
Reizēm trūkst vārdu, lai komentētu šādu te pajoliņu rosīšanos. Un tādu mums te bez gala un bez malas. Ka tikai nebūtu jāstrādā. Ielīdīs vienalga kur, kaut vai zirga d-sā, kur silta vietiņa un labi maksā. Arī prāta nevajag, toties ir pieredze kā valsti nolaist pa burbuli.
Pasaule smejas ?
Nu un, tā jau pamazām pierod pie šīs muļķu zemes izdarībām.
Tāpat ar to žīdu īpašumu utt. utjp. Smird visos stūros, bet nav kas izvēdina. Tie kas varētu, viens otru apreju. Sūdi, sūdi, visapkārt vienīgi sūdi… . Bet sūdos ir silti un ja vēl svaigi… .
Jānis Zīverts-Latvietis
===========================================
Būtu jau vēl labi, ja tādu Kristovski varētu nosaukt par pajoliņu. Lietas ir vēl ļaunākas, viņš ir iezombēts latviešu tautas bende. Ne velti viņa tēvs pirms nāves Jānim Zīvertam-Latvietim ar asarām acīs stāstīja par savu dēlu: “Esmu izaudzinājis kangaru savā azotē”.
L.Grantiņš 13.02.2011














