Tevis dēļ nē, Raimond, tautas dēļ gan…

 
Raimonds
izpisdirsa@inbox.lv
78.154.134.219

Pilnīga taisnība Latīram. Ne uz kādu spēku un valsts atjaunošanu neceriet, kamēr ļausiet mūsu valstī vadīt šādiem izdzimteņiem – vergu morāles sludinātājiem, resniem pederastiem, melnsvārčiem un liekuļotājiem.

Raimonds
izpisdirsa@inbox.lv
78.154.134.219

Iebāz dirsā savu mācītāju un viņa pekstiņus. Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc ar piesardzību skatos uz nacionālistiem… Pats esmu patriots, bet ne šovinists. Mūsu valsts nacionālisti – baigie cīnītāji par tautas kultūru…. tikai pielaid šos pie šprices, tūlīt pat mūsu senās tradīcijas būs samītas un aizvietotas ar žīdiskām dievatziņām.

Raimonds

 

Nožēlojams portāls. Tikai vīrs ar lielu – melnu un skarbu dzīves pieredzi var vadīt kaut ko šādu – provokatīvu, nomelnojošu, vienu otru izaicinošu, naidīgu informāciju saturošu lapu.
Nomirsti, lūdzu, Tevi no visas sirds!

===================================

L. GrantiņšTevis dēļ, Raimond, nemiršu, bet savas tautas dēļ vienmēr  esmu gatavs to darīt. Nāvi arī nevienam neesmu vēlējis, kā Tu to dari, bet gan Taisnīgu Tiesu par pastrādātajiem  noziegumiem pret latviešu tautu.

Sagadīšanās- vai arī Tu zini, ka pašlaik atrodos Minsteres Uniklīnikā ?

Es Tevi par šo tavu skarbo vēlējumu nenosodu. Tevis paša rakstītais komentārs, lai soda Tevi.

Ielieku to pirmajā LAPĀ, lai viņš Tevi vajā gan šajā, gan arī Viņsaulē. Par katru vārdu un darbu ir jānes atbildība. Mūsu darbi un domas ir BUMERANGS, kas vienmēr atgriežas pie sviedēja. Un,- atgriežas tad, Raimond, kad „mēs”  to vismazāk gaidām !!!

Par Tevi citiem savs viedoklis nav jāizsaka. To dari Tu pats ar savu i-pasta adresi: izpisdirsa@inbox.lv . Domāju, ka pat tava māte, kura Tevi dzemdējusi, Tevi šodien uzskata par cilvēk- rāpuļa hibrīdu.

12.02.11

You may also like...

42 Responses

 1. dentists saka:

  varetu domat, ka Grantiņš ir principiāls latviešu nācijas aizstāvis.
  Tev jau bija rakstīts par viņa šaubīgo aizbēgšanu uz Vāciju, no kurienes viņš gadiem ilgi mēģina sarīdīt un sanaidot latviešus.
  Grantiņš vārdos nīst visu krievisko, žīdisko, maskavisko utt.
  Skatāmies – kas ir Linards Grantiņš. Izrādās – nav tāda latvieša. Ir kārklu vācietis Linard Grantins http://www.facebook.com/profile.php?id=100000789999585&sk=friends&v=friends
  kuram ir tikai 24 draugi, starp pirmajiem – kāds Andrej Feldmani ( škiet Parex Krasovicka znots) ar 2380 draugiem, starp kuriem tiešām ir daudzi Latvijas un latviešu nedraugu.
  Neizdarot tik bezatbildīgus secinājumus, kādus izdara biedrs Linard Grantins, būtu interesanti uzzināt – kas viņu saista ar Andreju, kurš latviski runā ļoti maz. Bet Grantin jau tas ir svarīgi tikai šeit.

 2. Dentistam saka:

  Tev noteikti tasnība par FACEBOOK,bet apstiprinājis es neesmu šo tipu, tāpat kā, kadu tur Fūrmani.Ar šo LAPU neesmu vēl iemācījies apieties. Varbūt, ka viņus netīšām esmu apstiprinājis dzēšot i-pasta ziņojumus.Tikpat kā neieeju šajā portālā. Neskatoties uz Tavu naidīgumu, Raimond-dentist,- paldies par informāciju. Tuvākā laikā šie “elementi” no FB tiks izdzēsti.

 3. Garāmgājējs saka:

  Dentist, tu esi debīls vieplis. Vīrietis tādas jēlības neraksta. Un tāds vēl sevi dēvē par latvieti un patriotu! Kurš tad Tribunāla lapā ir “provokatīvi” nomelnots ? Godmanis, Vanags, Borovkovs, vai varbūt tu pats ? Vai tik neesi viens no šiem.

 4. dentists saka:

  Es vēlētos atbildi pēc būtības un nevis kārtējos izdomājumus un nervozus izlēcienus. Es neesmu lietojis vārdus, kurus man piedēvē – “provokatīvi” nomelnots.
  Es runāju par latviešu naidošanu.
  Un apķēzītu cilvēku ir krietni vairāk. Pat šie trīs cilvēki ir ar dažādiem ceļiem, kuriem nav nekas kopīgs.
  Mani nevajag apsaukāt, bet atbildēt pēc būtības. Tas ir tāds padomju poļitruku lielisks izdomājums – pāriet no problēmas uz personu.

  ATBILDE
  Saki: atbildi pēc būtības… . Kas,tad tavā uztverē ir BŪTĪBA ? Vai slēpšanās zem SEGVĀRDA ? Tā ir tizla gļēvulība. Vīrietim atiecīgi dziedzeri ražo attiecīgus harmonus, kuri liek tam pārvarēt bailes. Pavēlc savu bikšu rāvējslēdzi uz leju…un tu ieraudzīsi tukšu vietu, anonīmais varoni “pēc būtības”.

 5. black_joker saka:

  pievienoj0s dentistam- man jau ar piesējās līdzīgā veidā- personsiki apvainojumi pierādījumu vietā.
  Un re- cik viegli parādās IP adreses, kad L.G. pašam ko vajag. Bet parodētāji ākstās un L.G. tikai berzē roķeles.

 6. dentists saka:

  black-joker.
  Atbildes pēc būtības nav.
  varbūt Parex finansēja vai vismaz palīdzēja finansēt šo provokatīvo lapeli.
  Abildes arī nav par vārda pārtaisīšanu.
  Bija tie kārklu vācieši, kuri kļuva par Karklingiem, Bērzingiem un tml.
  Pēc tam bija Ritas Ivarovnas, Linardi Gunāroviči un tml.
  Linard Granting iet kopsolī ar laiku pretim jaunām ES uzvarām, piepildot ceļmalas un tirguslaukumus ar ar viņam netīkamu cilvēku karātavām.

  ATBILDE
  Neizteikšos šeit par Jokeri, bet viņam “ar bikšu priekšas saturu” ir viss kārītbā. Viņš nebaidās rakstīt savu īsto i-pastu. Tātad, uz krietni augstākas attīstības pakāpes. Atkārtoju, lai arī kādas “vieplības” viņš šeit nerakstītu.

 7. dentists saka:

  Tā joprojām nav atbilde !

 8. Talmuds saka:

  es ceru ka nākamā tēma, raksts būs apmēram šāds: “L.Grantiņa u.c. tribunālistu antisemītisms”

 9. zonnenbergs saka:

  Es te skatos celtnes,kas nem no zemes labo energiju un raida
  kosmosa,lai sagatavotu vidi satanam.Tada arhitektura ir visa
  pasaule.JARAUD musu gaismas pils lidzinas visam tam.

 10. zonnenbergs saka:

  So *sedevru* censas pabeigt ne jau gramatu del,bet lai LATVIJA
  atrak atdotu pozitivo un labo energiju.TRIBUNAL darbins ko.

 11. zonnenbergs saka:

  Kamer nebus pabeigta satana celtne,LATVIJA vel turas uz labo.
  Sogad pabeigs,tapec launums steidzas.LAI DIEVS STAV KLAT.

 12. Talmuds saka:

  zonnerbergs atkal dzēris izskatās

 13. black_joker saka:

  diemžēl izskatās, ka z0nnenbergam tiešām reizēm vai nu kas stiprāks ielietojas vai arī reti uznāk, bet bieži atkārtojas….

 14. Baiba saka:

  ATBILDE
  Neizteikšos šeit par Jokeri, bet viņam “ar bikšu priekšas saturu” ir viss kārītbā. Viņš nebaidās rakstīt savu īsto i-pastu. Tātad, uz krietni augstākas attīstības pakāpes. Atkārtoju, lai arī kādas “vieplības” viņš šeit nerakstītu.
  ))))))))))))))))
  Hmm, dīvaini, kas gan var būt par veci, kas par jokera bikšupriekšu ne tikai labi zina, bet vēl to var paslavēt? Tik divi varianti- vai nu pats jokers sevi slavē, jeb rakstītājs ATBILDE ir slimais zilais? Un kur, kad ir lasāms ĪSTAIS e-pasts jokeram? Vienīgais, kam varu piekrist-tiešām tas tips b-j raksta īstas vieplības!!!
  Bet tāda zema līmeņa raimondeļa smirdējumus nav vērts ņemt vērā Grantiņa kungs, viņa zemcilvēka e-pasta nozīme visu izskaidro – parasts prasts Tvaicenes pacients, sarkans pederasts! Veseļojieties Grantiņa k-gs, jūs un jūsu darbs ir Latvijai vajadzīgs!

  Admina atbilde Baibai.
  Jokers pats sevi neslavē un neslavēju arī es. Par to, vai vīrietim ar “bikšu priekšu ir kārtībā” spriež pēc viņā uzvedības. Jokers nav gļēvulis. Viņa vīrišķie harmoni ir spējīgi bailes apsorbēt. Cik liela Jokerim ir Taisnības un Tiesiskuma apziņa, tas jau ir cits jautājums. Jokera e-pasts: wild_joker@tvnet.lv(Andris Lācis).
  Es nekad nelikšu vienlīdzības zīmi starp wild_joker@tvnet.lv un izpisdirsa@inbox.lv. Pat starp šiem abiem man nepieņemamajiem cilvēkiem ir atškirība kā diena pret nakti. Jokeris kā tāds ir vajadzīgs…pēc parunas:”Līdaku ielaiž dīķī, lai karūsas neaptaukotos”. Bet (izpisdirsa@inbox.lv Raimonds) nav pieskaitāms pie cilvēku sugas. Tam ir viens vārds,IZDZIMTENIS. Tas ir cilvēks kurš patiešam ir “izmantots” visos caurumos un salūzis kā sērkociņš.Parakstījis dokumentu par kalpošanu “dižajai” krievzemei. Zinu ari kurš tas ir. Par viņu šajā LAPĀ ir pietiekoši rakstīts.
  Ar to es Tev, Baiba, gribu sacīt, ka arī nelietības ir dalāmas- galīgi melnās un strīpainās.

 15. black_joker saka:

  Baibai – bet t0, ka mēs ar epastiem varbūt apmainījāmies, tāds variants prātā neienāca ?

 16. Antigrantiņš saka:

  Par katru vārdu un darbu ir jānes atbildība. Mūsu darbi un domas ir BUMERANGS, kas vienmēr atgriežas pie sviedēja.

  Perfekti pateikts, grantiņ! iedomājies, kādi mēsli nāks pār tavu galvu pēc tavām sarakstītām jēlībām, nelietībām un cūcībām, ko svied citiem. Patiesībā jau nāk. Tāpēc esi neviena nepieņemts, vientuļš psihopāts svešumā, kuru pat dzimtenē neviens ar cieņu vairs neuzlūko. Tik daži tādi paši ne Dieva, ne cilvēku nepieņemti neveiksminieki ar dažu klašu izglītību un traumētam smadzenēm vēl kaut ko piegaudo klāt.
  Un beidz piesaukt tautu! Pāris idiotu ir tikai nīkulīga domubiedru grupiņa, kura pašu nevarībā, prastumā un infantilismā vaino citus un spļaut žulti pa labi un pa kreisi.

 17. dentists saka:

  Antigrantiņš !

  kaut ko tik koncentreti precizi pateiktu – sen nebiju lasijis. Tieshi desmitnieka !!!

 18. black_joker saka:

  pievien0jos par 101%

 19. Miervaldis, Paulam saka:

  Mīļais draugs, mājaslapas nosaukums ir tribunāls.Un tas nemaz nenozīmē kad Latvieši nepazīst sevi!Tu paskaties ko Jānis Sils piemēram dara.Noteiktas organizācijas dara noteiktas lietas, un varbūt viņi var pieļaut kādas kļūdas, ko bez šaubām var izmantot mūsu ienaidnieki!Jāmeklē kopīgais viņu darbā, un pēc tā jāspriež par viņiem, to jau tev vajadzēja saprast!

 20. dentists saka:

  Miervaldim !

  Var jau nosaukt mājaslapu arī par Paradizi un iedomaties, ka kads ir pilnvarojis žvadzināt debesu vārtu atslēgas.

  Bet, tajā gan varu piekrist, ka nekļūdas tikai tas, kurš neko nedara. Visvienkāršāk ir nsolēpties krūmos, palikt par Linard un no turienes mest citiem ar akmeņiem.

 21. Garāmgājējs-Adminam saka:

  Kāpēc ļaut te šūmēties tādiem dentistiem,raimondiem un citiem aptaurētiem ākstiem.Var taču iestādīt tā komentāru vietni, ka bez īstās e- pasta adreses komentārs tiek pieskaitīts spama komentāriem.Tāds dentists aiz sava izvirtuļa naida izvirduma pat nespēj Grantiņa rakstīto ne izlasīt ne arī sagremot. Ja būtu sapratis kaut vai šo teikumu,” Un,- atgriežas tad, Raimond, kad „mēs” to vismazāk gaidām !!!” tad būtu varējis iztikt bez sekojošā jēlā komentāra. Gantiņš taču nerakstīja ka bumerangs atgriezīsies pie “jūs” to vismazāk gaidīsiet,bet gan ietilpināja šajā teikumā arī sevi, rakstot “mēs” to vismazāk gaidām… .
  Bet laikam jau tava,dentist, vainas apziņa par savām nelietībām tev aptumšojusi pilnīgi tavu primitīvo ar jēlībām piesātināto prātiņu.
  Vēk kāds cits black_joker cenšas šo tumsoni atbalstīt. Nesaprotu, kāpēc Tu, Grantiņa kungs, centies šo black_joker Baibas komentāra aizstāvēt ?

 22. Miervaldis - black dentistam saka:

  Nav jau aizliegts nodarboties ar sava viedokļa brīvu paušanu, turklāt tad, kad tam ir nopietns iemesls…..Tici man – Grantiņš dara to ko var Latvju lietā, jo viņš ierasties savā tēvzemē vienkārši nedrīkst!

 23. dentists saka:

  Miervaldis !

  Piedod, bet neticu. Kam Linard Grantins ir vajadzigs? Nevienam. Tāpat jau no Eiropas brauc dažādi āksti mācīt tumšajai latviešu tautai dzīvot.
  Jā, viedokli jau var brīvi paust un kā tas tiek darīts – ir izglītības, tolerances, kultūras jautājums. Diemžēl, ir tikai naids, žults, bet nav nekā no manis iepriekš minētā. Pārāk paštaisni un bez jebkādas kritikas pret sevi.

  Bet Garāmgājējs ir vienkārši vājš cilvēks. Žēl tādus. Mocās ar savu iekšējo žulti un nespēj citiem argumentēti iebilst – tādā komunālā dzīvokļa līmenī apsaukāties un viss. Argumentu jau nav. Uz iglītības, lai ko sakarīgi paustu – arī.

  Varbūt Latvijai tāpēc arī ir tik grūti.

 24. Es nebaidos ierasties Latvijā katru gadu. Katru reizi es pieteicos ierasties uz tikšanos pie Reinika vai prezidenta. Tas man tiek rakstiski atteikts. Kādu es esot apvainojis,kādam citādi “pāri” nodarījis…reiniks cik var noprast, tad,maigi sakot, kaunās. Ne no kā es nebaidos,kā raksta šie kangaru viepļi dentisti,raimondi,jokeri. Viņi gan baidās(izņēmums ir Jokeris) pat no sava,tēva un mātes, dotā vārda.
  Ja man nepatīk kāda I-VIETNE, es to neapmeklēju un pretīgus komentārus nerakstu. Kaut arī VL VIETNĒ par mani riebeklības ir rakstījis komunistu nomenklatūras dēliņš Jānis Iesalnieks.

  Kāpēc tādam dentistam un citiem neatvērt savu MĀJAS LAPU, tad varētu rakstīt katru dienu par Grantiņu un Tribunālu…. .Dārgi arī tas nemaksā, ne vairāk par 6 Ls mēnesī. Bet, kā redzams ir viens “bet” -kas tad viņu lasīs ? Un,- tapēc viemēr kā parazīti šie nelieši piesūcas kādam… .

 25. Garāmgājējs-dentistam saka:

  Domāju, ka tu esi vienīgais,kurš te neargumentēti piesārņo internetu.Jā, un par to izglītību,kāda tad viņa ir tev? Kā lai saprot tavu izglītības paraugu:”. Uz iglītības, lai ko sakarīgi paustu – arī.” tu centies citu noniecinot sevi celt, tā ir vājuma un garīgās atpalicības pazīme. Tā vien liekas, ka tu esi viens no vislavijiešiem, jo tev ir sava mājas lapa.

 26. Talmuds saka:

  gaidam rakstu “Linarda Grantiņa ksenofobija, rasisms un antisemītisms”

  Grantiņš izvairās un atsakās atbildēt, kāpēc ir rasists, ksenofobs, neuztraucies Mossad tevi nelikvidēs kā Cukuru, jo tu esi nekaitīgs, bet atbildi uz jautājumu kāpēc esi kesnofobs un naciks???

 27. AG saka:

  Grantiņš ir vienkārši slims cilvēks un nekas vairāk!

 28. Talmuds saka:

  tu AG neesi diez ko veselāks, bet tas ir pozitīvi ka divi škietamie patrioti plēšas savā starpā, mantu pēc tam vieglāk sadalīt un paņemt, es saku – lai apsit viens otru, lai strīdās kurš slimāks un kurš lielāks patriots

 29. AG-Talmudam saka:

  Baidos, ka tādu sūdu kā tevi ātrāk ķads nositīs!

 30. Talmuds saka:

  nē AG, atceries resni, ja vēl te muldēsi pret mani vai pret ebrejiem, tevi pēkšņi sirdtrieka ķers, to iegaumē

 31. Talmuds saka:

  Talmuds saka:
  2011. gada 13. februāris 22.22

  to nerakstīju es, bet tapat smiekligi

 32. Garāmgājējs-Talmudam saka:

  Kapēc lai Grantiņš atbildētu vai diskutētu ar idiotu ? Tikai divi idioti savā starpā plosās, AG un Talmuds.

 33. Talmuds saka:

  Talmuds saka:
  2011. gada 13. februāris 22.52

  arī to nerakstīju es, bet nav smiekligi

 34. Baiba saka:

  Admina atbilde Baibai.
  Jokers pats sevi neslavē un neslavēju arī es. Par to, vai vīrietim ar “bikšu priekšu ir kārtībā” spriež pēc viņā uzvedības. Jokers nav gļēvulis. Viņa vīrišķie harmoni ir spējīgi bailes apsorbēt. Cik liela Jokerim ir Taisnības un Tiesiskuma apziņa, tas jau ir cits jautājums. Jokera e-pasts: wild_joker@tvnet.lv(Andris Lācis).
  Es nekad nelikšu vienlīdzības zīmi starp wild_joker@tvnet.lv un izpisdirsa@inbox.lv. Pat starp šiem abiem man nepieņemamajiem cilvēkiem ir atškirība kā diena pret nakti. Jokeris kā tāds ir vajadzīgs…pēc parunas:”Līdaku ielaiž dīķī, lai karūsas neaptaukotos”. Bet (izpisdirsa@inbox.lv Raimonds) nav pieskaitāms pie cilvēku sugas. Tam ir viens vārds,IZDZIMTENIS. Tas ir cilvēks kurš patiešam ir “izmantots” visos caurumos un salūzis kā sērkociņš.Parakstījis dokumentu par kalpošanu “dižajai” krievzemei. Zinu ari kurš tas ir. Par viņu šajā LAPĀ ir pietiekoši rakstīts.
  Ar to es Tev, Baiba, gribu sacīt, ka arī nelietības ir dalāmas- galīgi melnās un strīpainās.
  ——————————-
  Grantiņa k-gs, atdzīstu, ka esmu pārsteigusies atbildot, īsti neiedziļinoties tekstā, jo mazliet sajaucu un vārdu ATBILDE noturēju par vienu citu komentētāja personu ar pederstijas nosliecēm! Bet runājot par nodevējiem, es viņus neatšķiru, tikai viens ir glumāks un piesardzīgāks, bet otrs pretīgi derdzīgs un jēls dzīvnieks, bet abi ir atkritumi!

 35. Miervaldis - black dentistam saka:

  Es jau visu uzziņaju no Grantiņa pats!Tavs kometārs pret viņa atbildi ir ka dinozaurs pret sūdu mušu!
  Spried nu pats, kurš ir dinozaurs, kurš sūdu muša….

 36. Baiba saka:

  Miervaldim taisnība, nav ko piebilst, te tiešām izteikti divi atkritumi AG un Talmuds un viens izteikts nodevējs black-joker, visi kopā MĒSLI!

 37. Garāmgājējs-Miervaldim saka:

  Dažreiz jau tev izdodas kaut kas asprātīgs, bet lielāko tiesu tu raksti stiprā driģeņu iedarbībā.

 38. Miervaldis, garāmgājējam saka:

  Nu nestrīdēsimies kurš ko prātīgāk uzraksta.Tās ir maznozīmīgas kļūdas, jo mums ir viens mērķis – Latvija!

 39. Talmuds saka:

  Kad mūsu rokās būs visa vara, tad jūs naciki redzēsiet!

 40. Talmuds saka:

  Tas 4.43 rakstītais nav burtiski jāsaprot, vienkārši vakar, iedvesmas brīdī nu tā uzrakstijās, bet doma ir, ka tad kam visa tautas vara būs tautas rokās un nekādi ekstrēmisti, nemiera cēlāji, kā šejienes komentāros rakstošie naciki vairs nevarēs tautas gudrās un taisnīgās domas ietekmēt ar visādiem godīgu un pašaizliedzīgi strādājošu valsts ierēdņu apmelošanu un nopulgošanu

 41. black_joker saka:

  paklau,Grantiņ- varbūt tomēr to Talmuda parodistu, kurš droši vien ir arī pārējo parodists- varētu kaut kā izolēt, jo nu sāk apnikt….

 42. white joker saka:

  -hi,hi, man gan patīk, ka tie idinji šūmējas un galīgi neapnīk! Gan cionistu fašistam talmudam, gan kremļa vergam jokeram te nav ko meklēt, jo izņemot latviešus un latviešu vēsturi un mūsu tautu apgānošas nelietības un pretīgus melus izplatot, neko citu šie maitas te nedara. ja, godīgi, tad prasās ar mietu tiem sadot, nevis vēl uzklausīt šo kolaborantu un naidnieku tizlo svepstoņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.