Lasītājs Ernests atgādina I. Godmanim(viņi, latviet, nozaga mums visu)

Reiz zaļoja jaunība, cerības plauka, / Tad asins bij karsta, tad gaišs bija laiks,
Un pasaule visa tik krāšņa, tik jauka, / Un nākotne spoža kā saulītes vaigs.

Laiks aizgāja, cerības zuda kā dūmi, / Viss mira, kas agrāk dārgs bij un svēts;
Nu dievīgie tēli tik bāli, tik drūmi, / Un dīdzis nekas nav, kas ticībā sēts.

Un, tukšā paliekot zinību slāpēm / Un beidzoties visam, kas daiļš bij un svēts,
Sirds pildījās nāvīgām asiņu sāpēm; / Bet pagātne arī jau sāpes sedz.

Un tagad es nicinu pasaules lietas, / Jo redzu, ka viss tikai murgi un nieks.
Pret laimi, pret nelaimi krūtis ir cietas, / Man gluži vienalga, vai bēdas vai prieks.

https://www.youtube.com/watch?v=oYRU2mU6jlE

E.Veidenbaums

Jā, latviet, reiz zaļoja jaunība un cerības plauka ! Atmodas laikā mums visiem cerības plauka uz savu valsti un laimīgu nākotni, bet krievžīdiskie izdzimteņi- komunisti un čekisti Godmaņa, Borovkova un Kargina “fasējumā”, mums nozaga visu !

-Nozaga cerības !

Nozaga latviešu Valsti, apzaga latviešu tautu un izdzina mūs svešumā.

-Daudzus no mums arī noslepkavoja.

Bet neskatoties uz visu, pēdējā atmaksas stunda tomēr “sitīs” !

Tie(latvieši), kuriem ir tāda dzeja, tie neizplien Esības bezgalībā. Tie pēc pakrišanas atkal pieceļas un dodas tālāk.

Cilpa ļoti negribīgi, bet tomēr velkas ap noziedzīgo cionistu rīklēm. Godmanim un Borovkovam bravūrība pazudusi. Godmanis esot palicis svēts, jo tiesa reiz viņu esot attaisnojusi un tāpēc savu VDK “pilsoņa” apliecību esot “pazaudējis”.

Savukārt Degunam(aivaram borovkovam) atmiņa esot tā aizkaļķojusies, ka nu pilnīgi vairs neko nevarot atcerēties https://www.youtube.com/watch?v=oYRU2mU6jlE , kas noticis Atmodas laikā. Balstiņa galīgi švaka palikusi un acis uz augšu “neslienas”. Liekas, ka nabagam kāds pautus būtu izrāvis. No vīrišķīgas stājas nekas nav manāms. Viņš labi saprot, ka priekšā stāv mantas konfiskācija, ģimenes(radinieku) arests un internēšana, bet pašam publiska pakāršana.


Lasītājs Ernests vēlas atgādināt žīdam Godmanim,

kurš domā tikai krieviski https://www.youtube.com/watch?v=SboB23PfLro , kas viņš tāds ir. Ja izlasīs, tad varbūt atmiņa atgriezīsies, bet karātavas tomēr viņam secen neies, kaut arī atmiņa pazudusi… :

Godmanis pieļauj, ka VDK dokumentos viņa uzvārds nokļuvis, kad viņš kā jaunais zinātnieks uz nepilnu gadu devies uz Austriju.

«Es vērsos tiesā, un tiesa izskatīja to jautājumu un atzina, ka nav man sadarbība fiksēta. Man ir tiesas spriedums. Par tiesas materiāliem lai tiesa atbild, kur tie atrodas. Cik es atceros no paša tiesas procesa, acīmredzot, tos, kas brauca kā zinātnieki, fiksēja kādos sarakstos, bet tas nenozīmē, ka šie zinātnieki sadarbojās ar čeku vai bija čekas ziņotāji. To es varu pateikt, vismaz par sevi – noteikti,» norādīja Godmanis.

Prokurora rīcībā bija ziņas par to, ka Godmanis laikā no 1988.gada 31.marta līdz 1990.gada 24.janvārim reģistrēts kā VDK aģents un viņa segvārds bijis «Pubulis».

FOTO: Nodevības MATRICA !

Kurš no viņiem ir Jūdas un kurš Ivars ? Nemini, latviet, viņi abi ir- Jūdas. Nolādēts latviešu tautas bende, kurš ir jāsamin. Visi šīs šlakas rāpuļi tiks samīt, par to lai nešaubās viņi un arī neticīgie !

Austrija atzina, ka Godmanis ir KGB spiegs un izraidīja viņu.
Vienīgā tiesa, kas atzinusi Godmani par tīru un godīgu pilsoni ir Latvijas prettiesiskā tiesa, kura pati tieši vai netieši ēd no Godmaņa un Borovkova rokām.

Godmanis līdz 1987.gadam bija mazais KGB spiegs Maskavas uzraudzībā.

Tad redzot, ka situācija krasi mainās(paldies Helsinki-86, trimdai, Berklavam), Godmanis tiek nozīmēts kā galvenais fīrers Latvijā, ņemot vērā, ka šeit ir dzimis un latviešu valoda ir dzimtā. Vārdu sakot, atsūtīts, lai KGB varētu saglabāt kontroli mainoties varai. Apmācīts KGB spiegs ar asu prātu, lielisku atmiņu, labām matemātikas zināšanām un nosvērtu, inteliģentu balsi. Un mafiju aizmugurē. Viss nepieciešamais, lai “ar latviešu rokām” sabendētu neatkarīgas valsts attīstību un veiktu maigo genocīdu pret tautu. Gluži kā ciānas gudro protokolos.

Par padarīto MOSSAD varētu dot atzīmi “9”.

Desmitnieks nevar būt, jo lai vai cik rafinēti viņš un viņam līdzīgie piņķerē vēsturi, jauc puspatiesības ar meliem un spēlē labos/sliktos, viņi ir atstājuši caurumus savas paviršības dēļ.

Mazo neuzmanību dēļ sabruks visa šī uz latviešu tautas asinīm un krievžīdu meliem balstītā 4.maija Latvija.

Viņi tiks tiesāti.

30.12.17       L. Grantiņš


Redz, kā žīds Rasnačs par saviem nabaga darbiniekiem rūpējas !

Kādi tikai kropļi nav savākušie šajā latviešu tautai tik svarīgajā iestādē ?!

Zemcilvēki: homo-sātanikos: rasnači, iesalnieki, kronbergi… .

Viņiem ir par maz, par maz un par maz… !

Lasi, latviet, skaties un ievēro šos purnus, un nolādi viņus ar visām viņu rijīgajām ģimenēm !

Vieņiem vienmēr būs par maz… .

Viņi nav cilvēki… .

Viņi nekad nav bijuši cilvēki…. .

Viņi nekad tādi nebūs… .

 

 

 

 

You may also like...

4 Responses

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Tieslietu ministrija nereģistrē un apkaro likumīgos 1938. gada Rīgas Latviešu Biedrības statūtus – un tas ir N O Z I E G U M S!

  Noziegums, kuram nekad nebūs noilguma.

 2. vārds saka:

  Pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 1990. gadā Latgalē bija 425 tūkstoši iedzīvotāju, pašlaik ir palikuši vien 195 tūkstoši. Divu pasaules karu laikā, fašistiskā un komunistiskā režīma periodā, Latgale nebija pazaudējusi tādu iedzīvotāju skaitu kā ekonomiskā “veiksmes stāsta” periodā. Mūsu korumpētā valsts pārvalde ir izveidojusi plašu nabadzīgo un nespējīgo iedzīvotāju slāni. Ar ierēdniecības palīdzību ir izveidojusies atsevišķa ļoti bagātu iedzīvotāju grupa, kuras kontrolē ir visas tautsaimniecības nozares.

  Lai velns parauj ellē Ivaru Godmani, Aivaru Borovkovu, Dzintaru Rasnaču!

 3. в США saka:

  Посол России в США сказал, что по поводу переименования улицы, на которой находится наше посольство, на присвоение ей имени Бориса Немцова у нас, мол, никаких эмоций нет. Типа, не будем возмущаться, не ждите.
  Этот “дипломат” не понимает что ли, что такое его заявление является признанием преступности государства, которое он представляет? Будь он поумнее, он бы должен поблагодарить америкосов.

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde “Vārds” .

  Skaidri saskatāmā pretvalstiskā rīcībā vainīgo nav!

  Ar analītiku 4. maija valstī neviens nenodarbojas?

  Ja vilciens noskrējis no sliedēm – vainīgo atrod, konstatē visus faktus, apkopo tos un rakstiski fiksē notikušo nelaimi.

  4. maija valstī, zaudēt pusi Latgales iedzīvotājus un pat valsts teritoriju (Abrene) ir ārpuskritikas notikumi, kurus valsts atbildīgi politiķi pieļauj.

  Tieši konkrētu notikumu un faktu apzināšana ir Helsinku 86 uzdevums un spēks.

  Noziedznieki 4. maija valsts vadībā ir apvienojušies īsti pretlatviskā un pretvalstiskā bandā.

  Tautas tribunāla uzdevums ir fiksēt un izgaismot šo bandu!

  Pateicība katram Helsinku 86 vietnes “Tautas Tribunāls” lasītājiem par atbalstu un komentāriem! (Par faktiem un izziņas materiāliem).

  Būsim vēl aktīvāki jaunajā 2018. gadā!

  Apzināsim, pētīsim un apkoposim, fiksēsim visus NOZIEGUMUS pret latviešiem un Latvijas valsti!

  Apvienosim latviešus visā pasaulē aizstāvēt savas ģimenes, kultūru un Latviju!

  Mācīsim saviem bērniem un mazbērniem mīlēt un cienīt Latviju!

  Atjaunosim Māmuļā manu demogrāfiskās un kultūras programmas “Namejs” (1993. gada 18. februāra naktī izzagto un iznīcināto nacionālas mākslas galerijas “Latvijas Kultūra” 10 000 eksponātu) ekspozīciju! (gleznu skaits virs 2 000).

  Par to lasīt manu rakstu www “Mosties, celies, strādā”!

  Visdziļākā pateicība Linardam Grantiņam un viņa ģimenei par pašaizliedzīgo un nesavtīgo cīņu likumības atjaunošanā Latvijā!

  Laimīgu Jauno Gadu visiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.