksti. Tika prognozēts, ka tagad uzradīsies cilvēki, kuri uz “čekas maisu” atvēršanas rēķina mēģinās kļūt slaveni un rausies pie varas. Šāda tipa raksti tikai apliecina to, ka ir ļoti dzīvs šāds domāšanas tips – ja esi kļuvis slavens, tad noteikti jāsāk “gudri zagt”, jāmēģina kļūt par deputātu un pavisam noteikti par ļoti bagātu cilvēku. Par to, ka arī Atmodas vadoņiem bija otra iespēja – palikt tādiem pašiem kā vienkāršie cilvēki -, neraksta. Bija pat kāds cits dīvains raksts – “Atmodu sākām kā “Cibiņi” un beidzām kā “Bundži””. Tikai vajadzēja šai rakstā pateikt patiesību – Tauta kā bija “Cibiņi”, tā arī turpināja dzīvot kā “Cibiņi”. Par “Bundžiem” kļuva Atmodas vadoņi. Šobrīd ļoti bieži tiek rakstīts par ceturto Atmodu. Cilvēki saprot, ka Latvija kā valsts ir ievesta pamatīgā “purvā”. Tikai ir viena problēma – Tauta tradicionāli gaida, ka atkal notiks Radošo savienību plēnums un tas arī uzsāks ceturtās Atmodas procesu, un, protams, gaida, kurš tad uzņemsies “Vulfsona” lomu un kurš “Īvāna” lomu. Bet izrādās, ka nebūs ne plēnuma, ne “Vulfsona” un arī ne “Īvāna”. Radošās organizācijas ir pārpilnas ar “stukačiem” un bijušajiem komunistiem un saaugušas kopā ar pie varas esošajiem. Šobrīd Radošās savienības ir izveidojušas ļoti stabilu un neieņemamu cietoksni. Tajā ielaiž tikai līdzīgi domājošos un varai paklausīgos. Arī lielie masu mediji ieņem apmēram tādu pašu pozīciju. Par superpopulāriem tiek padarīti skandalozi cilvēki, kuru devums Latvijas kultūrai kopumā ir tuvs nulles līmenim. Līdz ar to var izteikt skumju secinājumu – Latvijas iznīcināšana sekmīgi tiek turpināta.

20.11.21

You may also like...

7 komentāru

 1. !!! saka:

  No tautas sapulcēm un barikādēm esam nodzīvojušies līdz stāvoklim, kad Latvijā valsts augstākā vara turas tikai uz svešas naudas izdalīšanu un pārdalīšanu, jebkurai ideoloģijai deģenerējoties par visaptverošu korupciju. Tādā shēmā “ielādēt” pasūtījumu uz procesu uzsākšanu, kratīšanām utt. jau ir tikai tehnikas jautājums. Vai tās ir tās Daiņa Īvāna drošās rokās Ivara Godmaņa ar segvārdu Purgailis čekistisko cīņu biedru Riharda Bunkas un Aivara Borovkova apkalpojošā personāla izpildījumā?

 2. AG saka:

  Bordāns un Īvāns ir augļi no viena koka, bet šiziķiem jau to nesaprast!

 3. Lasītāji un klausītāji saka:

  Euu sprukstin ag, saki kapec tu liekuli tik riebigi nekad nelamajies “kruustpunktos”, bet tur pat maki civilizeti izteikties? Vai nesaproti, ka esot tik divdabigs, padari ari politiski labus tekstus apsaubamus un aizdomigus? Varb. tomēr vari ieverot politisko diskusiju kulturu?

 4. rīdzinieki saka:

  Mēs arī domājam.ka AG ir vai nu čekas izperēts.jeb patiesi slims šiziķis.jo paskatot arhīvu tā jādomā! Jo tik riebīgas preteklības var tik slims pederasts gadiem triept publiskā portālā. Un citur atkal līst cēli patriotiskus saukļus mētāt.Laikam – gan slims,gan krievu ‘kuļtyras’ sasūcies urliski rupjš ir šis lops.

 5. Sidabrs saka:

  Lai neviens nestāsta,ka vīri melnām bārdām Baltu nācijai pieder!

 6. Skolnieciņš saka:

  Ziemassvētki kristīgajā pasaulē ir Kristus dzimšanas svētki. Tomēr īstā Kristus dzimšanas diena nav zināma, jo Evaņģēliji par to klusē. Tie stāsta par Jēzus piedzimšanas faktu. Ēģiptē 3.gs., kā liecina Baznīcas tēvs Klements no Aleksandrijas, Jēzus Kristus dzimšanas diena tika svinēta 25. martā. Arī citās austrumu zemēs šo dienu saistījuši ar pavasara saulgriežiem. Romā 25. decembri kā Kristus dzimšanas dienu sākuši svinēt ap 336. gadu. Ķeizars Marks Aurēlijs 274. gadā par godu “neuzvaramā Saules Dieva Hēlija” dzimšanai 25.decembri izsludināja par valsts svētkiem, lai stiprinātu pagānu valsti. Lai mazinātu šo pagānisko svētku iespaidu, kristieši sākuši svinēt 25. decembri kā Jēzus Kristus dzimšanas dienu, kas ir „pasaules Gaisma” (Jņ 8, 12) un „Taisnības saule” (Mt 3, 20). Ar cieņu pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš P.S. Laikam paši ebreji – Bībeles autori – nezina, kad piedzima Jēzus Kristus. Kad ebreju rabīni fantazēja Bībeles sižetus, viņi nespēja vienoties par Jēzus Kristus dzimšanas dienu. Laikam kaut kā tā.

 7. Skolnieciņš saka:

  Hēlijs – sengrieķu pagāniskajā ticībā Saules Dievs, titānu Hiperiona un Tejas dēls, Selēnes un Ēosas brālis, sena pirmsolimpiska Dievība, kas ar savu stihisko spēku dāvā dzīvību un arī soda ar aklumu noziedzniekus. Romiešu Dievu panteonā Dieva Hēlija vārds var drusku atšķirties.
  Ar cieņu pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *