Viņu uzdevums ir sēt ļaunumu !

Foto: Šeit redzami visi tie, kuri ar saviem parakstiem ir atļāvuši zaharjiniem, suharenkiem, karginiem…. aplaupīt latviešu tautu !

Mēs atkal un atkal runāsim par krievžīd- komunistu ārprāta genocīdu pret latviešu tautu. Koncentrēsimies tieši uz Liepāju. Iepriekšējā rakstā mēs apskatījām gadījumu, kad paši noziedznieki pakar savējo- izdzimteni Normundu Dīķi. Kā trāpīgi sacīja V. Freimantāls: “Cilvēks, kuram ir ierocis nekad pašnāvību nedarīs pakaroties!”

-Liepāja, tā ir noziedznieku paradīze slepkavām, narkotirgoņiem, kontrabandai, cilvēku tirdzniecībai… .

-Liepāju pārvalda  tādi, kuriem būtu ne tikai aiz restēm jāsēž, nerunājot jau nemaz par domi, bet uz tirgus laukuma pakārtiem vai vienkārši nosistiem kā ar trakumsērgu apsēstiem suņiem(seskiem, hodarovičiem, agešiniem, kesenfeldiem, aizezeriem, segaliem, zaharjiniem, ptičkiniem un vēl kādiem pāris simtiem no šīs smirdošās krievžīdu komunistu laupītāju bandas ar viņu preses piesedzējiem remesu un kaufmani priekšgalā).

Vai ir prātam aptverams, ka viens smirdoš hazāržīdu noziedznieks Zaharjins 2005. g. algā saņēma veselu(atvērt) miljonu !!!

Ja tas nav žīdu ārprāta noziegums pret latviešu tautu, tad:

kas ir noziegums un kā tas definējas ???

Un, kā tas izskaidrojams, ka visi “demokrātiskās Latvijas”(4. maija izdzimumi) prezidenti- ministru prezidenti ir miljonāri ?

Lai neskanētu tikai monologs, ielieku kādu liepājnieka komentāru, kas izsaka visu Seska pārvaldītās “zonas” būtību:

“Interesanti. Otrās Latvijas laikā (gandrīz 25 gadu laikā) ir uzbūvēts pagarinājums tramvaja līnijai un salikti nenormāli daudzi luksafori, kas rada pilsētā mākslīgus sastrēgumus. Lidosta nestrādā, osta pilda parastam pilsētas iedzīvotājiem nepieejamus un iespējams pat nesaprotamus pakalpojumus. No Filrarmonijas un operas ne miņas, “Pūt. Vējiņi” iet postā visu acu priekšā, Liepāja praktiski ir vienīgā pilsēta, kur nav tenisa kortu iekštelpās, tik kādreiz slavenajā sanatorijā plīvo vējš un Karosta no kultūras pieminekļa tiek pārvērsta par industriālu zonu. Un liekas, ka, sākoties “otrās Latvijas laikam”, pilsēta nekad nav bijusi pēc-kara stāvoklī…”

Jā, pēc- kara stāvoklis nav, bet par tādu Liepāju ir pārvērtuši krievžīdu komunistiskie izdzimteņi.

Bet ne par šiem kropļiem es vēlējos šajā rakstā runāt.

Tas bija tikai ievads, kādam cita veida genocīdam pret latviešu tautu.

Runa ir par kultūr- vēsturisko genocīdu, kuru aktīvi piekopj “izredzētie”,- tie uz kuriem Jēzus sacīja: “Jūs esiet no sava tēva velna un pildāt viņa kārības…” Tieši tādi, kuri nomaskējušies zem perfektas latviešu maskas(vārda un uzvārda).

Šinī gadījumā tas ir Raimonds Gabaliņš par šo latviešu nīdēju jau esmu rakstījis, kad viņš sātanistu midzeni- sinagogu “iesprauda”(protams maketu) tieši ietves vidū. Praktiski tas viņa darinātais “sūds” kļuva par apsmieklu un suņu miezam- stabu. Tas, kurš nav lasījis par šo bandu var ieskatīties šajos divos rakstos:

http://188.68.49.144/?p=21142

http://188.68.49.144/?p=27837


Izlasi, latviet, šo rakstu un tad parādīšu noziedzīgo genocīda izpausmi:

Šodien(10.04.2014), 10.aprīlī, pirmskara Latvijas Liepājas mēram Ēvaldam Rimbeniekam aprit 126 gadi. Ē.Rimbenieka plānotajiem darbiem, iecerēm un arī paša dzīvībai svītru pārvilka PSRS okupācija. Ē.Rimbenieks tika izsūtīts uz Vjatlaga soda nometnēm, kur neilgi pēc tam tika nogalināts. Okupācijas gados pirmskara Latvijas valstsvīru pieminēšana nebija vēlama, taču kā ir šodien? Vai esam jau aizmirsuši savu goda vīru?

Ēvalds Rimbenieks liepājnieku atmiņā palicis kā visu laiku ievērojamākais Liepājas sabiedriskais darbinieks un tautas interešu aizstāvis. Latvijas zelta laikos ieņemot būtisku lomu pilsētas un valsts sabiedriskajā dzīvē, Ēvalds Rimbenieks ne tikai kļuva par vienu no uzticamākajiem tautas priekšstāvjiem, bet ar savu valstisko darbību un lielajām zināšanām izpelnījās arī K.Ulmaņa uzticību pildīt pat finanšu ministra pienākumus.

1922.gadā Ēvalds Rimbenieks pārņēma vēja pilsētas grožus un prata sakārtot tās pēckara sagrauto saimniecību un pacelt to nebijušos augstumos, it īpaši kultūras jomā. Pateicoties Rimbenieka padarītajiem darbiem, arī šodien Liepāja sevi var droši saukt par Latvijas kultūras galvaspilsētu. Tieši Rimbenieka vadības gados pilsētā tika nodibināta Mākslas un amatniecības skola, Tautas konservatorija, atklāta Liepājas Filharmonija un opera, kā arī atvērts pilsētas muzejs un vairākas kultūras un sporta biedrības. Rimbenieka laikā daudz darīts arī infrastruktūras attīstīšanā. Tika atklāta kuģu satiksme uz Pēterburgu un Tallinu, atklāta dzelzceļa satiksme uz Berlīni, atvērti sabiedriskie lidojumi uz Rīgu, kā arī izbūvēta šoseja līdz Grobiņai.

Visi šie un daudzi citi darbi ir neapšaubāms pamats, lai apgalvotu, ka politiķa, skolotāja un mācītāja Ē.Rimbenieka vārds ir nepamatoti aizmirsts, un viņš pelnījis plašāku piemiņu. Šķiet, šobrīd viena no sava laika izcilākajām Liepājas personībām ir palikusi vien tautas vecākās paaudzes atmiņā.

Liepāja ir vēja pilsēta, un dažādi vēji šeit pūtuši. Ir bijuši mums labvēlīgi vēji, ir bijuši asi pretvēji, bet šķiet, ka šodienas Liepājas domes gaiteņos virmo neizprotamas dabas caurvējš, kurā acīmredzot Ēvalda Rimbenieka godam nav atradusies vieta. Par spīti varas vienaldzībai, aicinām valstiski domājošo tautas daļu atcerēties Ēvaldu Rimbenieku un pieminēt viņu, noliekot ziedus pie viņa pieminekļa katrā 10.aprīlī. Viņš to godam ir pelnījis!

Arturs Butāns


Tātad, Rimbenieku pēc krievžīdiskās poļitruku bandas iebrukuma un Latvijas okupācijas, izsūtīja un visbargāko vietu- Vjatalgu !

Par ko šī smirdošā krievžīdu slepkavu banda izsūtīja šo Latvijas patriotu un valstsvīru ?

Uz šo jautājumu neviens okupants līdz šim vēl nav atbildējis.

Un kāds brīnums, Izraēlā ir izdota grāmata ar vairāk nekā 20 000 šo sarkano izdzimteņu vārdiem, kuri tiek dēvēti nevis par civilizācijas noziedzniekiem, bet ebreju izcilākajām personībām.

Agrāk vai vēlāk, bet vienreiz par visu tomēr būs jāatbild, jo tāda tomēr ir Dievišķās pasaules kārtība.

Maza atkāpe: Reiz senajos Padomju laikos, kad man bija divdesmit (un cik) gadu, klausoties krievu valodā “BRĪVO EIROPU”, dzirdēju lūk ko,- kaut kur Ēģiptē kādā alā esot tikuši atrasti papirusi, kuros esot bijis aprakstīts “jebreju” liktenis. Raidījuma vadītās jautāja: kāpēc tie netiek publicēti ? Profesors atbildēja: “Ja viņi to uzzinātu, tad vakarā gulēt ejot lūgtos, lai no rīta vairs nebūtu jāpieceļas… .” 

Mākslinieks Uldis Kurzemnieks ir radījis Ē. Rimbenieka portretu, kas, protams, arī ir neatbilstošs šim dižajam latvju vīram- politiskajam darbiniekam.

Ē. Rimbenieka krūšu tēlam būtu jārotā kādu no pilsētas centrālajiem skvēriem. Bet, kur nu tādu lepnumu var sagaidīt no zagļu un slepkavu bandas vai komunista, narkomāna, azartspēļu spēļu atkarīgā(un, protams, vēl ar grifiņu- bērnudārznieka, bet drīzāk jau plānprātiņa, frizūru) U. Seska.

FOTO: Un kā gribas Mozum līdzināties, bet…..nu ja, ja primāts iesēžas ķēniņa krēsla, viņš nekļūst par ķēniņu, bet ir un paliek mērkaķis. Gribat redzēt viņa mākslas “virzienu”, tad atveriet šo foto galeriju un papētiet tur redzamos “mākslas darbus”: https://www.liepajniekiem.lv/galerijas/maksla-bez-robezam-188737/#foto-1  Negribas palikt rupjam, bet, ja reiz ir pabūts kādā sabiedriskā tualetē, kur ar pirkstu d—- slauka un pēc tam noslauka pret sienu…., tad šo sienas “panorāmu” arī laikam var nodēvēt par mākslas darbu… .

Nav jau labāki par šo noziedznieku arī pilsētas vadošie arhitekti.

Tā ir viena vienīga šmurguļu un nodevēju šaika- padibenes, kas pilsētu pataisījuši par gružu kasti.

Un tagad, latviet, lasi un atceries: Māksliniekam, kurš veidoja šo portretu tika jautāts: Kādu cūcību tu esi veicis ar savu mākslas darbu ?

Pirmkārt: tas uzstādīts tik necilā vietā !

Otrkārt: tas uzstādīts tik zemu un nobloķēts ar kaut kādu mūri, kas gandrīz pilnībā visu nosedz !

Iekšpusē ir soliņš un urna, kur pulcējas ļurbas, dzer un nokārto dabiskās darīšanas. Portreta veidotājs “uztraukts” atkratījās no šī jautājuma, atbildot, ka par visu to atbildot Raimonds Gabaliņš… .

Redzi, latviet, cik pretīga veidā var apķēzīt mūsu tautu, kultūru un vēsturi. Tā nav nekāda nejaušība, bet apzināta cionista- žīda R. Gabaliņa darbība. Mēs varam arī savādāk to traktēt: ja tas nebija apzinīgi, tad varam sacīt, ka tāds “gabaliņš” ir nekas vairāk kā sētnieks, kurš sevi uzskata par mākslinieku. Pat mērkaķis būtu ko jēdzīgāko no savām kakām uzķellējis.

Bet, kā jau sacīju, tas viss notiek apzinīgi, lai iznīcinātu mūsu tautu un vēsturi.

P.S.

Šeit jūs vēl variet lasiet par šiem kroplajiem izdzimumiem seskiem & verpakovskiem un citiem no šīs “seku”- komunistu zortes izdzimumiem: http://jauns.lv/raksts/zinas/220889-sesks-un-verpakovskis-lidz-utrupei-noved-kempingu-gaili

29.12.17      L. Grantiņš


Kāpēc Latvijas galvenās(politiski) personas ir nelatvieši ?

Vai tāda būtu latviešu tautas vēlme ?

Vistrulākie idioti tiek “ielikti” svarīgākajos amatos, lai diskreditētu latviešus pasaulē un krievžīdu mafija varētu izlaupīt valsti.

You may also like...

2 komentāru

 1. John saka:

  Tie ir pretīgi sātanistu viepļi, nolādēti izvirtuļi.

  https://youtu.be/YBfTfMhuLU0
  .
  .
  .
  Admins
  Neaizmirsīsim, ka Pats ļaunums ir tikai viens, bet, tā izpausmes dažādas. Tas viss ir tikai “demokrātijas teātris”, kuram ir vien režisors. Tie, kuri šajā video nosoda radikāļus- ortodoksus, paši ir demitkārt ļaunāki. Fiktīva cīņa- acu aizmālēšana pasaules sabiedrībai.

 2. Esso saka:

  jā..viss tas ir baigais psc,bet reāli jau nekas nenotiek lai mainītos iekārta Latvijā.Es jau esmu padzīvojies pie DP par visādiem komentiem untt,nav jau cilvēku kas pievienotos un darītu ko lietas labā,baidās visi..
  .
  .
  .
  Admins
  Baidās ?!
  Un baidās gandrīz visi.
  Tie, kuri baidās, ir šīs varas ienaidnieki.
  Tātad, atmaksas stunda ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *