Lasītājs. Un visur figurē Indriksons un Veidemane !

LRTT pasts

Zaļš-tautastribunals.eu4Skatīsimies kā būs pirms šīm Saeimas vēlēšanām. Vai pēdējo gadu laikā noslepkavotajiem(vēsturnieks Ronis, mūziķis Brīze, rakstnieks Purs, mācītājs Kavacis, mākslinieks Vizulis) pievienosies vēl kāds ?

Iepriekšējās vēlēšanās notika 2014.gada oktobrī un 4 mēnešus pirms tām(pēdējie 3 mēneši ir informatīvi visbūtiskākie) tika nogalināts ietekmīgais advokāts un publicists Andris Grūtups.

Grūtupa nāvē, līdzīgi kā Brīzes, figurē E. Veidemanes un G. Indriksona vārdi.

Elita Veidemane.LRTT.Indriksons

FOTO: Elita Veidemane

Visi labi atceramies, ka Grūtups pēdējos gados bija krasi mainījis savu nodarbošanos un norobežojies no iepriekšējiem kolēģiem, vai arī tie norobežojušies no Grūtupa, pateicoties viņa stingrajai nostājai ebreju nekustamo īpašumu jautājumā, Latvijas etniskajā un rūpniecības jautājumos.

Reiz Veidemanes diriģētajā NRA Grūtups teica: «Jāteic, ka lielākā daļa politiķu tomēr dzīvo ilūzijās, ka pēc gada situācija būs tieši tāda pati kā tagad. Es tomēr domāju, ka būs revolucionāra situācija. Un visai drīz,» prognozē Grūtups.

Grūtups būdams aktīvs līdzautors Latvijas valsts neatkarības atgūšanas likumdošanai, kā arī aktīvs advokāts un pelēkais kardināls nebūt nebija balts un pūkains.

Taču drosmīgs, inteliģents un pašapzinīgs gan.

http://tautastribunals.eu/?p=24881

Guntis-Indriksons-Andris-Grūtups-Veidemane-LRTT1Tieši viņa iesaiste iepriekš minētajā bija viņa lielākais trumpis, jo viņš zināja visu par neatkarības atgūšanas(lasi – nozagšanas) operācijām, par Egilu Levitu, par visiem prokuroriem, augstākajiem tiesnešiem, SAB, arī par politiskajām nodevībām-, Godmani, Birkavu, par represīvajiem orgāniem sākot no Johansona un beidzot ar Borovkovu, un protams arī par biznesa pārdalēm un valsts izzagšanu, kas saistīta ar Šķēli, Šleseru, J.Krūmiņu u.c.

Būtu svarīgi domāt par nogalināto patriotu zināšanu/dokumentu pārmantošanu. 90.gados nogalinātie sabiedriskie darbinieki, tāpat kā šeit minētie(it īpaši jau Ronis un Grūtups) bija gudri un apķērīgi.

Lai arī nogalināti, visticamāk negaidīti, taču spēles likmi viņi lieliski apzinājās un noteikti bija padomājuši par to, kas notiek tālāk ar viņu pierādījumiem/dokumentiem bez viņu turpmākas klātbūtnes.

Grūtups sarunā par vēsturi, latviešiem, mākslu. https://www.youtube.com/watch?v=gUwRX08qXro

Grūtups par ebreju jautājumu, vēsturi https://www.youtube.com/watch?v=JWz4e3t4jqU

LRTT papildinājums:

Jā, kā Grūtups saka: “Tādi valstsvīri ir nožēlojami !”

Pārfrāzēsim to sadzīves valodā: “Jā, tādi prusaki, kas šodien atrodas pie varas grožiem, ir vairāk kā nožēlojami, jo viņi tiktāl dzīvnisciskojušies, ka ielīduši krievžīdiem dirsā un pat ārā netaisās līst… , jūtas savā elementā !”

Andris-Bērziņš-Ivars-Ivars-Godmanis-Guntis-Indriksons-Anatolijs-Gorbunovs-Aivars-Borovkovs-Jānis-Urbanovičs18.08.17

You may also like...

2 komentāru

  1. ev saka:

    Viņa ar saviem draugiem mecenātiem var nopirkt visus kultūras darbiniekus ar visām pastalām un izāzēt visus, kas pretī “kliedz un ķērc” (kā dziedāja jaunā zvaigzne Dons). Tikai, Dieviņš arī redz, kurš taisnīgs, kurš nē…

  2. berta saka:

    Vai Grūtups nebija prihvatizācijas tēvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *