V. Freimantāls. Parazītiskās ērces ir vienotas !

“Parazītiskās ērces” ir vienotas un apkaro citas pārliecības un dzīves stila piekopējus.

Šeit uzsvēršu latviešu vienotības apkarošanu, kas notika 1940. gadā un 1993. gada 18. februāra naktī, kad komunistu un čekistu politiķi saprata – ir jāiznīcina latviešu biedrības, lai paliktu pie varas.

Parazītiskajām ērcēm ir paniskas bailes no konkurences ! (Neskatoties uz viņu sabiedrisko un mantisko statusu).

Jo viņas saprot – kolektīvā analītika ātri atklās viņu noziegumus un savtīgās intereses.

Tikai tādēļ 1993. gada 18. februāra naktī BARBARISKI iznīcināja atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un nepieļāva latviešiem biedroties savā Māmuļā (biedrības namā savā īpašumā, atbilstoši biedrības brīvvalsts 1938. gada statūtiem).

Tikko es uzzināju, ka Amerikā ieceļojušie latvieši jau 1893. gadā ir nodibinājuši Ņujorkas latviešu biedrību.

Kādēļ viņi to darīja ?

Protams, lai saglabātu latviešu vienotību (kolektīvās analītikas spēku).

Jo kolektīvā analītika ir enerģija un spēks vienkopus !

Iedomājieties, kādai nekaunībai ir jābūt, lai Latvijas pašā centrā, nakts aizsegā BRUTĀLI krimināli iznīcinātu likumīgi atjaunoto latviešu analītisko centru – Rīgas Latviešu Biedrību ! (Runa ir par 1992. gada 18. jūlija kopsapulcē, vienbalsīgi atjaunotajiem Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtiem).

Analītisko centru nevar apmanīt – tas nav ne uzpērkams, ne apmuļķojams ! (Un tāds latviešiem Rīgā bija no 1868. gada, bet Jelgavā jau no 1866. gada).

Amerika ir pasaules demokrātijas centrs un galvenais atbalsts !

ASV ir Latvijas neatkarības un valstiskuma garants, kas diemžēl padomju laikos nespēja garantēt latviešu biedrību darbību okupētajā Latvijā.

Acīmredzot komunistu hidra spēja aizmiglot tai acis.

Cik zinu- ASV katrā lielajā pilsētā ir latviešu biedrības.

Mans uzdevums ir izskaidrot šīm biedrībām nepieciešamību apvienoties pret komunistu un čekistu P R E T L A T V I S K O, graujošo darbību 4. maija Latvijā un pasaulē.

Mans uzdevums ir piesaistīt Helsinku 86 kustībai organizācijas latviešu kultūras aizstāvībai !

Latviešu kultūru mērķtiecīgi grauj un iznīcina ! (Tas mums visiem ir jāapzinās un jāsaprot).

Tādēļ sāksim no mazumiņa – apzināsim un vienosim ASV dzīvojošos latviešus neatkarīgā latviskā spēkā, kas atjaunos Rīgā latviešu sirdsapziņu Māmuļu, kura jau 24 gadus ir likvidēta !!!

Gunāra Meierovica sadarbība ar komunistu un čekistu latviskuma žņaudzējiem ir uzskatāma par pret- latvisku un nosodāmu !

Tas bija KGBistu izplānots gājiens, lai komunisti un čekisti paliktu “savās vietās” Latvijas valsts pārvaldē.

Šodien tas ir skaidri redzams !

Par pamatu latviskās kultūras atdzimšanai ir jāliek katra latvieša iespēja piedalīties !!!

Ar šo publikāciju aicinu ikvienu latvieti pasaulē piedalīties latviskās kultūras aizsardzībā !

Admina(L. Grantiņa) piebilde:

Apzināt un vienot viņi nevienam neatļaus un ir veltīgi uz to cerēt, bet runāt Patiesību gan ir mūsu pienākums. Tā mēs saglabāsim savas tautas APZIŅU un vajadzīgajā “stundā” šis spēks izvirdīs un noslaucīs visus šos perversos izdzimteņus(cionistu- komunistu noziedznieku bandu) no zemes virsas.

Viņi to saprot !!!

Tāpēc tiek dzēsts viss, kas izsaka PATIESĪBU. Viņi, šie sātanisti, ir kā gļotas satecējuši- iesūkušies visās dzīves nozarēs, pat it kā tautas “sirdsapziņu” pārstāvošajos… .Viņi ir tie, kuri visskaļāk bļauj par nacionālo postu, bet dara tieši pretējo(dzintari, gardas, inkini, lapinski, gavari, brantes, bordāni… ) !

Mūsu uzdevums šodien nav tik daudz aicināt, cik informēt- runāt PATIESĪBU !

Patiesi izsacītais VĀRDS uzsāk patstāvīgu “ceļu” un nenoviena vairs nav apturams. Arī pats šī vārda radītājs TO nevar apturēt.

Tā jau ir cita tēma,- tēma par Garīgo Pasauli. Visi notikumi pirmāk tiek paveikti Tur un pēc tam tie īstenojas mūsu realitātē.

Šeit teikto zina ļoti maz. To cenšas noklusēt arī MELNSVĀRČI, kuru uzdevums būtu to sludināt.

Visas baznīcas ir Sātana radītas un kalpo tikai viņam.

30.12.17

Vai pazīstat šos sātaniskos izdzimumus ?

Foto: Acīm redzamais, bet prātam neaptveramais: Kopā ar Cicerona balvas žūrijas priekšsēdētāju Jāni Stradiņu (otrais no kreisās) citi 2011. gada Cicerona balvas saņēmēji (no kreisās): Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents Tālavs Jundzis, mācītājs Juris Rubenis un bijušais Saeimas priekšsēdētājs Anatolijs Gorbunovs. 

Viņu vieta ir kārātavās, bet viņi lemj mūsu tautas likteni !

Sātanisma laikmetā vismelnākās padibenes tiek ieceltas “goda statusā” !

You may also like...

8 Responses

 1. Janis saka:

  ASV ir Latvijas neatkarības un valstiskuma garants, kas diemžēl padomju laikos nespēja garantēt latviešu biedrību darbību okupētajā Latvijā.
  Valdi,Latvija ar Krieviju un krieviem=krievžidiem -ir Okupēta šodien!!!
  Latvija ir okupēta kopš krievu otreizējās atgriešanās (1944-2018).
  Kamēr tiks runāts aplami,tik ilgi arī ilgs krievu okupācija… .

 2. Janis saka:

  Okapācija bija,bet okupantu nav ! Tad labāk otrādi-okupācijas nebija,bet krievu pilna Rīga un visa Latvija pilna ar Krievijas izcelsmes krieviem.
  Okupantiem,kas ir legalizēti par latviešu tautu.
  Okupanti krievi-kas paši sev piešķīra legalizāciju,likumiskoja bandīti paši sevi!
  Nu kātad,okupants krievs jau nevar’ēja nemaz tiem latviešiem atdot to Neatkarību,jo tik ilgi okupētais latvietis tak nezinātu ko darīt ar neatkarību,brīvību! Vēl pazaudētu. Tapēc labie krievi uzņēmās tādu kā šefību pār okupēto Latviju un latviešiem… .

 3. Gindra saka:

  Tu saki, ka ”Mūsu uzdevums šodien nav tik daudz aicināt, cik informēt- runāt PATIESĪBU !”. Runāts un malts tas tiek daudz un dažādās interpretācijās, uz priekšu un atpakaļ, gadu gadiem, katru dienu. (rezultāts- apaļa nulle) Bet vai no tās PATIESĪBAS kādam kļūst labāk? Drīzāk katru gadu sliktāk un sliktāk. Piedod, bet es vairs jums helsinkiešiem neticu. Man tā PATIESĪBA nepalīdz ne samaksāt rēķinus, ne vairs savilkt galus kopā mēneša beigās. Jautājums ir tāds: KĀ TĀLĀK DZĪVOT(eksistēt) LATVIJĀ? Kā tālāk uzturēt savu ģimeni? Nav vairs ne laika, ne gribas pat ne runāt par šo patiesību. Tavam apgalvojumam arī vairs neticu – Apzināt un vienot viņi nevienam neatļaus un ir veltīgi uz to cerēt, bet runāt Patiesību gan ir mūsu pienākums. Tā mēs saglabāsim savas tautas APZIŅU un vajadzīgajā “stundā” šis spēks izvirdīs un noslaucīs visus šos perversos izdzimteņus(cionistu- komunistu noziedznieku bandu) no zemes virsas.
  Man ir kas daudz svarīgāks pa šo ”patiesību”- uzturēt un aizsargāt savu ģimeni. Tā ir man par visu svarīgāka, arī svarīgāka par ŠO nolādēto 4. maija kliķes mistrojumu, ko daži te sauc par valsti un dzimteni.
  Bet mans jautājums paliek aktuāls – KĀ TĀLĀK DZĪVOT(eksistēt) LATVIEŠIEM LATVIJĀ?
  Diemžēl šī tava i-vietne par to nerunā.
  .
  .
  .
  Admins
  Protams, ka Tev Patiesība nepalīdz, jo gaidi TO no citiem.
  Jautājums tikai; ar kādiem līdzekļiem Tu centīsies UZTURĒT savu ģimeni ?
  Vai “noplēšot” lielāko kumosu ignorējot Patiesību un švakāko?
  “Kā dzīvot ?”, ir provokatīvs jautājums ?
  Tu nezini, kas ir slikti, tikai māki savas dusmas izgāzt uz tiem, kuri kaut ko cenšas darīt… .
  Tad, kad tevi reiz iemetīs starp noziedzniekiem un tev tiks lauzti kauli par to, ka esi vēlējis tikai labu,tad atcerēsies šo komentāru un admina atbildi.
  Pieteicies īstajā vārdā un paraksti kaut vienu dokumentu, kas nosoda šo kliķi… baidies? Protams, ka baidies !
  Un neputro Dzimteni ar nolādēto kliķi !

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Gindram.

  Vai sakot, ka šī i vietne par to nerunā, Gindra ir patiess?

  Domāju ka nē!

  Tieši H 86 publicē manus rakstus par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu! (www :”Mosties, celies, stradā”!)

  Vai Gindra nesaprot, ka absolūti visas latviešu ģimeņu problēmas ir risināmas latviešu biedrībās?

  Tās latvieši radīja, lai varētu risināt savas problēmas tiešā dzīvesvietas tuvumā. ( Un aktīvi, gudri, uzņēmīgi latvieši to darīja līdz pat 1940.gadam godprātīgi un rezultatīvi).

  Vai Gindra nesaprot, ka oficiāli latviešu biedrības aizliegt komunistu un čekistu plēsoņas nedrīkst un nevar! (Tādēļ ar viltībām saliek, iefiltrē savus cilvēkus latviešu biedrībās, lai tie ar savu nospiedošo vairākumu izkropļotu statūtus un pašu biedrību jēgu – lai G O D Ī G U S un gudrus latviešus nepielaistu vispār biedrībās darboties).

  Vai Gindra nesaprot, ka panākot Rīgas Latviešu Biedrības 1993. gada 18. februāra naktī veiktās Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas izmeklēšanu un kriminālnoziedznieku tiesāšanu, viņš A I Z S T Ā V Ē S savu ģimeni un likvidēs
  4. maija kliķei pamatu zem kājām?

  Vai Gindra nesaprot, ka tā ir stīdziņa, kurā karājās komunistu un čekistu noziedzīgā varenība Latvijā?

  Pārgriežot to – tauta atkal iegūs BIEDROŠANĀS tiesības savās latviešu biedrībās!

  Un Helsinku 86 nodaļas būs katrā latviešu biedrībā!

  Un katras latviešu biedrības kategoriskā prasība (rezolūcijas veidā) jau nakošajā dienā būs valsts prezidenta kancelejā iereģistrēta rakstveidā ar grifu “Izskatīt nekavējoties”!

  Un, gudro, godīgo latviešu atjaunotās, biedrības (1940. gadā iznīcinātas 3 000 latviešu biedrības) kā jauna slota, izmēzīs politisko partiju bandītus no viņu iesildītajiem krēsliem !

  Tauta atgūs savas tiesības kontrolēt valsts varas struktūras! (Latviešu biedrību jēga ir tieši tur un Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūti to paredz).

  Un Rīgas Latviešu Biedrības rezolūcija par jebkuru jautājumu, vienas dienas laikā tiks izskatīta valsts prezidenta līmenī! (Informēju, ka Karlim Ulmanim bija savs darba kabinets Māmuļā (Rīgas Latviešu Biedrībā Merķeļa iela 13).

  Tagad, 2018. gadā mums tas ir jāpaveic – jāatjauno latviešu tautas tiesības biedroties savās latviešu biedrības! (Un jāapvieno visā pasaulē esošās latviešu biedrības, komunistu un čekistu 4. maija pretlatvisko vampīru izolēšanai no valsts pārvaldes !)

  Jāveic zinātniska vēstures izpēte, cik un kuras latviešu biedrības ir varmācīgi iznīcinātas (kad un kur)!

 5. Gindra saka:

  Taatad tu uzskati, ka Patiesibai jaastav paari visam? Un uzturet, aizstavet, atbalstit savu gimeni ir tikai pakaartota lieta? Kategoriski nepiekritu! Tu jautaa, ar kaadiem liidzekliem? Ar jebkuriem pieejamiem un ja vajadzees ignoreshu to tavu patiesibu un arii shvakako. Ar patiesiibu paeedis nebuusi.
  Kuraa vietaa jautajums “Kā dzīvot ?” ir provokatiivs? Es nevienu neprovoceeju. Provokaacija notiek tik tavaa galvaa. Tas ir izdzivoshanas jautaajums, ekststences jautaajums, ne tikai latvieshiem, bet visiem Latvijas iedziivotaajiem, neskaitot tos, kuri barojas no siles.
  Es ne uz vienu neizgaazhu dusmas, tikai pasaku savu viedokli.
  Un tagad pats interesantaakais – kaapeec mani ir jaaiemet cietumaa starp noziedzniekiem? VAi man ir jaaseko tev? Nu nebuut nee! Vai taapeec, ka man ir atshkirigs viedoklis no tava viedoklja, man jaatiek lauztiem kauliem? Zini, es neesmu vainiigs, ka nokljuvi aiz resteem. Sanaak ka tevi maac atriebiibas kaare, lai visiem, kuri tev netic vairs, piemekleetu taads pats liktenis kaa tev. Iznaak, ka tev neruup cilveeki sheit Latvijaa, jo savos rakstos pat neesi pieskaaries jautaajumiem, kaa uzlabot dziivi sheit. Vai tu maacetu vadiit valsti, paliidzet uzlabot dziivi cilveekiem. Nekur tavos rakstos par to nav rakstiits. Nekur! Tevi nomaac tikai viena doma – kaa atriebties tiem, kuri tev personiski ir nodariijushi paari. Faktiski valsts un cilveeki paliek otrajaa plaanaa. Es neizgaazhu dusmas, bet diskuteju ar tevi.
  Jaa, es nnemu pieteicies iistajaa vaardaa, neesmu parakstijis nekaadus dokumentus un neparakstishu! Man nav vajadziigas probleemas. MAn ir gimene, es nedzivoju viens. UN es nedzivoju arii arzemees, kaa dazhs labs cits. Vispaar tava atbilde ir diezgan ciniska. Man ir gruuti ko tev novelet jaunajaa gadaa. Jo tu dod cilveekiem veltas ceribas…..
  .
  .
  .
  Admins
  Tavs komentārs ir neadekvāts manis teiktajām.
  Ar šo teikumu Tu esi pasacījis visu:”Jaa, es nnemu pieteicies iistajaa vaardaa, neesmu parakstijis nekaadus dokumentus un neparakstishu! Man nav vajadziigas probleemas.”
  Neviens jau Tevi nespiež šo i- vietni apmeklēt un līdz ar to savu veselību bendēt.
  Ja man kāds cilvēks nesimpatizē, es viņu neapmeklēju un viņam neuzbāžos… .
  ————————-
  Lai Tev veiksme Jaunajā gadā un “sunītis”(suņa gads) atness Tev Laimi !

 6. Gindra saka:

  Atbilde Valdim Freimantāls
  Nu mans uzskats ir, ka Latvieshu biedribas – taa ir veesture, kura neatgriezisies. Domaaju, ka mums ir vajadziigs kas cits – tautas veeleets prezidents. Cilveeks ar lielo burtu, kuram tic visa latvieshu tauta- Vadonis. Prezidents, kuram pieder VISA vara. Nu redzi, mums ir dazhaadi uzskati, bet tu jau taapeec neljaunojies uz mani kaa dazhs labs cits. Ja es kluudos, tad paarliecini mani uz preteejo. Esmu diskusijaam gatavs.

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Otra atbilde Gindram.

  Labi, ka diskusijai gatavs cien. Gindra.

  Tas dod iespēju izprast lasītāju viedokļus.

  Latvieši ir stipra tauta, tā teica Mairis Briedis no sirds!

  Es viņam piekrītu par 100% un visi H86 latvieši. (Izņemot KGBistu un komunistu varmākas, kuri bruņoti līdz zobiem baros pa simts uzbrūk vienam latvietim).

  Tāda ir patiesība cienījamais Gindra, un ne savādāka! Pie tam uzbrucēji ir valsts apmaksāti, policijas un prokuratūras aizstāvēti un valdības slepeni instruēti.

  Šo nožēlojamo bandītu arsenālā vēl ir vanckarcilvēku domāšana un paniskas bailes no “priekšniecības”.

  Komunistu un čekistu “bara noziegumi” ir iespējami tikai tad, ja viņiem pašiem liekās, ka viņu “šefs” sevi pozicionējis kā stabilu autoritāti, varenu valsts “skrūvi”. (Bet mēs zinām, ka visas totalitāras varas skrūves mainīs)!

  Pret viņiem darbojās Helsinki 86, kuru bezbailība sadragāja PSRS kanibālu valsti!

  Pret viņiem darbojās GAISMAS BRUŅINIEKI, kuri neprasa nekādu atlīdzību ne no viena!

  Pret viņiem darbojās Latviešu tauta – stipra un nesalaužāma!

  Pret viņiem darbojās RIETUMU civilizētā pasaule.

  Kas attiecas uz latviešu biedrībam – tās būs un pastāvēs vienmēr! (Jo latviešu biedrības ir spēcīgāks ierocis par ātombumbām). Tikai tādēļ Staļins un Hitlers izplānoja Latvijas valsts LIKVIDĒŠANU ar slepeno Molotova Rībentropa paktu.

 8. Edgars saka:

  “Un uzturet, aizstavet, atbalstit savu gimeni ir tikai pakaartota lieta? Kategoriski nepiekritu! Tu jautaa, ar kaadiem liidzekliem? Ar jebkuriem pieejamiem un ja vajadzees ignoreshu to tavu patiesibu un arii shvakako. Ar patiesiibu paeedis nebuusi.”>>>>>>>>>>>>

  Neviens jau nesaka, ka vajag valstij maksāt tādus nodokļus, ka nākamajā dienā ģimenei nav, ko ēst, vai ka ar mietu jadzen savu ģimeni balsot par tev vajadzīgo partiju uttt.
  Bez Patiesības(man tā ir Kristus, taču šeit, kā noprotu, kristietība nav cieņā) cilvēkis ir tikai +/- paēdis dzīvnieks un tad tiešām var jebko pārdot un jebkam pārkāpt. Es neparmetu, tikai izsaku kā redzu.
  Ja mēs neizveidosim, neizkopsim valstisku identitāti, ja mums nebūs gan dzimtenes izjūtas, gan pienākuma pret dzimteni apziņas, ja valsts intereses nebūs pirmajā vietā un dažreiz pat svarīgākas par ģimenes interesēm – nebūs nekādas Latvijas un pēc tam arī latviešu, mēs neizbēgami izbeigsimies.
  Ja saprotat krievu valodā, šajā video no apmēram 53:55 V.Portņikovs ļoti labi skaidro visus šos momentus par Ukrainu, bet tie ir pilnīgi analoģiski Latvijai un latviešiem – ļoti iesaku paklausītes, tik precīzi!
  Saite:
  https://www.youtube.com/watch?v=KYX7LlSmfbY&t=3594s&index=14&list=LLxPU8EoPxQSPOq5stT5R2hA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.