E. Dambītis. Kā kangari atceras barikādes

damŠogad 19.janvārī Zinātņu Akadēmija,1991.gada barikāžu muzejs, Latvijas Okupacijas muzejs rīkoja konferenci
“Barikādes barikāžu aizstāvju acīm”. Konferenci atbalstīja Konrāda Adenauera fonds. Šis pasākums bija veltīts barikāžu
 divdesmitajai gadadienai.
 Iepazīstoties ar konferences programmu radās vēlēšanās satikt un ieraudzīt dažus cilvēkus ar kuriem man bijusi saskare sākot no 1987.gada.
 Konferences pirmo daļu vadīja kādreizējais komunistiskās preses vadītājs Viktors Daugmalis. Šis komunistu pakalpiņš bieži rakstīja ķengu rakstus par grupu “Helsinki-86” un citiem nacionāli domājošiem cilvēkiem. Kādā nolūkā šis latviešu tautas nodevējs tika uzaicināts uz  konferenci ???
 Otro daļu vadīja Velta Puriņa –  televīzijas ziņu redaktore astoņdesmito gadu beigās.

Suņpurnis Bugajs un viņa upuris DambītisKad 1991.gada 4.janvārī  tiku smagi piekauts no omoniešiem, ierados televīzijā. Vēlējos darīt zināmu šo gadījumu, kad laimīgi biju palicis dzīvs. Kad visi bija atteikušies ņemt interviju, Velta to paveica, jau tajā pašā vakarā ziņa izgāja ēterā.

Foto: No kreisās: krievu suņpurnis Bugajs un viņa upuris E. Dambītis. Šodien šis okupantu kroplis ir “uzdevies” par Barikāžu laika varoni. Protams, ka tas viss var notikt ar latviešu kangaru atbalstu, kuriem bail no taisnīgas atmaksas par pastrādātajiem noziegumiem pret latviešu tautu. Un viens no tādiem klankariem ir Jundzis.

Okupantu suņi tūlīt uzsāka manis meklēšanu slimnīcās. Labu cilvēku nogādāts drošā vietā, izglābos no drošas nāves.
Trešās daļas vadītājs bija Jānis Vahers –  bijušais kriminālo ziņu žurnālists. Biju pārsteigts, ka starp intervējamajām  personām ir Viktors Bugajs, bijušais Rīgas pilsētas milicijas pārvaldes priekšnieks. Atmodas laika nīdējs. Esmu no viņa represijām cietis sākot no 1987.gada–1992.gadam. Sistemātiski draudējis iznīcināt latviešus un viņu valodu. Savu nostāju nebija mainījis arī šoreiz.

Purina_un_SnepaViss viņa referāts tika norunāts krievu valodā. Neskatoties uz V. Bugaja klaji nicinošo attieksmi pret latviešu valodu, konferences rīkotāji nebija nodrošinājuši runas tulkojumu valsts valodā. 
Pieteicos debatēs no zāles, ilgāku laiku tas nebija iespējams, jo starp klātesošajiem bija daudz komunistu, V. Bugaja draugi.

Foto: Kapēc nav vairāk tāda kaluma cilvēki kā Velta Puriņa ?

LRTT ir pateicību viņai parādā.

Tie vilcināja laiku , lai es nevarētu izteikties. Dažu uzņēmīgu cilvēku rīcības rezultātā, tiku izteikt savas domas par šo krievu šovinistu.
Konferences noslēgumā runāja viens no barikāžu vadītājiem Tālavs Jundzis, kurš atzina, ka viss noritējis labi , izņemot nelielu starpgadījumu. Cik noprotu, tas bija vērsts uz manis teikto par krievu šovinismu ,starptautisko cionismu un vēl joprojām okupēto LATVIJU.

==================================

Krievu asteskaula laizītājs JundzisFoto: Latviešu tautas kangars un krievu “asteskaula laizītājs” Prof. Dr.iur. Dr.hab.sc.pol. Jundzis Tālavs, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis.

Un tagad palasiet, ko šis komunistu glumeklis-kangars raksta Twiterī par 4. maija deklarāciju. Ja komunistu nelieši, ar Jundzi priekšgalā, būtu darījuši, kā pieprasīja radikālās organizācijas presē, tad Latvija šodien nebūtu izzagta, un Godmanis neceltu Spānijā villu kompleksus par neskaitāmiem, latviešu tautai nozagtiem, miljoniem. Tā redzi, nelieti Jundzi, karātavas tu esi nopelnījis, un uz tām tevi latviešu tauta aizvilks, kā suni ķēdē piesietu.

Tālavs Jundzis:- Par kuriem jautājumiem raisījās visvairāk strīdu, gatavojot 4. maija Deklarāciju?

– Īstenībā slidenākais jautājums, kas mums bija apspriežams mazajā darba grupā, kad gatavojām Deklarācijas projektu, bija par 1940. gada 21. jūlija Tautas Saeimas pieņemto deklarāciju “Par padomju varu”, ar kuru Latvijā tika nodibināta padomju vara. Radikālās organizācijas presē publiski aicināja šo Tautas Saeimas deklarāciju atcelt kā pašu pirmo. Bet mums radās problēma. Šo aktu mēs jau arī labprāt atceltu, bet mēs paši bijām padome – Augstākā padome!

14.02.11

You may also like...

30 Responses

 1. AG saka:

  Nav tikai skaidrs, kāpēc Puriņai savulaik vajadzēja aizstāvēt Haritonovu!

 2. Garāmgājējs- AG saka:

  Ko tu pretekli meklē šajā mājas lapā ? Lūk tavs komentārs šodien LA: “AG, 12.02.2011 / 03:34
  VECAIS PID-ARS VOLDIS GALĪGI SAJUCIS PRĀTĀ. LAIKAM RUMPĪTIS VIŅAM PIP-ELI NOSŪCA!”
  Kas attiecas uz Puriņas Haritonova aizstāvību, tā noteikti pieskaitāma pie muļķības.
  Bet no otras puses skatoties, tikai gļēvulis nav spējīgs nevienu aizstāvēt.

 3. Baiba saka:

  Katrs vārds ir taisnība, ko autors ir uzrakstījis! Un ne tikai bugajs, bet arī daudzi citi latviešu komunisti-psrs milicijas virsnieki ir salīduši vadošos amatos, bet kaitē valstij un uzskata par godu apzagt un izputināt nacionālo valsti, kas šiem okupantu kalpiem izjauca karjeru psrs represīvajā aparātā! Piem, tāds rītiņš, majora pakāpē, ja nemaldos, kas 1988.gada 18. vadīja milicijas un milicijas kursantu ķēdes, kas rupji ar spēku grūda sanākušo tautu mītiņā pie Brīvības pieminekļa no tā, līdz pat 11.tramvaja galapunktam, sauktam -Radioloks un pat vēl tālāk lidz pat krogam “Metropole” un tos, kas pretojās, strīdējās vai citādi protestēja, sagrāba, izlauza rokas un sameta daudzajos desmitos aizrestototajos un speciāli novietotajos tukšajos milicijas autiņos. Un tie latvju cilmes nodevēji, kas komandēja miličus pret savu tautu 18.Novembrī, tagad sēž svarīgos pašvaldību amatos, deputātos, komisijās un uzņēmumu valdēs, kā atlīdzibu par savu nodevību toreiz un tagad.

 4. Baiba saka:

  Un kapēc minēt – V.Puriņai pašai var pajautāt un domāju viņa atbildēs un iespējams, ka visai loģiski un saprotami!
  Bet AG lopiskis dzīvnieka stils jau sen norāda uz smadzeņu atmiekšķēšanos žūpības vai sava ļaunuma indes dēļ! Var būt kādam normālam džekam vajag viņam veikt profilaktisku kontaktmasāžu, jo šadi lopi tādus argumentus saprot viennozīmīgi un kļūst kā vaski lokani un pieklājīgi vēl desmit gadus uz priekšu?

 5. Ernis Purnis saka:

  Viss ir tieši tā, kā raksta autors un komentatori!

 6. AG saka:

  bAIBIŅ, NOMIERINIES, NOPĒRC SEV VIBRATORU!

 7. Kronis saka:

  Edgar prieks par Tevi ,ka esi no tiem retajiem kas vel lidz shai dienai nav zaudejis cinjas garu.
  Mans uzskatus jau Tu zini, viss ir labi un skaisti, bet ko darisim talak.
  Nesaprotu vienu lietu, visur sezh vieni laupitaji uz valsts izzadzeji.
  Bet ar vinjiem neko nespej izdarit .
  Tad neviljus rodas jautajums, kas tad mes esam???
  Vai glevi tukshu salmu maleji???
  Grantinsh bljauj pilna rikle , karatavas piesola katram otram politikjim.
  Bet vai tad kads atlidos no kosmosa un taas karatavas sataisis??
  Ir milzum daudz jautajumu uz kuriem mes tiri labi visi zinam atbildes.
  Bet tieshi konkreti ko iesaaksim un ko darisim ir tikai vieni vienigi …….
  Tad varbut deretu tomer saakt kaut ko realu darit lietas labad????
  Jo pats tak labi zini , jaunajiem ir pie kajas ko mes te tie vecie cepamies, vinjiem ir savi plani savas darishanas.
  Kad skola pavaicaju kapec netiek no ritiem atskanjota valsts himna , tad uz mani kaa tadu nepratigu skatijas.
  Bet ja jau taa tiecamies pec kartigas patriotiskas valsts , varbut butu laiks saakt pashiem ar sevi.

  40% atdod darbam, 60% atstaj sev.
  Un nebaz degunu ,citu darishanas.

  Ar cienju Tavs draugs.

 8. Eduards saka:

  Dambīt-AŪ!
  Kur Tū biji,ka nepamanīji mani-manu stāstu par barikādēm un GALVENAIS-par to,kāds ir barikāžu rezultāts un nosaucu arī vainīgos!?

 9. Miervaldis saka:

  Pareizi Jundzi, ja tevis tur nebūtu, tad nacionālā padome nebūtu samaitājusies no tavas tārpa dabas, un morālo smirdoņu!Tad augstākā padome varbūt arī būtu uzsākuse citu ceļu, bet varbūt tu arī nēesi tik riebīgs tārps – bet sarkans glumš tārps tik un tā esi!

 10. Miervaldis saka:

  Laime, kad uz pasaules atrodas tāda ļaužu kopiena, kura runā un raksta patiesību!Bet man ir jautājums Grantiņam – pie kuras partijas pieder ģirts Kristovskis?

 11. velta saka:

  sveiki – vēlos pabrīnīties – kad tad nu aizstāvēju Haritonovu? Kaut kām atmiņa vairs nav tik friša? saku un to apliecina arī video no TVPanorāmas arhīviem – es toreiz atspoguļoju ziņās tiesas gaitu sakarā ar haritonovu – viss. Kāpēc tiešām kaut kas jāpiegudro – vai tas varbūt atkal – tīšām un ar nodomu???

 12. Garāmgājējs-Veltai saka:

  Neņemiet AG (aivaru gedroicu) no Daugavpils nopietni. Viņš visiem piedāvajas “atsukāt”. Viņš ir atmaksāts krievijas sīkaģentiņš-aivara gardas uzticības persona.

 13. Labdien Kroni !
  Tu labi par sevi esi pateicis:”Tad neviljus rodas jautajums, kas tad mes esam???
  Vai glevi tukshu salmu maleji???”

  Kamēr Grantiņš kliedz pilnā rīklē, kronis sēž asti ierāvis pagultē ! Lai kaut kas notiktu “vadzim jālūst”. Lai viņš lūstu, viņš jānoslogo, un noslogot var,šinī gadījumā, ar informāciju. Nāc un runā tu arī “pilnā rīklē” un, protams, ar savu īsto vārdu. Tu rej uz tiem, kas cenšas šajā bezcerīgajā noziedzības zaņķi ko mainīt. Uz mani tā arī rēja 1986 gadā komunistu salašņas. Un tu pašlaik dari to pašu. Tevī mīt visas gļēvuļa pazīmes-īpašības….. .
  Neskatoties uz manis teikto, nāc mūsu pulkā, būsim par vienu bagātāki !

 14. Talmuds saka:

  Jā, naciki te vesels bars, tikai AG vēl te ir normāls un zolīds! a to Kroni nesaprotu-ko čīksti, kā vecas durvis, nāc mūsu demokrātu barā un labāk esi objektīvs ar mums-jokeru un AG!

 15. Talmuds saka:

  Jā, kā vakar, tā arī šodien es domāju un ja vairāk būtu tādu, kā godīgais un jaukais black_joker un pat brīžiem objektīvais AG, mums sen būtu valstī īsta demokrātija un liels uzplaukums un liela saskaņa. Protams, ja AG nebūtu tik vizuāli nepatīkams resnis, būtu vēl labāk mūsu kopīgai lietai, ja viņš kaut cik sekotu savai ārienei.

 16. Kronis saka:

  Paldies miljie draugi un nedraugi .
  Esmu vienmer bijis par Tiesisku Latviju, un nebut nesezhu asti iezhmiedzis.
  Jus pat nestadaties prieksha cik un kaa es cinos ar visu sho birokratisko mashineriju.
  Ja kads grib personigi ar mani iepazities , tad tie kas mani pazist tie zina kas esmu , bet tie kas vienkarshi aiz zinjkares tos varbut nemaz es negribu pazit.
  Taa kaa , ko es saku par to es atbildu , bet kaa katrs to saprot par to man ir pilnigi vienalga.
  Nekad un ne muzham nekadas partijas neesmu sastavejis un negribu, esmu tads kads esmu .
  Ja pavaicaju ,ludzu miljie sakiet ko konkreti darisim,tad ari velos to lasit.
  Bet sheit tikai ,viena otra aprieshana un personigo ambiciju izteicieni.
  Admin esmu jau Jusu starpa no sen seniem laikiem , un pavaica Edgaram vinsh Tev par mani daudz ko vares informet.
  Taa kaa , neesmu ne noslepies neko, bet velos skaidribu un konkretibu.
  Tapec ludzu nenjiemit ljauna tie kuriem neesmu pazistams.
  Man lieka popularitate nav vajadziga, pietiekoshi esmu no vinjas sava laika cietis.
  Cinja nav gala un ari nebus, jo vienkarshi palasi komentarus un to var saprast skaidri un gaishi,kaut kadas mistiskas karatavas un tiesas.
  Par ko vispar sheit diskutet?????

 17. Kronis saka:

  http://www.financenet.lv/zinas/366306-regulators_akcepte_jauno_elektroenergijas_tarifu_projektu

  Apskatiet uz shim sejam, vai kads tribunals vinjus ir spejigs dabut nost no laukuma?????
  Varam te brekt atsperushies, kas talak???????

 18. Kronis saka:

  http://www.financenet.lv/zinas/366228-bankas_sola_pardomati_kapinat_kreditesanas_tempus

  Njemsim tik kreditus un buvesim jaunas barikades, ar visam demokratijam.
  Un eiropam , ka tik kaut kas nenotiek.

  Ludzu pasakiet man vienu , kas shai valsti notiek????

  Vieniem tribunals , navi piesola , bet tikmer skati, atkal jauni kangari no zemes lauka lien.

  Tad saki ko isti darisim????

 19. white joker saka:

  -hi, gudri un daudz lej visādu izvairības un kritikas ūdeni,bet pasaki čomiņ gudreli, ko darīt, a ko tad tu konkrēti iesaki, ko
  -vot visu nokritizēt es a māku, a darbi kādi, runā labāk īsi,bet konkrētas lietas, nevis gari,kā gorbijs, bet i neko nepasaki-“buģim načaķ” vai ne

 20. white joker saka:

  – es to visu tam gudrelim kronim teicu un gaidam nu sakarīgu un konkrētu priekšlikumu no viņa

 21. Kronis saka:

  Gudrelis Kronis shoreiz atbildes un sakiet ko gribat ,kaa jau mineju atbildu ko es saku , bet kaa Tu to saproti maz intrese.
  Teikshu konkreti, kamer tie kas ir ieveleti no musu pashu tautas nesapratis vienu lietu ,ka jabeidz liekties citu prieksha un jasak stradat tautas laba nekas nemainisies.
  Ir jasak atklati ar vinjiem runat un nevis kaut kaa bet tieshi skaidri un gaishi.
  Ko lidz te perties ,ja to tapat neviens kam tas butu jalasa nelasa.
  Tad busim tik laipni , ja kadam no sheit rakstitajiem ir pieeja pie valsts kalpie saciet ar vinjiem runat , ja nesaprot sarunajiet advokatus un griezhaties tiesa, bet nevis pie tiem tiesneshiem kas tapat kalpo ierednjiem bet gan pie tiem kam nav bail no tribines teikt to ko vinsh patiesi doam.
  Esmu atkalti jautajis Dambisha kungam ,kapec lidz pat shim bridim nav parstaveta Helsinki 86 grupa valdiba???
  Atbildi tak visi zinat.
  Tad varbut deretu mainit taktiku, un sakt pavisam citu dialogu , nevis ar draudiem un karatavam , bet tieshi konkreti ,kas un kaa darams .
  Bet lai to visu uzsaktu nekas nemainisies ,kamer dzivosim atminjas par tiem laikiem kad mums vel bij patsimtgadinju.
  Vai liekas tikai ar bljaushanu un viens otru aprieshanu bus kas darits??
  Saprotiet tak pareizi , ka caur musu valsti tiek atmazgata vismaz puse pasaules netira nauda.
  Tatad respektivi to sauc par mafijas shemu darbibu.
  Bet vai tad kadam noslepums kas ir shais strukturas priekshgala???
  Kamer latvju balelinji,kalpi budami nesapratis un nebus apzinjas limenis tik augsts ,ka nedrikst zagt , nekas nemainisies.
  Cilvekam ,tak ,tapat ,kaa man un Tev rokas aug uz iekspusi ,un tiklidz tiec pie siles tak raus pilnu muti.
  Atzities pashiem sev negribas ,ja es butu pie siles es palaistu pa priekshu to kursh ir bada.
  Vai taaa nav.
  Visus shos gadus esam dzivojushi nabadziba , nu un tagad tikushi , kaut kur kaut kada mistiska savieniba , atkal nespejam saprast ,ka tapati eiropa bez Krievijas nav nekas.
  Bet mes esam vinjai vis tuvak , tad kapec neizmantot to iespeju , un neradit tirgus attiecibas ar pilnu jaudu .
  Bet tak nee mums tas 1940 gads ir taa iesedies smadzenes ,ka ne tu sitams arrra netik.
  Varbut labak butu saakt darboties un sakartot tirgu.
  Bez tirgus nebus produkcijas , kada vinja ir tada ir , bet tukstoshiem cilveku butu darbs un domashana.
  Karsh tak sen jau beidzies pasaule jau sen ir aizgajusi citu celju.
  Un mes kaa Indianji vel pa mezhu klimstam un nesaprotam ko darit.
  Pamegini , tiklidz saaksi teikt ,hei saaksim ar krieviem dialogu ,taa ir cauri , mums vajag lai katru ritu ,zinjas kads mums atvainojas.
  Bwt cik pashi esam sudus taisijushi ,lai taa nebutu.
  Par to redz mes kaunamies runat.
  Padomajiet taa verigi , cik vesture mes esam piedirsuhi biznesa partnerus , un kaa uzvedas tie pashi kas mums lidzas , un nebut neruna svesha meele.
  Te ludzu ir konkreta darbiba , nevis karatavas un izmekleshanas , bet gan dzive uz priekshu , bet ne atpakalj gaitaa.
  Veiksmi visiem kam ir kaut drusku saprashana kas ir bizness.
  Ar cienju , un izturibu , visiem kas ir kopa ar Helsinkiem 86 .
  Darisim stradasim , domasim .
  Veiksmi visiem .

 22. Kronis saka:

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/366452-murniece_atkapjas_no_iekslietu_ministres_amata/comments

  Ludzu redz kur ir iespejas .

  Un tagad sakiet , ja ieshu un pieteikshos par ministru,
  kadas karatavas gatavosiet man???

  Redz un tagad ludzu rakstiet jau tagad.

 23. Talmuds saka:

  vai tu Kroni jucis esi vai dzērājs bez saprašanas? Tev kaut šitie naciki, bet pareizi teica-neraksti palagus, bet pasaki konkrēti, a tu ko-atkal palagus un nevienas atbildes? Ko tu iesaki runāt ar ievēlētajiem, bet neppasaki, kā panākt, lai viņi uzklausa un dzird, ko prasi par Helsinkiešiem valdībā, ja viņi reiz jau balotējās, bet tauta tā nozombēta, ka par Tautas Partiju nobalsoja un citiem mērkaķiem! Tu Kroni vari reiz īsi un konkrēti dot programmu, nevis vāvuļot bezgalgaras citu sen atgremotas muļķibas?

 24. Kronis saka:

  Ak jezinj.
  Kad saku isi un kodoligi nesaprot.
  Bet kad uzrakstu palagu par garu.
  Nu njem un lasi un analize.
  Isak sakot , nekas nemainisies lidz tam bridim kamer taa musu tauta bus kutra.
  Ko vairak lai saku.
  Daritaji ir vajdzigi tikai tad ,kad jaiet karot vai sudus mest.
  Bet tiklidz miers , taa redz tie ar tam baltam apkaklitem Tevi pat pa durvim ieksha nelaizh.
  Tada ir taa dzives politika.
  Un kamer nav kads kam kartigs naudas maks aiz Tevis stav , Tu te vari cepties ,kamer pats dulls paliksi.
  Viss ir elementari, bet tikai jamak saprast kas ir kas shai dzive.
  Vai tas ir kaut cik saprotami?????

 25. Kronis saka:

  Programma—

  1.Sakartot tirgu.
  2.pilniga 100% korupcijas novershana.
  3.Savest kartiba iekshejo politiku( prezidents un 7 ministri)2 partijas.
  4.Atbildiba -100% par katra ministra pienjemto lemumu.
  5.Likvidet milzigo valsts parvaldes aparatu.
  6.Pagastos 100% nekada iejaukshanas no kaut kadam savienibam(pagastu netkariba, bezprocentu atbalsts lauksaimniecibai.
  7.Stingra valsts uzraudziba paar valsts kredit iestadem.

  Katru vakaru ,atskaite ko katrs valsts ierednis ir paveicis dienas garuma.

  Pensionaru ,bernu ,invalidu sociala nodroshinashana,( nevis ubag davanas)
  Redz tas tikai ir 5 minushu darbs, bet ja vajag to visu var pielabot sakoordinet un bus viss kaa Latvijaa.
  Ar cienju.

 26. AMARILLA saka:

  Nu tak esi tu demagogs un losis Kroni! Tev visi prasa kaa, to izdariit, nevis padomu tev prasa -ko darīt? Atshkiriibu saproti – KAA to veikt, nevis ko veikt? Un kas tevi sponsoree, ko, ja tavaa suuda programmaa ne piikstiena nav par okupantiem un vinu izvaakshanu no “briivaas” Latvijas?
  Kaarteejais promaskavisko kangaru A.Maltas tipa provokators esi?

 27. Kronis saka:

  Uh kas tik es neesmu!!!
  Man patiesi naak smiekli.
  Kaa to izdarit???
  Elementari,un bez apvainojumiem.
  Ja to sauc par provokaciju , tad patiesi sheit nav ko darit.
  AMARILLA, vai zini ko nozime tiesas process???
  Tad ludzu njem un saac darit, njem advokatu ,kas grib stradat neviss tikai naudu skaitit un taa lieta iet.
  Ja gribi par mani personigi zinat , tad ludzu , tuvaka laika bus tiesas proces man ar valsts strukturam.
  Tikai un vienigi taa var iekustinat sho iestigusho purvu.
  Jo pashi tak tiri labi ziniet , latvieshi ar speku vairs nemak neko panakt, un ari diez vai vajag , tapat pretim staves tads pats letinsh kam kabatas pilnas un rezultats ir skaidri redzams.
  Taatad ir jaiet cits celsh , jaa tas ir tiesiskais , nevis ar draudiem un karatavu piesaukshanu , bet konkreti punkts pa punktam, bez ambicijam.
  Taa luuk.
  Un sauc mani kaa velies , to jau mineju , kaa kaut kas kadam nepatik ,taa tulit zara augsha.
  Veiksmi un cinies , nevis kritize citu izteiktas domas.
  Ludzu izklastiju ,kaa redzu sho procesu .Latvijas valsts sakartoshanaa.
  Ja uzskati ,ka man nav taisniba , ludzu uz veselibu.
  Tads redz ir tas Kronis , kas vel saglabajis to kas ir aizmirsies, un to ko nemaz nezinat kaa taas lietas notiek civilizeta pasaule.
  Man ir 20 gadu pieredze ASV.
  Un nebut netaisos te kadu uz kaut kadam provokacijam agitet, tieshi otradi, uz tiesisku valsts iekartu, bez kaut kadam tur barikadem un taeatralam spelitem.
  Ar cienju kundzit , velu veiksmi cinjaa.
  Visu gaishu.

 28. Sigurds Graudiņš saka:

  Nezinu kā Jūs tur ,TEORĒTIĶI , bet es ar cīņu biedriem – darījām reālas LIETAS …….
  http://www.draugiem.lv/gallery/?aid=32586422

 29. Sigurds Graudiņš saka:

  Nu , PALDIES , ka vismaz VELTU …NEAPDIRSĀT…!!!

 30. Miervaldis, Talmudam saka:

  Tauta ir nozombēta, jā….Un tas tev lielu lielais prieks, vai ne?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.